Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:08 pm

Posjed je bio 50-50, bar po ovoj statistici BHTa

slika

Šteta što Arena nije radila utakmicu, imali bi dosta bolje snimke...
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2241
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:10 pm

Najjači mi juče onaj ker bio što je lajao na onog Ajayija, al samo na njega :rofl:
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2241
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:16 pm

Koliki je kapacitet zapada?
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:21 pm

500
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:26 pm

BHDragons je napisao/la:Koliki je kapacitet zapada?
Broj stolica:
jug 3068
zapad 543
sjever 5377
Ukupno 8988 stolica

Kapacitet stadiona je znatno veći.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Ado
Postovi: 22
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:32 pm

rodrigo87 je napisao/la:Ah kakav je merak doci medju raju gdje ima pitara koji se jedu... Sto se tice terena, pucaju suplju da smo trebali primit gol na 0:0 i da je trebalo 0:3 zavrsit minimalno... A sto se tice tribine, slag na tortu, kaze skripari nam dosli a mi nismo nista uradili :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
Izvinjavam se zbog pisanja na vasoj temi,ali nije korektno ovako nesto napisati,i generalisati.
Ja sam medu prvima cestitao na svemu,pogotovo na skandiranju za Vedrana i jos jednom,najiskrenije kapa do poda za to.
Dalje sam pozelio da ih satarete do kraja,a to ako je neko rekao da je trebalo biti 0:3 ili se zajebavao ili nema veze sa fudbalom.
I sta ste vi trebali sada da napadnete listicane?Onda taj "navijac" nije dobar s glavom.
Nikada,ali nikada ne bih pozelio pobjedu kamenjara,pa makar i protiv vas igrali,a da se rjesava prvenstvo tom utakmicom.
Eto sta ja kao navijac Sarajeva mislim o tome i koliko se "jedem" zbog vase,vise nego zasluzene pobjede.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:39 pm

Jedina osoba koja je jucer zasluzila batine je brat od Ljigate. Nek zahvali Bogu i saburu ostatka Jugozapada pa do 18. Minute nije trazio intervenciju hitne pomoci.. Tek sad vidim da su ista gowna.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:40 pm

Sta je uradio?
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:41 pm

Minjore je napisao/la:Jedina osoba koja je jucer zasluzila batine je brat od Ljigate. Nek zahvali Bogu i saburu ostatka Jugozapada pa do 18. Minute nije trazio intervenciju hitne pomoci.. Tek sad vidim da su ista gowna.
Zar mu je i brat pogan ? Al eto iznenadio sam se, poslije utakmice je postavljao normalna pitanja,mozda ga je neko upozorio :mrgreen: :mrgreen:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:53 pm

vrbanjusa je napisao/la:Sta je uradio?
Jebe igracima majke placenicke, nema sta ne govori, znaci gnusne stvari, raja mu govori da usuti, on nastavlja, psuje upravu, sve igracima. Zabijemo mi gol, on se usuti. 99% sam siguran da mu je brat.
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:58 pm

Minjore je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:Sta je uradio?
Jebe igracima majke placenicke, nema sta ne govori, znaci gnusne stvari, raja mu govori da usuti, on nastavlja, psuje upravu, sve igracima. Zabijemo mi gol, on se usuti. 99% sam siguran da mu je brat.

I na sjeveru je bilo takvih, psuje s. stevanovica nakon gola veze on nema, a on brka njega i kramarica :S
 
DerekDuval
Postovi: 39
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 9:02 pm

Na ovom snimku odmah mi je usi zaparalo ovo sto govori Igor Kristic, kao da je od ove zime na Grbavici neka sasvim nova uprava
koja nema veze sa onom predhodnom,ili ja nesto ne znam ili je stvarno tu dosla potpuno nova uprava koja nije bila tu zadnjih godina?
Nakon toga covjek ladno rece da je na stadionu prisutno blizu 10 000 ljudi (kao nema 10 ali je blizu), ne znam koliko je bilo ali
za slicne posjete na nekim drugim mjestima kaze 15 tak hiljada, pa se to kroz neko vrijeme u nekim interpretacijama podigne na 18
ili 19 hiljada.Svakom svacije ali nemoj moje potcjenjivati a svoje dizati u nebesa to nije ni ljudski ni profesionalno. Ako ne
mozes procijeniti koliko je onda nemoj ni lagati ljude, jos na javnom servisu.

Utakmica bas onakva kao sto se i ocekivalo.Do gola ocajno,poslije cesto slabo,pa se malo bljesne,pa opet slabo pa malo i protivnik
padne,malo raja digne igrace itd vidi se iz aviona da smo tek ispod cekica i sto se kaze nepodmazani.Vjerovatno da je Mulalic mogao
ko u kosarci traziti tajmaut trazio bi ga u trecoj minuti.Imali smo srece ali sreca prati one koji je izazovu i zasluze.

Bas mi je neprijatno citati komentare koje pise veliki broj vas na racun igre Kerima Memije, isto ko da se mora neko kuditi pa kad
nema Dade hajmo onda Memiju. Ja pogledah i snimku i ne vidim da je on bio i po cemu losiji od momka kojeg je zamjenio,cak je u
napadu napravio puno vise, meni je bio ko i ostali. Mnogi samo upozoravali na sve ovo da ce biti bas
ovako. Sve je ovo normalno.Normalno je sto smo bili bolji kako je utakmica odmicala,a ponavljam jos jednom nadam se da cemo biti sve
bolji i bolji kako sezona bude odmicala.Rekao sam jos da ce biti stvari koje ce zapinjati za oci, tako da nije uredu nekoga
razapeti sto mu je neko pobjego dva puta i usput nije napravio nikakvu opasnost prema nasem golu.Citajuci pojedine neko bi stekao
dojam da smo igrali utakmicu iz snova samo Memija bio los ali ostali su bili predobri pa se to nije osjetilo.Hvala Bogu pa smo
pobjedili jer da je bilo suprotno sta bi covjek mogao cuti i procitati to je tesko i zamisliti. Rezime svega niti je ko briljirao
niti je bio odron, onako u granicama ocekivanog.

Kaze Mulalic da smo na oko 50% od onoga sta stvarno mozemo, meni se cini da smo podaleko i od tih 50%. Ima mnogo stvari koje moraju
puno bolje i to sto prije. Po oduzetoj lopti se sporo transformisemo vjerovatno zbog slabije fizicke spreme Bekrica i Stevnovica a
mozda i ostalih,jako rijetko vrsimo pritisak na zadnju liniju protivnika kada je lopta kod njih, to radi samo Lendric. Mozda je to
i taktika,mozda i zbog straha da se ne ostavi previse prostora protivniku ali treba ponekad zaganjati i zadnju liniju protivnika da
se malo uvuce nesigurnost u njihove redove. Mozda uzmes koju loptu na trideset metara od gola i to obicno zvrsava jako opasnim
napadom. Mi smo jucer to imali dva puta u prvom,a poslije kad su usli Tiago i Memija mozda malo vise ali daleko od toga da je to
bila neka panika u odbrani Sirokog,a bogami nije bilo ni na trideset metra vec su to one lopte koje se pogrijese da tako kazem same
od sebe. Jednostavno receno mora se brze traziti povratak posjeda lopte a ne pustiti protivnika da kombinuje kako mu je volja.
OK mozda je Siroki jaci na posjedu od nas uigraniji su ali ubuduce moramo biti ko osice kad protivnik ima loptu.

Nekako imam dojam da svi nasi igraci moraju biti puno brzi, ne samo u reakcijama na terenu vec brzi u trci. Mogu oni
svi bar sekundu brze na sto metara, Bekric i Kramaric i vise. Mozda bi bilo lijepo angazovati nekog atletskog trenera u strucni
stab, ili barem placati ga honorarno da napravi neki plan i program za sve njih pa da rade dotatne atletske treninge. Ta startna
brzina je jako vazna (onih prvih par koraka) vidjeli ste to jucer u 20toj minuti ljudima nije bilo jasno sta ih je
snaslo,mnogi bi probacili kroz noge ali ih pola nebi moglo stici onakvu loptu.Misljena sam da bi nam to moglo biti bas od pomoci,
isto ko oni dodatni treninzi slobodnih udaraca o kojima sam pisao. Neka das pet do deset golova godisnje beruci plodove takvog rada
u ova dva segmenta igre to je jako puno. Nekad nam fali bas jedan gol da se stvari drasticno promjene na bolje vidjeli smo to
jucer u toj 20toj minuti.
Sve u svemu,sto se igre tice,u granicama ocekivanog, dug je put pred nama nadam se da necemo posustati ni mi na tribinama ni oni
na terenu...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 9:03 pm

Sve i da nije brat od ovoga novinarcica sta ima tako da psuje, kakav razlog ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 9:05 pm

Elegant je napisao/la:Sve i da nije brat od ovoga novinarcica sta ima tako da psuje, kakav razlog ?
Jebi ga, nemaju kuci pravo glasa od zena, pa negdje da se istresu..
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 9:08 pm

Ja tek sad vidjeh da je i Šiljak bio sa našima na klupi :klanjase2:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 9:16 pm

GoodisonPark je napisao/la:Samo hrabro i u kost, dosta je bilo šepurenja po Grbavici i njih i drugih, zadnjih godina redovno skidaju gaće na Koševu a na Grbavici bi fol igrali, e pa neće da može, došlo je vrijeme za naplatu dugova, "prebiti ih na terenu, zabiti dvicu i nabiti nogom prema ivan sedlu...Adio!

Naravno i dalje ćemo biti veliki sportski prijatelji, pošteno :karanje:
Bravo Željo :karanje:

Čestitke igračima na pobjedi, igrali su srcem i dali svoj maksimum u ovom trenutku. Mnogo nam znači ovaj trijumf uhvatili smo zalet i sada treba razmišljati samo o narednoj utakmici koja neće biti nimalo lagana jer najteže je uzeti unaprijed upisane bodove. Svaki početak je iznimno težak a mi smo uspješno položili svoj prvi ispit i ova ekipa će rasti iz kola u kolo jer kvalitet je evidentan.

Biti dio jučerašnjeg spektakla je čast i privilegija i moramo biti ponosni što smo svi dali svoj doprinos u osvajanju vrlo važnih bodova :palacgore:
Huk Grbavice se vratio u velikom stilu i to je juče bila naša najveća pobjeda, 2:0 je bilo samo plod svega toga. :zeljeznicar1:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 9:19 pm

Ne znam za vas ali ja vise mislim na ovu utakmicu sa Borcem u kupu 9. marta, nego na ovu sa Velezom u ligi.

Da li je neko od vas pratio Borac sad protiv Slobode ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 9:26 pm

Elegant je napisao/la:Ne znam za vas ali ja vise mislim na ovu utakmicu sa Borcem u kupu 9. marta, nego na ovu sa Velezom u ligi.

Da li je neko od vas pratio Borac sad protiv Slobode ?
Mislim da sad Borac fokusiran na ligu ("Očekuje nas teška utakmica. Naš prioritet u svakom meču je pobjeda. Ime protivnika nije bitno, trenutno smo u nezgodnoj situaciji te iz tog razloga, moramo tražiti izlaz. Nemamo pravo na kiks", rekao je za ... igrač Borca, Vladan Milosavljev.)
I sad ce oni ganjati svaki bod da ufate u ligi da bi izborili opstanak i mislim da se nece trositi u kupu
A Sloboda ce isto sve slabije igrati mislim da nece biti na svom nivou kao na 1 dijelu sezone
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 9:31 pm

Prvo ide Velež koji će pokušati da se iskupi za visok poraz i mi moramo biti 100% koncentrisani na tu tekmu ako želimo nove bodove, vjerovatno će biti težak teren i probijanje bunkera tako da moramo dati svoj maksimum!

Kad već pitaš za Borac moram ti reći dosta slabo, fizički loše pripremljeni, zadnjih pola sata dišu na škrge. Radinović i Raspudić najviše pretrčali ostali preslabo, Jović ušao zadnjih pola sata ali i on se uklopio u sivilo, igrali nepovezano i dosta povučeno. Zadnja linija im je dosta solidna ali nikako neprelazna, Sloboda da je malo hrabrije krenula prema naprijed vjerovatno bi uzela cijeli plijen. Stekao se utisak da su obje ekipe zadovoljne remijem a šansi skoro da nije ni bilo.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 9:39 pm

phpBB [video]


Fina reportaza! Kako sve vise gledam sve mi je srce punije sto sam prisustvovao ovome dogadjaju. Pricat ce se djeci aBd :rofl1: :rofl1:

Borcu gori pod nogama sto se lige tice, tako da mislim da ce se tome vise okrenuti jer nemaju kvalitet za dva fronta. Kako god, treba se maksimalno pripremiti i zapeti jer niko ne poklanja bodove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija