Moderator/ica: storm_raider

 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:11 pm

Kako glup trenutak za sve ovo. Igramo veoma vaznu utakmicu za manje od dva sata, jednu od odlucujucih za Evropu, a raja se mora preglati oko ovih stvari. Ljudi, pa jedino je istina da mi ne znamo uopste sta je u tim papirima, sta zele ovi iz SD-a, sta nasi iz kluba, u cemu je problem. Nije nase da rijesavamo ovakve probleme, posebno ne sada. Napuniti stadion protiv Rudara, ispostovati momke i pokazati na taj nacin koliko nas ima. Ne mogu nas zakinuti nikako, mi cemo ispuniti cilj i izgraditi stadion. Posebno molim ove mladje, pa nama su s tenkovima dosli na stadion, zapalili ga, poharali vise od pola grada, protjerali nas, htjeli da ne postojimo uopste, a kao sto vidite nisu uspjeli. Ovo je smijesno sta pokusavaju i jasno je kao dan da nema nista od njihove price. Ako ne daj Boze dodje do situacije da se opet moramo boriti za nase, svi cemo biti tu, a do tada je jasan nas posao. Pratiti ekipu i podrzati momke da dodjemo do Evrope.
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:11 pm

Elegant je napisao/la:yebo me svako ako oni za godinu dana ne izgrade taj hotel-restoran Plavi Zamak i super market Konzum pored i ispred stadiona !

:rofl:
Ne znam koliko sad imaju hrabrosti bilo šta napraviti, dok je ovoliko ogorčenje kod navijača, ne treba dizati tenzije slažem se, ali ovo ne ide u dobrom pravcu.
Raja bliži se jako bitna tekma, hoće li neko osigurati stream?
VTŽ :zeljeznicar1:
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:12 pm

Hajmo mi o tekmi.. :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:15 pm

Velahalve je napisao/la:
Elegant je napisao/la:yebo me svako ako oni za godinu dana ne izgrade taj hotel-restoran Plavi Zamak i super market Konzum pored i ispred stadiona !

:rofl:
Ne znam koliko sad imaju hrabrosti bilo šta napraviti, dok je ovoliko ogorčenje kod navijača, ne treba dizati tenzije slažem se, ali ovo ne ide u dobrom pravcu.
Raja bliži se jako bitna tekma, hoće li neko osigurati stream?
VTŽ :zeljeznicar1:
LArsona nema, a niko odavde nije mogao da radi stream, vjerovatno ce biti na sports-x.net tako da to ostaje samo!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:16 pm

ogorcen sam ...bijesan ...hoce biti link za tekmu...moram skrenuti misli sa ovog ...mislim da se trebamo sad svi okrenuti utakmici poslije cemo o ovim stvarima :zeljeznicar1:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:16 pm

larssone hoce li biti streama?
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:16 pm

likusa je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:@storme

razumjem tvoju ulogu ovde na forumu, ali ja nisam bio ogorcen ovako nikad u zivotu... a imam 32 godine... prosao sam rat, protjerivanje, i sve sto je uz to islo... ali ovi su gori i od karadzica i mladica i svih zlikovaca koji su zeljeli da uniste grad i klub... prvo sam morao da slusam pusinu kako mi u lice govori 1998. da zeljo ne moze vise biti prvak jer ce se ugasiti i fuzionirati sa djerzelezom, jer je fks buducnost naseg fudbala, a meni 14 godina... pa sad ovo... kako da budem miran? reci mi... i ja sam covjek... :psujem:
Sve sam to prosao, ne moras mi objasnjavati. Ne trazim ja da ti budes miran, trazim da ne pozivas na mrtve glave. Treba da se neko upali i napravi glupost, znas li sta bi to znacilo za ovu upravu i sve ovo sto rade? Smiri se, bice ovo rijeseno. Evo @tm ce uskoro postaviti BUM jedan, da mu ne uzimam mustuluk. :mrgreen: Hajde matori.

Shvatam ja tebe, vjeruj mi.., ali necemo vise na ovu temu, imamo PP.
Kad ce bum :shock: nemoj da od Bugojna do Visokog stalno palim mobilni i internet :o U jarku da zavrsim :lol:
Likusa nece jos vjeruj mi.
Nego nisam mislio pisati neko vrijeme, na forumu. Upalili me ovi uhljupi pa sam pisao. Kad nesto bude znas i sama da objavim.
Strpljen spasen. Ne znam jos nista, samo ima nesto sto se kotrlja, a svi znamo.
Kad budem imao detalje napisem.
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:17 pm

daj taj bum da se smirimo
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:18 pm

Za 5 min se mozemo dogovoriti vi nama date tu parcelu mi vama sve sto imamo na stadionu i zavrsili smo. Znači zeljeznicar treba da im da ono sto ima na sebi 1/1 i sve ce biti udure. Treba ici na sud pa makar trajalo par godina, njima se ocigledno zuri jer imaju investitora i nacelnika da sredi papire za gradenje. Nek sud ovo rijesi sto bi Šiljak rekao i sig ce biti u našu korist jer imamo papire.
 
Avatar
likusa
Postovi: 281
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:18 pm

tm8782 je napisao/la:
likusa je napisao/la:
storm_raider je napisao/la: Sve sam to prosao, ne moras mi objasnjavati. Ne trazim ja da ti budes miran, trazim da ne pozivas na mrtve glave. Treba da se neko upali i napravi glupost, znas li sta bi to znacilo za ovu upravu i sve ovo sto rade? Smiri se, bice ovo rijeseno. Evo @tm ce uskoro postaviti BUM jedan, da mu ne uzimam mustuluk. :mrgreen: Hajde matori.

Shvatam ja tebe, vjeruj mi.., ali necemo vise na ovu temu, imamo PP.
Kad ce bum :shock: nemoj da od Bugojna do Visokog stalno palim mobilni i internet :o U jarku da zavrsim :lol:
Likusa nece jos vjeruj mi.
Nego nisam mislio pisati neko vrijeme, na forumu. Upalili me ovi uhljupi pa sam pisao. Kad nesto bude znas i sama da objavim.
Strpljen spasen. Ne znam jos nista, samo ima nesto sto se kotrlja, a svi znamo.
Kad budem imao detalje napisem.
Hvala :palacgore:
Željeznicar za život cijeli !
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:19 pm

Sav loš nakon ovog horora iz opštine. Pokazatelj koliko smo zemlja nepismenih ljudi, poltrona, pushikitića, uvlakača, ali i ozbiljne mafije...šta nakon svega ovoga reći i o utakmici...pesimističan braćo, do bola. Ne daju nam da se izdignemo iz ovog sivila, ali vala ni mi sami ne znamo. Pred očima prosuti bodovi od jesenas, da je jedan bar tu puno lakše bi bilo. I uprava, zaletili se ko mala djeca, na obećanja.....ne ide to tako jbg...ako čekamo tolike godine, možemo vala još i jednu, dvije. Spremi sve kako treba, legalno i onda navali, i mogu ga flautat svi, a ovako banda namiriše šuške i teško ćemo ih se rješiti...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:20 pm

neda_TM87 je napisao/la:larssone hoce li biti streama?
Ja necu radit. Bice na sports-x.net

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:21 pm

Uskoro će izbori u 10 mjesecu nije to daleko, pamet u glavu.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:21 pm

damirfile je napisao/la:Za 5 min se mozemo dogovoriti vi nama date tu parcelu mi vama sve sto imamo na stadionu i zavrsili smo. Znači zeljeznicar treba da im da ono sto ima na sebi 1/1 i sve ce biti udure. Treba ici na sud pa makar trajalo par godina, njima se ocigledno zuri jer imaju investitora i nacelnika da sredi papire za gradenje. Nek sud ovo rijesi sto bi Šiljak rekao i sig ce biti u našu korist jer imamo papire.
Ako im se da ta parcela stadion nikad nece biti izgrađen !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:22 pm

LARSSON je napisao/la:
neda_TM87 je napisao/la:larssone hoce li biti streama?
Ja necu radit. Bice na sports-x.net

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
ako treba neko s nekim uploadom od 2mb nesto si spominjao sinoc ak ose ne varam, ja sam tu negdje knap
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:23 pm

neda_TM87 je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:
neda_TM87 je napisao/la:larssone hoce li biti streama?
Ja necu radit. Bice na sports-x.net

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
ako treba neko s nekim uploadom od 2mb nesto si spominjao sinoc ak ose ne varam, ja sam tu negdje knap
Dzaba nisam kuci sada

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:25 pm

tm8782 je napisao/la:
likusa je napisao/la:
storm_raider je napisao/la: Sve sam to prosao, ne moras mi objasnjavati. Ne trazim ja da ti budes miran, trazim da ne pozivas na mrtve glave. Treba da se neko upali i napravi glupost, znas li sta bi to znacilo za ovu upravu i sve ovo sto rade? Smiri se, bice ovo rijeseno. Evo @tm ce uskoro postaviti BUM jedan, da mu ne uzimam mustuluk. :mrgreen: Hajde matori.

Shvatam ja tebe, vjeruj mi.., ali necemo vise na ovu temu, imamo PP.
Kad ce bum :shock: nemoj da od Bugojna do Visokog stalno palim mobilni i internet :o U jarku da zavrsim :lol:
Likusa nece jos vjeruj mi.
Nego nisam mislio pisati neko vrijeme, na forumu. Upalili me ovi uhljupi pa sam pisao. Kad nesto bude znas i sama da objavim.
Strpljen spasen. Ne znam jos nista, samo ima nesto sto se kotrlja, a svi znamo.
Kad budem imao detalje napisem.

bratee bioo si u pravu za premisanje igraca celikaa , bajrktarevic pitar potvrdioo , da ce poginut da su dobili premije
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:25 pm

Evropu bi mogli igrati ovo ljeto na Grbavici, jer receno je danas da je problem legalizacija koja je istekla u januaru a poslat ce Kantonu zahtjev da se to produzi za 7 dana kako bi se mogli dobiti svi dokumenti! Prema njihovim rijecima Istok je mnogo veci problem!

Danas sastav isti kao protiv Zrinjskog ocekujem, s tim da bi mogao Taigo uci u 2. poluvremenu bez obzira na rezultat. Jer u slucaju da vodimo on moze na kontu zabiti jos jedan, a u slucaju da igramo za gol on opet moze probiti, napraviti visak. Moramo ovo danas dobiti, da se popi.samo svim hejterima u facu!
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:26 pm

mirsadmekic je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:
likusa je napisao/la:
Kad ce bum :shock: nemoj da od Bugojna do Visokog stalno palim mobilni i internet :o U jarku da zavrsim :lol:
Likusa nece jos vjeruj mi.
Nego nisam mislio pisati neko vrijeme, na forumu. Upalili me ovi uhljupi pa sam pisao. Kad nesto bude znas i sama da objavim.
Strpljen spasen. Ne znam jos nista, samo ima nesto sto se kotrlja, a svi znamo.
Kad budem imao detalje napisem.

bratee bioo si u pravu za premisanje igraca celikaa , bajrktarevic pitar potvrdioo , da ce poginut da su dobili premije
Istu vecer nakon naše utakmice sa Zrinjskim ;)
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:26 pm

LARSSON je napisao/la:
neda_TM87 je napisao/la:
LARSSON je napisao/la: Ja necu radit. Bice na sports-x.net

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
ako treba neko s nekim uploadom od 2mb nesto si spominjao sinoc ak ose ne varam, ja sam tu negdje knap
Dzaba nisam kuci sada

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
aha okej nista, a je li zna neko je li prijenost na mojoj tv i gdje ce bit prenos od ovih sarajevskih kafica? mahala malta? prolaz u gradu?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija