Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 8:57 am

DANAN je napisao/la:I da,ja bih se ovako javno izvinuo ako sam koga udavio juce sa onim prepucavanjem,ali jednostavno nisam mogao da ne odreagujem na one lazi...

Poslano sa mog GT-S7580 koristeći Tapatalk
Ma ono je bila kap koja je prelila casu Samo pogledaj njanje sta skrabaju sada daju podrsku njima aci i adminu a juce im hebali familiju.lijepo smo se skup
ili samo se treba cuvati percolators s gg.foruma
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3022
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:01 am

Samo bih zelio nesto pitati, postoji li mogucnost da se vidi sa administracijom, da se ulazak na ovaj forum osigura tako sto se prilikom svakog logovanja mora unije broj članske kartice. Ovo govorim iz razloga sto ce sigurno dosta pitara pokusati da udje na ovaj nas PDF
Alea iacta est!
 
Avatar
Admin
Site Admin
Tema Autor/ica
Postovi: 111
Pridružen/a: uto feb 09, 2016 11:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:11 am

@ cipiripi Nemamo mi pravo na to, niti imamo uvid u članske karte i članove.

Trudit ćemo se da napravimo od ovog foruma, mjesto gdje će se moći komunicirati argumentima, a ne psovkama. Ko god pokuša bilo šta slično bit će odstranjen.

Ovo je mjesto koje je zamišljeno da ga zajedno kreiramo n aobostranu korist. Koliko mi pomažemo i trudimo se očekujemo od sviju da nam pomognu svojim odnosom i ponašanjem.

Hvala
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:13 am

Nece moci cipiripi, ovo nije forum naseg kluba, u buducnosti nadam se da ce i to srediti, do tada ostaje nam ovo, kao nadam se privremena opcija. I da je ovo naravno samo korak, ka nasem konacno forumu.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:16 am

Admin je napisao/la:@ cipiripi Nemamo mi pravo na to, niti imamo uvid u članske karte i članove.

Trudit ćemo se da napravimo od ovog foruma, mjesto gdje će se moći komunicirati argumentima, a ne psovkama. Ko god pokuša bilo šta slično bit će odstranjen.

Ovo je mjesto koje je zamišljeno da ga zajedno kreiramo n aobostranu korist. Koliko mi pomažemo i trudimo se očekujemo od sviju da nam pomognu svojim odnosom i ponašanjem.

Hvala
Samo vas molim budite iskreni do kraja. Iako se nekad nece nekom svidjeti oni sto cete reci, nema veze.

DANAN prijatelju u momentu sam mislio da sam i ja prenaglio ali vjeruj mi ne kajem se ni za jednu rijec koju sam napisao. Zao mi je sto jos nisam neke stvar ali bi se spustio na nivo istih.

Odavno se trebalo stati u kraj onim stvarima. Mozda cak i prije dvije godine, iskreno.
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:22 am

mavi imas pp za identifikaciju :D
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
johnny
Postovi: 17
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:25 am

@fedeltafrotta

Hvala što si prebacio postove sa onog foruma u temu Priče o Želji. Ja sad krenuo pa vidim da si ti završio.

Poz od vrbanjuse
VAŽNO JE BITI ČLAN!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
http://fkzeljeznicar.ba/
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:27 am

cipiripi je napisao/la:
DANAN je napisao/la:I da,ja bih se ovako javno izvinuo ako sam koga udavio juce sa onim prepucavanjem,ali jednostavno nisam mogao da ne odreagujem na one lazi...

Poslano sa mog GT-S7580 koristeći Tapatalk
Nisi jedini druze ako si ti DANDY, koji je registrovan i na org-u, onda se poznajemo i sa org-a jer sam na org-u registrovan vec skoro 13 godina, i dobro znam kakve postove pises. Ni ja juce nisam mogao vise da presutim da mi neko vrijeđa inteligenciju sa postavljanjem kojekakvih predracuna i slicnim stvarima. Da su u u zivotu vidjeli barem jednu fakturu znali bi napraviti razliku.
Nadam se da ce se kvalitetna i konstruktivna rasprava od sada ovdje voditi, jer su oni na ss.ba juce pokazali svoje pravo lice.
Nije problem je li ono faktura ili predracun.. Problem je sto se vlasnik portala spustio na nivo "aldina" da bi sapro svoju bruku.. Otvoreno i javno pljuvanje uprave kluba sa kojim imaju "partnerski" odnos je i konacni dokaz onog sto je bilo ocito vec odavno a to je da se radi o jednom totalno neobjektivnom i zlonamjernom mediju koji po direktivama svojih "sponzora" konstruisu i podmecu price koje imaju za cilj degradiranje trenutne garniture ljudi u klubu.. Zamisli mentalni sklop koji je umislio da klub njima treba placati da bi oni imali sta zakaciti na svoj portal.. Umislili da su veci od Zelje i drago mi je sto smo ih zbog te bahatosti "nagradili".. Eto neka im sad pitari placaju narucene tekstove a svima je valjda jasno zasto neki moraju podmicivati portale i lizati im pakas dok neko drugi nema potrebu to da radi..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Admin
Site Admin
Tema Autor/ica
Postovi: 111
Pridružen/a: uto feb 09, 2016 11:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:33 am

tm8782 je napisao/la:
Admin je napisao/la:@ cipiripi Nemamo mi pravo na to, niti imamo uvid u članske karte i članove.

Trudit ćemo se da napravimo od ovog foruma, mjesto gdje će se moći komunicirati argumentima, a ne psovkama. Ko god pokuša bilo šta slično bit će odstranjen.

Ovo je mjesto koje je zamišljeno da ga zajedno kreiramo n aobostranu korist. Koliko mi pomažemo i trudimo se očekujemo od sviju da nam pomognu svojim odnosom i ponašanjem.

Hvala
Samo vas molim budite iskreni do kraja. Iako se nekad nece nekom svidjeti oni sto cete reci, nema veze.
Mi pokuzšavamo i kroz portal, a to ćemo nastaviti i na forumu, da budemo otvoreni i iskreni, bez obzira o kome se radilo. Ako ste pratili a nadam se da jeste ne libimo se reći u lice šta mislimo nećemo ni ovdje.

Pratili smo cijelu priču koja se desila, puno je neistina, ali se ne želimo baviti time.

Sport1 je iskreni partner sarajevskim klubovima, nadam se i klubovima iz cijele BiH tokom vremena, koji sve radi u interesu kreiranja boljeg i kvalitetnijeg portala.

Ponavaljam koliko je do nas toliko je i do vas samih mi smo tu da vodimo vi ste tu da iznesete svoje mišljenje i tu nema zbora.

P.S. tokom dana ćemo kontaktirati glasnogovrnike klubova da zajednički napravimo neku akciju tipa pitaj xy igrača, trenera, direktora pa bismo na kraju sedmice sva postavljena pitanja uputili osobi koju izaberemo. Slažete li se?
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:35 am

SeyoTM je napisao/la:Et' pile :)
Tako :) Seye se sjecaju svi stari forumasi cak su neki i pitali za njega :)

Poslano sa mog GT-I9070 koristeći Tapatalk
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:36 am

Apsolutno. Slazem se. Govorim(pisem) u svoje ime.
Zadnja izmjena: tm8782, dana/u pet feb 12, 2016 9:36 am, ukupno mijenjano 1 put.
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:36 am

DANAN je napisao/la:Evo da se i ja tuspasim....
Eto sta sam ti rekao juce ujutru :)

Poslano sa mog GT-I9070 koristeći Tapatalk
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:38 am

Dobro dosao Seyo lijepo te je 'vidjeti' nakon toliko godina.
Nadam se sto duzem druzenju!!!
Dajte nam i Stoleta...pile...
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:38 am

Pozdrav staroj i novoj raji :cigara:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:39 am

P.S. tokom dana ćemo kontaktirati glasnogovrnike klubova da zajednički napravimo neku akciju tipa pitaj xy igrača, trenera, direktora pa bismo na kraju sedmice sva postavljena pitanja uputili osobi koju izaberemo. Slažete li se?

super ideja ...
fino je viditi i neke iz starih vremena ovdje bice nam fino :palacgore: :palacgore: :titula:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:40 am

avlami97 je napisao/la:Pozdrav staroj i novoj raji :cigara:
Bas htjedoh da te prozovem vidim online si :D :D poz i tebi druze
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:44 am

Nadam se da ovdje neće biti banova, samo zato što se drugačije misli i piše :karanje: :lol:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:45 am

jel i Minjore presao ovdje da ga za treninge mogu fakturisati :lol: :lol: :lol:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:48 am

Ko se sjetio ovoga :D
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 9:52 am

Fanziju javljeno Ipetu isto tako....

Poslano sa mog GT-S7580 koristeći Tapatalk
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija