Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:13 am

Minjore je napisao/la:Buduceg sampiona smo nadigrali, falilo je sportske srece i sta je tu je. Oni su dosli da iscupaju jedan bod koji im 80% titulu znaci, tako da im cestitam na njihovom cilju i uspjehu..
Dzaba je brate zato smo je imali na kosevu i stativa i precka vile su nas pronosale. Samo da je imamo u ova tri kola a neko ce kiksati.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:13 am

BHDragons je napisao/la:Široki kiksa ovo ili sljedeće kolo, Sarajevo protiv Slobode i možda protiv Mladosti. Naše je da sve do kraja pobjedimo i u Evropi smo
Nama uz dvije pobjede i remi, treba samo pobjeda slobode protiv sarajeva i kup.

Sloboda nije imala poraza pa smo mi to uradili :)
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:15 am

Nismo mi ba još uigrani, mali period su igrači zajedno a igramo pod pritiskom velikim (zbog bodovnog zaostatka) i svaka utakmica nam je ko finale! Nakon ljetnjih priprema ova ekipa pojačana sa nekoliko dobrih igrača ima da "jede malu djecu" živi bili pa vidjeli. Mi ćemo ligu 12 prepišati sa + 10 u odnosu na konkurente.

E sad Evropa bi nam bila nagrada za sve ono što smo pružili svi zajedno ovog proljeća, zato i dalje idemo jako u slučaju svih pobjeda mi smo u evropi, prva možda i najteža prepreka je Čelik, možemo mi to, na muci se poznaju junaci!
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:15 am

Ajzea je napisao/la:UBIT CEMO HAKALU U SRIJEDU !
eh da mi je osjetitiiiiiiiiii željezariiiin miris dimaaaa
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:16 am

Ma ti papci koji još uvijek rodni list dobijaju putem autobusa, koji prave sprdanciju oko Grbavice i smiju se tome su mi razumljivi,nakotilo ih se sa svih strana u Sarajevo i jos uvijek nisu izašli iz opanaka a već dugo osjećaju sarajevski asfalt pod nogama .U mojim očima su jednaki s članovima genocidne tvorevine kojim je ova ista Grbavica smetala te ih ovom prilikom pozdravljam jer znam da ovo čitaju pa nek se zapitaju kakav kompleks imaju!
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
sz21
Postovi: 231
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 5:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:17 am

u zenicu po 3 boda lagano i zdravo
Zadnja izmjena: sz21, dana/u sub apr 30, 2016 1:21 am, ukupno mijenjano 1 put.
Jednom Zeljeznicaar, uvijek Zeljeznicar to je tako. I.O
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:18 am

MrRiccoli je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la: Ove dvije tekme protiv sarajeva i zrinjskog su nam najvaznije u zadnjih 5 godina a odradili smo ih 75% da li ce biti dovoljno vidjet cemo. Ja znam da je uprava rekla i da u slucaju ne izlaska u evropu nece budzet doci u pitanje ali iskreno ne vjerujem puno u to jer svi znamo koliko ta evropa donosi.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Brate ja bi tu dodao i Celik,mi smo i prije derbija znali racunicu,imamo pravo na jedan x a sve ostale da dobijemo!! Evropa donosi puno i nama bi to bila najbolja nagrada,ako pogledas gdje smo bili poslije 15-og kola !! Prije par mjeseci su nam se potrefile mnoge stvari,dobro izdanje u evropi,prodaja dva mlada igraca,prodaja dzeke i zukanovica,sad dobra posjecenost i sva euforija oko stadiona i evrope!! Mislim da se nasi uzdaju u prodaju Memije i prodaju Dzeke i da zbog toga nece biti problema oko budzeta,to je neko moje misljenje !! Sto se tice koefcijenta,to je vec nesto drugo !!
Pa to brate donosi itekako puno. Mi jesmo nenormalno zaribali u prvoj polusezoni ali mozda ne bi doveli sto jesmo da je bilo drugacije. Ma pare od Dzeke mi jos nismo dobili mozda neki manji dio jer znam da je Siljak govorio da mi to ne mozemo dobiti tek za nekih godinu od transfera tako da mislim da je to to. Al opet kontam odrekli smo se lako nase djece nema logike da je djermanovic ispred beganovica ali nikako.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Evropa nama znaci brzi napredak u svim segmentima i od toga ne treba bjezati,raja ce biti razocarana,al opet ne znas kome da zamjeris,kao sto kazes da su oni odigrali kako treba,mozda nikad ne bi vidjeli Lendrica i Stevanovica !! Sto se tice para od Dzeke one ce stici prije ili kasnije,dok ne stignu mozes skontati nesto sa strane !! Beganovic je sigurno zasluzio mnogo vise,ako neki mogu da zive od stare slave ,moze i on poslije onog gola u Madjarskoj,iskreno cudno mi je sto Edis njega ne gura,on ga je gotivio najvise od svih tenera,mozda mu i najvise pomogao !!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:18 am

phpBB [video]

Tifa kralj :rofl1: :rofl1: Samo sto skloni RadioSarajevo onaj video kad smo Koldzi porucili lijepe zelje!? :r

Ma nama odgovara po jedan kiks SB i Sarajeva da bi bili 3., uz nase sve pobjede. Mada se nesto ne nadam da ce SB kiksati, a Sarajevo ide u TZ, nama preostaje da navijamo da Sloboda uzme kup i da mi dobijemo sve! Ali o tom po tom ... Odmoriti sad, pa o Celiku razmisljati, za mene jedno od najtezih gostovanja, ali teren ce biti odlican sto me raduje, jer vcrs se vidjelo da znamo i mi igrati tu pas igru :ganja: Bit ce ovo sve jos bolje, vjerujem ja!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:18 am

GoodisonPark je napisao/la:Nismo mi ba još uigrani, mali period su igrači zajedno a igramo pod pritiskom velikim (zbog bodovnog zaostatka) i svaka utakmica nam je ko finale! Nakon ljetnjih priprema ova ekipa pojačana sa nekoliko dobrih igrača ima da "jede malu djecu" živi bili pa vidjeli. Mi ćemo ligu 12 prepišati sa + 10 u odnosu na konkurente.

E sad Evropa bi nam bila nagrada za sve ono što smo pružili svi zajedno ovog proljeća, zato i dalje idemo jako u slučaju svih pobjeda mi smo u evropi, prva možda i najteža prepreka je Čelik, možemo mi to, na muci se poznaju junaci!
ko i pitari sto su prepisavali,to se nece zadugo desiti u nasoj ligi
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:19 am

slika

Izmorio se Lendric :P
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:20 am

Bekricuuuu znam da znas ko niko u ovoj ligi,moliiiiiim te dozoviiii se trebas naaaaam
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:21 am

LARSSON je napisao/la:slika

Izmorio se Lendric :P
Sinisa sakrio trebu ispod kreveta, vcrs maraton :ganja:
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:23 am

diego1921 je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:
diego1921 je napisao/la: Brate ja bi tu dodao i Celik,mi smo i prije derbija znali racunicu,imamo pravo na jedan x a sve ostale da dobijemo!! Evropa donosi puno i nama bi to bila najbolja nagrada,ako pogledas gdje smo bili poslije 15-og kola !! Prije par mjeseci su nam se potrefile mnoge stvari,dobro izdanje u evropi,prodaja dva mlada igraca,prodaja dzeke i zukanovica,sad dobra posjecenost i sva euforija oko stadiona i evrope!! Mislim da se nasi uzdaju u prodaju Memije i prodaju Dzeke i da zbog toga nece biti problema oko budzeta,to je neko moje misljenje !! Sto se tice koefcijenta,to je vec nesto drugo !!
Pa to brate donosi itekako puno. Mi jesmo nenormalno zaribali u prvoj polusezoni ali mozda ne bi doveli sto jesmo da je bilo drugacije. Ma pare od Dzeke mi jos nismo dobili mozda neki manji dio jer znam da je Siljak govorio da mi to ne mozemo dobiti tek za nekih godinu od transfera tako da mislim da je to to. Al opet kontam odrekli smo se lako nase djece nema logike da je djermanovic ispred beganovica ali nikako.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Evropa nama znaci brzi napredak u svim segmentima i od toga ne treba bjezati,raja ce biti razocarana,al opet ne znas kome da zamjeris,kao sto kazes da su oni odigrali kako treba,mozda nikad ne bi vidjeli Lendrica i Stevanovica !! Sto se tice para od Dzeke one ce stici prije ili kasnije,dok ne stignu mozes skontati nesto sa strane !! Beganovic je sigurno zasluzio mnogo vise,ako neki mogu da zive od stare slave ,moze i on poslije onog gola u Madjarskoj,iskreno cudno mi je sto Edis njega ne gura,on ga je gotivio najvise od svih tenera,mozda mu i najvise pomogao !!
I najveci zagovornik Zeljine djece i onda vidia nekog Djermanovica dok je Beganovic na klupi. Ne bitno koliko u klubu ima para ali po meni Djermanovic bezveze platu dobija kad tu imamo Beganovica i Mujagica. Pa kako to sad sve utice na Beganovica sad kad mu najvise treba utakmica da bi napredovao, a on da je makar na klupi pa dobije sansu ali ne on je na tribinama iskreno zao mi je momka jer znam kad god igra on igra 100% i nakon onakve prosle sezone i evrope ode na tribine.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:24 am

Leon_Professional je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:slika

Izmorio se Lendric :P
Sinisa sakrio trebu ispod kreveta, vcrs maraton :ganja:
Jutros su je nekad objavili na Instagramu :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:25 am

Ovo slikano jučer ujutro u karantini.
イビチャ・オシム
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:26 am

Pa ko je prepišavao ligu ako nismo mi? Kakvi ba pitari?

Ja kažem da mi nismo dovoljno uigrani, mali je ovo period iza nas. S brda s dola sve dovedeno i hajde uigraj i pobjedi sve do kraja. Nakon priprema ljetos tek ćemo vidjeti pravu snagu ove ekipe a sudeći po konkurenciji i sad smo ih sve uzeli a ovi zadnji su iščupali bod i mogu se nogom u dupe udarati sve do salakovca.

Kažem da ova ekipa ima strašan potencijal, još nekoliko igrača gdje škripi i nema zime za nas. Bez lijeve strane igramo svaku tekmu, ima još mnogo mnogo prostora za napredak.

Idemo jako do kraja, ništa nije gotovo!
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:27 am

Izlija je napisao/la:Ovo slikano jučer ujutro u karantini.
Znam, kazem izmorio se pa je realizacija izostala.
:rofl1:
Lendric !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:28 am

Jaozinho22 je napisao/la: Jutros su je nekad objavili na Instagramu :ganja:
Larson kasni :cigara: Dobri su momci, samo nek se bori, to raja cijeni, ono skandiranje na kraju to i pokazuje. Za kratko vrijeme svi su ga zavoljeli, mada nesto je stao sa zabijanjem :ganja:
 
revolt
Postovi: 66
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:29 am

black64 je napisao/la:unosi nemir


samo naglas razmisljam
Pored toga što unosi nemir, ima i platu mjesečnu 45.000 eura.
plavi su pravi crveni su drveni
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:30 am

Ova ekipa ima predispozicije za dosta vece domete, ali kome je, molim lijepo, jednostavno igrati kada ti je svaka odlucujuca? Kada ti je svaka finale, kada sa svakom pobjedom malo dobijas a puno gubis u slucaju poraza.
Nemam im sta zamjeriti, sta god da se desi na kraju, samo neka odigraju kako su danas pa sta Bog da.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija