Moderator/ica: storm_raider

 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:27 pm

neda_TM87 je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:
neda_TM87 je napisao/la: ako treba neko s nekim uploadom od 2mb nesto si spominjao sinoc ak ose ne varam, ja sam tu negdje knap
Dzaba nisam kuci sada

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
aha okej nista, a je li zna neko je li prijenost na mojoj tv i gdje ce bit prenos od ovih sarajevskih kafica? mahala malta? prolaz u gradu?
Bice ti na cengic villi. Varadero

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:28 pm

tm8782 je napisao/la:
mirsadmekic je napisao/la:
tm8782 je napisao/la: Likusa nece jos vjeruj mi.
Nego nisam mislio pisati neko vrijeme, na forumu. Upalili me ovi uhljupi pa sam pisao. Kad nesto bude znas i sama da objavim.
Strpljen spasen. Ne znam jos nista, samo ima nesto sto se kotrlja, a svi znamo.
Kad budem imao detalje napisem.

bratee bioo si u pravu za premisanje igraca celikaa , bajrktarevic pitar potvrdioo , da ce poginut da su dobili premije
Istu vecer nakon naše utakmice sa Zrinjskim ;)
da da i bio si upravu pitarr bajrakatarevic potvrdio bgm na fb , mom drugu koji branii u prvog ligi federacijee on dobar sa njim a ovaj moj drug zeljovac mrtvi poniko u zeljii . al nije mu htio rec koje dao premije
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:28 pm

mirsadmekic je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:
likusa je napisao/la:
Kad ce bum :shock: nemoj da od Bugojna do Visokog stalno palim mobilni i internet :o U jarku da zavrsim :lol:
Likusa nece jos vjeruj mi.
Nego nisam mislio pisati neko vrijeme, na forumu. Upalili me ovi uhljupi pa sam pisao. Kad nesto bude znas i sama da objavim.
Strpljen spasen. Ne znam jos nista, samo ima nesto sto se kotrlja, a svi znamo.
Kad budem imao detalje napisem.

bratee bioo si u pravu za premisanje igraca celikaa , bajrktarevic pitar potvrdioo , da ce poginut da su dobili premije
I nasi imaju redovna primanja I mnogo bolje plate,samo nek to potvrde na terenu I nece biti problema :)
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:28 pm

LARSSON je napisao/la:
neda_TM87 je napisao/la:
LARSSON je napisao/la: Dzaba nisam kuci sada

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
aha okej nista, a je li zna neko je li prijenost na mojoj tv i gdje ce bit prenos od ovih sarajevskih kafica? mahala malta? prolaz u gradu?
Bice ti na cengic villi. Varadero

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
:palacgore: :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:29 pm

Ove Sarajlice sto komentarisu po fejsu, nabijem na qrac.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:29 pm

Pa neka su im dali premije kakve to veze ima ako mi budemo pravi i dobijemo ih na terenu jer smo realno bolja ekipa? :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:29 pm

Široki je premirao Čelik...a vala zapnu uvijek protiv nas o da im za titulu treba..jbg kompleksi su čudo...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: Veteran1965, dana/u sri maj 04, 2016 3:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:30 pm

Elegant je napisao/la:
damirfile je napisao/la:Za 5 min se mozemo dogovoriti vi nama date tu parcelu mi vama sve sto imamo na stadionu i zavrsili smo. Znači zeljeznicar treba da im da ono sto ima na sebi 1/1 i sve ce biti udure. Treba ici na sud pa makar trajalo par godina, njima se ocigledno zuri jer imaju investitora i nacelnika da sredi papire za gradenje. Nek sud ovo rijesi sto bi Šiljak rekao i sig ce biti u našu korist jer imamo papire.
Ako im se da ta parcela stadion nikad nece biti izgrađen !
Ma ne smiju to dozvolit, tamam do 2021. cekali ali dozvole se moraju dobit
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:30 pm

Eto zato što su oni pare dobili Karić će se pretvoriti u Suareza, Salčinović u Mesija a Adilović u Neuera :lol:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:32 pm

***** im majku ja bi sad u inat počeo graditi južnu tribinu. Nedas istocnu pusi ***** sada ću raditi južnu. A i daj im tih jebenih 200 kvadrata opali uz onaj zid 5x40 neka posade čempres.

Naši ovdje ne trebaju žuriti. Mi možemo igrati na Kosevu ili u Zenici. Jer ocito je da se SD u i Koldzi žuri.
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:33 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
mirsadmekic je napisao/la:
tm8782 je napisao/la: Likusa nece jos vjeruj mi.
Nego nisam mislio pisati neko vrijeme, na forumu. Upalili me ovi uhljupi pa sam pisao. Kad nesto bude znas i sama da objavim.
Strpljen spasen. Ne znam jos nista, samo ima nesto sto se kotrlja, a svi znamo.
Kad budem imao detalje napisem.

bratee bioo si u pravu za premisanje igraca celikaa , bajrktarevic pitar potvrdioo , da ce poginut da su dobili premije
I nasi imaju redovna primanja I mnogo bolje plate,samo nek to potvrde na terenu I nece biti problema :)
slazem sa tobom treba danas srce na teren borit se ko lavovi , pa neka onda ih premiraju , al ovaj sudija isto da nije od str nekog nam podmenut
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:33 pm

Hurmasica je napisao/la:Pa neka su im dali premije kakve to veze ima ako mi budemo pravi i dobijemo ih na terenu jer smo realno bolja ekipa? :)
Ne znam je li ima veca motivacija od te da ti je ovo tekma za Evropu, nikakve premije nisu jace i bitnije!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:33 pm

godrina je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
damirfile je napisao/la:Za 5 min se mozemo dogovoriti vi nama date tu parcelu mi vama sve sto imamo na stadionu i zavrsili smo. Znači zeljeznicar treba da im da ono sto ima na sebi 1/1 i sve ce biti udure. Treba ici na sud pa makar trajalo par godina, njima se ocigledno zuri jer imaju investitora i nacelnika da sredi papire za gradenje. Nek sud ovo rijesi sto bi Šiljak rekao i sig ce biti u našu korist jer imamo papire.
Ako im se da ta parcela stadion nikad nece biti izgrađen !
Ma ne smiju to dozvolit, tamam do 2021. cekali ali dozvole se moraju dobit
Njima se očigledno žuri što se može i vidjeti . Zato mi ne trebamo zuriti pa makar ne igrali ove godine na Grbavici. Ići na sud i čekati.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:34 pm

Leon_Professional je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Pa neka su im dali premije kakve to veze ima ako mi budemo pravi i dobijemo ih na terenu jer smo realno bolja ekipa? :)
Ne znam je li ima veca motivacija od te da ti je ovo tekma za Evropu, nikakve premije nisu jace i bitnije!
Upravo tako, a i ne razumijem tu priču fakat, kaže dobili pare ja i šta sad? Proigraće bolje nego što znaju? Premirani Bureković bolji od našeg Stevanovića? Glupa priča..
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:36 pm

Da li je ikako moguće da se pare preusmjere na južnu tribinu pa da nju počnemo graditi ako nema prepreka.
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:36 pm

mirsadmekic je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la:
mirsadmekic je napisao/la:

bratee bioo si u pravu za premisanje igraca celikaa , bajrktarevic pitar potvrdioo , da ce poginut da su dobili premije
I nasi imaju redovna primanja I mnogo bolje plate,samo nek to potvrde na terenu I nece biti problema :)
slazem sa tobom treba danas srce na teren borit se ko lavovi , pa neka onda ih premiraju , al ovaj sudija isto da nije od str nekog nam podmenut
Ma nikakvo srce na teren I sl brate,trebaju izaci na teren I zaraditi platu,ako budemo pravi nijedan sudija im nece pomoci
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:36 pm

Hurmasica je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Pa neka su im dali premije kakve to veze ima ako mi budemo pravi i dobijemo ih na terenu jer smo realno bolja ekipa? :)
Ne znam je li ima veca motivacija od te da ti je ovo tekma za Evropu, nikakve premije nisu jace i bitnije!
Upravo tako, a i ne razumijem tu priču fakat, kaže dobili pare ja i šta sad? Proigraće bolje nego što znaju? Premirani Bureković bolji od našeg Stevanovića? Glupa priča..
Upravo to,veci je problem ako dodje sudija sa zadatkom, na to je tesko uticati, a ove premije nemaju koristi jer mi igramo za Evropu i imamo kvalitetnije igrace!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:36 pm

Ja se nadam da cemo dobiti dozvolu za ZAPAD pa da se radovi zavrse da stadion bude spreman za europu ako je izborimo ako Bog da
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
sz21
Postovi: 231
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 5:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:37 pm

Veteran je napisao/la:Široki je premirao Čelik...a vala zapnu uvijek protiv nas o da im za titulu treba..jbg kompleksi su čudo...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
i pitari su :lol: :lol:
Jednom Zeljeznicaar, uvijek Zeljeznicar to je tako. I.O
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:38 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
mirsadmekic je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la: I nasi imaju redovna primanja I mnogo bolje plate,samo nek to potvrde na terenu I nece biti problema :)
slazem sa tobom treba danas srce na teren borit se ko lavovi , pa neka onda ih premiraju , al ovaj sudija isto da nije od str nekog nam podmenut
Ma nikakvo srce na teren I sl brate,trebaju izaci na teren I zaraditi platu,ako budemo pravi nijedan sudija im nece pomoci
slazem se brate jos im karantinn uplatilii +premijee hahahaha , treba ih mlatunutt da valja u inat premisanju itd
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija