Moderator/ica: storm_raider

 
meldatm
Postovi: 43
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 9:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:49 pm

Defintivno su se u zadnje vrijeme zaoštrili odnosi sa Rođenima što nikako nije trebalo ali eto. Bilo je lijepo kada se zajedno išlo u Beograd na finale kupa, bez ikakvog incidenta, pa skadniranje "izronit će stari " i sve to, ali sad je sve drugačije. Skandiranje biće Željo k.... šampion im nikad halalit neću, ali isto i Manijaci si imali neke povike koji su zaista bili neprimjereni za ovu navijačku skupinu, ali eto iskreno se nadam da je to prošlost i da ćemo dole sada dokazati da smo najjači u državi ! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :titula:
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:51 pm

irfo je napisao/la:Valjic inace dobro sudio sinoc , treba svako sudjenje ovako biti i napredovat ce nam liga
Ne pamtim da je Valjic bolje sudio jedan derbi. Nije lupao kartone bez veze, nije nasjeo na provokacije pojedinaca, nije sjeckao igru, bas dobro sudjenje tako velike utakmice a jedino je desni linijski prema Sjeveru najmanje jednom sudio ofsajd Tiagu a nije ga bilo, vidjelo se u ponovljenoj snimci.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:53 pm

Rezime dan poslje: Atomsfera i navijaci fantasticni, igraci i igra odlicno obzirom na sve dolaske i pripreme, mozda nepotrebni zuti kartoni, pojedini se nisu bas snasli. Uglanom ima jos puno da se radi, dok se uhodamo imat cemo strasan tim. :palacgore:

Sad u Mostar po bodove samo lagano bez zurbe, a onda 9. marta Borca utakmica Kupa.


:zeljeznicar1:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:54 pm

Ja još nisam upoznao navijača Veleža a da ne poštuje Želju, tako da treba sa njima fer i korektno. Vidim da su i mnogi zaboravili da smo dole u Mostaru uvijek mogli igrati fudbal i da smo skoro uvijek u zadnjih 4,5 godina pobjeđivali Velež dole.

Tu utakmicu koju smo izgubili 4-2 smo isključivo krivi sami sebi, jer nismo bili bolji od Veleža koji je igrao možda najbolji fudbal u ligi te polusezone i pobjedili su prvaka Zrinjskog u zadnjem kolu, to što su neki naši očekivali da će Velež skinuti gaće to je više njihov problem.

Što se tiče skandiranja Veležovih navijača (prošle sezone čini mi se, ono nešta u fazonu Sarajevo šampion ili biće Željo ***** šampion, nije ni bitno) to mi vala nije neki razlog što bih zamrzio Velež kao klub, nismo ni mi bili cvijećke na Grbavici prema njima, dobro se sjećam tekme od prije koju sezonu gdje Jug skandira "Mostarske pičke" i "Jebemo vam mater u pičku" al' to je sve čista glupost i zbog određenog navijanja navijača da zamrzim neki klub stvarno mi je to bezveze.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:57 pm

Treba biti gospodin i opet im pjevati Starog.
1987
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 3:00 pm

shzna je napisao/la:Treba biti gospodin i opet im pjevati Starog.
Vjeruj mi da treba, ne zaslužuje Velež, Mostar niti rođeni da zatežemo međuljudske odnose.
Otpjevajmo im par puta pjesmu, pa ćemo vidjet kako će reagovati, nismo ni mi bili cvjećke u prošlosti. :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 3:06 pm

Ajzea, jedan sam riješio, cekam drugi ;)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 3:11 pm

Pa ja ne bih rekao da je nekorektno i da nije fer da im uvalimo koliko god mozemo golova.
Nas ne treba da zanima njihova situacija. Maksimalno zalaganje i borba kao i u svim ostalim utakmicama. :zeljeznicar1:
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 3:15 pm

Kapiten je napisao/la:Pa ja ne bih rekao da je nekorektno i da nije fer da im uvalimo koliko god mozemo golova.
Nas ne treba da zanima njihova situacija. Maksimalno zalaganje i borba kao i u svim ostalim utakmicama. :zeljeznicar1:
:palacgore:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 3:17 pm

Raja, jes da je malo daleko i treba se ici utakmicu po utakmicu ALI sta mislite koliko ce gledalaca biti protiv Mladosti? Ako uzmemo u obzir da bi u Mostaru trebali/morali osvojiti tri boda. Sve osim toga je ogroman kiks, pa mi mozemo pricat sta hocemo... Tu je i mec u Banjoj luci gdje bi mogli izvuci barem x ako nista drugo. Postici gol je najbitnije.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 3:18 pm

sajo10 je napisao/la:Raja, jes da je malo daleko i treba se ici utakmicu po utakmicu ALI sta mislite koliko ce gledalaca biti protiv Mladosti? Ako uzmemo u obzir da bi u Mostaru trebali/morali osvojiti tri boda. Sve osim toga je ogroman kiks, pa mi mozemo pricat sta hocemo... Tu je i mec u Banjoj luci gdje bi mogli izvuci barem x ako nista drugo. Postici gol je najbitnije.
5 ili 6 hiljada, ako ne bude kise.Ako bude onda malo manje.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 3:18 pm

5000 bi bilo odlično, ne treba se zavaravati.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 3:20 pm

Uhh pa i to je fantasticna cifra kad se uzme u obzir protivnik... :palacgore:
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 3:21 pm

Necemo se mi bas naigrat u Mostaru. Protiv Viteza je bio onaj scenario kad te krene, onda te bas krene i kako god da su osutali uslo je. Bez obzira na sve, mi moramo pobijediti da bi ostali u igri za mjesto koje vodi u evropu.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 3:21 pm

A nesto dumam sad. Kako neko moze da ne dođe na Mladost nakon ovakve atmosfere i pobjede i svega cemu smo prisustvovali jucer :r
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 3:22 pm

shzna je napisao/la:Treba biti gospodin i opet im pjevati Starog.
:palacgore:

to je Zeljo!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 3:25 pm

slika

BOŽE DRAGI :klanjase2:
1987
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 3:29 pm

Kapiten je napisao/la:A nesto dumam sad. Kako neko moze da ne dođe na Mladost nakon ovakve atmosfere i pobjede i svega cemu smo prisustvovali jucer :r

nismo u pitanju mi što ovdje pišemo, ali "obični" simpatizer vrlo lijepo i lako :ganja:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 3:33 pm

cala je napisao/la:Necemo se mi bas naigrat u Mostaru. Protiv Viteza je bio onaj scenario kad te krene, onda te bas krene i kako god da su osutali uslo je. Bez obzira na sve, mi moramo pobijediti da bi ostali u igri za mjesto koje vodi u evropu.
Zezas se? Pa ljudi se ne umiju sastaviti s loptom, gladni, zedni, bosi... :DD: kome oni mogu biti prijetnja!? I ne spominji pripremnu utakmicu, to je druga prica.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 3:37 pm

Nemojte nikog potcjenjivati. To nije u našem stilu.
Odigrati muški kao juče i neće biti većih problema.
21 10 4

Petrović Slavko

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija