Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:16 pm

Leon_Professional je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:Kjosevski - Sinisa, Bogi, Kosoric, Kramaric - Zahirovic, Blagojevic, Bekric, Stevanovic, Memija - Lendric

Po meni sastav za Slobodu, eventualno Stanic-Kramaric, do Edisa je. Bit ce ludnica na stadionu, dobra posjeta, vecernji termin, reflektori, damo im jedan na frku na pocetku i do kraja jos jedan i u Tz samo formalnost.
Stana ionako ne moze igrati u kupu, pa bi ovo i trebala biti postava protiv Slobode. Kramaric mora popraviti defanzivu, jer danas je imao propusta, a protiv Slobode to bi nas moglo kostati.
Totalno sam zaboravio na to, onda sigurno Kramaric pocinje. Hajde Tiago vracaj se vise, tacno nam treba da u zadnjih 20 minuta udje i napravi dar mar na umornu odbranu protivnika.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:17 pm

cikazubo je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:Kako mozete nakon devet pobjeda u nizu komentarisati da je neko bio katastrofa, los u toj i toj situaciji itd.. Gledam sad ovu tekmu ACM Juve i bas govorim starom zamisli njih na terenu u Zvorniku, pa yebes me ako bi oni ista bolje odigrali utakmicu. Danas milion puta nasi igraci gube loptu jer mi se odbija od cjevanicu, promasuju je pri ispucavanju ili klizecim startovima jer je totalno nepredvidivo gdje ce odskociti pa skrenuti, gdje ce je teren mokar ubrzat gdje ustopat itd itd.. Pored toga smo igrali bez golamana i dva najbolja defanzivca..
Uzivajte ljudi u ovim rezultatima, idemo u srijedu po desetu u nizu aBd.
odlika pitara je da zabiju glavu u pijesak...a mi nismo anamo oni hvala Bogu...naravno brate da treba vidjeti i lose stvari ...jer nekada necemo imati srece i necemo pobjediti i onda ce pljuvaci pisati upravo ovo sto mi sada pisemo dok pobjedjujemo...jbg mora se i baciti koja kritika ... :ganja:
Ma ne treba letit, al ne treba ni pretjerivat u analizi danasnje utakmice, ja nikad gori teren vidio nisam, pa lakse je u Mostaru igrat po onom blatu nego po ovim rupama danas, strepio sam cijelo vrijeme da neko ne izvrne zglob, sto kaze neko iznad da igraju kako ovdje forumasi zamisljaju bili bi u Bayernu a ne u jednoj od najlosijih liga Evrope.. Sabura momci jos je ova ekipa na 60-70% svojih mogucnosti, kako vrijeme bude prolazilo igra ce biti bolja, samo da nam sreca ne okrece ledja.
ma svi su nekako dobronamjerni ovdje u kritikama ...nista niko nije lose mislio..ja sam samo mozda najostriji bio kad sam rekao da bi volio da je ovo Hodzurdi zadnja utakmica u dresu naseg kluba...i dalje stojim pri tome...ostalo samo raspravljamo ...svi znamo da mozemo bolje naravno...to ce i doci...idealno bi bilo u evropi da dodje :D :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:18 pm

Ma protiv Lestera 8 milja garant na tribinama.Sigurna pobjeda,u to vjerujem.Biće padova u igri,sigurno će biti pokidanih živaca,ali kvalitetniji smo.Odgovorno tvrdim.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:21 pm

@delinjo

hodzurda, bi trebao probati sa odigra sa acom protiv travnik, taman da se bogi odmori... tako o zadnjoj utakmici za zelju nesto ne vjerujem...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:22 pm

Bice ovo super, jos kada se Jasmin vrati... Uh.

Inace, sa danasnjom pobjedom smo i teoretski objezbjedili opstanak. :kafa:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:24 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:@delinjo

hodzurda, bi trebao probati sa odigra sa acom protiv travnik, taman da se bogi odmori... tako o zadnjoj utakmici za zelju nesto ne vjerujem...
lezi neki momak ovdje sa mnom iz Zenice ...i sad nasao nam ja zelju da gledamo i gleda on sa mnom...i govori za njega ko vam je ovaj stoper ...smotan i u celiku ima boljih...e rek kad je on na prvu primjetio ...sve ti je jasno :D :D :D

ma dobro predzadnja,moze li tako ? :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:25 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la: Davno jest bilo al je brate I guso pokazivao igracima zmaja gdje da pucaju sto mu nisu vjerovali njihov problem :rofl1:
4-2 vodimo 80.minuta, penal guso brani :rofl: onda ni sam se vise ne sjecam kako smo 2 gola jos primili :DD:
Nezna ni Guso samo zna da je morao,cetvti je usao pored lijeve stative kad gledas sa juga nesto jedva :rofl1:
jos raja pocela da navija za zmaj... :ganja:
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:25 pm

Utakmice dosta lahko dobijena.
Nisam sumnjao niti u jednom momentu da mozemo izgubiti bodove protiv Drine.
Jedino sto sam vidio danas a to je da Kramaric mora imati prednost prije Stanica.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:32 pm

Molim da se pokrene inicijativa da sve utakmice odigravamo na proljeće, u tempu srijeda-subota. Ako ne bi razbucali ligu, evo glava..
Jeb.em ti jesen i majku...
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:33 pm

ublehas je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
arctg je napisao/la:Zašto se jako slabo piše na 1921 forumu? Trubilo se mjesecima kako bi bilo dobro da imamo naš forum, samo za sebe i kada se konačno i to realizovalo, ništa. Mislim da nije fer prema momcima iz te ekipe koji su dosta toga uložili i u forum i u sve što rade, bar na taj način da im se raja oduži. Ne pozivam na neki bojkot ili da se skroz napusti ovaj forum, naprotiv, treba i ovdje pisati, ali mislim da bi trebalo ispoštovati i 1921.ba, nije da nisu zaslužili dosadašnjim radom. :palacgore:
iskreno ja prvi ulazim i citam forom cijelo vrijeme ali slabo pisem jer je prekomplikovano i onda ima i toga da za sce moras na posebnoj temi pisati...o povreda jedna tema,o kartonima druga,transferima treca i tako milion tema a zapravo sve je vezamo za ZELJU nije za cileanski palestino ali ok...forum je predobro uradjen i to ...ali licno meni je ovdje puno jednostavnije pisati nego tamo...to je sve...a cita se redovno i nekada se napsie post :D
Meni je baš zato bolji forum 1921. Jedna je glavna tema, a ostale vezane za tekmu, pojačanja, ostale sportove, šupljiranje...Ovdje često počnu neke interne zajebancije i onda se izgubi po 3-4 stranice na neke stvari koje konta samo nekoliko ljudi. Mislim da tome nije mjesto na temi FK Željezničar. Ok jedan dva posta, ali kad se trola 3-4 stranice, to je već previše. Administracija bi trebala da prekida takve priče, a ne da podržava. Ovo govorim dobronamjerno.
Zbog ovih stvari je org. daleko najbolji forum.
Ovaj je već prešao ****, ali nemojte da se i on upropasti sa stvarima kojim nije mjesto ovdje. :zeljeznicar1: :palacgore:
Bas tako mislim neka pozitive al ono vidim 30 novih postova udjem ono nezz o nekakvim ukrajinkama glupostima

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:33 pm

Sablja je uradio ogromno sa fizikom. Siguran sam da če se igra popraviti kako vrijeme bude odmicalo. Koliko god mi voljelii ili ne voljeli pojedine igrače , neminovnost je da ako se ne pokažu u pravo svjetlu, na njihovo mjesto dolaze novi. Profesionalizam ne trpi ahbabe, zasluge za narod i raju, minuli staž.... Zato recimo Stana ma koliko mi bio drag mora da dobro razmisli o svojoj igri. A ima njih još :) kao Stana.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:35 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la: 4-2 vodimo 80.minuta, penal guso brani :rofl: onda ni sam se vise ne sjecam kako smo 2 gola jos primili :DD:
Nezna ni Guso samo zna da je morao,cetvti je usao pored lijeve stative kad gledas sa juga nesto jedva :rofl1:
jos raja pocela da navija za zmaj... :ganja:
Da da hahaha od tih lijevih tekmi mi je ostala u sjecanju protiv travnika oni vodili 0:1 poluvrijeme,Vazda penal fulio, cijeli stadion skandrirao Travniku na kraju smo ih ubili mislim 4:1
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:40 pm

Kao što sam i očekivao, Boske polako postaje naš najvažniji igrač. Pratim tog momka veoma dugo i bio sam najsretniji kad smo ga doveli jer jednostavno znam šta i koliko može. Privatno je strašan momak, povučen, sportista od glave do pete, ali nedostajalo mu je bezobrazluka da bi se nametnuo u toj Sevilji i ostalim klubovima u inostranstvu. Kao igrač je veoma odgovoran, a i kad nema konkretan učinak budite sigurni da će pretrčati najviše i da će onaj ko ga čuva ostaviti dušu na terenu sredinom drugog poluvremena i da bukvalno neće moći da hoda. Igrač koji je ubojit u oba pravca je zlato, a mi ih imamo nekoliko. Desna strana nam je paklena i zbog nje nam lijeva izgleda malo lošije.

Neki se vjerovatno i ne sjećaju, ali evo kako je naš Boske reagovao kad je ostao bez Svjetskog prvenstva u Brazilu, a itekako je zaslužio poziv,
“Dobro, neki su možda zaslužili poziv manje, a neki više, ali odluku o tome ko će obući dres reprezentacije donosi samo i isključivo selektor Safet Sušić, jer je to samo njegov posao. Sve u svemu svi momci koji su dobili poziv opravdace to svojim zalaganjem na terenu, motiva nece nedostajati sama pomisao da si na SP u Brazilu je dovoljan motiv. Najmanje sto trebamo u ovom trenutku je ta neka negativna atmosfera koja se stvorila oko reprezentacije Bosne i Hercegovine. Momci trebaju mir i podrsku.Podrska koja nikad nije izostajala, a puno znaci i daje vjetar u ledja, sad trebaju vasu podrsku, vase povjerenje.

“Što nema Prcića? Gdje je Zahirović? Gdje je Stevanović? Šta na spisku radi Tino Sušić? Zašto je pozvan Ibričić?”… samo su neka od pitanja koja se postavljaju danas. -Da je kojim slučajem situacija bila obrnuta, pitanja bi bila: Zašto je pozvan Prcić, a nije igrao kvalifikacije kao drugi, što je tu Zahirović, Stevanović kad je Sušić rekao da neće zvati igrače koji ne igraju u svojim klubovima, Sto je tu nema Ibričića koji je toliko dao ovoj reprezentaciji.. I tako sve u krug… Takav smo narod, čudan mentalitet. Prihvatimo neke stvari, pruzimo podršku momcima, sjetite se samo 15.10.2013, istorijski dan, sjetite se koliko ste bili ponosni sto ste Bosanci i Hercegovic, isto tako sad budite ponosni i dostojanstveno ispratite i podrzite zmajeve. O ovome ste/smo sanjali, ispunio nam se san idemo sad dalje, ii sto dalje. Svi kao jedan. #IdemoZmajeviBrazil”
Nisam neki emotivac, ali mi je bilo izuzetno teško čitati ovo što je Boske napisao... eto samo da se podsjetimo kakvu gromadu imamo u ekipi.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:40 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Nemoj Boga ti da budemo drugi.. Ili prvi ili treci ili pobjednik kupa.. Drugi najmanje para od evrope uzme jer krece od drugog predkola..
Svi brate krecu od prvog pretkola samo sampion igra kv za lp od drugog pretkola

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:41 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la: Nezna ni Guso samo zna da je morao,cetvti je usao pored lijeve stative kad gledas sa juga nesto jedva :rofl1:
jos raja pocela da navija za zmaj... :ganja:
Da da hahaha od tih lijevih tekmi mi je ostala u sjecanju protiv travnika oni vodili 0:1 poluvrijeme,Vazda penal fulio, cijeli stadion skandrirao Travniku na kraju smo ih ubili mislim 4:1
Samo im vratili jer su oni nas te jesene dobili istim rezultatom. Jest nas vala tad mogo kantat koje htio. Mi prvaci, a sezonu završili sa go razlikom 49:42. Samo 4 ekipe primile više golova od nas od toga su tri i na kraju ispale.
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:43 pm

delinjo je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:@delinjo

hodzurda, bi trebao probati sa odigra sa acom protiv travnik, taman da se bogi odmori... tako o zadnjoj utakmici za zelju nesto ne vjerujem...
lezi neki momak ovdje sa mnom iz Zenice ...i sad nasao nam ja zelju da gledamo i gleda on sa mnom...i govori za njega ko vam je ovaj stoper ...smotan i u celiku ima boljih...e rek kad je on na prvu primjetio ...sve ti je jasno :D :D :D

ma dobro predzadnja,moze li tako ? :ganja:
Opustio ti se taj momak iz Zenice :ganja: jel upoznao sestre sa ortopedije :ganja:
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:45 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la: jos raja pocela da navija za zmaj... :ganja:
Da da hahaha od tih lijevih tekmi mi je ostala u sjecanju protiv travnika oni vodili 0:1 poluvrijeme,Vazda penal fulio, cijeli stadion skandrirao Travniku na kraju smo ih ubili mislim 4:1
Samo im vratili jer su oni nas te jesene dobili istim rezultatom. Jest nas vala tad mogo kantat koje htio. Mi prvaci, a sezonu završili sa go razlikom 49:42. Samo 4 ekipe primile više golova od nas od toga su tri i na kraju ispale.
mi te jeseni nismo nista mogli... samo olimpik smo kao gost pobjedili :)

a gledano ukupno imali smo samo jednu pobjedu van sarajeva (sloboda 0-1) i postali prvaci na kraju... to se zove efikasnost... :ganja:

ja se sjecam da sam tu tekmu sa travnikom propustio jer sam imao neku gripu, i stara me nije htjela pustiti vani nikako, ja ljut bio danima na nju :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:47 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:@delinjo

hodzurda, bi trebao probati sa odigra sa acom protiv travnik, taman da se bogi odmori... tako o zadnjoj utakmici za zelju nesto ne vjerujem...
lezi neki momak ovdje sa mnom iz Zenice ...i sad nasao nam ja zelju da gledamo i gleda on sa mnom...i govori za njega ko vam je ovaj stoper ...smotan i u celiku ima boljih...e rek kad je on na prvu primjetio ...sve ti je jasno :D :D :D

ma dobro predzadnja,moze li tako ? :ganja:
Opustio ti se taj momak iz Zenice :ganja: jel upoznao sestre sa ortopedije :ganja:
haha
braco vjeruj mi imao je bas predobrih izjava o nasem klubu...pa sam na trenutak pomislio da laze dea je iz Zenice...mozda nas oni vole ali ne smiju pokazati emocije ....hahhaha :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:51 pm

Ajzea je napisao/la:Molim da se pokrene inicijativa da sve utakmice odigravamo na proljeće, u tempu srijeda-subota. Ako ne bi razbucali ligu, evo glava..
Jeb.em ti jesen i majku...
Ne volim jesen, ne volim kad pada lišće zlatno...
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 09, 2016 11:52 pm

Kaže meni jedan poznanik s faksa, iz Zenice: "A što vi nas mrzite?"

"Paša, mi vas ne volimo, vi nas mrzite prvi!"

Odvalili se smijat obojica. Rega je priča kad je rega osoba. Uvijek je to tako bilo.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija