Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Leon_Professional
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 11:24 pm

phpBB [video]

Jest Dino lud :ganja:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Virtu4L

sri mar 16, 2016 11:26 pm

phpBB [video]
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore

neroazzuro
Kontakt:

sri mar 16, 2016 11:31 pm

Ja bih se ipak osvrnuo na ono najpozitivnije večeras, a to su po meni:
Hodzurda, ne znam koliko je Borac mjerilo, ali meni je izgledao sve bolje kako je odmicala utakmica da bi na kraju izgledao kao onaj stari. Čini mi se da je njemu samo falilo utakmica u nogama.
Stevanovic, Miro. Momak je sve bolji i evo 4.-5. utakmicu zaredom je haman najbolji. On će do kraja sezone biti, po meni, naš najbolji igrač. Zvijer!
Halvadžić, momak je pravo školovan igrač, vidi se po svemu. Šteta što mu odskoci ona lopta, vjerovatno bi bio jako opasan šut. Vidi se da je motivisan, da se polako adaptira na ekipu i izgleda puno bolje nego na pripremama. Doduše, igrao je na svojoj poziciji večeras.
Navijači, atmosfera. Nema se šta više tu reći. Vidi se da se stvara jedna stvarno divna harmonija i povjerenje između kluba i navijača.
Siguran sam da će odgovor navijača na ovu akciju pozitivno iznenaditi sve u klubu. Ljudima je ustvari, ja mislim, i trebao samo neko od povjerenja, da vide da nema krađe, da se ne trude uzalud.
Menija. Momak je igrao na kontra strani ali se i kod njega vidi motivacija da se dokaže.
Ima toga dosta pozitivnog kao i nekih falinki, naravno ali mislim da će ova ekipa do iduće sezone igrati atomski fudbal za bh prilike.
Ako Slobodu uzmemo fakat bi mogli uzet i prvenstvo.

LARSSONN
Kontakt:

sri mar 16, 2016 11:34 pm

I da dobijemo slobodu opet očito ostajemo na šestom mjestu. **** te zaostatak više

Charlie Sheen
Kontakt:

sri mar 16, 2016 11:37 pm

Ono sto je dobro i sto nije bio ranije slucaj jeste da brzo dajemo golove al ono sto mi se ne svidja je sto poslije stanemo.Danas hajmo reci rutinski odradjeno,izmjene su pokazale zasto sjede na klupi,Djermanovic danas los ali onim golom je pokazao da zna jer 90 % napadaca iz nase lige ono ne zabija,Mirza jako los ali vjerovatno zbog zelje da se nametne i da se pokaze,mlad je mozemo ga istrpiti,ostali solidni dosadna utakmica izdvojio bi Jovana,koji radijus kretanja samo ima frajer izgleda da je najspremniji nas igrac,Miroslav ce tek da pokaze klasu,na ljeto Borcu uzeti Predragovica,pravi igrac i to je to, Manijaci Tiago :klanjase2: Ide sloboda pravi test za nas,svako ko je u mogucnosti ne smije propustiiti ovo jer zna se sta nasu ekipu ceka dole

Tryg
Kontakt:

sri mar 16, 2016 11:39 pm

Jel bio ko od spijuna na zapadu? :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Okolele
Kontakt:

sri mar 16, 2016 11:40 pm

LARSSON je napisao/la:I da dobijemo slobodu opet očito ostajemo na šestom mjestu. **** te zaostatak više
Bolje dobiti Slobodu i ostati 2 boda zaostatka nego izgubiti i opet se vratiti na 5 bodova ako ovi ispred nas dobiju..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Izlija
Moderator
Kontakt:

sri mar 16, 2016 11:43 pm

Daleko je nedelja, kada se navečer budu sumirali rezultati znaćemo gdje smo i šta. Pauza ide a nama odmor nije potreban, čak šta više smatram da nam treba igre da čuvamo kontinuitet. Možda da kakvu revijalnu utakmicu organizuju, da organizujemo kakvu dodatnu akciju prikupljanja sredstava. Neka sezonske ne važe i svi da uzmemo kartu kako bi pomogli klubu da što lakše i kvalitetnije odrade radove na stadionu.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

Okolele
Kontakt:

sri mar 16, 2016 11:47 pm

3020 clanova.. :zeljeznicar1:

Kad je izvlacenje za polufinale kupa..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

diego1921
Kontakt:

sri mar 16, 2016 11:52 pm

http://specijal.ba/sport/navijacka-zona ... manijacima" onclick="window.open(this.href);return false; :pljesak:

BHDragons
Kontakt:

sri mar 16, 2016 11:56 pm

http://ba.n1info.com/a86645/Sport-Klub/ ... avice.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Institucija :klanjase2:
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

sofronije
Kontakt:

sri mar 16, 2016 11:57 pm

https://www.youtube.com/watch?v=i5twTQIXao4#t=28" onclick="window.open(this.href);return false;
:zeljeznicar1:
:zeljeznicar1:

shzna
Kontakt:

čet mar 17, 2016 12:23 am

Kakva je atmosfera bila, navijanje, davanje, sve vrh!!!

Sent from my C5303 using Tapatalk
1987

barbarez
Kontakt:

čet mar 17, 2016 12:26 am

Virtu4L je napisao/la:Opet se može izvući dosta pozitivnih stvari. Prije svega Miroslav Stevanović, strašno je kako napreduje, koliko trči i koliko je koristan u oba pravca, trebao bi malo češće ići jedan na jedan, zbog brzine, ali doći će i to vremenom, nije on ni blizu svog maksimuma. Blagojević ponovo pokazao da nam je možda i najvažniji igrač, a raduje i sjajna partija Zolotića. Sablja je sve ovo odlično odradio, igrali su tačno oni igrači kojima trebaju utakmice da dignu formu i tako je i bilo.

Dženis me je razočarao, ne znam šta se dešava sa njim!? Ova konkurencija bi trebala da bude stimulans za naše dragulje, ali kod Dženisa je izgleda suprotno.

Navijanje je bilo fantastično... grmilo je cijelu utakmicu :zeljeznicar1:

Edis će u nedjelju biti na velikim mukama koga da pošalje na teren u prvih 11... Blagojević, Zolotić & Zahirović... jedan mora na klupu, baš teška odluka, svi žele igrati ovu utakmicu. Mislim da je Blagojević siguran i da će se lomiti između Zole i Zahe...

Naša šansa je njihova odbrana i to se mora iskoristiti, Stevanović, Bekrić, Memija i Lendrić ih moraju pritisnuti da im ne daju disati.
Drago mi je da si i ti primjetio da Stevanovic treba malo vise pokusavati 1 na 1. Jer imao.je par situacija gdje je mogao, a isao je na neke centarusteve. Vidi si se da dolazi sebi i kad ovaj segment igre popravi , tj nadodje onda ce biti dar mar. Bas bi nam taaj Stevanovic drzak i prodoran mogao biti od velike koristi u Tuzli. Jer on i Lendric moraju iskoristiti slabu odbranu . Za Lendrica se ne brinem, samo Stevo da jos poludi. Ja se sjecam u repki on nije imao problem u igri 1 na 1. Znao je on to dobro raditi.

Roberto Baggio
Kontakt:

čet mar 17, 2016 12:27 am

I, zna li neko kad je žrijeb za polufinale?

Evo gledam kalendar Saveza, nema tog podatka, ali imaju predviđeni termini polufinalnih utakmica:
http://www.nfsbih.ba/nsbih_userfiles/fi ... 6%20II.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Znači, 13. i 20. april. To bi značilo da nam ovako izgleda raspored:

19.3. - Sloboda-Željo
2. ili 3.4. - Željo-Olimpik
9. ili 10.4. - Drina-Željo
13.4. - Polufinale kupa
16. ili 17.4. - Željo-Travnik
20.4. - Polufinale, revanš
23. ili 24.4. - Sarajevo-Željo
30.4. - Željo-Zrinjski

Sedam utakmica u aprilu. :D
FK Željezničar 1921

brile
Kontakt:

čet mar 17, 2016 12:37 am

BHDragons je napisao/la:http://ba.n1info.com/a86645/Sport-Klub/ ... avice.html
Institucija :klanjase2:
Kakva promocija :klanjase2:

MrRiccoli
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet mar 17, 2016 12:41 am

LARSSON je napisao/la:I da dobijemo slobodu opet očito ostajemo na šestom mjestu. **** te zaostatak više
Ali ako dobijemo i travnika vjerujem da cemo prema gore

LARSSONN
Kontakt:

čet mar 17, 2016 12:45 am

poceo snimak na fejsu

Simply Blue
Kontakt:

čet mar 17, 2016 12:45 am

Sad kad sam ponovo pogledao golove, moram samo reći Memiji kapa ,dole prvi gol je njegov 1/1, nakon što je uzeo loptu, uspio je stići Sinišu i još uputiti onakav centaršut, fantazija :klanjase2:

Veca i Hodzurda danas više nego sigurni, odlična uvertira za Tuzlu..Began poprilično neprepoznatljiv bez one svoje trke, po meni kako stvari stoje on je najveći gubitnik ove sezone među našim igračima.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

MrRiccoli
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet mar 17, 2016 12:50 am

Simply Blue je napisao/la:Sad kad sam ponovo pogledao golove, moram samo reći Memiji kapa ,dole prvi gol je njegov 1/1, nakon što je uzeo loptu, uspio je stići Sinišu i još uputiti onakav centaršut, fantazija :klanjase2:

Veca i Hodzurda danas više nego sigurni, odlična uvertira za Tuzlu..Began poprilično neprepoznatljiv bez one svoje trke, po meni kako stvari stoje on je najveći gubitnik ove sezone među našim igračima.
Polako isto smo rekli i za Memiju nakon sirokog... Skim igraju ovi ispred nas slijedece kolo

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija