• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 18
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto feb 23, 2016 7:54 pm

Mmm posljednje upozorenje za te seljačke ispade
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto feb 23, 2016 11:05 pm

slika :velez:
 
Zeus
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned feb 28, 2016 8:31 pm

Sest komada stari,malo li je :ganja:
nasu ljubav ne kupuju :titula:
Mosa Bodaslo
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon feb 29, 2016 6:46 am

Zeus je napisao/la:Sest komada stari,malo li je :ganja:
Sta ocekivati od djece koja su skupljena na brzinu i bez priprema. Falila su 3-4 igraca. Trebalo bi biti bolje. Nego sta je ono krleža ne može vas se ni 300 skupit a najavljujete neke invazije :shisha:
 
Zeus
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon feb 29, 2016 7:59 am

Nicaragua je napisao/la:
Zeus je napisao/la:Sest komada stari,malo li je :ganja:
Sta ocekivati od djece koja su skupljena na brzinu i bez priprema. Falila su 3-4 igraca. Trebalo bi biti bolje. Nego sta je ono krleža ne može vas se ni 300 skupit a najavljujete neke invazije :shisha:
Ko je najavljivao invazije mediji ili fukare.
Sasvim pristojno gostovanje 300 ljudi.
nasu ljubav ne kupuju :titula:
Mosa Bodaslo
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon feb 29, 2016 1:45 pm

Pozdrav Pastrmki i svim Veležovcima, izroniće Stari :palacgore:
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon feb 29, 2016 7:13 pm

KLIS je napisao/la:Pozdrav Pastrmki i svim Veležovcima, izroniće Stari :palacgore:
Hvala druze. Ziv i zdrav bio
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3884
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet mar 04, 2016 9:04 pm

Pastrmka šta nam spremaš sutra? :ganja:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet mar 04, 2016 10:55 pm

Iako nije navijacki, cak mozda prvi put u zivotu mislim da u jednoj utakmici nemamo ni gram sansi, ali to je upravo moje misljenje za sutrasnju tekmu.Mi bijemo neke druge bitke, bitke koje ce svoje rezultate dati tek za neko vrijeme.Ovo sad je fudbaski katastrofalno za mene kao navijaca, jednostavno neizdrziva situacija.
Ali jbg nekako cu izgurati i ove teske trenutke, pa cak iako ne bude napredka u dogledno vrijeme meni ostaje moj Velez.Ja sam ova srednja generacija koja dobro pamti ona zlatna vremena a takodjer i ovaj kosmar pratim 20 godina...ne postoji opcija da odustanem.
Cudna je to privrzenost, volim vas rodjeni moji :velez:
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet mar 04, 2016 11:11 pm

Jbg lave teška je to situacija za svakog navijača ali sad je za vas puno važnija ona bitka izvan terena, tu kad sredite stvari eto vas nazad u elitu.

Ima li bujruma?
Spoiler:
"rezervni golmane" ;) :mrgreen:
Sutra samo da sve prođe fer i korektno a nadam se jednoj otvorenoj tekmi u kojoj će se imati šta vidjeti :palacgore:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet mar 04, 2016 11:50 pm

Hvala drug na rijecima podrske, i ja se nadam i zelim da sutra sve prodje bez problema.
Kao sto rekoh, ne ocekujem nase iznenadjenje sutra, bio bih "zadovoljan" nekim podnosljivim porazom, ali zato iskreno ocekujem da se poslije tekme ne pricaju nikakve price osim fudbalskih.
Ja znam da nije popularno biti "normalan" kod ovih mladjih narastaja, ali ipak ostajem zagovornik nekih regularnih odnosa medju navijacima i malo mi je zao sto se rjetko ko odluci pisati o nekim pozitivnim primjerima iz ne tako davne proslosti.Ja licno bih mogao dosta napisati pa da vide ovi mladji da se moze navijati za razlicite klubove a pritom imati raje na "protivnickoj" strani.
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub mar 05, 2016 9:43 am

Eisenbahner1921 je napisao/la:Pastrmka šta nam spremaš sutra? :ganja:
Odbranu brato od osam ljudi sa dva golmana hehe šalim se. Željo je kvalitetniji mnogo i kao sto kaze rodjenisa tesko da cemo ista danas. Goodison bujruma vazda ima sto se tice mene i ovih starijih normala navijaca. Steta sto je ova balavurdija i sto su te nove navijacke furke sjebale onaj nas pitomi rivalitet gdje se moglo normala dolazit na tekmu. Pozdrav za sve normala manijake a posebno za mog brata ajzeu
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub mar 05, 2016 10:29 am

Kakvo je vrijeme u Mostaru? Neka protekne sve kako treba i neka se samo o fudbalu prica.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub mar 05, 2016 5:03 pm

Bravo rođeni moji !
Zalaganje za sveti dres koje vraća osmjeh na lice,ispoštovali su raju i sve napore koje činimo da pomognemo klubu :pljesak:

Volim vas rođeni moji , djeca naša bez ikakvih uslova ostaviše srce na terenu.Proći će i ovo teško vrijeme, vratiće se rođeni abd još jači i bolji.
Vi ste naša prva ljubav rođeni ale ale :velez:
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub mar 05, 2016 5:55 pm

Izronice stari... nadam se da se vidimo uskoro u Premijer Ligi... Ovi klinci danas ne postuju tradiciju ovog derbija, a i pojedini stariji su potpali pod uticaj. Sretno raja i cuvajte Velez.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub mar 05, 2016 7:59 pm

storm_raider je napisao/la:Izronice stari... nadam se da se vidimo uskoro u Premijer Ligi... Ovi klinci danas ne postuju tradiciju ovog derbija, a i pojedini stariji su potpali pod uticaj. Sretno raja i cuvajte Velez.
Ne bih želio da me neko pogrešno shvati, potpuno razumujem navijačku strast i ljubav za svoj klub, tako da se nadam da si mislio na obje strane kad si rekao da ovi klinci ne poštuju tradiciju a i neki stariji.Samo to je istina i tačno a sve drugo bi bilo prepucavanje u nadogled i samo bi pospješivalo animozitete između grupa.
Mi imamo i volimo našega Veleža, nama pored rođenih ne treba niko, ako iko ima masu raje u drugim grupama posebno među željovcima, to sam ja, tako da dobro znam o čemu pričam.
Veliki pozdrav za moje dobre željovce i jedan lagani ignore za sve koji su na bilo koji način vrijeđali moj klub i moju raju sa tribine.

Tvoj dres i moja krv ista je boja to :velez:
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub mar 05, 2016 8:03 pm

rodjenisa je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Izronice stari... nadam se da se vidimo uskoro u Premijer Ligi... Ovi klinci danas ne postuju tradiciju ovog derbija, a i pojedini stariji su potpali pod uticaj. Sretno raja i cuvajte Velez.
Ne bih želio da me neko pogrešno shvati, potpuno razumujem navijačku strast i ljubav za svoj klub, tako da se nadam da si mislio na obje strane kad si rekao da ovi klinci ne poštuju tradiciju a i neki stariji.Samo to je istina i tačno a sve drugo bi bilo prepucavanje u nadogled i samo bi pospješivalo animozitete između grupa.
Mi imamo i volimo našega Veleža, nama pored rođenih ne treba niko, ako iko ima masu raje u drugim grupama posebno među željovcima, to sam ja, tako da dobro znam o čemu pričam.
Veliki pozdrav za moje dobre željovce i jedan lagani ignore za sve koji su na bilo koji način vrijeđali moj klub i moju raju sa tribine.

Tvoj dres i moja krv ista je boja to :velez:
Jesam, napisao sam o tome vise na nasoj temi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned mar 06, 2016 7:50 am

Juče sam zaboravio napisati, a to je jednostavno nedopustivo, Edis Mulalić :klanjase2: :klanjase2: naklon do poda.
Čovjek kojeg sam od ranije simpatisao, iz dubine duše, ono baš pošteno i iskreno govori o mom Veležu sa velikim poštovanjem.I kao igrač je bio srčan a sada kao trener a pogotovo kao čovjek nastavlja me odeuševljavati duboko emotivnom javnim istupima.
Bra'o majstore i zbog takvih kao što si želim i Želji da ostvari svoje ambicije a tebi lično veliku trenersku karijeru :pljesak: :pljesak:
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto mar 08, 2016 1:20 pm

rodjenisa je napisao/la:Juče sam zaboravio napisati, a to je jednostavno nedopustivo, Edis Mulalić :klanjase2: :klanjase2: naklon do poda.
Čovjek kojeg sam od ranije simpatisao, iz dubine duše, ono baš pošteno i iskreno govori o mom Veležu sa velikim poštovanjem.I kao igrač je bio srčan a sada kao trener a pogotovo kao čovjek nastavlja me odeuševljavati duboko emotivnom javnim istupima.
Bra'o majstore i zbog takvih kao što si želim i Želji da ostvari svoje ambicije a tebi lično veliku trenersku karijeru :pljesak: :pljesak:
:palacgore:
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto mar 29, 2016 4:38 pm

slika
Novi brato :velez:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 18

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija