YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

LARSSONN
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:27 pm

neda_TM87 je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:
neda_TM87 je napisao/la: ako treba neko s nekim uploadom od 2mb nesto si spominjao sinoc ak ose ne varam, ja sam tu negdje knap
Dzaba nisam kuci sada

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
aha okej nista, a je li zna neko je li prijenost na mojoj tv i gdje ce bit prenos od ovih sarajevskih kafica? mahala malta? prolaz u gradu?
Bice ti na cengic villi. Varadero

Whisperer

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:28 pm

tm8782 je napisao/la:
mirsadmekic je napisao/la:
tm8782 je napisao/la: Likusa nece jos vjeruj mi.
Nego nisam mislio pisati neko vrijeme, na forumu. Upalili me ovi uhljupi pa sam pisao. Kad nesto bude znas i sama da objavim.
Strpljen spasen. Ne znam jos nista, samo ima nesto sto se kotrlja, a svi znamo.
Kad budem imao detalje napisem.

bratee bioo si u pravu za premisanje igraca celikaa , bajrktarevic pitar potvrdioo , da ce poginut da su dobili premije
Istu vecer nakon naše utakmice sa Zrinjskim ;)
da da i bio si upravu pitarr bajrakatarevic potvrdio bgm na fb , mom drugu koji branii u prvog ligi federacijee on dobar sa njim a ovaj moj drug zeljovac mrtvi poniko u zeljii . al nije mu htio rec koje dao premije
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Ivicahuljev
Kontakt:

tm8782 je napisao/la:
likusa je napisao/la:
Kad ce bum :shock: nemoj da od Bugojna do Visokog stalno palim mobilni i internet :o U jarku da zavrsim :lol:
Likusa nece jos vjeruj mi.
Nego nisam mislio pisati neko vrijeme, na forumu. Upalili me ovi uhljupi pa sam pisao. Kad nesto bude znas i sama da objavim.

bratee bioo si u pravu za premisanje igraca celikaa , bajrktarevic pitar potvrdioo , da ce poginut da su dobili premije
I nasi imaju redovna primanja I mnogo bolje plate,samo nek to potvrde na terenu I nece biti problema :)

neda_TM87
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

LARSSON je napisao/la:
neda_TM87 je napisao/la:
LARSSON je napisao/la: Dzaba nisam kuci sada

aha okej nista, a je li zna neko je li prijenost na mojoj tv i gdje ce bit prenos od ovih sarajevskih kafica? mahala malta? prolaz u gradu?
Bice ti na cengic villi. Varadero

:palacgore: :zeljeznicar1:

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sri maj 04, 2016 3:29 pm

Ove Sarajlice sto komentarisu po fejsu, nabijem na qrac.
Željezničar ante portas !

Hurmasica
Kontakt:

Pa neka su im dali premije kakve to veze ima ako mi budemo pravi i dobijemo ih na terenu jer smo realno bolja ekipa? :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Veteran1965
Kontakt:

Široki je premirao Čelik...a vala zapnu uvijek protiv nas o da im za titulu treba..jbg kompleksi su čudo...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: Veteran1965, dana/u sri maj 04, 2016 3:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.

godrina
Kontakt:

sri maj 04, 2016 3:30 pm

Elegant je napisao/la:
damirfile je napisao/la:Za 5 min se mozemo dogovoriti vi nama date tu parcelu mi vama sve sto imamo na stadionu i zavrsili smo. Znači zeljeznicar treba da im da ono sto ima na sebi 1/1 i sve ce biti udure. Treba ici na sud pa makar trajalo par godina, njima se ocigledno zuri jer imaju investitora i nacelnika da sredi papire za gradenje. Nek sud ovo rijesi sto bi Šiljak rekao i sig ce biti u našu korist jer imamo papire.
Ako im se da ta parcela stadion nikad nece biti izgrađen !
Ma ne smiju to dozvolit, tamam do 2021. cekali ali dozvole se moraju dobit
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

Hurmasica
Kontakt:

sri maj 04, 2016 3:30 pm

Eto zato što su oni pare dobili Karić će se pretvoriti u Suareza, Salčinović u Mesija a Adilović u Neuera :lol:

Vrag

sri maj 04, 2016 3:32 pm

***** im majku ja bi sad u inat počeo graditi južnu tribinu. Nedas istocnu pusi ***** sada ću raditi južnu. A i daj im tih jebenih 200 kvadrata opali uz onaj zid 5x40 neka posade čempres.

Naši ovdje ne trebaju žuriti. Mi možemo igrati na Kosevu ili u Zenici. Jer ocito je da se SD u i Koldzi žuri.

Whisperer

sri maj 04, 2016 3:33 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
tm8782 je napisao/la: Likusa nece jos vjeruj mi.

I nasi imaju redovna primanja I mnogo bolje plate,samo nek to potvrde na terenu I nece biti problema :)
slazem sa tobom treba danas srce na teren borit se ko lavovi , pa neka onda ih premiraju , al ovaj sudija isto da nije od str nekog nam podmenut

Leon_Professional
Kontakt:

Hurmasica je napisao/la:Pa neka su im dali premije kakve to veze ima ako mi budemo pravi i dobijemo ih na terenu jer smo realno bolja ekipa? :)
Ne znam je li ima veca motivacija od te da ti je ovo tekma za Evropu, nikakve premije nisu jace i bitnije!
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

damirfile
Kontakt:

godrina je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
damirfile je napisao/la:Za 5 min se mozemo dogovoriti vi nama date tu parcelu mi vama sve sto imamo na stadionu i zavrsili smo. Znači zeljeznicar treba da im da ono sto ima na sebi 1/1 i sve ce biti udure. Treba ici na sud pa makar trajalo par godina, njima se ocigledno zuri jer imaju investitora i nacelnika da sredi papire za gradenje. Nek sud ovo rijesi sto bi Šiljak rekao i sig ce biti u našu korist jer imamo papire.
Ako im se da ta parcela stadion nikad nece biti izgrađen !
Ma ne smiju to dozvolit, tamam do 2021. cekali ali dozvole se moraju dobit
Njima se očigledno žuri što se može i vidjeti . Zato mi ne trebamo zuriti pa makar ne igrali ove godine na Grbavici. Ići na sud i čekati.

Hurmasica
Kontakt:

sri maj 04, 2016 3:34 pm

Leon_Professional je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Pa neka su im dali premije kakve to veze ima ako mi budemo pravi i dobijemo ih na terenu jer smo realno bolja ekipa? :)
Ne znam je li ima veca motivacija od te da ti je ovo tekma za Evropu, nikakve premije nisu jace i bitnije!
Upravo tako, a i ne razumijem tu priču fakat, kaže dobili pare ja i šta sad? Proigraće bolje nego što znaju? Premirani Bureković bolji od našeg Stevanovića? Glupa priča..

terabajt
Kontakt:

sri maj 04, 2016 3:36 pm

Da li je ikako moguće da se pare preusmjere na južnu tribinu pa da nju počnemo graditi ako nema prepreka.

Ivicahuljev
Kontakt:

slazem sa tobom treba danas srce na teren borit se ko lavovi , pa neka onda ih premiraju , al ovaj sudija isto da nije od str nekog nam podmenut
Ma nikakvo srce na teren I sl brate,trebaju izaci na teren I zaraditi platu,ako budemo pravi nijedan sudija im nece pomoci

Leon_Professional
Kontakt:

Hurmasica je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
Upravo tako, a i ne razumijem tu priču fakat, kaže dobili pare ja i šta sad? Proigraće bolje nego što znaju? Premirani Bureković bolji od našeg Stevanovića? Glupa priča..
Upravo to,veci je problem ako dodje sudija sa zadatkom, na to je tesko uticati, a ove premije nemaju koristi jer mi igramo za Evropu i imamo kvalitetnije igrace!
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Elegant
Kontakt:

Ja se nadam da cemo dobiti dozvolu za ZAPAD pa da se radovi zavrse da stadion bude spreman za europu ako je izborimo ako Bog da
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

sz21
Kontakt:

sri maj 04, 2016 3:37 pm

Veteran je napisao/la:Široki je premirao Čelik...a vala zapnu uvijek protiv nas o da im za titulu treba..jbg kompleksi su čudo...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
i pitari su :lol: :lol:
Jednom Zeljeznicaar, uvijek Zeljeznicar to je tako. I.O

Whisperer

sri maj 04, 2016 3:38 pm

Ivicahuljev je napisao/la: I nasi imaju redovna primanja I mnogo bolje plate,samo nek to potvrde na terenu I nece biti problema :)
Ma nikakvo srce na teren I sl brate,trebaju izaci na teren I zaraditi platu,ako budemo pravi nijedan sudija im nece pomoci
slazem se brate jos im karantinn uplatilii +premijee hahahaha , treba ih mlatunutt da valja u inat premisanju itd

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.

Prijava  •  Registracija