Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 8:37 am

Cinjenica je da nemamo neki strucni stab i da Edis nije najbolji trener, al isto tako cinjenica je da smo u prvenstvu upisali odlicne i za mene potpuno neocekivane rezultate, eh sad to sto pacenici nakon drugog poraza odmah zele otkaze i slicno u trenutku kad nam je ostalo jos 5 utakmica..

Ja sam odmah pisao da nam Bekric nece biti pojacanje, pogotovo ne za evropu, kao ni Bogicevic, i da moramo svim silama pokusati zadrzati nase dobre igrace tipa Bogdanovic, jer nema na svakom koraku takvih igraca..
Smatram ni da nam Zahirovic nece biti neko pojacanje, pogotovo ne za evropu ako je izborimo..
Moje je misljenje da Misimovic ne treba voditi sportski dio, kao ni Nikolic, jer zaista se trose tamo gdje ne mogu ponuditi mnogo, a i trebaju sa sebe skinuti pritisak i angazovati ili dodatni strucni stab ili sp. direktora koji ce pratiti igrace i traziti pojacanja..

Memisevic i Besirevic iz Radnika su zlatne koke nase lige i treba im dati 200 milja evri za njih isplatit ce se..
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 8:40 am

addyno1 je napisao/la:
Dolina je napisao/la:Prespavalo se, pogledao sam opet golove :oops1:
Pričajte šta hoćete Amar je od govana pitu i to dobru pravio. Bilo bi glupo i kontraproduktivno išta sada mijenjati jer još ništa nije izgubljeno.
Imali smo dvije meč lopte, jednu izgubili, ostaje još jedna. Naše najveće pojačanje na ljeto može biti samo Amar ma koliko se mi trudili da se odmaknemo od njega. Jbg čovjek zna i tako je, bez njega trenutno ne možemo. To je evidentno.
amaru nije mogao suditi jakupovic 7 utakmica i jos na stetu zelje, i jos evo i derbi sudi opet...
Dobro znaš da to nema veze sa Amarom, i ko se tada za takve stvari pitao...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 8:44 am

kako ba nema...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 8:53 am

mi ne smijemo zavisiti od pojedinaca, poštujem Amara i sve ono što je uradio za naš klub, i ja bi kao i većina volio da se vrati kad-tad, mišljenja sam da treba ojačati stručni štab, nisam za otkaz Mulalića, jednostavno ne ide to tako, čovjek ima rezultate iza sebe, samo treba nekog imati još pored sebe ko će mu nekad dati makar savjet, napravio je početničke greške u Tuzli i nadam se da to neće ponoviti. :zeljeznicar1:
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 8:59 am

Nama treba vise pojedinaca, nema tog jednog koji moze sve. Ni ja nisam da se Edis otjera ali mu treba pomoc.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 9:04 am

Ne bih ovdje te priče, ali dobro se zna ko je ispred Želje bio u savezu, i harao je tamo. Što je Amar poželio bilo mu je ispunjeno.
Danas na žalost ispred Želje u savezu nema niko, a dobro se zna čijom zaslugom je ta osoba otišla iz saveza. Poruka za upravu, možete dovesti kakve god hoćete igrače i trenere, ali bez vjetra u leđa i jake pozicije u savezu neće(mo)te ništa napraviti. Furati se na poštenje i kvalitet je utopija čista.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 9:07 am

ma slažem se ja sa tim, samo se ne slažem da amar nije imao ništa sa prijašnjom "jakom pozicijom"...
gradi željo boli te *****
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 9:08 am

O edisu ćemo pisati kad se završi prvenstvo .
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 9:18 am

ChWilla je napisao/la:ma slažem se ja sa tim, samo se ne slažem da amar nije imao ništa sa prijašnjom "jakom pozicijom"...
Kad smo bili najjači oko sudija i saveza se nije puno angažovao, a vjeruj da ima i do njega mnogo zašto imamo problema sa sudijama i savezom. Ali ako te zanima možemo na pp to ne bi iznosio ovdje, da neko ne pomisli da imam nešto protiv Amara :DD: :DD: :DD:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 9:22 am

Previše važnosti dajemo jednoj utakmici,jednoj sezoni...u odnosu na strategiju kluba,u odnosu na budućnost kluba.
Postajemo nestrpljivi a to nije dobro. U takvom stanju,obično se prave greške. Nekad je neko pametan,s velikim razlogom rekao " strpljen,spasen". Nadam se da ćemo biti dovoljno pametni,strpiti se i prepoznati šta se radi,koji su ciljevi,kako ih ostvariti,koji su prioriteti...
Za početak,treba nam biti jasno da niko nema čarobni štapić. I ništa ne može preko noći,nazor,preko reda...
Derbi...
U našoj situaciji je to samo jedna od utakmica u kojoj bi bilo dobro osvojiti tri boda.
Realno,FKS je u ovoj utakmici favorit,bolje stoje na tabeli,u boljoj su formi,odmorniji su...
Mi još nemamo tim za koji znamo šta može i šta možemo očekivati. I to je u ovoj fazi formiranja tima poprilicno normalno.
Ali stoji činjenica da nas tim ima potencijal. Iz te činjenice možemo crpiti neki optimizam i nadati se da će taj potencijal,uz puno trke i zalaganja,možda okrenuti utakmicu u nasu korist.
Ali,kako god se završila ova,kao i sve preostale utakmice u ovom prvenstvu,kod nas navijača se ništa ne bi trebalo bitno promjeniti u odnosu prema klubu,prema ljudima koji vode klub,prema planovima i cijevima koji su postavljeni za naredni srednjoročni period.
Trebamo se malo više opustiti i uživati.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 9:27 am

Velahalve je napisao/la:Kad se samo sjetim kako je Hadžiahmetović odigrao zadnji derbi na lavoru, i ozbiljno mislim da mu sadašnji Bekrić nije ni do koljena i da ne može ponoviti sličnu partiju...
Steta je samo sto i Amir nije od te utakmice odigrao ni priblizno na tom nivou, zao mi je sto u Konyi ne dobija priliku al sta je tu je..
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 9:29 am

Nije to nista na zor.. Ne trazimo grupnu fazu LP pa da kazemo "ne moze sve preko noci i na zor".. Evropu smo izborili prosle godine sa, na papiru slabijim sastavom i u losijim uslovima.. Pravi navijac Zelje svaku utakmicu smatra vaznom..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 9:31 am

Dajte ba ljudi malo optimizma mi imamo omjer od 7 pobjeda iz 7 utakmica, i sada na osnovu dva poraza u Kupu vi odmah crnjacite. Spasavanje ove sezone je bilo nemoguca misija, zahvaljujuci prvenstevno rezultatima iz prvog dijela sezone. Imamo kvalitetne igrace, Edis radi odlican posao i zato svi na Kosevo da im pruzimo podrsku. Pravi kapacitet ove ekipe cemo vidjeti slijedece sezone. Zato i ako ne izadjemo u Evropu, hajmo mi dolaskom na utakmice i kupovinom karte nadomjestiti tu finansijsku razliku.

Mi nismo derbi navijaci, mi svo vjerni i odani i uvijek trebamo biti uz nas Klub.

Edis je u ova 4 mjeseca uradio Sizifovski posao, dobio je kamaru igraca, nekih spremnih nekih nespremnih i opet ih je uspio posloziti i sa njima napraviti odlicne rezultate. Bdite pravi Manijaci dajte podrsku nasim igracima, kakvi god da su naši su, ukazimo povjerenje Edisu i pruzimo im podrsku vec na derbiju, neka vide da armija plave nacije stoji iza njih i rezultat nece izostati.

MANIJAK NE MOŽE BITI SVAK
Alea iacta est!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 9:33 am

 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 9:37 am

Razvalicemo ih 1-0 :ganja:
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 9:54 am

IvanOsim je napisao/la:Cinjenica je da nemamo neki strucni stab i da Edis nije najbolji trener, al isto tako cinjenica je da smo u prvenstvu upisali odlicne i za mene potpuno neocekivane rezultate, eh sad to sto pacenici nakon drugog poraza odmah zele otkaze i slicno u trenutku kad nam je ostalo jos 5 utakmica..

Ja sam odmah pisao da nam Bekric nece biti pojacanje, pogotovo ne za evropu, kao ni Bogicevic, i da moramo svim silama pokusati zadrzati nase dobre igrace tipa Bogdanovic, jer nema na svakom koraku takvih igraca..
Smatram ni da nam Zahirovic nece biti neko pojacanje, pogotovo ne za evropu ako je izborimo..
Moje je misljenje da Misimovic ne treba voditi sportski dio, kao ni Nikolic, jer zaista se trose tamo gdje ne mogu ponuditi mnogo, a i trebaju sa sebe skinuti pritisak i angazovati ili dodatni strucni stab ili sp. direktora koji ce pratiti igrace i traziti pojacanja..

Memisevic i Besirevic iz Radnika su zlatne koke nase lige i treba im dati 200 milja evri za njih isplatit ce se..
Koliko ti imas od Memisevica i Besirevica majke ti...
Forsiras ih ko Husaric svoje igrace po fb i svim mogucim stranicama...
Evo da ih vise ne spominjes, nasi nece ni jednog igraca iz nase lige, da vise ne forsiras pricu...
A to ko je za koji dio dobar ili ne, ne bih ulazio u to, samo cu reci da bi svaki tim uzeo 80% igraca koje smo mi doveli na proslom prelaznom roku...
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 9:54 am

Hajde molim te samo jebi te...
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 9:55 am

FKZ1921 je napisao/la:Previše važnosti dajemo jednoj utakmici,jednoj sezoni...u odnosu na strategiju kluba,u odnosu na budućnost kluba.
Postajemo nestrpljivi a to nije dobro. U takvom stanju,obično se prave greške. Nekad je neko pametan,s velikim razlogom rekao " strpljen,spasen". Nadam se da ćemo biti dovoljno pametni,strpiti se i prepoznati šta se radi,koji su ciljevi,kako ih ostvariti,koji su prioriteti...
Za početak,treba nam biti jasno da niko nema čarobni štapić. I ništa ne može preko noći,nazor,preko reda...
Derbi...
U našoj situaciji je to samo jedna od utakmica u kojoj bi bilo dobro osvojiti tri boda.
Realno,FKS je u ovoj utakmici favorit,bolje stoje na tabeli,u boljoj su formi,odmorniji su...
Mi još nemamo tim za koji znamo šta može i šta možemo očekivati. I to je u ovoj fazi formiranja tima poprilicno normalno.
Ali stoji činjenica da nas tim ima potencijal. Iz te činjenice možemo crpiti neki optimizam i nadati se da će taj potencijal,uz puno trke i zalaganja,možda okrenuti utakmicu u nasu korist.
Ali,kako god se završila ova,kao i sve preostale utakmice u ovom prvenstvu,kod nas navijača se ništa ne bi trebalo bitno promjeniti u odnosu prema klubu,prema ljudima koji vode klub,prema planovima i cijevima koji su postavljeni za naredni srednjoročni period.
Trebamo se malo više opustiti i uživati.
Sve je tako al je i cinjenica da je ova utakmica vazna bodovno da ne govorim psihicki. Nece nasa podrska opasti i da izgubimo i da ne odemo u evropu ali je zadnji momenat da malo odigramo povezanije. Ja mislim treba da se pokaze neki napredak naspram zadnje tri tekme. Ne trazim ja ni bilo ko ovde naku veliku ocaravajucu igru samo malo stabilnije i smisljenije akcije i odbranu, ponovo kazem samo kao protiv sirokog i dovoljno je.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:00 am

Minjore je napisao/la:Razvalicemo ih 1-0 :ganja:
Fakat nam derbi nije mogao doci u gorem trenutku pad forme, umor i generalno losa atmosfera poslije ispadanja iz KUP.a
Uopste me nije njih strah koliko me je strah nas samih jer smo van svake forme sto nam je i utakmica protiv Travnika pokazala.
Bojim se ako povedu da ce nam totalni raspad sistema biti jer smo sad psihicki u k....
Sigurno je da ce im sudija ovaj navlaciti "kulturno " .
Znaci drugovi moji lagana nam je p...
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:06 am

tm8782 je napisao/la:
IvanOsim je napisao/la:Cinjenica je da nemamo neki strucni stab i da Edis nije najbolji trener, al isto tako cinjenica je da smo u prvenstvu upisali odlicne i za mene potpuno neocekivane rezultate, eh sad to sto pacenici nakon drugog poraza odmah zele otkaze i slicno u trenutku kad nam je ostalo jos 5 utakmica..

Ja sam odmah pisao da nam Bekric nece biti pojacanje, pogotovo ne za evropu, kao ni Bogicevic, i da moramo svim silama pokusati zadrzati nase dobre igrace tipa Bogdanovic, jer nema na svakom koraku takvih igraca..
Smatram ni da nam Zahirovic nece biti neko pojacanje, pogotovo ne za evropu ako je izborimo..
Moje je misljenje da Misimovic ne treba voditi sportski dio, kao ni Nikolic, jer zaista se trose tamo gdje ne mogu ponuditi mnogo, a i trebaju sa sebe skinuti pritisak i angazovati ili dodatni strucni stab ili sp. direktora koji ce pratiti igrace i traziti pojacanja..

Memisevic i Besirevic iz Radnika su zlatne koke nase lige i treba im dati 200 milja evri za njih isplatit ce se..
Koliko ti imas od Memisevica i Besirevica majke ti...
Forsiras ih ko Husaric svoje igrace po fb i svim mogucim stranicama...
Evo da ih vise ne spominjes, nasi nece ni jednog igraca iz nase lige, da vise ne forsiras pricu...
A to ko je za koji dio dobar ili ne, ne bih ulazio u to, samo cu reci da bi svaki tim uzeo 80% igraca koje smo mi doveli na proslom prelaznom roku...
Ma lupeta.Da imalo prati igrace u PL,znao bi da je tog istog Besirovica Oda prosle zime nabio s noge na nogu nakon 2 treninga
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija