Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 2:28 pm

ChWilla je napisao/la:za slobodu i radnik. naravno ne može se računati na to.
Sve i kad bi bilo nama to nista ne garantuje. Ima jos dovoljno vremena za uigravanje uostalom ova ekipa je prosla zajedno pripreme cesto to zaboravimo da nije nebi imao nikakvih ocekivanja. :zeljeznicar1: :titula:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 2:42 pm

to se stvarno baš odavno nije desilo, da svi dođu na vrijeme.
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 2:44 pm

ChWilla je napisao/la:to se stvarno baš odavno nije desilo, da svi dođu na vrijeme.
pa ako cemo biti sitnicavi ,a ja volim biti nisu svi dosli :ganja: :ganja: :rofl: :djavo: :djavo: :mrgreen:
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 2:52 pm

pile87 je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:utakmica sa širokim je jako bitna zbog atmosfere za one koje će usljediti. čisto bodovno, njen značaj je precijenjen. teško ćemo mi do trećeg mjesta i ovako i onako, naša prava šansa za evropu je kup - i postupak licenciranja. nije više k'o prije da je bukvalno budala onaj ko redovno plaća sve...
Za koga se uzdamo da nece dobiti licencu :lol:
slika
a da konama harbu klepimo hahahahaa
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 3:06 pm

Još sljedeću nedjelju sam slobodan, a onda kreće zahuktala Plava lokomotiva. NAPRIJED ŽELJO LJUBAVI MOJA! :zeljeznicar1:
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 3:12 pm

pile87 je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:za slobodu i radnik. naravno ne može se računati na to.
Sve i kad bi bilo nama to nista ne garantuje. Ima jos dovoljno vremena za uigravanje uostalom ova ekipa je prosla zajedno pripreme cesto to zaboravimo da nije nebi imao nikakvih ocekivanja. :zeljeznicar1: :titula:
Odlicna stvar je sto su svi prosli pripreme zajedno mada opet ekipa kao kolektiv raste kroz takmicarske utakmice tako da je za ovekivati i dobre i lose partije. Trebat ce tu jos vremena, a sve bi se trebalo posloziti za ligu 12. Nego kad spomenuh ligu 12 nadam se da se nece igrati po trokruznom sistemu, mislim da je bolje liga za prvaka i liga za opstanak bilo bi dosta jacih utakmica.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 3:16 pm

Neka vi, Radnik je opasan itekako :) Jovica je dobar igrač, napatio je on nas dosta i kad je igrao za nas i kad je igra protiv nas.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 3:18 pm

hardwell je napisao/la:Neka vi, Radnik je opasan itekako :) Jovica je dobar igrač, napatio je on nas dosta i kad je igrao za nas i kad je igra protiv nas.
Vise nas je napatio dok je igrao za nas
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 3:19 pm

Okolele je napisao/la:
hardwell je napisao/la:Neka vi, Radnik je opasan itekako :) Jovica je dobar igrač, napatio je on nas dosta i kad je igrao za nas i kad je igra protiv nas.
Vise nas je napatio dok je igrao za nas
U oba slučaja je igrao protiv nas :D
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 3:21 pm

mi u klin joco u plocu :D
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 3:21 pm

Najjače kad je Joco ušao protiv Viteza, promašio dva zicera i izveo slobodnjak pet metara iznad gola..
Klasa.
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 3:29 pm

Špekac1921 je napisao/la:Najjače kad je Joco ušao protiv Viteza, promašio dva zicera i izveo slobodnjak pet metara iznad gola..
Klasa.
Da je igrao protiv nas taj bi slobodnjak u kanafi završio :D
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 3:30 pm

Dugo sam to krio od vas i vrijeme je doslo da saznate.

28.02. necu biti u Sarajevu, samim tim ni na utakmici koju dva mjesca iscekujem. I prosli 28.02. kad smo uzeli Olimpica 3:0 sam bio odsutan, ne bi bilo lose da se rezultat ponovi.

:zeljeznicar1:
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 3:36 pm

Špekac1921 je napisao/la:Najjače kad je Joco ušao protiv Viteza, promašio dva zicera i izveo slobodnjak pet metara iznad gola..
Klasa.
Protiv Borca usao zadnjih 20 minuta, nije se ni isprljao.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 3:36 pm

struja je napisao/la:
Špekac1921 je napisao/la:Najjače kad je Joco ušao protiv Viteza, promašio dva zicera i izveo slobodnjak pet metara iznad gola..
Klasa.
Da je igrao protiv nas taj bi slobodnjak u kanafi završio :D
Ubio bi pauka.. :lol:
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 3:46 pm

Hocel biti stream ? :rofl: :rofl:

jaki sirokobrijezani
Zadnja izmjena: LARSSONN, dana/u ned feb 14, 2016 3:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 3:51 pm

LARSSON je napisao/la:Hocel biti stream ? :rofl: :rofl:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 3:59 pm

izgleda je gotovo s streamovima onaj blavor mali aco s gg kaze da sutra se ujutru vracaju u sa.nadam se da ce uskoro nasa uprava uraditi raskid sponzorstva s doticnim nazovi portalom
 
Blackadder
Postovi: 38
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 1:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 4:11 pm

Evo i ja da pozdravim plavu braću, drago mi je da smo opet pronašli put da ostanemo složni i svoji, bez obzira na pritiske i nepravdu koja nas okružuje. Tamo (na drugom forumu) sam rijetko pisao, ali sam redovno čitao i evidnetno je već da će kvalitet teme ostati nepromjenjen, zbog plave forumske elite koja se sjatila i ugnijezdila ovdje.

Što se tiče našeg Želje, treba biti svjestan da je mnogo novih igrača tu i da je vrlo teško uigrati ekipu za kratak period (čak i na FM-u, a tek uživo), da bi rezultat bio onakav kakav mi očekujemo, tako da ne treba dizati euforiju i očekivati neki svemirski fudbal. Mislim da je raja svjesna toga i da je ustvari pokretač euforije pozitivna atmosfera koja se dešava oko tima, tj. rad uprave koja nas, pored toga što je pokazala da finansijski mnogo bolje stojimo, kupuje i ovim sitnicama sanacije stadiona. Svi smo svjesni da naše vrijeme tek dolazi, bez obzira na rezultate u narednoj polusezoni. Zbog toga, ono što nas kao navijače treba da karakteriše u narednom periodu je sabur i podrška, a ostalo će doći samo po sebi...

28. februar 2016. godine, prelazak preko mosta na Socijalnom i približavanje najljepšem stadionu na svijetu. Vrijeme proljetno, neobično za ovaj dio godine i sve je spremno za pravi fudbalski rat. Dirigent našeg plavog orkestra je mnogo puta upotrijebio ovu tešku riječ, koja mi odjekuje po umnim zidovima i uz koju vežem onu staru izreku: "Bolje je vojska miševa sa lavom na čelu, nego vojska lavova sa mišem na čelu". Iako ne odiše bečkim manirima, naš general će na pravi način predvoditi ove plave vojnike, naše plave lavove. Približavam se stadionu. U zraku se osjeti naboj, ponos i pomalo straha. Mnogo plavih šalova kruži oko našeg fudbalskog hrama, uzdignutih glava, ponosnog pogleda i velike želje koja tinja u njihovim srcima, želje koja budi i one najsitnije motive koji grade put do sreće. Ta sreća je pripadnost najvećem i najtrofejnijem klubu u državi, najljepšoj igri i najboljim navijačima u državi. Ova želja da budemo sretni je ono što nas vuče prema epicentru plave porodice, prema našoj dolini ćupova. Spontano se predajem ovim osjećajima i puštam da me rijeka plave braće vodi do mjesta gdje je sve počelo i gdje sve završava - na jug. Naših 11 lavova izlazi na teren obavijen toplotom 10 000 plavih srca, koja kucaju za njih i čekaju da ponos ispuni svaku ćeliju u njihovim tijelima. Nostalgija, ponos, sreća, tuga i strast isprepliću se u jednoj pjesmi koja prati note blagog povjetarca. Dok su plavi dresovi ispunjeni lavljim srcem i pobjedničkim mentalitetom, a zrak ispunjen zvukom pjesme "I baš je dobro, vidjeti te opet...", čeka se prvi sudijski zvižduk koji će označiti početak naše borbe... :zeljeznicar1: :ganja:
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 4:14 pm

Blackadder je napisao/la:Evo i ja da pozdravim plavu braću, drago mi je da smo opet pronašli put da ostanemo složni i svoji, bez obzira na pritiske i nepravdu koja nas okružuje. Tamo (na drugom forumu) sam rijetko pisao, ali sam redovno čitao i evidnetno je već da će kvalitet teme ostati nepromjenjen, zbog plave forumske elite koja se sjatila i ugnijezdila ovdje.

Što se tiče našeg Želje, treba biti svjestan da je mnogo novih igrača tu i da je vrlo teško uigrati ekipu za kratak period (čak i na FM-u, a tek uživo), da bi rezultat bio onakav kakav mi očekujemo, tako da ne treba dizati euforiju i očekivati neki svemirski fudbal. Mislim da je raja svjesna toga i da je ustvari pokretač euforije pozitivna atmosfera koja se dešava oko tima, tj. rad uprave koja nas, pored toga što je pokazala da finansijski mnogo bolje stojimo, kupuje i ovim sitnicama sanacije stadiona. Svi smo svjesni da naše vrijeme tek dolazi, bez obzira na rezultate u narednoj polusezoni. Zbog toga, ono što nas kao navijače treba da karakteriše u narednom periodu je sabur i podrška, a ostalo će doći samo po sebi...

28. februar 2016. godine, prelazak preko mosta na Socijalnom i približavanje najljepšem stadionu na svijetu. Vrijeme proljetno, neobično za ovaj dio godine i sve je spremno za pravi fudbalski rat. Dirigent našeg plavog orkestra je mnogo puta upotrijebio ovu tešku riječ, koja mi odjekuje po umnim zidovima i uz koju vežem onu staru izreku: "Bolje je vojska miševa sa lavom na čelu, nego vojska lavova sa mišem na čelu". Iako ne odiše bečkim manirima, naš general će na pravi način predvoditi ove plave vojnike, naše plave lavove. Približavam se stadionu. U zraku se osjeti naboj, ponos i pomalo straha. Mnogo plavih šalova kruži oko našeg fudbalskog hrama, uzdignutih glava, ponosnog pogleda i velike želje koja tinja u njihovim srcima, želje koja budi i one najsitnije motive koji grade put do sreće. Ta sreća je pripadnost najvećem i najtrofejnijem klubu u državi, najljepšoj igri i najboljim navijačima u državi. Ova želja da budemo sretni je ono što nas vuče prema epicentru plave porodice, prema našoj dolini ćupova. Spontano se predajem ovim osjećajima i puštam da me rijeka plave braće vodi do mjesta gdje je sve počelo i gdje sve završava - na jug. Naših 11 lavova izlazi na teren obavijen toplotom 10 000 plavih srca, koja kucaju za njih i čekaju da ponos ispuni svaku ćeliju u njihovim tijelima. Nostalgija, ponos, sreća, tuga i strast isprepliću se u jednoj pjesmi koja prati note blagog povjetarca. Dok su plavi dresovi ispunjeni lavljim srcem i pobjedničkim mentalitetom, a zrak ispunjen zvukom pjesme "I baš je dobro, vidjeti te opet...", čeka se prvi sudijski zvižduk koji će označiti početak naše borbe... :zeljeznicar1: :ganja:
:pljesak: :pljesak:

Pisi cesce druze :palacgore:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija