Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

dell21
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 8:25 pm

ANTIKOLDŽO !!!!!

1921.ba
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:30 pm

koji treba biti odgovor navijača ?

svi koji nisu UČLANITE SE !!!
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Djulaga_
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:33 pm

slika
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić

terabajt
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:33 pm

Kako se postaje član SD ko je birao ove lopove ?? Vidim u ovom intervjuu čovjek prica u tom tonu kao da je to njegova babovina u prvom licu moje,nama, .... Kaze mozemo se dogovoriti za 5 min odnosno drugim riječnikom dajte nam što tražimo . Zatim moze se zakljuciti da oni ne bi voljeli ici na sud , znaci boje se ishoda . Nanjusila bagra pare pa pokusavaju izvuci za sebe sto veci dio. Ne damo ni pedalj nema odstupanja goniti se na sudu zbog bagre.
Mi moramo dici takvu buku stalno o tope pisati, prozivati plaćati članke o tome da svako bude upoznat o ovoj mafiji.

za_zivot_cijeli
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:34 pm

diego1921 je napisao/la:
Tryg je napisao/la:Moram se sloziti sa virtualom, ima li novinar sa mudima u Sarajevu da nazove ovog istog i da mu postavi par pitanja. Evo mi cemo mu na forumu sastaviti 5. pitanja. A ne, on za ove placenike govorio sta je htio, i sta njemu ide u korist. A pri tome i laze!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Nek objavi dokumente ako je to sto istina sto kaze,to je najlakse !! A vidio si i sam sta govori oni se tako ponasaju zato sto imaju masu iza sebe,ne bi voljeli da idemo na sud,to nam je zadnja opcija !! Dobro oni znaju kolko mi volimo Zelju i sta nam znaci taj Zeljo i ta Grbavica :palacgore: Nadam se da ce klub organizovati press konferenciju,sad treba izvrsiti pritisak !
nacelnik je najavio press za srijedu
http://www.novosarajevo.ba/press/20658- ... a-novinare

nasu bi organizirao u cetvrtak, dan nakon tekme.
puni sastav Uprave sa argumentacijom u rukama, strucni stab i igraci, predstavnici navijaca iza ledja (staro, mlado, musko zensko, djeca i TM87).
pa da vidimo ima li ko jaci, ljepsi i pametniji i odlucniji!?

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Plavi orkestar
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:37 pm

fedeltafrotta je napisao/la:koji treba biti odgovor navijača ?

svi koji nisu UČLANITE SE !!!
I onda ce ovi klošari 100% odstupiti...Ma hebe se njima i za SD,koje u suštini i ne postoji,i za Zeljom i za navijacima i za sportom... njih samo interesuje gdje šta mogu klepiti.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Hurmasica
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:40 pm

Definitivno bi trebalo nakon govn.. ovaj koldžine pressice organizovati press kluba, neka vidi da nema zajebancije sa svetinjom. Još kada bi se skupili pred opštinom u srijedu.. :DD:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

terabajt
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:41 pm

Hurmasica je napisao/la:Definitivno bi trebalo nakon govn.. ovaj koldžine pressice organizovati press kluba, neka vidi da nema zajebancije sa svetinjom. Još kada bi se skupili pred opštinom u srijedu.. :DD:
Mislis skupit se dok traje presica, ne bi bilo lose.
ANTIKOLDZO !!!!

Hurmasica
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:42 pm

terabajt je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Definitivno bi trebalo nakon govn.. ovaj koldžine pressice organizovati press kluba, neka vidi da nema zajebancije sa svetinjom. Još kada bi se skupili pred opštinom u srijedu.. :DD:
Mislis skupit se dok traje presica, ne bi bilo lose.
ANTIKOLDZO !!!!
Da, baš tada ;)

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Plava Porodica
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:42 pm

slika

Je li treba ikome išta kristalnije i jasnije biti od ovoga? Novinari jedno jedino pitanje postavite, neka nam pojasne ovu sliku, i po čemu i kako je sjever njihov? Sasvim dovoljno će biti.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

ChWilla
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:44 pm

nije sjever u tom ulošku, tu je sve ostalo. sve je napisano i u vezi sa sjeverom.
gradi željo boli te *****

Model1964

pon maj 02, 2016 8:44 pm

Tryg je napisao/la:De Modela neka neko smiri, puca po svim savovima.

Kontaktiraj Ajzeu on ce te uputit po provjerenoj recepturi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
JASNO DA PUCAM JER MI JE OVO ISTO KAO 1992 KADA JE GORILA DRVENA TRIBINA

KOLDŽO DABOG DA DA TE MAJKA PREPOZNA U BUREKU.... PO OČIMA
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Brkoo
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:45 pm

Koja picka od covjeka, na dan kad se odigrava utakmica organizuje press konferenciju. Dobro bi bilo da se napuni sala sa nasim navijacima i onda da ga isprozivamo da valja. Ko bude na sljedecim izborima glasao za Koldzu zelim mu dugu i tesku bolest..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Vrag

pon maj 02, 2016 8:46 pm

Nasi moraju biti spremni na sve. On ce ponoviti isto sranje od neki dan. Mozda ce priloziti neke dokumente ili sta vec. Spinovat ce pricu, spomenuti neka ulaganja koja su u planu, sebe postaviti kao nevinasce.

nikson
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:46 pm

Mene sad zanima gdje je ovaj Hayat i ovi ostali medijski partneri, sto citaju po forumima i prenose vijesti koje veze sa zdravom pamecu nemaju...sto sad ne prenose ovo, jer znaju da je velika laz i prevara uq pitanju, ocigledno znaju to svi i ovvi iz SD-a jer su im argumenti tipa "kazemo vam"....objavite sad ovo picke medijske, podrzitr tog Zelju s kojim suradjujete...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

terabajt
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:48 pm

Vrag je napisao/la:Nasi moraju biti spremni na sve. On ce ponoviti isto sranje od neki dan. Mozda ce priloziti neke dokumente ili sta vec. Spinovat ce pricu, spomenuti neka ulaganja koja su u planu, sebe postaviti kao nevinasce.
tako je bice tu price sta je opstina do sada uradila i sta se planira uraditi klasicna politicka bljuvotina... nastoja ce na sve nacine sebe oprati bez ijednog valjanog dokaza jer ga nema.
Mozda cak i ne bude dao novinarima da se postavljaju pitanja samo ce sa sebe skinuti krivicu odnosno pokusati.
Nadam se da ce se na vrijeme saznati satnia sjednice pa da se fino ode na to sranje.

FKZ1921
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:51 pm

Ja mislim da nema potrebe za ovololiko nervoze.
Ovo sa zapadom će se nastaviti...Moraće i za istok izdati urbanistički saglasnost.
Ja vjerujem da se državni organi(opcina) neće smjeti igrati sa zakonima i procedurama.
Sasvim je jasno da su ljudi iz FK Željezničar u pravu. Barataju činjenicama,dokumentima,ugovorima...
Ovi iz SD barataju dogovorima...Šta je dogovor?
Potpuno nepoznata kategorija u pravnim procedurama.
Smirite se,Grbavica ide svojim prirodnim putem...U Evropu.

Hurmasica
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:53 pm

FKZ1921 je napisao/la:Ja mislim da nema potrebe za ovololiko nervoze.
Ovo sa zapadom će se nastaviti...Moraće i za istok izdati urbanistički saglasnost.
Ja vjerujem da se državni organi(opcina) neće smjeti igrati sa zakonima i procedurama.
Sasvim je jasno da su ljudi iz FK Željezničar u pravu. Barataju činjenicama,dokumentima,ugovorima...
Ovi iz SD barataju dogovorima...Šta je dogovor?
Potpuno nepoznata kategorija u pravnim procedurama.
Smirite se,Grbavica ide svojim prirodnim putem...U Evropu.
Tako i treba biti, i biće. Jbg, svi mi reagujemo burno i emotivno kada se spomenu Željo i Grbavica pa tako i u ovom slučaju kada klošari hoće da nam ospore gradnju stadiona, a znaju da su šuplji sa svakog ćoška. Samo što oni ne znaju kolika je Željina armija ;) , MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ! :zeljeznicar1:

nikson
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:54 pm

Do kojeg datuma se mora prijaviti stadion za europska takmicenja?
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

cala
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:57 pm

Koji je to neetazirani dio sjevera? To je dio koji je nelegalno vracen u vlasnistvo SDa ako sam dobro skontao iz onog saopstenja na stranici. Mimo ona 3 prostora naravno.

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija