YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

teteac8684
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 2:33 pm

Minjore je napisao/la:
teteac8684 je napisao/la:Nek stave onog Kramara na beka i neće ih 4 Bjelice spasiti... :ganja:
Vala bas za njega je i Livaja igracina :rofl:
Mladenović Marcelo :rofl:

brile
Kontakt:

pon apr 18, 2016 2:35 pm

teteac8684 je napisao/la:Nek stave onog Kramara na beka i neće ih 4 Bjelice spasiti... :ganja:
Jel' ono on lijevi bek ??? Ako jeste satrat ce ga braca Stevanovici :kafa:

A i kako god okrenes nasi su, sada ili nikada :zeljeznicar1:

Elegant
Kontakt:

pon apr 18, 2016 2:37 pm

Raja da malo dignemo rucnu, prvo ide revans kupa a onda ovi prevaranti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

teteac8684
Kontakt:

pon apr 18, 2016 2:40 pm

brile je napisao/la:
Jel' ono on lijevi bek ??? Ako jeste satrat ce ga braca Stevanovici :kafa:

A i kako god okrenes nasi su, sada ili nikada :zeljeznicar1:[/q
Getafe :djavo:

teteac8684
Kontakt:

pon apr 18, 2016 2:45 pm

http://www.klix.ba/sport/nogomet/evrops ... /160418027" onclick="window.open(this.href);return false;

Tryg
Kontakt:

pon apr 18, 2016 2:49 pm

Ipak mislim da previse pricamo o utakmici koja za nas u ovom trenutku nije vaznija od utakmice u srijedu.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

ChWilla
Kontakt:

pon apr 18, 2016 2:51 pm

ako bi prošli neće ni biti važnija, bez obzira što je derbi.
gradi željo boli te *****

Izlija
Moderator
Kontakt:

pon apr 18, 2016 2:52 pm

Krenem nešto da napišem za derbi i pobrišem sve, smiju mi se kolege u firmi što rondam sam na sebe, sam sebi govorim "ima četvrtak i petak da o ovome pišem daj samo Slobodu da preživim". Moraću se trećine plate odreći jer nisam ni pola norme ispunio, valjda šta stignem u trećoj da pozavršavam, zove žena da pita šta ću za ručak a ja ko iz topa " pitare ", ona samo hladno odgovori i spusti slušalicu " ja veća budala što te sad šta pitam, postiš do ponedeljka".
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

terabajt
Kontakt:

pon apr 18, 2016 2:52 pm

Tryg je napisao/la:Ipak mislim da previse pricamo o utakmici koja za nas u ovom trenutku nije vaznija od utakmice u srijedu.
Utakmica u srijedu je mozda i vaznija ali ne trebamo dozvoliti da nas savez gazi ovo sa sudijama. Ja bi trazio zamjenu sudije da su kolinu postavili. Imam osjecaj koga god nam delegiraju u ovom trneutku u ovom omjeru snaga i ovako bitnoj utakmici da ce biti na njohovu stranu. Promjenom bi to digli na veci nivo i sve oci bile uprte u sudiju koji ce sig biti vise realan i ne bi vukao na njihovu stranu. Kakvi su vjeruj da bi mogao suditi nepostojeci penal eto dokle ide ova mafija.

Jaozinho22

pon apr 18, 2016 2:58 pm

Plava Porodica je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:
Minjore je napisao/la:Mene samo brine kako finansijski izdrzat ovu heftu :cry:
SVE JE NA PRODAJU! :ganja: :ganja:
Brojim zadnje dane na poslu :ganja:
I brat @Plavaporodica se proda :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Djulaga_
Kontakt:

pon apr 18, 2016 3:00 pm

Ne treba se baviti sudijama.
Trebamo spremiti ekipu za kraj prvenstva. Ono sto ja mislim da ne trebamo ni u jednu narednu utakmicu ulaziti oprezno. Oprez nam nece nista dobro donijeti, jer nam ni u jednoj utakmici jedan bod nista ne znaci, kao ni nerijesen rezultat u kupu.
Na treninzima raditi na ofanzivi.
Obje utakmice odigrati maksimalno ofanzivno od pocetka, pa kom obojci, kom opanci.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić

rios
Kontakt:

pon apr 18, 2016 3:03 pm

Znaci nista od Tiaga za Slobodu jel!? A u pm.. :|
Neko je napisao jucer da ne bi bilo lose rotirati Miroslava i Memiju tokom utakmice,meni to zvuci kao dobra ideja.
Inace,vidim da se vise pise o derbiju nego o Slobodi,raumijem u jednu ruku sto zbog rezultata iz prve utakmice sto zbog samog adrenalina kojeg nosi derbi,ali ne treba zapostavljati ni ovu utakmicu u srijedu.
Razmisljam od jucer kako prihvatiti ovaj poraz Slobode od Sirokog,kao njihovo okretanje kupu ili lagano posrtanje u ovoj sezoni!? Malo sam im listao temu na onom forumu,pricaju navodono da je i posjeta slabija bila jer se raja cuva za Zelju..Siroki ih jeste uzeo glat,zabio 3 gola,ali nama ta utakmica ne treba biti nikakav parametar u pripremanju,sasvim drugaciju utakmicu ocekujem u srijedu.Ustvari,ocekujem da igraju kao na Grbavici,donekle i izjava Husrefa nakon prve utakmice da za njih jos uvijek nista nije zavrseno ide tome na ruku.Njima se nigdje nece zuriti,pokusavat ce da sijeku igru,usporavaju,dosta sitnih faula vjerovanto,gusta sredina i flasteri na Miroslavu i Bekricu,a na taj nacin i Lendric ostaje zatvoren.
Golove,kao i u prvoj utakmici,pa i u onoj ligaskoj u Tuzli,treba traziti iz nekih prekida,odbijanaca,improvizacija pojdinaca,iz nekih izradjenih akcija vjerovatno to nece ici.
Nama i primljeni gol nista posebno ne mjenja,fakticki se samo ponistava nas gol ovdje,i dalje oni ostaju na 2 gola koja mi trazimo u gostima kod njih.Slazem se sa tvrdnjama da rani gol sve zakuhava,tada fakticki imamo rezultat 1-1,a taj rezultat i njih tjera onda da zaigraju drugacije i da traze gol,sto opet otvara puno drugih mogucnosti za nas.
Sve u svemu,mi nemamo puno prostora za kalkulacije,ako zelimo u finale moramo im zabiti 2 gola minimalno,da bi zabio 2 gola moras na tome raditi od prve do 90+ minute i nijednog trenutka ne sumnjati da li ti to mozes,hrabro pa sta bude. :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: rios, dana/u pon apr 18, 2016 3:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Neandertalac

pon apr 18, 2016 3:04 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Nekad su i za tog Bjelicu govorili da je nas sudija.. Moze on dobro odsuditi kad hoce, nesto poput Jakupovica.. Valjic je prosli derbi odsudio savrseno a znao nas je i on zayebati.. Ja mislim da savezu trenutno nisu u interesu dodatne afere i da bi sudjenje u derbiju moglo biti korektno..

Jel prenos samo na moja tv ili?
Ne budi naivan kume. Pa kod njih ce biti katastrofa epskih razmjera ako izgube.
Komplet garnituri uprave se drma stolica a pokazali su kako znaju kupovati vrijeme i mir u kuci sa navijacima.
Kod njih se, bez obzira na ishod derbija, nekim ljudima ljulja stolica jer u ovoj sezoni ostaju bez trofeja.. Jedina satisfakcija im moze biti nas eventualni neizlazak u evropu jer su uvijek vise slavili nase neuspjehe od svojih uspjeha.. S druge strane ako mi odigramo dobro njih pet Bjelica ne moze spasiti.. Ne volim da se unaprijed traze neki alibiji za eventualni los rezultat.. Moramo gore odigrati bez kalkulacija i na pobjedu.. Vecinu zadnjih derbija na Kosevu smo igrali na nulu i taj pristup mi se nikad nije svidjao..
Ja u klin ti u plocu :-)
Isti taj Bjelica je u derbiju na Kosevu za njih navukao jedno deset faulova u zoni ubacaja i nije svirao penal cist kao suza na Arminu Hodzicu u utakmici gdje smo izdominirali. Trener bio Djurbuzovic sa Jamakom i Tomicem u sredini, pojeli ih. Malo sreca, malo sudija i izvuku remi pa danas laju koliko ih nismo dobili.
Mislim shvatam ja tebe, u neku ruku si u pravu ali kada bi sve bilo kako treba, a nije.
Željeznicar za život cijeli!

Elegant
Kontakt:

pon apr 18, 2016 3:05 pm

Sta je sa Tiagom da li je obnovio povredu ili samo imao bolove ? Dobro bi nam dosao na ljevoj strani za kup i derbi.

GoodisonPark
Kontakt:

pon apr 18, 2016 3:08 pm

Jednom davno sam pitao ove naše statističare da li nam je od kraja rata na ovamo ikada dosuđen penal na koševu? Koliko se ja mogu sjetiti da nije. Kolika je mogućnost da u 20+ utakmica nije bila bar jedna situacija za penal, a znam da su njima nekoliko puta svirali penale u situaciji kada mi vodimo i na taj način su ih sudije spašavale poraza.

Što se tiče ljepote u igri, to uopšte nije pod moranje, problem je što mi prema naprijed igramo stihijski i bez plana, krila odsječena, bekovi par puta prelazili centar, govorim o dvije utakmice sa Slobodom. Mi smo uzeli u Tuzli iz jedine prilike na utakmici a i to je bio odbijanac od odbrane. Ne treba nikome ljepota, treba mnogo više ideje i kreacije prema naprijed.

S'obzirom na učinkovitost lijeve strane ja bih umjesto lijevog krila u Tuzli stavio još jednog igrača veznjaka koji je sklon da mnogo više ulazi u sredinu i na taj način bi Bekrić bio mnogo rasterećeniji i sačuvao bi svježinu za ključne trenutke kada je blizu gola.

Zola je ljevak šta mislite da on bude na toj poziciji a i defanzivni blok bi tada bio mnogo bolji, mnogo više oduzetih lopti na "nepostavljenu odbranu" + trkački bi dobili dimenziju više? Vidjeli smo protiv Travnika pas za lendrića i stativa prije drugog gola Bekrića su njegov odličan ofanzivni učinak.

To sigurno ni Musemić ne očekuje i to bi bilo iznenađenje koje bi moglo prevagnuti na terenu..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

Djulaga_
Kontakt:

pon apr 18, 2016 3:18 pm

Ja mislim da u Tuzli treba igrati 4-4-2.
U vrhu bi bili Lendric i Mujagic.
Mujagic bi u ovoj utakmici bio koristan jer bi na ledjima drzao dva igraca, a u skok igri bi bili u prednosti.
Mislim da je Mujagic pokazao da moze biti od koristi i da se on zna naci u izgledno situaciji za gol.
Sve ostale varijente za Musemica ne bi bile izenenadjenje.
Uvijek se taktika moze vratiti na staro s jednom izmjenom i to ne bi bio problem. Lendric bi u ovoj formaciji mogao ici na lijevo krilo, pa bi izgledalo kao 4-5-1.
Zadnja izmjena: Djulaga_, dana/u pon apr 18, 2016 3:23 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić

Elegant
Kontakt:

pon apr 18, 2016 3:19 pm

Vremenska prognoza do kraja mjeseca losa, kisa i pljuskovi. :cry:

salemprolic
Kontakt:

pon apr 18, 2016 3:19 pm

GoodisonPark je napisao/la:Jednom davno sam pitao ove naše statističare da li nam je od kraja rata na ovamo ikada dosuđen penal na koševu? Koliko se ja mogu sjetiti da nije.
Ja se ovako na prvu mogu sjetiti onog penala sto je zabio Ervin Smailagic u sezoni kad smo izgubili titulu od Leotara u zadnjem kolu. Bilo je 1-1 na Kosevu. Ne znam jel ih jos bilo...
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...

delinjo
Kontakt:

pon apr 18, 2016 3:22 pm

n znam kako bi izgledalo da bekrica stavi na lijevo krilo ...tako bi imali igraca koji ulazi u sredinu ...a recimo u vezi Zahi i Jovanu doati jos jednog igraca i tako zgusnuti sredinu i mozda bi tako imali vise koristi od lijeve strane...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

fk1921

pon apr 18, 2016 3:29 pm

Ja idalje pratim zvanicnu a jos nista nema :D zajebali ste me haha
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.

Prijava  •  Registracija