YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

CARSONIO
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 26, 2016 11:29 am

Izlija je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Krece obnova grafita.. :zeljeznicar1:
Gdje ?
Stvarno mi je cudno toliko prostora ima da se oko stadiona uljepsa sa grafitima kako bi sve ljepse izgledalo a to nije uradjeno ako treba neku akciju napraviti kad je utakmica da se neke pare izdvoje

Hadzijalagic
Kontakt:

pet feb 26, 2016 11:32 am

A i onaj zid na jugu sto se treba farbati izgledao bi ekstra kada bi se ukrasio kavim lijepim grafitima.. Ne znam samo je li to dozvoljeno posto se radi o unutrasnjosti stadiona..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Ajzea
Kontakt:

pet feb 26, 2016 11:33 am

Jug se vratio, nema više izvini.

Ne kreće se samo sa obnovom grafita, već i kreiranjem novih.

ublehas
Kontakt:

pet feb 26, 2016 11:47 am

Hadzijalagic je napisao/la:A i onaj zid na jugu sto se treba farbati izgledao bi ekstra kada bi se ukrasio kavim lijepim grafitima.. Ne znam samo je li to dozvoljeno posto se radi o unutrasnjosti stadiona..
Hiljadu puta rečeno. Ne može se to uraditi, jer kada se stave transovi, onda ne bi ličilo ni na šta. ;)

Jaozinho22

pet feb 26, 2016 11:48 am

Izlija je napisao/la:Nemojte ljudi gledati članstvo kroz popuste. Članska neka vam bude dio indentiteta, meni moja stoji na prvom mjetu u novčaniku i kada ga otvaram to je prvo što ponosno pokazujem svima.
To je to majstore! Pogotovo mi ružni je držimo i ispred lične! :shisha:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

shzna
Kontakt:

pet feb 26, 2016 11:54 am

Kad macke nema, misevi kolo vode..
1987

Ajzea
Kontakt:

pet feb 26, 2016 11:58 am

Spoiler:
Manijaci Lukavac
slika

Manijaci Zivinice
slika
:klanjase2:

Kako ono? "Ne brinite, dok ne riješimo problem u našoj kući, nećemo vas tući." :kafa:
(ovo nema nikakve veze sa slikama gore, naglavašam da vas ne bi bunilo, jer blentu sa Čvile već jeste :kafa: )
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u pet feb 26, 2016 12:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.

CARSONIO
Kontakt:

pet feb 26, 2016 12:02 pm

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak:
Ajzea je napisao/la:
Spoiler:
Manijaci Lukavac
slika

Manijaci Zivinice
slika
:klanjase2:
Kako ono? "Ne brinite, dok ne riješimo problem u našoj kući, nećemo vas tući." :kafa:

kontranogama
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet feb 26, 2016 12:13 pm

tm8782 je napisao/la:
kontranogama je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:
Evo u slikama sve kako koji korak trebas napraviti/uraditi...

http://oi67.tinypic.com/t5noys.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://oi65.tinypic.com/wj8leb.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://oi66.tinypic.com/2eusi1e.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://oi67.tinypic.com/smbqcl.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://oi63.tinypic.com/ayud8w.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
E hvala buraz svaka cast.
Evo i drugu sliku sam ubacio koja fali...
http://oi65.tinypic.com/wj8leb.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Ama skonto sam, hvala jos jednom
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

MrRiccoli
Kontakt:

pet feb 26, 2016 12:22 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Chwilla, nije obrnuto, upravo je taj manji dio isao Želji jer je Gong naručivao i pravio artikle koji su u ponudi. Zarada je tu vrlo mala i puno bolje je biti clan, a artikli iz fan shopa su vise za licni gust jer volimo Zelju, ali nema bas klub nesto puno od toga.
100% je obrnuto to govorim jer znam

Sent from my C5303 using Tapatalk

Elegant
Kontakt:

pet feb 26, 2016 12:23 pm

shzna je napisao/la:Kad macke nema, misevi kolo vode..
Vraca se plavi mačak na proljece, misevi ce u rupe. :DD:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Ivicahuljev
Kontakt:

pet feb 26, 2016 12:29 pm

U danasnjem oslobodjenju pise da ce biti hor grbavica I Tifa.....

Ivicahuljev
Kontakt:

pet feb 26, 2016 12:31 pm

Sad u kom smislu je spomenut to je malo nejasno jer se u nastavku texta spominju clanske,Dzeko,Zenit

nookey
Kontakt:

pet feb 26, 2016 12:40 pm

evo sa oslobođenja:

Međureligijski hor Pontanima i navijači Željezničara u nedjelju će izvesti pjesmu "Grbavica"

Fudbalski klub Željezničar nada se da će u nedjelje na stadionu „Grbavica“ prirediti istinski spektakl. Očekuju pune tribine na koje može stati oko 10.000 navijača, a pozvali su i posebne goste da pred početak ogleda sa Širokim Brijegom zajedno sa navijačima Želje otpjevaju pjesmu "Grbavica".

Specijalni gosti Željezničara na nedjeljnom susretu biće članovi međureligijskog hora Pontanima. Oni će zajedno sa domaćim navijačima pokušati prirediti muzički spektakl.

Hor Pontanima je osnovan 1996. godine u Sarajevu. Njegova specifičnost je što okuplja ljude svih religija, nacija i uvjerenja, koji vole muziku i pjevanje. Do sada su imali preko 300 koncerata u cijelom svijetu.

Željezničar start drugog dijela sezone u Premijer ligi BiH očekuje sa znatno pojačanim igračkim kadrom. Klub je za bh. uslove doveo nekoliko intreresantnih fudbalskih imena, kao što su bišvi bh. reprezentativci Miroslav Stevanović i Adnan Zahirović, te povratnici u "plavi" dres Samir Bekrić, Srđan Stanić...

Utakmica 19. kola između Željezničara i Širokog Brijega igraće se u nedjelju na stadionu "Grbavica" sa početkom u 16.30 sati.

Ivicahuljev
Kontakt:

pet feb 26, 2016 12:43 pm

pinki je napisao/la:evo sa oslobođenja:

Međureligijski hor Pontanima i navijači Željezničara u nedjelju će izvesti pjesmu "Grbavica"

Fudbalski klub Željezničar nada se da će u nedjelje na stadionu „Grbavica“ prirediti istinski spektakl. Očekuju pune tribine na koje može stati oko 10.000 navijača, a pozvali su i posebne goste da pred početak ogleda sa Širokim Brijegom zajedno sa navijačima Želje otpjevaju pjesmu "Grbavica".

Specijalni gosti Željezničara na nedjeljnom susretu biće članovi međureligijskog hora Pontanima. Oni će zajedno sa domaćim navijačima pokušati prirediti muzički spektakl.

Hor Pontanima je osnovan 1996. godine u Sarajevu. Njegova specifičnost je što okuplja ljude svih religija, nacija i uvjerenja, koji vole muziku i pjevanje. Do sada su imali preko 300 koncerata u cijelom svijetu.

Željezničar start drugog dijela sezone u Premijer ligi BiH očekuje sa znatno pojačanim igračkim kadrom. Klub je za bh. uslove doveo nekoliko intreresantnih fudbalskih imena, kao što su bišvi bh. reprezentativci Miroslav Stevanović i Adnan Zahirović, te povratnici u "plavi" dres Samir Bekrić, Srđan Stanić...

Utakmica 19. kola između Željezničara i Širokog Brijega igraće se u nedjelju na stadionu "Grbavica" sa početkom u 16.30 sati.
U stampanom oslobodjenju je drugi text

SWRA_1921
Kontakt:

pet feb 26, 2016 12:46 pm

MrRiccoli je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:Chwilla, nije obrnuto, upravo je taj manji dio isao Želji jer je Gong naručivao i pravio artikle koji su u ponudi. Zarada je tu vrlo mala i puno bolje je biti clan, a artikli iz fan shopa su vise za licni gust jer volimo Zelju, ali nema bas klub nesto puno od toga.
100% je obrnuto to govorim jer znam

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ok, nemam razloga da ne vjerujem, nekada je bila ovakva prica na onom forumu, a ja nisam upucen.

Brkoo
Kontakt:

pet feb 26, 2016 12:49 pm

Joj Dade Sadikovica :oops1: Za brukanje kluba po fb-u i ostalim društvenim mrežama treba žestoko svakog pojedinca kazniti..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Ajzea
Kontakt:

pet feb 26, 2016 12:51 pm

Dado Sadiković - provjereno dobar haker. :rofl1:

Eisenbahner1921
Kontakt:

pet feb 26, 2016 12:51 pm

Brkoo je napisao/la:Joj Dade Sadikovica :oops1: Za brukanje kluba po fb-u i ostalim društvenim mrežama treba žestoko svakog pojedinca kazniti..
?
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

nookey
Kontakt:

pet feb 26, 2016 12:53 pm

Brkoo je napisao/la:Joj Dade Sadikovica :oops1: Za brukanje kluba po fb-u i ostalim društvenim mrežama treba žestoko svakog pojedinca kazniti..
šta je uradio?

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

Prijava  •  Registracija