YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

ChWilla
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 7:37 pm

pa i nije baš lako ozbiljnije pratiti želju iza rata a ne znati violinu bar iz viđenja... :mrgreen:
gradi željo boli te *****

Grbavica
Kontakt:

pon maj 02, 2016 7:38 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Ja sam za da općinu zaspemo pokvarenim jajima!
Usput SVI U SMRDIGRAD!!!!
Stižemo i ja i brat @Minjore al dok nam kredit odobre :ganja:
Nema potrebe za tim glupim nazivima "smrdigrad" i slično.

A što se tiče ovog članka i "iznošenja situacije" od strane SD, tu se čovjek samo može dobro nasmijati na njihove nebuloze, spinovanja i izmišljanja bez ijednog konkretnog dokaza.
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Plava Porodica
Kontakt:

pon maj 02, 2016 7:39 pm

Torres:''Za nas je svaka utakmica rat,poginut ćemo da prođemo''. :rofl:
Što kopira Sablju :ganja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

manijak_do_kraja
Kontakt:

pon maj 02, 2016 7:40 pm

Hrasno1921' je napisao/la:
manijak_do_kraja je napisao/la:Al pored svega toga, kakve veze ima zapad sa svim i svacim?!?!?!?! Hajd eto istok i nekako, al zapad. Koji lopovi tacno da ne povjerujes.
Pa o tome ja pisem, majmun zvani Hatibovic u tekstu pominje sjever i navodne probleme oko sjeverne tribine, a sjeverna tribina niti se planira renovirati niti niti su planirani bilo kakvi radovi, sto je cisto stvaranje umjetnih problema i pravljenje problema tamo gdje ih nema, novinar glup ko k*** nije ga pitao za dokaze - dokumente SD. koji dokazuju ono sto on tvrdi, nije pitao kakve su to obaveze koje navodno ovi iz kluba ne postuju dogovorom itd.
Ma mutavci jedni, hajde eto nesto spominju iza istoka ono igraliste pa bih rekao to koci istok, mada i to nemam nikakve veze sa istokom, jer se nece na igralistu graditi. Al oni nesto oko zapada koce, koji se ne spominje nigdje, bas se vidi da hoce samo da sabotiraju govna jedna.
Mi smo Željini, Željo je naš!

za_zivot_cijeli
Kontakt:

pon maj 02, 2016 7:42 pm

da se nesto pitam, NIKADA ali NIKADA, ne bi napravio bilo kakav ustupak ili bilo kakav dogovor sa sa Hatibovicem, Mehicevicem i Mufticem.
ne zna se koji je gori, od zla oca i gore matere.

ima brate sud, pred FK Zeljeznicarom je svijetla buducnost i ako treba cekati, spremni smo na to pa makar utakmice igrali u Hadzicima.
kada je u pitanju ova svita samoprozvanih organizatora otpora, kriminalaca i prevaranata ne bi im se pomjerio ni pedlja!!!

da je ovo normalna drzava, sva trojica bi odavno bila u prdekani po raznoraznim osnovama.

¡No pasarán!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Eisenbahner1921
Kontakt:

pon maj 02, 2016 7:44 pm

otkrili ste me, ja sam ovdje špijun. Punac me poslao i obećao mi 20.000KM :lol:
P.S. Ja sam samo obični kao navijač Željezničara kao i dotični
9:55 :shock: :shock: :shock:
phpBB [video]
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

diego1921
Kontakt:

pon maj 02, 2016 7:45 pm

Brkoo je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:Hoce li se klub oglasiti,hoce li objaviti demant na sve ovo ?
Pa vec su sve crno na bijelo iznijeli, nece svaki dan ponavljati..
Brko radi ovakvih likova svaki sat ako treba !! Udarili su demant Koldzi,sad nek urade to i ovom uhljupu,pa makar isto objavili kao neki dan :palacgore:

Hrasno1921'

pon maj 02, 2016 7:49 pm

Te slike zena, kcerka, dijete, a i sa kuravom na kraju krajeva nema potrebe kaciti ovdje, necemo tako nisko ici ...
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!

Model1964

pon maj 02, 2016 7:58 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:da se nesto pitam, NIKADA ali NIKADA, ne bi napravio bilo kakav ustupak ili bilo kakav dogovor sa sa Hatibovicem, Mehicevicem i Mufticem.

ima brate sud, pred FK Zeljeznicarom je svijetla buducnost i ako treba cekati, spremni smo na to pa makar utakmice igrali u Hadzicima.
kada je u pitanju ova svita samoprozvanih organizatora otpora, kriminalaca i prevaranata ne bi im se pomjerio ni pedlja!!!

da je ovo normalna drzava, sva trojica bi odavno bila u prdekani po raznoraznim osnovama.

¡No pasarán!
:palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore:
GLAVU DAMO, OBRAZ NE DAMO!
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Plavi orkestar
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:03 pm

Aragon je napisao/la:Ja vas ne kontam.
Prvo krivite Koldzu, koji fakat u ovom slucaju samo provodi zakon. I vise je nego ocito da vlasnistva nisu definisana i dok je tako niko nece moci dobiti nikakvu dozvolu za gradnju. Dati dozvolu bilo kome u takvoj situaciji bilo bi protuzakonito. Znaci, Koldzo i opstinski organi su samo uradili ono sto je po zakonu. Je li fakat neko ocekuje da ce zazmiriti i da trebaju tek onako, mimo zakona, izdati dozvolu?
Sa druge strane, stadion je drzava prvo poklonila SD-u. Kasnije SD je taj stadion poklonio FK-u, bar veci dio. Ocito da tu postoje neke klauzule i obaveze prema SD-u.
Ovdje smatrate da se SD treba odreci tih prava ili smatrate da im se to na silu treba oteti?

Ja imam pak drugu teoriju. Vasa uprava je bila svijesna svega ovoga i samo su pokrenuli ono sto ce im dati podrsku javnosti i da ce na taj nacin steci popularnost kod navijaca. Na taj naacin su dobili i jare i pare.
Evo reci mi kakve veze ima Zapadna tribina sa Sjevernom pa opština na celu sa Koldzom ne izda urbanisticku.Kakve veze ima Istocna tribina sa Sjevernom pa opština ne izda urbanisticku.Tu je stadion shvatite vec desetljecima i samo se rade korekcije na stadionu,ne pravi niko hotel.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Plava Porodica
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:06 pm

U nešto sam siguran,a to je da se ovaj forum kao i org,ako neko od tih ima pristup,prati više nego ikad.E pa hajmo sad novinari,portali,Ligate i ostali prenesite ove činjenice i pitanja preko svojih portala,novina,kroz razne članke.Ima materijala zar ne?!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Brkoo
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:08 pm

Hrasno1921' je napisao/la:Te slike zena, kcerka, dijete, a i sa kuravom na kraju krajeva nema potrebe kaciti ovdje, necemo tako nisko ici ...
Nisu to razumni ljudi sa kojima mozes na lijep nacin. Udarat samo gdje ih najvise boli..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Model1964

pon maj 02, 2016 8:10 pm

Plava Porodica je napisao/la:U nešto sam siguran,a to je da se ovaj forum kao i org,ako neko od tih ima pristup,prati više nego ikad.E pa hajmo sad novinari,portali,Ligate i ostali prenesite ove činjenice i pitanja preko svojih portala,novina,kroz razne članke.Ima materijala zar ne?!
Ima materijala, nema muda.
Dok sami nešto ne napravimo neće ništa biti.

@hrasno
sve kačiti i lijepiti što je protiv njih. Slike kurava, sa gay parade, ženine švalere....sve
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Djulaga_
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:13 pm

Ja jos nisam vidio da je neko objavio neku sliku na Fb ili slicno?
Pustimo se foruma. :ganja:
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić

Plavi orkestar
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:13 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:da se nesto pitam, NIKADA ali NIKADA, ne bi napravio bilo kakav ustupak ili bilo kakav dogovor sa sa Hatibovicem, Mehicevicem i Mufticem.

¡No pasarán!
:palacgore:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Tryg
Kontakt:

FK Željezničar

pon maj 02, 2016 8:14 pm

Moram se sloziti sa virtualom, ima li novinar sa mudima u Sarajevu da nazove ovog istog i da mu postavi par pitanja. Evo mi cemo mu na forumu sastaviti 5. pitanja. A ne, on za ove placenike govorio sta je htio, i sta njemu ide u korist. A pri tome i laze!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Grbavica
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:18 pm

Brkoo je napisao/la:
Hrasno1921' je napisao/la:Te slike zena, kcerka, dijete, a i sa kuravom na kraju krajeva nema potrebe kaciti ovdje, necemo tako nisko ici ...
Nisu to razumni ljudi sa kojima mozes na lijep nacin. Udarat samo gdje ih najvise boli..
"sine, nije da tata voli ovakve stvari, ali sa stokom ne možeš drugačije..." :ganja:
phpBB [video]
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Plava Porodica
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:20 pm

Model1964 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:U nešto sam siguran,a to je da se ovaj forum kao i org,ako neko od tih ima pristup,prati više nego ikad.E pa hajmo sad novinari,portali,Ligate i ostali prenesite ove činjenice i pitanja preko svojih portala,novina,kroz razne članke.Ima materijala zar ne?!
Ima materijala, nema muda.
Dok sami nešto ne napravimo neće ništa biti.
Pa zato i jesu popljuvani na svakom ćošku.Novinari i trebaju da postavljaju ono što normalan čovjek ne bi smio,da postavljaju škakljiva pitanja,usput dobijaju i popularnost na materijalu.A i koliko znam svaki od njih je zaštićen,ne može cirkus praviti,ali može prenijeti pitanja u javnost :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Tryg
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:21 pm

De Modela neka neko smiri, puca po svim savovima.

Kontaktiraj Ajzeu on ce te uputit po provjerenoj recepturi.

Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

diego1921
Kontakt:

pon maj 02, 2016 8:24 pm

Tryg je napisao/la:Moram se sloziti sa virtualom, ima li novinar sa mudima u Sarajevu da nazove ovog istog i da mu postavi par pitanja. Evo mi cemo mu na forumu sastaviti 5. pitanja. A ne, on za ove placenike govorio sta je htio, i sta njemu ide u korist. A pri tome i laze!

Nek objavi dokumente ako je to sto istina sto kaze,to je najlakse !! A vidio si i sam sta govori oni se tako ponasaju zato sto imaju masu iza sebe,ne bi voljeli da idemo na sud,to nam je zadnja opcija !! Dobro oni znaju kolko mi volimo Zelju i sta nam znaci taj Zeljo i ta Grbavica :palacgore: Nadam se da ce klub organizovati press konferenciju,sad treba izvrsiti pritisak !

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija