YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Faca Sa Ulica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 02, 2016 6:21 pm

ChWilla je napisao/la:
DANAN je napisao/la:Treba istaci i to da je zadnji violinin gaf bio prije jedno mjesec i po kada je u jednoj firmi uzeo vrata i prozora i fakturu ispostavio na fk zeljeznicar......
Odmah poslije toga je islo i ogradjivanje od njega iz kluba.
a roba je završila u SD.
Naravno.Zaboravih napisati.Zahvaljujem na nadopuni. :D
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....

ChWilla
Kontakt:

pon maj 02, 2016 6:23 pm

gdje je ovo izašlo?
gradi željo boli te *****

Ajzea
Kontakt:

Sve je jasno, zele da se ukljuce u renoviranje stadiona sto bi cifru od, primjera radi, 400.000KM za "nesto" podiglo na 1.400.000KM.

LARSSONN
Kontakt:

ChWilla je napisao/la:gdje je ovo izašlo?
es es ba

Hurmasica
Kontakt:

ss.ba
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

krajisnik87
Kontakt:

pon maj 02, 2016 6:24 pm

SS.ba
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !

Leon_Professional
Kontakt:

pon maj 02, 2016 6:25 pm

Nema ovo smisla stvarno! Ovo ce se vuci jos dugo dugo, s ovim uhljupima cemo tesko izaci na kraj! :cry: :cry: :cry:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

cikazubo
Kontakt:

pon maj 02, 2016 6:25 pm

Stavim im ovu sliku u koment oni odma obrisu, koji su to supkolizci ovi sa ss.ba..

ChWilla
Kontakt:

pon maj 02, 2016 6:27 pm

"riješiti za pet minuta" u njihovom žargonu podrazumijeva dati im nekoliko stotina kvadrata iza istoka na koje ni po čemu nemaju pravo da grade veći objekat. što ima napismeno u klubu.

cikazubo
Kontakt:

pon maj 02, 2016 6:29 pm

Ma imamo mi vece i sposobnije mangupe od njih, uprava je puna uspjesnih ljudi iz razlicitih sfera i nema sumnje da ce Miske i kompanija ovo sve pravno po zakonu i transparentno zavrsiti..

sofronije
Kontakt:

pon maj 02, 2016 6:32 pm

ChWilla je napisao/la:"riješiti za pet minuta" u njihovom žargonu podrazumijeva dati im nekoliko stotina kvadrata iza istoka na koje ni po čemu nemaju pravo da grade veći objekat. što ima napismeno u klubu.
Tacno tako i jos kaze da se nada da nece zavrsiti na sudu. Mislim da njima samo nas rok do zavrsetka radova ide u prilog, jer nam je uprava obecala evropu na Grbavici i oni preko toga pokusavaju u svojim namjerama a znaju da preko suda gube. Ispravi me ako grijesim.
:zeljeznicar1:

ellaxaz
Kontakt:

pon maj 02, 2016 6:32 pm

Koldzo SDA narod zna.
Eto nek narod zna,
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

Tryg
Kontakt:

pon maj 02, 2016 6:36 pm

Al kako oni nas samo citaju, u to sam siguran.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Kontakt:

pon maj 02, 2016 6:37 pm

Dodje nas 10 hilj na utakmicu koja je Koldzi 20 metara od kuce. Fino mu se skupimo u dvoristu pa ces da vidis kako se potpisuje... :karanje:

Model1964

pon maj 02, 2016 6:39 pm

Hrasno1921' je napisao/la:Imam info. da je opstini Novo Sarajevo otislo na desetine e-mailova, prituzbi i optuzbi i po svemu sudeci opstina i sluzba koja je zaduzena za izdavanje urbanistickih dozvola morat ce se ocitovati javnosti.

Ako hocete mozete isto uciniti, bez psovanja, vulgarnosti ili nekih prijetnji ...

http://www.novosarajevo.ba/izdvojeno/kontakt
Danas neradni dan u deželi, kiša pada, tmurno, maglovito.....
Iskoristio dan da na ovaj mail pošaljem par toplih poruka koldži :) i ostalim opštimarima. U svakoj poruci je slika koldže sa šajkačom :mrgreen:
Akciju nastavljam do daljnjeg .... šaljem mailove sa svih meni dostupnih adresa, uključujuči i službene :)

KOLDŽO Č. E. T. A. LJ.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

SWRA_1921
Kontakt:

pon maj 02, 2016 6:40 pm

Po svemu sudeci sve je to na dugom stapu, kakve samo nebuloze ovaj iz SD navodi, ali valja budalama i dokazati. Treba praviti pa nek stisnu da ruse i onda na kraju legalizovati pod prisilom.

delinjo
Kontakt:

pon maj 02, 2016 6:40 pm

samo budite strpljiivi...cut ce se :D :D :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

ChWilla
Kontakt:

pon maj 02, 2016 6:42 pm

sofronije je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:"riješiti za pet minuta" u njihovom žargonu podrazumijeva dati im nekoliko stotina kvadrata iza istoka na koje ni po čemu nemaju pravo da grade veći objekat. što ima napismeno u klubu.
Tacno tako i jos kaze da se nada da nece zavrsiti na sudu. Mislim da njima samo nas rok do zavrsetka radova ide u prilog, jer nam je uprava obecala evropu na Grbavici i oni preko toga pokusavaju u svojim namjerama a znaju da preko suda gube. Ispravi me ako grijesim.
ima više službenih dopisa da to traže. a zakulisnih radnji više nema, samo činjenice, samo javno i samo u kost.

sofronije
Kontakt:

pon maj 02, 2016 6:43 pm

delinjo je napisao/la:samo budite strpljiivi...cut ce se :D :D :ganja:
Ako je iko strpljiviji sto se tice stadiona onda smo to mi :) . Fkt se igraju sa emocijama svih koji vole plavu boju.
:zeljeznicar1:

Neandertalac

pon maj 02, 2016 6:44 pm

Ajzea je napisao/la:Sve je jasno, zele da se ukljuce u renoviranje stadiona sto bi cifru od, primjera radi, 400.000KM za "nesto" podiglo na 1.400.000KM.
Pa jos 2013 je Koldzo u intervju za jedan portal otkrio stvarne namjere, kada je govorio da Grbavica treba biti dom reprezentacije a rekao je, citiram;

Početna / Vijesti / BiH
BIH 540
INTERVJU / Nedžad Koldžo: Stadion Grbavica treba biti dom reprezentacije BiH

Razgovarao: Nedžad Jamaković/Klix.ba
18.10.2013. u 13:01
215

Načelnik Općine Novo Sarajevo Nedžad Koldžo u intervjuu za Klix.ba govorio je o rekonstrukciji stadiona Grbavica i drugim značajnim projektima u ovoj općini, o poskupljenju vode, Vilsonovom šetalištu...

Dosta se u proteklom periodu govorilo o rekonstrukciji stadiona Grbavica. Koliko je realno očekivati da to bude realizovano u skorijem periodu?

Naša ideja je da to bude dom reprezentacije BiH, ali u taj projekt moraju biti uključeni svi nivoi vlasti. Već smo održali nekoliko sastanaka u vezi sa tim projektom i načelno je on dobio podršku na svim nivoima vlasti, ostalo je da to zaživi i u praksi. Mi smo već napravili idejni projekt te izdvojili još 50.000 za izvedbeni projekt koji bi trebao koštati blizu 200.000 KM. Tu je također potrebno definisati pitanje budućeg vlasništva, gdje FK Željezničar mora zaštititi svoje interese, a država, koja bi dala kreditna sredstva, svoje interese. Poznato je da uvijek oko stadiona ima i puno biznisa, te bi se taj projekt trebao riješiti kroz javno-privatno partnerstvo formiranjem firme koja bi upravljala stadionom tako da Željezničar, kao sadašnji vlasnik, bude zaštićen, ali i država kao investitor rekonstrukcije stadiona. Procjene su da bi projekt ukupno koštao oko 20 miliona KM, što dovoljno govori o njegovoj ozbiljnosti, a stadion bi imao sve uslove za odigravanje međunarodnih utakmica, izuzev onih najvišeg nivoa, poput finala Lige prvaka ili finala Evropskog i Svjetskog prvenstva. Realizacija tog projekta, dakle, zavisi u velikoj mjeri od političke volje i spremnosti da se uloži u nešto što bi u budućnosti trebalo biti mjesto našeg ponosa.
Željeznicar za život cijeli!

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.

Prijava  •  Registracija