Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:43 pm

BAGEEER NA GRBAVICI :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: Samo cekam da Koldzo krene nesto srat, na dvoranu bacili 10 miliona :evil:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:46 pm

Kakvi Malezijci, Jesici i pm. Zasto Barca ne dovodi neke "tamo" trenere, vec su to oni sto su igrali i bili dio Barcelone. Tako i mi evo radimo a tako i treba nastaviti. Edisu svaka cast, Zeljovac je, zna sta je Zeljo. Sta ce npr. neka trenerska kurva iz Srbije da radi u Zelji, sta on zna sta je Zeljo. Svaka cast upravi, podrska do groba. Bager, pa jeza, da sam znao da ce mi Bager ovakvu srecu donijeti... Uzivajmo, ali s dozom, jer nismo mi kone, imamo cist primjer sta se desi poslije. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:46 pm

Znaci poceli smo od parkinga. Moze neko reci ako zna vise kakav ce biti parking i pozz za normalnu raju
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:48 pm

Koldžo graditelj :ganja:
KO SUTRA NA GRBAVICU NE DOĐE,I NE STANE U KOP SA BRAĆOM,NIJE MANIJAK!
KO ZA VIKEND U TUZLU NE KRENE,I NE PROSLAVI POBJEDU SA IGRAČIMA,NEKA ZNA DA ĆE IMATI ČIM DA ŽALI!INVAZIJA NA TUŠANJ!
ŽELJEZNIČAR ALE! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:48 pm

Ajzea je napisao/la:Klub prodati za jednu titulu i jedan kup, nakon čega postaješ privatna prčija nekog Malezijca. Strašno..
Ovisiš o njemu, daje ti ku.rac a uzima sve što stvoriš. Tretira te kako mu se ćefne, uostalom, da valja on šta bar bi Cardiff igrao prvu ligu a odluke uopšte ne donosiš ti nego si marioneta nekog biznismena.

OVO JE ONO, ČIME TREBA DA SE DIČIMO: "MI SMO ZELJINI, ZELJO JE NAŠ !"
Postavio sam post na premijer liga opcenito ne tice se direktno nas a i da ne poganim temu ali mislim da ga treba svako ko voli nas fudbal procitati jako je poucan i zabavan. :zeljeznicar1: **** te covjek im proreko buducnost...
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:55 pm

Pile :pljesak: :pljesak: :pljesak:
Ajzea treba li ti lajk na komentar na zvaničnoj?
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:56 pm

ba-ge-ri-sto, noćas budi drug
cele noći kopaj zemlju i tako u krug :ganja:
gradi željo boli te *****
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:58 pm

Kako bi bilo dobro...bas smekerski...u stilu navijaca najboljeg kluba(po svim relevantnim parametrima),najtrofejnijeg,najperspektivnijeg....
kad bi potpuno iskulirali komsije,njihov debakl,Slobodu,predstojecu utakmicu s njima...i bavili se samo i iskljucivo nasom sutrasnjom utakmicom,aktivnostima oko uredjenja stadiona...
Zasto bi sad pricali o FKS iSlobodi? Hajmo se ponasati onako kako nam pristaje...ignorisati ih kao najnebitnije stvari u nasim zivotima.
 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 271
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:06 pm

Elegant je napisao/la:slika

GDJE JE PLAVI BAGER ?

UPRAVA NAPOLJE !
PHOTOSHOP :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:07 pm

Ma hajmo se noćas skupiti i ofarbat onaj bager u plavo :rofl: :rofl: :rofl:
イビチャ・オシム
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:13 pm

Pile svaka cast :palacgore: Nema se sta reci drugo, ovo ne moze svako napisati. Jos jednom :pljesak:

Hajde da dobijemo Borca i da onda o Slobodi pricamo. Sutra ja ne ocekujem neku veliku brojku na Grbavici, jer ima TV prenos i ima onih sto ce reci, pa prosli smo vec sta imam ici gledati. Mada opet znam da smo klasa i da cemo doci sto vise jer sad je pravo vrijeme da se nesto uradi i da nastavimo ici pravim putem
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:17 pm

LARSSON je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
Tryg je napisao/la:
Al ce biti na moja tv, pa se nadam onom istom stremu na zakljucanoj temi pasa moj :)
Bit ce vjerovatno dva, jedan za ostale, jedan za nas. Neka me larson ispravi ako grijesim. Zestoko se trazi ovaj sto je za nas, tako da nemojte dijeliti.

Tačno tako, samo opet po treci put, ako neko ima domenu i hosting da mogu embed stream koji nece banovati da mogu i drugi gledati
A ko smo to "mi"? xD da li ce biti negdje ovdje postan stream ili bar u pp ili nesto slicno?
 
Avatar
smurf_
Postovi: 101
Pridružen/a: pon mar 14, 2016 3:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:20 pm

Ne mislim da ce biti velika posjeta sutra, ali se nadam da cu se iznenaditi. Povest cu rodjaka koji inace prati preko tva, kontam bar jedno vise, i to je nesto :kafa:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:21 pm

Leon_Professional je napisao/la:Pile svaka cast :palacgore: Nema se sta reci drugo, ovo ne moze svako napisati. Jos jednom :pljesak:

Hajde da dobijemo Borca i da onda o Slobodi pricamo. Sutra ja ne ocekujem neku veliku brojku na Grbavici, jer ima TV prenos i ima onih sto ce reci, pa prosli smo vec sta imam ici gledati. Mada opet znam da smo klasa i da cemo doci sto vise jer sad je pravo vrijeme da se nesto uradi i da nastavimo ici pravim putem
26.12.2013. g. napisano. ima još na stranici oslobođenja.
gradi željo boli te *****
 
lisander
Postovi: 5
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:21 pm

Kako ih nije stid, samo jedan bager.
Sutra odmoriti desnog beka, po mogucnosti i Bogija, Lendrica, Bekriju, ma sve izmjeniti i dat šansu tzv. drugim opcijama, dobit Borca rutinski, i okrenut se Slobodi, dovest još jedan bager i pripremit pojedincima tamić inzulikna
Kolko je Blagojevic dobio kazne (izvinite ako je vec pisano)
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:23 pm

FK Željezničar obavještava o koracima za ispunjenje uslova za igranje evropskih utakmica na Grbavici

http://fkzeljeznicar.ba/fk-zeljeznicar- ... ici/19020/" onclick="window.open(this.href);return false;
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:24 pm

Hurmasica je napisao/la:FK Željezničar obavještava o koracima za ispunjenje uslova za igranje evropskih utakmica na Grbavici

http://fkzeljeznicar.ba/fk-zeljeznicar- ... ici/19020/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uh, sto je najbolje ovo je tek pocetak...

Ogromno povjerenje imam u ove ljude.. je li ovo moguce??? Molim vas recite mi da li se sve ovo stvarno desava?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:25 pm

ChWilla je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Pile svaka cast :palacgore: Nema se sta reci drugo, ovo ne moze svako napisati. Jos jednom :pljesak:

Hajde da dobijemo Borca i da onda o Slobodi pricamo. Sutra ja ne ocekujem neku veliku brojku na Grbavici, jer ima TV prenos i ima onih sto ce reci, pa prosli smo vec sta imam ici gledati. Mada opet znam da smo klasa i da cemo doci sto vise jer sad je pravo vrijeme da se nesto uradi i da nastavimo ici pravim putem
26.12.2013. g. napisano. ima još na stranici oslobođenja.
Nisam znao, ja sam mislio da je ovo Pile napisao. Iznenadio sam se :ganja: :ganja:
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:30 pm

Odbrana Sarajeva je katastrofa, bolju odbranu imaju ekipe iz kantonalnih liga: Kadusic, Barbaric, Mihojevic, Kramar :rofl1: :klanjase2:
Uz to Sarajevo nema sredinu terena, tako da veoma lagano mozes doci u priliku za postizanje gola. Husref je dobro postavio taktiku i unistio(preblaga rijec) Jesica i njegovu nakaradnu taktiku. U susretu protiv nas Slobodi ce faliti stoperi, a svi znamo kako je to delikatna pozicija i da je potrebno vrijeme da se uigra stoperski par. Imamo i mi slican problem samo su nasi malo uigraniji. Uvjeren sam u to da ce Edis dobro pripremiti ekipu i da se iz Tuzle vracamo sa bodovima..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:33 pm

Auuuu, kakvu upravu imamo
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija