YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

dell21
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 11:38 am

Za 7 dana 105 stranica nije mala stvar.
Jos kad krene liga.

ChWilla
Kontakt:

sri feb 17, 2016 11:38 am

odmah do postojećeg.
gradi željo boli te *****

MATORI
Kontakt:

sri feb 17, 2016 11:40 am

Neandertalac !

Od onih tvoji silinih "janjadi" od jesenas sam dobio trajnu žgaravicu !
Izgleda da nisu bila "janjad" nego prcheviti jarci.
Molim samo bez identičnih NEOSNOVANIH najava od sad pa nadalje i ubuduće.
Što se tiče ostalog OK

Faca Sa Ulica
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 11:41 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:Još malo pa 95 godina odnos prema Želji je bio ta će oni. Uvijek smo bili viška i potcjenjivački se prema nama odnosilo. Da ne povljamo šta nam se sve kroz istoriju dešavalo, ali problem je što nakon tih 95 godina je Željo u svemu naj. Jedini klub u državi i jedan od rijetkih u regiji koji ima sve. Istoriju, identitet, rezultat, navijače, onaj neki X faktor itd. Svima ostalima nešto fali. Piari su na kraju prodali i klub jer više nisu imali kud. Po ko zna koji put se očekivalo da od Želje više neće biti ništa. I što Pile reče Željovci su najjači kad je najteže, to mnogi zaboravljaju. Sadašnja Uprava je napravila ćudo, a to su opet obični navijači. Nije opština, nije kanton, nisu strani investitori, kinezi, klinci palci nego opet samo Željovci. I tako je ko malo bolje poznaje istoriju kluba uvijek bilo u kritičnim momentima kad je bilo biti ili ne biti.
To mnogima nije jasno i ne mogu da se pomire s tim. Decenije prolaze Željo uvijek po svom. Očito je da je i posljedni pokušaj minimiziranja Želje propao i da dušmanima nije lako. Onaj smješni portal se nažalost u posljednje vrijeme stavio u funkciju tog dušmanluka i rovarenja protiv kluba, to nam je bilo svima jasno. Ja sam ga odavno prestao koristiti jer nisam želio ni svojim običnim klikom da učestvujem u tome. Išao sam samo na forum u read-only statusu i to isključivo na našu temu da uživam u pisanju, već slobodno mogu reči, doajena forumaškog Željizma. Kap u već prepunoj čaši je bilo kad su banovali Bokača (kao fol greškom) i tad sam se nakon puno vremena oglasio i fasovao trajni. Kažem možda sam sebičan, ali meni je drago da je ovako završilo i da smo se skupili ovdje i da sam opet sa svojom rajom. Drugačije nije moglo ni završiti. Godinama smo se svi mi manje ili više prepucavali sa pitarima (ustvari sa jedno 10-ak budaletina pod jedno pedesetak raznih nick-ova), branili klub od njihove mitomanije, pisali istorijske činjenice o našem klubu, da i naša mlađa raja nešto nauče i da se ponose jer fakat i imaju čim. To je na kraju i bila najveća satisfakcija jer budalama nisi mogao ništa. Često mi naumpadne pa se sam smijem kad jedan od ovih njihovih budaletina (mislim da je bio unuk) kad više nije znao šta će, pita mene: Znaš li da vam je prva skupština kluba bila 1950. godine, a njihova nekoliko valjda godina ranije. Jer kao klub nije klub dok nije održao skupštinu. Pokušao sam levatu objasniti da mi ne potpadamo pod te komunističke termine skupština, odbora, sekretarijata i ostalih gluposti. Mi smo malo starija priča, mi smo decenijama bili klub jednog velikog esnafa koji je zajedno radio, živio, igrao lopte i da nama ne treba osnivačka skupština kao njihova jer su se naši ljudi znali, nije trebalo nafatavati ljude i objašnjvati da se pravi klub. Pitao sam ga da se našalim kad su bile osnivačke skupštine engleskih klubova itd. Ovo mi često naumpadne kao vrhunac gluposti i nemoći.
Željo je ćudna rabota, nije to za svakog nikad bilo. Ali uvijek je bilo dovoljno prave raje da skontaju u čemu je fol. E te prave raje ima ovdje i radostan sam što smo opet tu zajedno. Nije bitna kafana, bitna je dobra raja i dobra meza pa tamam i na livadi, šta ima veze.
Joj druze svaki put se najezim poslije tvog pisanja.
Aferim!
Ovo odmah prebaciti u price o Želji...

Poslano sa mog GT-S7580 koristeći Tapatalk
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....

ChWilla
Kontakt:

sri feb 17, 2016 11:41 am

ako se misli na stadion, to je proces koji traje i koji apsolutno ne može preko noći. ali radi se šta je moguće i šta treba. a ako se misli na generalnog sponzora, to je stvarno trebalo biti. bilo gotovo, ali janičarska posla :mrgreen:

pile87
Kontakt:

sri feb 17, 2016 11:45 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:Još malo pa 95 godina odnos prema Želji je bio ta će oni. Uvijek smo bili viška i potcjenjivački se prema nama odnosilo. Da ne povljamo šta nam se sve kroz istoriju dešavalo, ali problem je što nakon tih 95 godina je Željo u svemu naj. Jedini klub u državi i jedan od rijetkih u regiji koji ima sve. Istoriju, identitet, rezultat, navijače, onaj neki X faktor itd. Svima ostalima nešto fali. Piari su na kraju prodali i klub jer više nisu imali kud. Po ko zna koji put se očekivalo da od Želje više neće biti ništa. I što Pile reče Željovci su najjači kad je najteže, to mnogi zaboravljaju. Sadašnja Uprava je napravila ćudo, a to su opet obični navijači. Nije opština, nije kanton, nisu strani investitori, kinezi, klinci palci nego opet samo Željovci. I tako je ko malo bolje poznaje istoriju kluba uvijek bilo u kritičnim momentima kad je bilo biti ili ne biti.
To mnogima nije jasno i ne mogu da se pomire s tim. Decenije prolaze Željo uvijek po svom. Očito je da je i posljedni pokušaj minimiziranja Želje propao i da dušmanima nije lako. Onaj smješni portal se nažalost u posljednje vrijeme stavio u funkciju tog dušmanluka i rovarenja protiv kluba, to nam je bilo svima jasno. Ja sam ga odavno prestao koristiti jer nisam želio ni svojim običnim klikom da učestvujem u tome. Išao sam samo na forum u read-only statusu i to isključivo na našu temu da uživam u pisanju, već slobodno mogu reči, doajena forumaškog Željizma. Kap u već prepunoj čaši je bilo kad su banovali Bokača (kao fol greškom) i tad sam se nakon puno vremena oglasio i fasovao trajni. Kažem možda sam sebičan, ali meni je drago da je ovako završilo i da smo se skupili ovdje i da sam opet sa svojom rajom. Drugačije nije moglo ni završiti. Godinama smo se svi mi manje ili više prepucavali sa pitarima (ustvari sa jedno 10-ak budaletina pod jedno pedesetak raznih nick-ova), branili klub od njihove mitomanije, pisali istorijske činjenice o našem klubu, da i naša mlađa raja nešto nauče i da se ponose jer fakat i imaju čim. To je na kraju i bila najveća satisfakcija jer budalama nisi mogao ništa. Često mi naumpadne pa se sam smijem kad jedan od ovih njihovih budaletina (mislim da je bio unuk) kad više nije znao šta će, pita mene: Znaš li da vam je prva skupština kluba bila 1950. godine, a njihova nekoliko valjda godina ranije. Jer kao klub nije klub dok nije održao skupštinu. Pokušao sam levatu objasniti da mi ne potpadamo pod te komunističke termine skupština, odbora, sekretarijata i ostalih gluposti. Mi smo malo starija priča, mi smo decenijama bili klub jednog velikog esnafa koji je zajedno radio, živio, igrao lopte i da nama ne treba osnivačka skupština kao njihova jer su se naši ljudi znali, nije trebalo nafatavati ljude i objašnjvati da se pravi klub. Pitao sam ga da se našalim kad su bile osnivačke skupštine engleskih klubova itd. Ovo mi često naumpadne kao vrhunac gluposti i nemoći.
Željo je ćudna rabota, nije to za svakog nikad bilo. Ali uvijek je bilo dovoljno prave raje da skontaju u čemu je fol. E te prave raje ima ovdje i radostan sam što smo opet tu zajedno. Nije bitna kafana, bitna je dobra raja i dobra meza pa tamam i na livadi, šta ima veze.
Predobar post. Cini mi se da vec imamo i kvalitetniju temu nego sto je tamo bio slucaj sad pisi cesce drug :)
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

delinjo
Kontakt:

sri feb 17, 2016 11:45 am

11plavih'92 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:momci treba mi mala pomoc,zelio bi u sobi preko cijelog zida uraditi zeljin grb pa sad ako neko zna da mi preporuci nekoga ko bi mogao to kvalitetno uraditi,bio bi zahvalan :)
Pogledaj kako to izgleda u fan shopu pa ako ti se dopada vidi sa njima ko je uradio, mislim da je Gong
naravno da dopada ,hvala ti :)
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

delinjo
Kontakt:

sri feb 17, 2016 11:47 am

Niko je napisao/la:
delinjo je napisao/la:momci treba mi mala pomoc,zelio bi u sobi preko cijelog zida uraditi zeljin grb pa sad ako neko zna da mi preporuci nekoga ko bi mogao to kvalitetno uraditi,bio bi zahvalan :)
To ti je sad najbolje raditi sa onim tapetama ili naljepnicama, kako ih već zovu. Uzmeš mjere zida, odeš tamo gdje ih rade, daš sliku i lagano.

http://www.primus-balkan.ba/prodajni-pr ... apete.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Jedni od onih koji rade te tapete.
hvala,iako nisam odmah razmisljao o ovim tapetama mozda to i nije losa ideja ...vise sam ono zamisljao kao grafit na neki nacin ..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

tm8782
Kontakt:

sri feb 17, 2016 11:51 am

:pljesak: :pljesak: :pljesak:
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

SeyoTM
Kontakt:

sri feb 17, 2016 12:15 pm

Rodom..., jel ono "Camac" bjese? :)

FKZ1921
Kontakt:

sri feb 17, 2016 12:36 pm

Brine me ovo što oko utakmice sa Širokim pravimo atmosferu:biti ili ne biti.
A nije to ta utakmica ni po čemu. Jeste bitna,moze uticati na daljni razvoj situacije ali i ne mora.
Ta utakmica sama po sebi ništa ne rješava. Ako je dobiješ imaš tri boda više ali i dalje predaleko od trećeg mjesta (vjerovatno 7 bodova). I na dalje ti milion faktora odlučuje o plasmanu. Drži te neka nada, vrlo mala...Ulaziš u kup utakmica...
Ako izgubiš,odnosno ne pobijediš, i dalje si daleko od trećeg mjesta, možda isto tih 7 bodova kao i sa pobjedom.
Šta je poenta? To nije utakmica u kojoj o nečemu sam odlučujes i nema alternativa i moraš ići na nož.
S druge strane ne kaze se bez veze da je u jednoj utakmici sve moguće . Znači, neće nam ta utakmica dati sve odgovore koji nas zanimaju.
Sve u svemu,previše pažnje i energije se priprema uložiti u tu utakmicu.
Ja bih to mali relaksirao...to je samo jedna u nizu važnih utakmica koje igramo ovog proljeća.

plavi1921

sri feb 17, 2016 12:41 pm

Jesi to vec poceo traziti alibi za nedaj boze nas poraz?
ljubav radnička 1921...

Choks
Kontakt:

sri feb 17, 2016 12:46 pm

@ Rodom s mejtaša , svaka čast :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :pljesak:

CARSONIO
Kontakt:

sri feb 17, 2016 12:49 pm

FKZ1921 je napisao/la:Brine me ovo što oko utakmice sa Širokim pravimo atmosferu:biti ili ne biti.
A nije to ta utakmica ni po čemu. Jeste bitna,moze uticati na daljni razvoj situacije ali i ne mora.
Ta utakmica sama po sebi ništa ne rješava. Ako je dobiješ imaš tri boda više ali i dalje predaleko od trećeg mjesta (vjerovatno 7 bodova). I na dalje ti milion faktora odlučuje o plasmanu. Drži te neka nada, vrlo mala...Ulaziš u kup utakmica...
Ako izgubiš,odnosno ne pobijediš, i dalje si daleko od trećeg mjesta, možda isto tih 7 bodova kao i sa pobjedom.
Šta je poenta? To nije utakmica u kojoj o nečemu sam odlučujes i nema alternativa i moraš ići na nož.
S druge strane ne kaze se bez veze da je u jednoj utakmici sve moguće . Znači, neće nam ta utakmica dati sve odgovore koji nas zanimaju.
Sve u svemu,previše pažnje i energije se priprema uložiti u tu utakmicu.
Ja bih to mali relaksirao...to je samo jedna u nizu važnih utakmica koje igramo ovog proljeća.

Apsolutno se slazem sa tobom bez obzira na ishod mi smo daleko od naseg cilja ono sto bi ja volio ponovo vidjeti je pun JUG i igru koja obecava i onako nam je KUP najveca sansa i tu bi volio da dobijemo lakseg protivnika kako bi se jos vise uigrali-

Eisenbahner1921
Kontakt:

sri feb 17, 2016 12:50 pm

Upravu je FKZ, fino je to obrazložio.
Jedina euforija koja postoji kod mene, a vjerujem i ne samo kod mene, je ta kako ce nova ekipa s dobrim imenima izgledati na takmičarskim utakmicama + igra se protiv atraktivnog, ali i jakog protivnika.
Ta utakmica će biti plod i ogledalo jako pozitivnih stvari koje su se dešavale u zadnja dva mjeseca, raju će više privući sam naš projekt, nego protivnik. Ovo će biti samo jedna od (nadam se) 18 epizoda ovog proljeća, a uvijek se premijera najviše iščekuje, zar ne?
Za mene je euforija vidjeti momke u plavom dresu kako ponovno igraju lopte na Grbavici, dodajte uz to još dobar rad uprave, dobre igrače, pun stadion, Tifu (aBd), itd. To jeste razlog za euforiju.
Široki neće pasti sam od sebe, roster im se nije mijenjao, ciljaju i oni visoko. I njih će se nešto pitati te nedjelje.
Željo je favorit, šanse su 60-40 rekao bih, ponajprije zbog domaćeg terena i publike, ali ŠB nije nimalo naivna ekipa i ne bih se čudio da uzmu bod(ove) s Grbavice.
Ovo nije nikakav alibi. Apsurdno je očekivati da Željo mora pobijediti, jer sad imamo prave igrače. Po tome bi PSG ili City stalno osvajali Ligu prvaka, a evo vidimo da im ne ide baš najbolje.
Još 11 dana i kreće rapsodija!
VOLIM TE ŽELJO!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

mirzza
Kontakt:

sri feb 17, 2016 12:53 pm

Vozda plava nacijo, obradovao sam se jer ste svi na okupu, posebno Seyo, pile, Boccacio, rodom i ostala plava braca.

Izlija
Moderator
Kontakt:

sri feb 17, 2016 12:59 pm

Euforija vlada zbog pozitivnih dešavanja oko komplet kluba a ne samo oko tima, nje mora biti ako se misli ići dalje i napredovati u ostalim segmentima jer samo uz polupune ili pune tribine je moguće napraviti značajan iskorak u ostalim segmentima gdje se broje posjete i praćenost. Isplativost ulaganja je veća ukoliko je nešto atraktivno i Željo bi se morao odreći manje nekih stvari ukoliko ima veću bazu stalnih navijača a da ne spominjem razliku u prihodima pune i prazne tribine. Euforija mora da traje i poslije ove sezone a da nas freničnost uhvati na polusezoni 2016-2017.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

ChWilla
Kontakt:

sri feb 17, 2016 1:12 pm

treba kontrolisano da tinja :mrgreen:

pile87
Kontakt:

sri feb 17, 2016 1:18 pm

ChWilla je napisao/la:treba kontrolisano da tinja :mrgreen:
Jos jednom se pokazalo da je najbolji marketing pozitivna desavanja unutar kluba. Nadam se i vjerujem da ce unutar kluba prepoznati sve sto se desava i da cemo u iducu sezonu uci kao jaci klub. Pred njima je jos jako mnogo posla i ako nastave u ovom smjeru na dobrom smo putu da imamo posjetu kao nekada.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

ChWilla
Kontakt:

sri feb 17, 2016 1:20 pm

marketing jeste u svojoj suštini bar dijelom ubleha :mrgreen: ali ne može biti totalna ubleha. mora imati osnovu u stvarnosti, inače se jače vrati nazad. ovo sad zaista jeste onako kako je shvaćeno i pozitivniji momenat nije bez razloga.

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija