YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

sajo10
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 4:28 pm

Mailson izgleda pravi dar mar po lijevoj strani haha! Bravo!

73' Mailson je ubacio, Stevanović šutirao, a neko od gostiju izbija loptu s linije
. Aaaaah puu! :twisted:

sajo10
Kontakt:

ned mar 13, 2016 4:39 pm

Ma daj vise... yebote precka.. ncnc

godrina
Kontakt:

ned mar 13, 2016 4:43 pm

Vile ih nosaju izgleda, jos malo momci ajdeee
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

ned mar 13, 2016 4:49 pm

bitna je pobjeda, koliko vidim igrali smo dobro, ali sreca nas nakon 2.gola nije pratila... svaka cast igracima!!! sad smo -2 i ceka nas paklenih 9 utakmica za evropu!!!
100/94/37/34 - i to je to!

godrina
Kontakt:

ned mar 13, 2016 4:59 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:bitna je pobjeda, koliko vidim igrali smo dobro, ali sreca nas nakon 2.gola nije pratila... svaka cast igracima!!! sad smo -2 i ceka nas paklenih 9 utakmica za evropu!!!
Tako je, jedva cekam izvjestaj nasih a cini mi se da je i posjeta bila dobra. U tuzli necemo izgubit i idemo u evropu preko lige.
:zeljeznicar1:
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

LARSSONN
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:05 pm

Stevanovic igracina.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Leon_Professional
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:05 pm

Sta ovaj Rahimic prica!? Kao protiv Mladosti se sudi konstantno i hoce da dadne otkaz, a njemu prijeti otkaz. Hoce da sebe opravda :rofl: :rofl:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

LARSSONN
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 5:10 pm

Leon_Professional je napisao/la:Sta ovaj Rahimic prica!? Kao protiv Mladosti se sudi konstantno i hoce da dadne otkaz, a njemu prijeti otkaz. Hoce da sebe opravda :rofl: :rofl:
Bilo je par sumnjivih odluka

Leon_Professional
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:15 pm

LARSSON je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Sta ovaj Rahimic prica!? Kao protiv Mladosti se sudi konstantno i hoce da dadne otkaz, a njemu prijeti otkaz. Hoce da sebe opravda :rofl: :rofl:

Moguce ako ti tako kazes, ali ovo me nasmijalo sto kao hoce da dadne otkaz, a njemu prijeti otkaz. Kaze da i u Kaknju se sudi protiv njih.

Nego kakva je tekma bila, mini izvjestaj :ganja:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

LARSSONN
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 5:16 pm

Leon_Professional je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:

Moguce ako ti tako kazes, ali ovo me nasmijalo sto kao hoce da dadne otkaz, a njemu prijeti otkaz. Kaze da i u Kaknju se sudi protiv njih.

Nego kakva je tekma bila, mini izvjestaj :ganja:
Imali smo srece u drugom. Veca skide frajki. Zola los bio. Mailson solidan. Tako to

BHDragons
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:23 pm

Memija danas odličan, Stana i Zola malo zakazali, ostali na nivou. Bilo je oko 6 hiljada navijača po mojoj procjeni.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

exbabilon
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:31 pm

Nismo imali srece sa preckama, ali kod golova jesmo itekako. Nije ovo neka dobra igra bila, daleko od toga. Moze ova ekipa puno vise. Blagojevic je motor ekipe i s njim ce ovo izgledati puno bolje ja se nadam. Zola danas odigrao jako lose, to moram primjetit, ostale ne bih posebno analizirao. Pisi tri boda, igru brisi po mom misljenju. POSJETA BILA ODLICNA, ODUZILI SMO SE JOS JEDNOM UPRAVI ZA SVE STO RADE! :zeljeznicar1:

pile87
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:32 pm

slika
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

BHDragons
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:33 pm

Šta se žali ovaj seljak? Bilo je možda dvije diskutabilne situacije i ništa više. Navijači Mladosti simpatični, fer i korektni. Igrači dobri. Sve u svemu ova Mladost zaslužuje ostanak u ligi.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

rodrigo87
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:34 pm

BHDragons je napisao/la:Šta se žali ovaj seljak? Bilo je možda dvije diskutabilne situacije i ništa više. Navijači Mladosti simpatični, fer i korektni. Igrači dobri. Sve u svemu ova Mladost zaslužuje ostanak u ligi.
u svakom slucaju bolje mladost nego borac.. sve u svemu lijep dan u dolini... :zeljeznicar1:
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

barbarez
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:35 pm

Ivane Lendricu svaka ti cast majstore. Koja igra, koje otvaranje, koje kretanje, koje zalaganje. Odavno jaci napad nije dosao u Zelju.

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:41 pm

bekric 4 utakmice 3 gola 2 asistencije, lendric 4 utakmice 3 gola

dobili smo bolji tandem nego zeba-adilovic
100/94/37/34 - i to je to!

LARSSONN
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:42 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:bekric 4 utakmice 3 gola 2 asistencije, lendric 4 utakmice 3 gola

dobili smo bolji tandem nego zeba-adilovic
Ipak je bolje imati 2 gola 2 asistencij3

Zadnja izmjena: LARSSONN, dana/u ned mar 13, 2016 5:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.

ChWilla
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:43 pm

ja posjetom zaista jako prijatno iznenađen. igrom pomalo neugodno, ali ne možeš sve ni razvaliti. usprkos "onako" igri, bile su dvije prečke, još taj zicer skinut s linije, još par izuzetno dobrih šansi...zola po meni najlošiji danas, hodžurda isto nesiguran i lošiji nego u prvoj polusezoni, stanić djelomično kriv za gol uz hodžurdu, ali u drugom odičan. mailson fino kad je ušao.
gradi željo boli te *****

delinjo
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:45 pm

eh evo i mene sa utakmice...kratki osvrt kako sam ja vidio utakmicu...za pocetak par kritika (ako cemo biti ozbiljni mora se i kritikovati bez obzira na pobjedu )...Zolotic katastrofalan svi smo se danas uvjerili zasto se Gent odrekao njegovih usluga...ok ima i do toga da su on i Zaha isti tipovi igraca ali ...svaki napad u prijemu uspori...nekada imam osjecaj da je prespor cak i za nasu ligu...ali Zola je nas momak istrpti cemo ga ...i povreda koja ga je snasla ima utjecaj neki na sve to...Hodzurda toliko prizeljkiovan od strane vecine navijaca ...danas se vidjelo zasto je Edis trener a ne forum...jako nesiguran ...sansa za Mladost je plod njegove greske ...imao je i finih intervencija ali samo moze biti igrac sa klupe sto i jeste u ovom slucaju...bravo Edise...neki ce me i napasti za ovo ali sta da se radi ...ne mozemo svi misliti isto...niko se nije nesto posebno izdvajao pohvalio bi Miroslava ne zbog nekog ucinka nego sto decko u oba pravca igra jednako dobro..bice sve bolji i bolji...Memija je konacno bio u utakmici to mi je jako drago...izostao je i njegov neki veci ucinak ali zelja se vidjela...bravo Kerime...posjeta odlicna ...3 boda su tu idemo dalje dobro je sve ovo... :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.

Prijava  •  Registracija