YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

kvalitet
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 27, 2016 10:07 pm

Ono što mi se najviše sviđa jeste što su ovo temelji za budući stadion. Ova etaža savršeno odgovara idejnom rješenju.

slika

Ovdje se to vidi najbolje. A kada bude vrijeme zdenka će se u nešto drugo "pretvoriti", što je odlično! Pa samo zamislite kakav će to stadion biti kada se završi sve... Ali ja i dalje ne vjerujem. Hvala svima koji su za ovo zaslužni. Čekam na ovo godinama. VOLIM TE ŽELJO! :zeljeznicar1:

I ideja. NEMOJTE DA SE OVA AKCIJA ZAVRŠI. ODNOSNO, NEKA BUDE KRAJ AKCIJE ZA STOLICE, A NEKA SE NAKON TOGA POKRENE AKCIJA DONIRANJA ZA STADION. DA MOGU SVAKI MJESEC IZDVOJITI ODREĐENU SUMU. VJERUJEM DA BI I MNOGI DRUGI MOGLI DATI I DA HOĆE DATI 10, 20, 50, 100 KM.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Plava Porodica
Kontakt:

ned mar 27, 2016 10:07 pm

Gledam već 45 minuta u ovu sliku 1.etaže istoka..pa ja se zaljubio u ovi ljepoticu..ja sam se zaljubio,vežute me za ovaj istok!
Bože dragi suze mi naviru,ja sam lud za Željom,ja sam član ove porodice,ja sam dio ove akcije,ja sam jednim milionitim dijelom izgradio istok.Šta mi više treba? :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

FKZ1921
Kontakt:

ned mar 27, 2016 10:08 pm

Ovo je potvrda onog o cemu smo pricali kad je istok u pitanju. Dakle,krece se iz temelja,nastavno na sjever(kompatibilno postojecem sjeveru).
Sad,odnosno do ljeta i evropskih utakmica(koje cemo akobogda igrati) ce se uraditi onoliko koliko bude bilo para. Nakon toga ce se nastaviti dalje i ici do kraja ove faze koja je prikazana na stranici a koja ce se zavrsiti do kraja godine. Ova faza ce se finansirati kako je i navedeno:klub,navijaci,sponzori(sa stolicama ce to iznositi cca 400000 km). Za dalje,za potpuni zavrsetak tribine u visini sjevera i do spoja sa jugom,kao i pokrivanje iste, biti ce potrebno poprilicno para(cca 1,5 mil km). Klub ce iznaci nacine finansiranja za potpuni zavrsetak istoka i pocetak gradnje juga. Kao sto je navedeno,pokusace se animirati NS BiH,svi nivoi vlasti...pokusati dati ovoj pric jedan siri drustveni znacaj.
Puno je razloga za pozitivno raspolozenje,za optimizam...Ali polako,loptu na zemlju(mi smo poznati da volimo igrati po zemlji,do noge... :) )...
Malo po malo,korak po korak,na sigurno,bez veresije,bez euforije,skromno...
Ljudi,Olimpik...u subotu u 16 sati. To je najvaznija stvar za nas klub koja ce se desiti u narednih sedam dana. Napuniti Grbavicu,dubke...

Hurmasica
Kontakt:

ned mar 27, 2016 10:09 pm

Protiv Olimpica hoću da vidim gužvu na ulazima do lorisa i da *ebem sam sebi mater što nisam krenuo sat ranije!
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Ajzea
Kontakt:

ned mar 27, 2016 10:10 pm

E NEĆEŠ, RAZBOJNIČE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

phpBB [video]

Veteran1965
Kontakt:

ned mar 27, 2016 10:12 pm

Najbrži i najlakši način da se Grbavica izgradi je pun stadion svake druge nedelje....plus kup, plus Europa, atraktivne prijateljske utakmice...nije neka velika filozofija. Do nas je...Po 10 milja ljudi kao protiv Širokog i 80 ljami prihoda, i nije teško izračunati....
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

sergejevic

ned mar 27, 2016 10:12 pm

Eh, kakav dan za sve nas. Nevjerovatno, pravo cudo. Tesko je sada reci da li bi me nesto drugo ucinilo ovako sretnim. Sanjao sam i ja, kao svi ostali, novi stadion, neke arene, zamisljao novi istok, pa zapad i na kraju jug. Ipak, kada sam ovo vidio sve je drugo palo u vodu i onaj osjecaj kada nesto ocekujes, ali opet budes iznenadjen i odusevljen. Nisam plakao, vidim da neki i jesu, jednostavno ne zelim. Plakao sam kada sam gledao kako gori Grbavica, kako je vrijeme gazi, bacao pogled i trazio slike da se uvjerim da je ono sto je ostalo nekad bilo omiljeno mjesto. Nije se covjek tada mogao boriti s emocijama, pucalo se, ginulo se, prezivljavalo se nekako, ali sam i tada znao da cemo docekati jedan dan poput ovoga. Bilo se lijepo vratiti na Grbavicu, odgledati onaj derbi, pa stolice, reflektori, pa neke sitnice i sve je vodilo ka nasoj pobjedi. Ovo je ljepse od svake arene na svijetu.

Nadam se da shvatate da je ovo dan kada trebamo biti sretni. Istok je samo jedna tribina na stadionu, rekli bi nista posebno, ali vazna je simbolika. Neki ljudi su dosli i zapalili nas stadion, pucali po njemu, ukopavali tenkove, pravili rovove, htjeli da nas ugase, a sada smo se opet skupili i pokazali da nam nista ne mogu. Drazi mi je jedan red istoka koji smo mi napravili nego cijeli stadion. Hvala svima koji su ucestvovali u ovome, hvala igracima, upravi, strucnom stabu, nasim navijacima, ljudima koji nisu nasi navijaci, ali su prepoznali ovu akciju. Mnogo nase brace sada nije s nama, a djelili su nas san. Mi smo dali novac za stadion, a neki mnogo vise. Hvala i njima.

LARSSONN
Kontakt:

ned mar 27, 2016 10:13 pm

Treba poslati onim Copa90, vidim da nas gotive, nasa slika kod njih na yt, bili 1 ili 2 puta na derbiju.

Model1964

ned mar 27, 2016 10:15 pm

sergejevic je napisao/la:Eh, kakav dan za sve nas. Nevjerovatno, pravo cudo. Tesko je sada reci da li bi me nesto drugo ucinilo ovako sretnim. Sanjao sam i ja, kao svi ostali, novi stadion, neke arene, zamisljao novi istok, pa zapad i na kraju jug. Ipak, kada sam ovo vidio sve je drugo palo u vodu i onaj osjecaj kada nesto ocekujes, ali opet budes iznenadjen i odusevljen. Nisam plakao, vidim da neki i jesu, jednostavno ne zelim. Plakao sam kada sam gledao kako gori Grbavica, kako je vrijeme gazi, bacao pogled i trazio slike da se uvjerim da je ono sto je ostalo nekad bilo omiljeno mjesto. Nije se covjek tada mogao boriti s emocijama, pucalo se, ginulo se, prezivljavalo se nekako, ali sam i tada znao da cemo docekati jedan dan poput ovoga. Bilo se lijepo vratiti na Grbavicu, odgledati onaj derbi, pa stolice, reflektori, pa neke sitnice i sve je vodilo ka nasoj pobjedi. Ovo je ljepse od svake arene na svijetu.

Nadam se da shvatate da je ovo dan kada trebamo biti sretni. Istok je samo jedna tribina na stadionu, rekli bi nista posebno, ali vazna je simbolika. Neki ljudi su dosli i zapalili nas stadion, pucali po njemu, ukopavali tenkove, pravili rovove, htjeli da nas ugase, a sada smo se opet skupili i pokazali da nam nista ne mogu. Drazi mi je jedan red istoka koji smo mi napravili nego cijeli stadion. Hvala svima koji su ucestvovali u ovome, hvala igracima, upravi, strucnom stabu, nasim navijacima, ljudima koji nisu nasi navijaci, ali su prepoznali ovu akciju. Mnogo nase brace sada nije s nama, a djelili su nas san. Mi smo dali novac za stadion, a neki mnogo vise. Hvala i njima.
:palacgore:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Hurmasica
Kontakt:

Pored ovih nivoa vlasti, treba vidjeti i sa Uefom, ne znam finansiraju li oni ove radove, imaju li neki fondovi za to?
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Leon_Professional
Kontakt:
Status: Online

Preko saveza mozemo doci do pomoci iz Uefe, oni ako prepoznaju da je dobro ulozit ce, a zasto ne bi nama pomogli. Radimo sve posteno, poceli smo od svojih sredstava, stadion je nas 1/1 i sta vise treba. Poceti odmah s projektima i slanja tog istog svim ministarstvima, nivoima vlasti ili kako to vec ide. Poceli smo, to je najbitnije.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

zeljeznicar1
Kontakt:

ned mar 27, 2016 10:16 pm

Ajzea je napisao/la:E NEĆEŠ, RAZBOJNIČE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

phpBB [video]
Rano ljuta. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Veteran1965
Kontakt:

ned mar 27, 2016 10:16 pm

LARSSON je napisao/la:Treba poslati onim Copa90, vidim da nas gotive, nasa slika kod njih na yt, bili 1 ili 2 puta na derbiju.
Odlična ideja, bilo bi sjajno. Napraviti priču od osnivanja, torpeda, 85, 92, zapaljene Grbavice, povratka, prvog derbija sa malenim...pa do današnjeg dana....
Došli bi oni ponovo priču napraviti... :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

storm_raider
Kontakt:

ned mar 27, 2016 10:17 pm

Mi smo dali novac za stadion, davacemo i dalje i to sa velikim osmijehom i titranjem u srcu, ali ne zaboravite one koji su dali svoje zivote i dijelove tijela za Grbavicu. Bez njih, ni ovo danas ne bi bilo moguce. Malo me stvari moze pomaci, ali Zeljo... Zeljo to uvijek uspije.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

baxuz87
Kontakt:

ned mar 27, 2016 10:18 pm

Model1964 je napisao/la:
zeljeznicar1 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Mogu misliti kako je Ivici Osimu sada... znam da mu je najveca zelja da za njegova zivota se napravi novi stadion. Da docekas Svabo i da nam dugo zivis. Stadion Ivice Osima!
Trebalo bi kada se završi stadion promijeniti u njegovo ime. :zeljeznicar1:
Đe onaj što kaže da mu na PP šaljemo ideje
EVO GLASNO I JASNO
KOLIKO SUTRA DA SE STADION SLUŽBENO NAZOVE STADION IVICA OSIM.-ŠVABO
NEMA NIKAKVIH PRVNO FORMALIN PREPREKA ZA TO. uPRAVA JE NA POTEZU. nAŠE JE !/1 I MOŽEMO GA IMENOVATI KAKO NAM JE VOLJA
:) :) :)
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV

cikazubo
Kontakt:

ned mar 27, 2016 10:19 pm

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:

ChWilla
Kontakt:

ned mar 27, 2016 10:19 pm

ovo sad dolazi u fazu gdje se ne može ignorisati. i gdje će neko morati dobro, dobro razmisliti o mogućim posljedicama prije nego što krene nešto kočiti i srati.

ko je išta veće od šupe zakopao kod nas, zna koliko je ovo bitno.
gradi željo boli te *****

Ajzea
Kontakt:

ned mar 27, 2016 10:20 pm

Vidite li vi ovo, braćo sa neba?! Gradimo ga Zelje nam, gradimo ga !

Model1964

ned mar 27, 2016 10:20 pm

Zvanično počinjem akciju dosađivanja upravi
EVO GLASNO I JASNO
KOLIKO SUTRA DA SE STADION SLUŽBENO NAZOVE STADION IVICA OSIM-ŠVABO
NEMA NIKAKVIH PRVNO FORMALIN PREPREKA ZA TO. UPRAVA JE NA POTEZU! NAŠE JE !/1 I MOŽEMO GA IMENOVATI KAKO NAM JE VOLJA

Ovo ću lijepiti ovdje više puta dnevo. Svakodnevno ću slati mailove istig sadržaja.....
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

vrbanjusa
Kontakt:

ned mar 27, 2016 10:21 pm

http://www.sa-c.net/projects/sarajevo/i ... nicar.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovo je projekat iz 2013
21 10 4

Petrović Slavko

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.

Prijava  •  Registracija