• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 18
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sri mar 30, 2016 10:29 pm

phpBB [video]
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sri mar 30, 2016 10:35 pm

Sretno!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sri mar 30, 2016 10:39 pm

avlami97 je napisao/la:Sretno!
Hvala brat moj :velez: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sri mar 30, 2016 10:42 pm

slika

KN Red Army će uz svoj jedini FK Velež još decenijama biti i postojati, a ljubav koja se prenosi sa koljena na koljeno će se nastaviti

Fudbalski Klub Velež, sa svojom skoro stogodišnjom tradicijom je uvijek okupljao hiljade navijača širom prostora bivše Jugoslavije i ti navijači su decenijama nastupali organizovano, pod istom zastavom – crvenom. Već 35 godina, znači sad već davne 1981-e navijači su se odlučili za popularno ime Red Army, koje je nosilo svu simboliku vremena i najvećih uspjeha 70-ih i 80-ih godina prošlog vijeka kad se klub sa velikim uspjesima nosio sa najvećim evropskim klubovima i bio u vrhu tadašnje Jugoslovenske lige.

Od nastanka grupe, pa sve do današnjih dana Red Army nije bio i ostao samo 12-i igrač Veleža, nego potreba, riješenje i odgovor na sve probleme nastale oko kluba. Grupu su pratili teški trenuci i sve ono što je proživljavao Velež, proživljavao je i Red Army. Međutim, klub nikada nije bio sam, niti je bio ostavljen na milost i nemilost krojačima sudbine sa nacionalnim predznakom, jer je Klub Navijača Red Army bio jedan od garanata opstanka kluba sa bogatom i blistavom tradicijom, našeg Veleža. Red Army je bio uz Velež u danima njegove najveće slave isto kao što je, i stao i ostao, uz Velež u njegovim, usuđujemo se reći, najtežim trenucima, gdje smo mnogo puta do sada upravo mi bili zadnja prepreka gašenju našeg kluba.

Bili smo i ostali prva linija odbrane grada kakvog mnogi još samo u sjećanjima gaje, predstavnici jedne subkulture i pripradnici jednog pokreta. Kroz grupu je za ovih 35 godina prošlo mnogo ljudi različitih nacija, ubjeđenja i razmišljanja, smjenjivale su se generacije, ali ideali kojima se grupa vodila su ostajali uvijek isti, te razlog postojanja grupe nikada nije bio doveden u pitanje i sve nas je ista ljubav spajala i spaja – naš jedini Velež. Iz svih teških situacija i problema u kojima se nalazila, grupa je izašla samo jača i odlučnija i temelji na kojima Red Army uspravno i ponosno stoji, nikad nisu bili jači.

Upravo iz gore navedenih razloga pozivamo sve generacije, ekipe i pojedince, sve one koji su gradili Red Army i bili dio naše grupe tokom svih ovih godina, sve aktivne članove, sve one koji se osjećaju pripadnicima grupe, kao i one koji će to tek biti da nam se pridruže na proslavi 35 godina i svojim prisustvom uveličaju ovaj jubilej.

Budite dio ovog jubileja i dođite na zajednički party svih generacija Crvene Armije te samo dan poslije i na utakmicu protiv Slobode kako bi zajedno napravili još jedno izdanje za pamćenje dostojno imena grupe i njene istorije.

Rođendan grupe počinje 1.4. od 21:00 sati velikim partijem u klubu Oxygen u tržnom centru Biosfera, a nastavlja se u subotu 2.4. od 16:00 sati na utakmici Velež – Sloboda.

I na kraju, zapamtite da istoriju piše pobjednik, ali isto tako i zapamtite da su mnogi akteri različitih dešavanja u sportu proteklih decenija već izbrisani iz svih knjiga sportske istorije. Mi to nikada nećemo dozvoliti i KN Red Army će uz svoj jedini FK Velež još decenijama biti i postojati, a ljubav koja se prenosi sa koljena na koljeno će se nastaviti.

RA1981 – PRESTATI NEĆEMO NIKADA
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sri mar 30, 2016 11:43 pm

slika

Žalosno je što pojedina tuzlanska seljadija ovu poruku brate da na specificnu mostarsku ložu aktivira što više ljudi da se pojave na tekmi i pruže podršku golobradim mladićima smatraju kao neku provokaciju i nedo bog neku mržnju prema Slobodi. Bukvalno,seljački,čobanski,šarplaninski kako im i dolikuje. Ta će oni skontat. Čast mnogima koji su intelektualno mnogo levela iznad njih i koji su shvatili poruku. Budi brato. Ne budi mazla. Forza
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

čet mar 31, 2016 1:10 pm

Brat moj ne treba davati nikakvu pažnju tim seljačkim istupima djece.Nemaju oni pojma šta se desilo te 87-e godine, kakvu su nepravdu nanijeli nama sa svojom BG braćom zajedno.Jednostavno više ne postoji mogućnost bilo kakvog revanša za tu otimačinu.Ovo je jad od lige i ne može se porediti tadašnja titula sa ovim danas.
Međutim, mišljenja sam da se na to ne treba više obazirati, neka se svak snalazi kako umije i zna.Oni su se hvala Bogu digli iz pepela, ja lično im želim da uzmu titulu ove godine, sasvim su je zaslužili igrama na terenu.
Mi bijemo neke druge bitke, nama se o životu radi i želim da vjerujem da će mo naći izlaz iz ove situacije.Mostar danas nažalost ima veće probleme od samog Veleža, prijeti mu nestanak u onom obliku kakvog smo poznavali.Prodaše nas grobari naše države, prodaše naše heroje, tako da ne čudi njihova želja za nestanak Veleža.
Ja ostajem na crti odbrane našeg slavnog kluba, sve ču učiniti za pomoć rođenim, sve u granicama mojih mogućnosti, za početak dolazak na tekmu u Subotu i zajedno sa bRAtom proslaviti 35 godina postojanja našeg RA.
Forza do groba :velez:
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

čet mar 31, 2016 8:22 pm

rodjenisa je napisao/la:Brat moj ne treba davati nikakvu pažnju tim seljačkim istupima djece.Nemaju oni pojma šta se desilo te 87-e godine, kakvu su nepravdu nanijeli nama sa svojom BG braćom zajedno.Jednostavno više ne postoji mogućnost bilo kakvog revanša za tu otimačinu.Ovo je jad od lige i ne može se porediti tadašnja titula sa ovim danas.
Međutim, mišljenja sam da se na to ne treba više obazirati, neka se svak snalazi kako umije i zna.Oni su se hvala Bogu digli iz pepela, ja lično im želim da uzmu titulu ove godine, sasvim su je zaslužili igrama na terenu.
Mi bijemo neke druge bitke, nama se o životu radi i želim da vjerujem da će mo naći izlaz iz ove situacije.Mostar danas nažalost ima veće probleme od samog Veleža, prijeti mu nestanak u onom obliku kakvog smo poznavali.Prodaše nas grobari naše države, prodaše naše heroje, tako da ne čudi njihova želja za nestanak Veleža.
Ja ostajem na crti odbrane našeg slavnog kluba, sve ču učiniti za pomoć rođenim, sve u granicama mojih mogućnosti, za početak dolazak na tekmu u Subotu i zajedno sa bRAtom proslaviti 35 godina postojanja našeg RA.
Forza do groba :velez:
Ja stvarno nemam nista protiv te Slobode koju smo iskreno silovali kroz istoriju i koja je za nas vazda bila nekoliko stepenica ispod. Nas je tada syebao Glavina iz Klisa. Kao da je juce bilo kad nas je murija pocela mlatit na istoku Tusnja i pustat kerove na nas. To je ta ruzna uspomena na Tuzlu koju smo demolirali poslje utakmice. Meni utakmica prekosutra ne predstavlja nista osim 35 godina stila mostarskog zivota i pocetcima tifo scene koja je krenula bas iz naseg grada. Puno je tu emocija,sjecanja,gostovanja,tuca i svega onoga sto nas je pratilo uz klub tih 35 godina. Oni se nalozili a nas libo racku i za slobodom i zrinjskim i ko ce biti prvak. Mogu se samo pocesati po jajima. Znam da sam na stadionu da engleski grlom i dlanovima i onako samo kako mi znamo pruzimo podrsku onim mladicima od kojih pola nema ni dlake ispod pazuha yebote a i da u svojih 50 godina prvi put u Mostaru vidim te famozne tuzlake :rofl1: tuzno ali istinito mada sumnjam da ce ih bit vise od 80/100 nisu oni mi ili Zeljo rajvoSa da se skupi milja dvi tri za svoj klub . Samo Velez brato do groba i koja god je liga mostarski djavoli su tu. Poziv svima jos jednom da dodju na tekmu i odaju pocast za 35 godina mostarske tifo scene. Bola odkad se ovdje forca i englezi bi pozvidili. Ponosan sto sam dio te price svih 35 godina. I na onom svijetu znam na koju cu tribinu pa makar znao da titulu necu vidit jos milion godina. Forza
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

čet mar 31, 2016 8:35 pm

Nicaragua :klanjase2: :klanjase2:
Kad u škole budu uvodili predmet "tribina i ljubav prema klubu" tebe za predavača :ganja:
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

čet mar 31, 2016 8:44 pm

rodjenisa je napisao/la:Nicaragua :klanjase2: :klanjase2:
Kad u škole budu uvodili predmet "tribina i ljubav prema klubu" tebe za predavača :ganja:
Brato sta cu. Ljubav koju ja imam prema Velezu ni sam ne mogu skontati a zivim 50 godina zivota. U ratu sam u dzepu nosio velezovu zastavicu pored srca ako zginem da bude pored mene. I s oceve i s majkine strane familja su mi velezovci,dedo mi je kao direktor jedne poznate hercegovacke firme bio u upravnom odboru kluba kad smo izbacili Derby C ,stari rahmetli,majka rahmetli,moja djeca,zena,svi zakleti djavoli. To je ta istorija koja se u mojoj porodici prenosi s koljena na koljeno i to je moj stil zivota. Ova zadnja desavanja u klubu mi cjepaju srce,uzimaju me polako ali ljubav je jos jaca. Hladan sam kao kamen po prirodi ali Velez u meni budi onaj osjecaj djevojcice koja se prvi put poljubi. Neopisivo. Brato znam da nisam sam takav i da nas je gomila. I ti si takav i hiljade drugih. Tuzno je sto nas politika i lose uprave sjebaju sve ove godine i uskracuju da eksplodira ova ljubav u nama. Bit ce valjda bolje a i da ne bude opet sam ponosan sto sam dio jednog dijela duge crvene price i onoga sto sam zivio do sada
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

čet mar 31, 2016 8:59 pm

Ako mi vjeruješ, kunem ti se maloprije pročitah onaj prvi post i promjenih plan za prekosutra.Trebo sam sa našim bRAtom iz Sa s kojim sam i na Široki dolazio, doći ali evo dogovorih sa ukućanima eto nas sve četvero abd na proslavu 35 godina.
Nisu oni ni blizu k'o ja u tom fazonu ali me podržavaju 100% uvezi Veleža tako da kao što ti napisah stižemo sve četvero abd.
:velez: :velez: :velez: :velez:
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

čet mar 31, 2016 9:20 pm

rodjenisa je napisao/la:Ako mi vjeruješ, kunem ti se maloprije pročitah onaj prvi post i promjenih plan za prekosutra.Trebo sam sa našim bRAtom iz Sa s kojim sam i na Široki dolazio, doći ali evo dogovorih sa ukućanima eto nas sve četvero abd na proslavu 35 godina.
Nisu oni ni blizu k'o ja u tom fazonu ali me podržavaju 100% uvezi Veleža tako da kao što ti napisah stižemo sve četvero abd.
:velez: :velez: :velez: :velez:
slika
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

čet mar 31, 2016 9:24 pm

slika
Ono u pravom smislu

Mostar u srcu Velez do groba

prejako :djavo:
 
Zeus
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet apr 01, 2016 1:44 am

35 pobjeda Veleza
27 pobjeda Slobode
17 nerjesenih rezultata
To je ukupan skor izmedju dva kluba u 79 utakmica.

Jel taj omjer zoves silovanjem kroz istoriju.
A i pitao bi te nesto iako znam da ces opet izvrdati i izbjeci odgovor.te famozne sezone u utakmici u Mostaru Velez je pobjedio Slobodu 4-3.iako je Sloboda vodila 3-1.
I zabio Velez dva gola iz penala.
Cudno kako se bunis/te za tu utakmicu u Tuzli kao fol pokradeni uzeta vam titula svirana dva ne postojeca penala a samo nekoliko mjeseci ranije Sloboda je brutalno pokradena u Mostaru...dva penala kod vodstva Slobode od 3-1 ne spominjes....cudno.Ali neka vam bude.
nasu ljubav ne kupuju :titula:
Mosa Bodaslo
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet apr 01, 2016 8:28 am

Zeus je napisao/la:35 pobjeda Veleza
27 pobjeda Slobode
17 nerjesenih rezultata
To je ukupan skor izmedju dva kluba u 79 utakmica.

Jel taj omjer zoves silovanjem kroz istoriju.
A i pitao bi te nesto iako znam da ces opet izvrdati i izbjeci odgovor.te famozne sezone u utakmici u Mostaru Velez je pobjedio Slobodu 4-3.iako je Sloboda vodila 3-1.
I zabio Velez dva gola iz penala.
Cudno kako se bunis/te za tu utakmicu u Tuzli kao fol pokradeni uzeta vam titula svirana dva ne postojeca penala a samo nekoliko mjeseci ranije Sloboda je brutalno pokradena u Mostaru...dva penala kod vodstva Slobode od 3-1 ne spominjes....cudno.Ali neka vam bude.
Momak ti si vjerovatno mlad pa ne poznaješ situaciju.Te 87-e Velež je za Slobodu bio i Real i Barsa u jednom tako da ti ta poređenja ne idu.Velež je imao napad kakav nije niko te godine JUKATU, Jurić,Kajtaz, Tuce.Nama se te godine moglo a nije svirati još bruku penala, naš napad je bio gotovo nezaustavljiv.I znači nije mi cilj da provociram, tu famoznu utakmicu bez onako ofirnog namještanja niste mogli dobiti ni u snovima, toliko je Velež bio iznad vas, i ne samo vas nego još petnaestak ekipa.
Jučer spomenuh pa evo da ponovim, treba to sve arhivirati, to je davno završena priča i ona je dio naše velike historije,ja se iskreno nadam da dolazite sutra u velikom broju da podržite svoj klub i ujedno budete dio rođendanske priče RA.Teško vam možemo bodovno nauditi ali nema predaje unaprijed, sportski se nadati a vama svakako želim da uzmete titulu ili kup ove godine, pa čak nemam ništa protiv da uzmete oboje.
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet apr 01, 2016 9:47 am

Jasta smo vas nego silovali kroz istoriju. Kakva bola sloboda i neke utakmice kad ste vodili u Mostaru pa izgubili. Bola vi ste prvi put u istoriji Veleža ovdje dobili 1:0 prosle godine i o kakvim prijeratnim utakmicama ti piseš. Pa s vama su Rođeni vazda viktorije igrali bilo to u Mostaru ili Tuzli i jos vidim spominjes sezone kad su igrali Jurić joSe i maSe. Daj bola ne pisi nebuloze kad pojma nemas. 99% vas Slobodu prati od posljeratnog perioda i veze nemata . Onaj levat 72 vam puni mozak a momak se raspituje koji su bageri na tušnju smiješno. Bez obzira na sve radi normala momaka vam želim titulu ali koliko seljakluka prosipate i mrznje to je za ne povjerovat. Nama je sutra obicna tekma i ne zamaramo se puno s vama. Obicna sloboda iz tuzle kao sve godine
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet apr 01, 2016 9:59 am

slika

SVE ISTO SAMO 35 GODINA STARIJI

1981-2016

35 GODINA MOSTARSKE TIFO SCENE
 
Zeus
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet apr 01, 2016 11:13 am

Nicaragua je napisao/la:Jasta smo vas nego silovali kroz istoriju. Kakva bola sloboda i neke utakmice kad ste vodili u Mostaru pa izgubili. Bola vi ste prvi put u istoriji Veleža ovdje dobili 1:0 prosle godine i o kakvim prijeratnim utakmicama ti piseš. Pa s vama su Rođeni vazda viktorije igrali bilo to u Mostaru ili Tuzli i jos vidim spominjes sezone kad su igrali Jurić joSe i maSe. Daj bola ne pisi nebuloze kad pojma nemas. 99% vas Slobodu prati od posljeratnog perioda i veze nemata . Onaj levat 72 vam puni mozak a momak se raspituje koji su bageri na tušnju smiješno. Bez obzira na sve radi normala momaka vam želim titulu ali koliko seljakluka prosipate i mrznje to je za ne povjerovat. Nama je sutra obicna tekma i ne zamaramo se puno s vama. Obicna sloboda iz tuzle kao sve godine
To silovanje je samo u tvojoj glavi.
I opet si izbjegao odgovor na pitanje jer znas da sam upravu.
A sto se tice silovanja vidim da moram ponoviti
79 utakmica
35 Velez
27 Sloboda
17 nerjesenih
O kakvom silovanju trabunjas.
Spinujes sam sebi i uvjeravas da su tvoje lazi istina,izvrces stvari.
Rodjeni kakva Barcelona ba brate te iste godine razvalili smo vas pod bb bog te frajer svira dva penala da vam navuce.
nasu ljubav ne kupuju :titula:
Mosa Bodaslo
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet apr 01, 2016 11:48 am

Zeus je napisao/la: To silovanje je samo u tvojoj glavi.
I opet si izbjegao odgovor na pitanje jer znas da sam upravu.
A sto se tice silovanja vidim da moram ponoviti
79 utakmica
35 Velez
27 Sloboda
17 nerjesenih
O kakvom silovanju trabunjas.
Spinujes sam sebi i uvjeravas da su tvoje lazi istina,izvrces stvari.
Rodjeni kakva Barcelona ba brate te iste godine razvalili smo vas pod bb bog te frajer svira dva penala da vam navuce.

Međusobni dueli Veleža i Slobode u Prvoj saveznoj ligi Jugoslavije:

1959/60 Velež – Sloboda 2:2, Sloboda – Velež 0:0
1962/63 Velež – Sloboda 4:0 Sloboda – Velež 1:1
1969/70 Velež – Sloboda 3:1, Sloboda – Velež 1:1
1970/71 Velež – Sloboda 2:0, Sloboda – Velež 1:2
1971/72 Velež – Sloboda 0:0, Sloboda – Velež 0:2
1972/73 Velež – Sloboda 1:1, Sloboda – Velež 0:0
1973/74 Velež – Sloboda3:0, Sloboda – Velež 2:0
1974/75 Velež – Sloboda 5:0 Sloboda – Velež 1:0
1975/76 Velež – Sloboda4:2, Sloboda – Velež 1:0
1976/77 Velež – Sloboda 1:0, Sloboda – Velež 3:0
1977/78 Velež – Sloboda3:1, Sloboda – Velež 2:1
1978/79 Velež – Sloboda 0:0, Sloboda – Velež 1:1
1979/80 Velež – Sloboda 5:1, Sloboda – Velež 2:0
1980/81 Velež – Sloboda 1:0, Sloboda – Velež 2:1
1981/82 Velež – Sloboda 0:0, Sloboda – Velež 1:1
1982/83 Velež – Sloboda 1:0, Sloboda – Velež 3:0
1983/84 Velež – Sloboda 2:0, Sloboda – Velež 2:1
1984/85 Velež – Sloboda 3:1, Sloboda – Velež 0:0
1985/86 Velež – Sloboda 2:0, Sloboda – Velež 2:1
1986/87 Velež – Sloboda 4:3, Sloboda – Velež 2:1
1987/88 Velež – Sloboda 3:0, Sloboda – Velež 0:0
1988/89 Velež – Sloboda 2:0, Sloboda – Velež2:4
1989/90 Velež – Sloboda 3:0, Sloboda – Velež1:1 (p. 3:4)
1990/91 Velež – Sloboda 1:0, Sloboda – Velež 0:0 (p. 6:7)
1991/92 Velež – Sloboda (-), Sloboda – Velež 1:1 (p. 4:3)

O ovom silovanju krleza moj dragi. Zao mi je sto si balo pa se ne sjecas tih vremena ali ima nas jos starijih kao i kod vas koji ce potvrditi da smo vas silovali iz godine u godinu i da ste mislim jedina ekipa koja se takmici toliko i igra protiv nas a prvu ste pobjedu u Mostaru ostvarili 0:1 prosle godine. Ta ne laze brat pastrmka :rofl1: da ste vjecno bili nasa ravaku za izivljavanje. Haj kad lijepite slike sa UG MR po forumu zalijepi i ovo da se syebete za koga navijate i s kim igrate sutra :rofl: :shisha: :velez:
 
Zeus
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet apr 01, 2016 11:54 am

U kompletnoj 100-godisnjoj istoriji dva kluba imate 7,8 pobjeda vise i da se sjebemo skim igramo.
Aferim momcino.
Puko si.
nasu ljubav ne kupuju :titula:
Mosa Bodaslo
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet apr 01, 2016 11:56 am

Prosipa sutra Sloboda bodove, moj me osjecaj ne vara.
Željezničar ante portas !
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 18

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija