Ajzea
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 3:14 pm

Prvi sam kritikovao Zahirovića, te naglašavao u nekoliko navrata da bi što prije trebao dokazati zbog čega je doveden. Jučer, Zahirović je bio jedan od najboljih na terenu..

Model1964

pon apr 25, 2016 3:15 pm

Virtu4L je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:Sergejevicu :pljesak:
Odlicno napisano. Ko da si mene pito :) Primjer kako navijac treba da gleda na igru svog kluba.
Pa sigurno ne treba gledati kao ti nakon Slobode. Ako se dobro sjećam, ti si ovu ekipu 'optužio' da nemaju želju i da se ne bore? Rekao si da su prvi tim i stručni štab 'odron', itd, itd... jednostavno, možeš pobijediti 15 zaredom, ali ako narednu kiksaš - ne valjaš.

Siguran sam da ćeš sve o ponoviti nakon narednog poraza ili ne daj Bože neriješenog rezultata.
Ispravka netocnog navoda :)
Samo za bekriju sam rekao da je odron.
U TZ su odigrali ko pizde i kritikovao sam
Za edisa sam rekao da nema vremena da se uci na zelji
Kada ti je do nekog stalo onda nisi corav kod vlastitih ociju. Kuditcu kad je potrebno, falitcu kad zasluze.
Nisam tip koji ce reci ZENO PRAVI BAKLAVU I BUREK SINCINA DVICOM PROSO :D
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Špekac1921
Kontakt:

pon apr 25, 2016 3:19 pm

Bekrić je meni jako loš u posljednje vrijeme, kao I Siniša, ostali su svoj posao odradili kako treba.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pon apr 25, 2016 3:19 pm

Ajzea je napisao/la:Prvi sam kritikovao Zahirovića, te naglašavao u nekoliko navrata da bi što prije trebao dokazati zbog čega je doveden. Jučer, Zahirović je bio jedan od najboljih na terenu..
+1

Virtu4L

pon apr 25, 2016 3:20 pm

Model1964 je napisao/la:Ispravka netocnog navoda :)
Samo za bekriju sam rekao da je odron.
E jebiga sad,
Model1964 je napisao/la:Ufurali se da će svi skidati gaće pred njima. Svaka ćast upravi na svom trudu ali prvi tim uključujuči i stručni štab je odron, Vedran, M.Stevanović, Lendrić i donekle Kosorić su zaslužili prolaznu ocjenu, ostali svojim trudo i igrama nisu za Želje..
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore

Hurmasica
Kontakt:

pon apr 25, 2016 3:20 pm

Još nešto, Željo dok je Amar bio tu ništa nije igrao lepršavije nego se prije svega igralo na rezultati, baš kao i kod Edisa, s tim da Amar nikada nije dovodio mnogo igrača u zimskom periodu, kostur tima je uvijek bio tu, dovodili su se igrači striktno na pozicije koje su nam škripale. Samim tim što se ekipa znala, kostur ostajao isti moglo se razviti više u tom napadačkom segmentu, bolje su sarađivali na terenu generalno.
Ove godine imamo slučaj da mi igramo sa jednom ekipom jesenji dio a proljeće dočekamo sa potpuno novim timom.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

dell21
Kontakt:

pon apr 25, 2016 3:22 pm

Hurmasica je napisao/la:Još nešto, Željo dok je Amar bio tu ništa nije igrao lepršavije nego se prije svega igralo na rezultati, baš kao i kod Edisa, s tim da Amar nikada nije dovodio mnogo igrača u zimskom periodu, kostur tima je uvijek bio tu, dovodili su se igrači striktno na pozicije koje su nam škripale. Samim tim što se ekipa znala, kostur ostajao isti moglo se razviti više u tom napadačkom segmentu, bolje su sarađivali na terenu generalno.
Ove godine imamo slučaj da mi igramo sa jednom ekipom jesenji dio a proljeće dočekamo sa potpuno novim timom.
Taj amarov recept treba sada na ljeto primijeniti.

Plava Porodica
Kontakt:

pon apr 25, 2016 3:23 pm

Jaozinho22 je napisao/la:slika
Neko je tražio :ganja: :ganja:
A laž haahhahaahahahahahahahahahahha haahahahahhahaahhahahahahahaha hahhahahahaha
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Mirek11
Kontakt:

pon apr 25, 2016 3:23 pm

Plava braco, uzivajmo jos danas u pobjedi nad konama a od sutra zrinjski, stadion, uplate ....
Ocigledno mi trebamo sve preostale utakmice odigrati, posebno protiv zrinjskog na nacin kao protiv kona, sirokog... jer to smo uigrali i da je rezultate, neku napadacku igru treba ostaviti za narednu sezonu.
Vidjeli smo poslije Tuzle kako se sve okrene, ni igracim nije lako, niti mogu odigrati svaku utakmicu kako bi smo mi zeljeli ali detaljne analize igre, rezultata, strucnog staba itd. treba ostaviti za kraj sezone.
BARBAREZ je dobro rekao: Svaka cast Edisu i momcima na pobijedi. To je najvaznije i samo naprijed. Treba biti posten i reci da smo mi daleko od idealne ili dobre igre, ali kada imas okolnosti koje smo mi imali, veliki zaostatak, remont ekipe i ganjas rezultat, onda shvatas koliko je tesko bilo uraditi sve ovo.
Mi smo i dalje u jako teakoj situaciji . Jer mi bukvalno moramo dobiti sve do kraja a imamo 3 poprilicno teske utakmice.
Ali samo hrabro ka cilju i sretno.
Sto se tice same igre, kad dobijes u derbiju sve pada u drugi plan.....

Uvijek uz tebe! :zeljeznicar1:
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

kontranogama
Kontakt:

pon apr 25, 2016 3:30 pm

Ja ne znam jel se ja bas ne razumijem ili sta, jer se najmanje hvali al po meni je Blagojevic taj koji nosi ovaj tim. Motor ekipe, ima ga svugdje, bez njega akcije nema, a ne znam imali iko da ga zamijeni ako bude kaznjen ili nedaj boze povrijedjen.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

hardwell
Kontakt:

pon apr 25, 2016 3:36 pm

kontranogama je napisao/la:Ja ne znam jel se ja bas ne razumijem ili sta, jer se najmanje hvali al po meni je Blagojevic taj koji nosi ovaj tim. Motor ekipe, ima ga svugdje, bez njega akcije nema, a ne znam imali iko da ga zamijeni ako bude kaznjen ili nedaj boze povrijedjen.
I meni fakat nije jasno, pravi motor ekipe. Istina nekad se uštopa, ali kad ga trebamo uvijek je tu. Sadiković bi mogao uraditi isti posao, kad koliko kvalitetno.. Ne znamo dok ne vidimo. Al ja sam jedan od rijetkih mescini sto vjeruje u Dadu :D
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja

vrbanjusa
Kontakt:

pon apr 25, 2016 3:37 pm

Eto, Edis im rasformira klub.

Edit
http://sport1.ba/maid-delic-clanovi-uo- ... polaganje/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zadnja izmjena: vrbanjusa, dana/u pon apr 25, 2016 3:45 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
21 10 4

Petrović Slavko

diego1921
Kontakt:

pon apr 25, 2016 3:39 pm

vrbanjusa je napisao/la:Eto, Edis im rasformira klub.

Ima na ss.ba (da ne lijepim ovdje)
ima i na sport 1 ovi koji su ponudili svoje mandate,al nema tu Dinokia !!

Neandertalac

pon apr 25, 2016 3:40 pm

vrbanjusa je napisao/la:Eto, Edis im rasformira klub.

Ima na ss.ba (da ne lijepim ovdje)
Lijepi one slike Vrbanjusa, budi drustveno koristan :-)

Ps. Javio mi se onaj momak za nastavak Divova, ubrzo abd :-)
Zadnja izmjena: Neandertalac, dana/u pon apr 25, 2016 3:41 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željeznicar za život cijeli!

ceze
Kontakt:

pon apr 25, 2016 3:40 pm

Sa nekog taktičkog aspekta, solidno odrađena utakmica. Opet se vidjelo da ova ekipa najbolje izgleda kad je u situaciji da je protivnik mora napasti. Da je situacija bila obrnuta mislim da bi opet gledali neku patnju, ali nije bilo tako i to je najbitnije. Možda će zvučati malo glupo, ali ovo Sarajevo jučer je bilo zrelo da još koji gol samo da je završnica nakon onih kontri i polukontri bila kako treba. Mulalić je spomenuo kako smo bili opsani nakon tranzicije i to je istina, stvarno jesmo, pogotovo pred kraj utakmice, ali kombinacije ispred gola protvinika su morale izgledati bolje.

Borba i zalaganje na jako visokom nivou i na tome im svaka čast, svakome, a Mulaliću kapa dole zbog načina na koji je psihički i fizički pripremio tekmu, stvarno su izgledali dobro, ovo bih napisao i da kojim slučajem nisu dobili. Moram pohvaliti i igru nakon prekida i u odbrani i u napadu, dobro su stajali. Vidim da je Blagojević počeo izvoditi prekide i neka je. Volio bih i da Kramarić izvodi sa svoje strane kad igra, ono što sam vidio u onim pripremnim utakmicama je najbolji centaršut lige.

Što se igrača tiče, mislim da su svi odigrali jako dobro i pojedinačno i onako kao ekipa.
Lendrić je meni jedan od boljih igrača kojeg sam ja gledao u Želji, a sigurno najmoderniji kojeg sam gledao. Nije nešto bio zapažen ali je uradio lavovski posao, pa čovjek je samo jednu loptu izgubio i to u 94. minuti kad je neko od igrača Sarajeva legao ispred njega i uzeo loptu.
Miroslav također jako dobar, pogotovo nazad kad se vraćao i pomagao, uz to je i zabio gol.
Veza strašna, svako od njih. Oni izgleda mogu odigrati ili vrhunski ili nikako, nema sredine. Zahirović konačno dobro odigrao, strašno, Blagojević standardno dobar, Bekrić dosta pomagao, nije bio igrač manje nazad, naprijed tu i tamo, ali sve u svemu dobar. Zola također bio zapažen za onih 15-ak minuta ili koliko je već igrao.
Odbrana je dobar dio utakmice bila na jako visokom nivou, par puta im je malo popustila koncentracija ali na našu sreću bez posljedica. Ono da lopta prođe kroz čitav šesnaesterac ne smije dešavati i nije se prije nikad dešavalo, ne znam šta im je u zadnje vrijeme, ali dobro.

Sad utakmica sa Zrinjskim, ne bih bio nezadovoljan ni remijem ukoliko se poklopi sa rezultatom Širokog ili Sarajeva. Mada mislim da ako mogu dobiti Sarajevo, Široki i Slobodu, mogu i Zrinjskog kući pred (nadam se) punim stadionom.
za_zivot_cijeli je napisao/la:Senade oprosti mi, nisam znao sta cinim!!! :klanjase2:

slika

Ljubljanska veza :palacgore:
De neka nam neko približi ovo, o čemu se radi. :)

Špekac1921
Kontakt:

pon apr 25, 2016 3:44 pm

kontranogama je napisao/la:Ja ne znam jel se ja bas ne razumijem ili sta, jer se najmanje hvali al po meni je Blagojevic taj koji nosi ovaj tim. Motor ekipe, ima ga svugdje, bez njega akcije nema, a ne znam imali iko da ga zamijeni ako bude kaznjen ili nedaj boze povrijedjen.
On je uvijek među najboljima, ja sam navikao od njega takve partije što dokazuje da je odigrao sve utakmice od Evrope osim kada je bio suspendovan.
Iniesta naš.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..

Leon_Professional
Kontakt:

pon apr 25, 2016 3:45 pm

fedeltafrotta je napisao/la:Baš, nešto je "pao" Siniša... Prvih par tekmi odličan, ali evo iz tekme u tekmu pad forme... Možda Memija treba njegovo mjesto dok se malo ne dozove on, ubiše ga žene i shishe ;)
Protiv Zrinje ja bi lagano stavio Memiju na beka, jest mi Sinisa drag, ali treba biti posten i reci da Argelini radi svoje i da to nije onaj Sinisa kad je tek dosao. Memija je pokazao gdje se najbolje snalazi, u Evropi je tu pokazao strasne igre, takodjer i jucer nakon dugo vremena je igrao svoju poziciju. Sinisu malo ohladiti na klupi!
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Kapiten
Kontakt:

pon apr 25, 2016 3:46 pm

Da. Blagojevic pravi motor ekipe cijelo proljece. Fenomenalan je.
Bekric jeste tanak juce bio bas, mozda i najlosiji igrac od svih koji su igrali jucer. Mnogo je lopti izgubio stvarno, ali popravit ce se Tuce, vjerujem ja u njega :D Bice najbolji kad najvise zatreba.

A ubijeđen sam da bi njima onaj Tiago kakav je bio jesenas, spreman, zabio bar 1 gol iz neke kontre jucer. Ali evidentno da nije to to, povreda je ostavila dosta traga na njemu...

Plava Porodica
Kontakt:

pon apr 25, 2016 3:49 pm

E hajmo malo i o utakmici sa šampionima ove sezone.Koji sastav,rezultat i posjetu očekujete?Od koga nam nakviše prijeti opasnost? I @jovane ako moze statistika o mecevima sa zrinjskim.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pon apr 25, 2016 3:50 pm

Protiv Zrinje ocekujem makar 8000, da nabijemo prosijek posjecenosti. Ja bih da pohvalim memiju i M. Stevanovica, odlicna njihova tekma..

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija