Moderator/ica: storm_raider

 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:19 am

Jaozinho22 je napisao/la:Sta je ba ovo svi piju imal ko da klanja noćni namaz? :ganja: :ganja:
Ja proletio na vitrima, Miske mi odvukao pažnju sa iznenađenjem.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:20 am

Jaozinho22 je napisao/la:Sta je ba ovo svi piju imal ko da klanja noćni namaz? :ganja: :ganja:
ja evo pušim već petu cigaru, javlja mi se treba i kaže da je trudna, a ja veze nemam ni ko je, ni odakle je znam...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:21 am

tu i tamo je napisao/la:
godrina je napisao/la:
tu i tamo je napisao/la:
:palacgore:
Neka sto manje ljudi sazna do sutra, to ce biti bolje...
Ne znam ni ja, i draze mi je da saznam prije nego se zapjeva " Grbavica",
pa da po ko zna koji put do sad, izgubim glas u sred pjesme i krene suza od ponosa i srece.
ja sam haman zaplakao protiv sirokog kad smo zagrmili.. jbt pjeva grbavica svi sutimo i onda odjednom 120% od sebe
Ma nisam nesto emotivan nit razdrazljiv, od djetinjstva nisam zaplakao niti suzu pustio, a ko i svima, svakakva sranja su mi se izdesavala i losa i dobra, vise puta... Preko svega predjem bez prevelikih izljeva emocija...
Ali ipak eto, nesto mi bude kad dignem onaj stari Zeljin sal iznad glave, a Zelji ide dobro,
Vise puta do sad mi se desilo da mi samo suza krene puna ponosa i srece, a glas samo pukne ko u jecaj...
Onda zasutim...,samo stiscem vilicu, duboko disem i drzim sal, a u meni vulkani rade.
(Moram kriti to od ljudi oko mene na tribini jer ko me zna, zna da sam flegma i u smrtnim slucajevima i u najveselijim trenucima, pa im nikad ne bih mogao objasniti sta se desava kad mi suze idu, vec ja napravim korak naprijed, ostavim njih iza sebe)
P.S. ne drogiram se majke mi.
:psujem: :oops1:
I mene je tekma protiv Sirokog dotukla.U zivotu me samo još valjak nije pregazio.sve što se moglo preziviti i doziviti sam cini mi se predevero bez knegle u grlu a o suzi da ne pricam.Osam mjeseci je kako sam otišao iz Sarajeva,cujem se sa rajom,svi se cude kako sam bez ikakvih emocija,bez nostalgije,svi znaju da mi fale tekme Zelje i ona druzenja prije i poslije ali je to sve u granicama normale ali kad je bilo protiv Sirokog tada kao da je grlo oteklo,oci pune suza...švedjanka me nešto pita ja ne mogu da progovorim,nemam glasa,gleda me zacudjeno a ja po pivama...Zna za Zelju,dovodio sam je na tekme nekad ranije kad me posjecivala u Sarajevu a i puna je kuca Zeljinih rekvizita.Samo je izašla iz sobe i ostavila me samog.Nikad me niko nije vidjeo u takvom stanju.Precugo sam cjelu noc.Bezbroj je utakmica bilo ali cu ovu pamtiti dok sam ziv.Kao da je bila predodredjena za pocetak svih ovih velikih dešavanja pa smo to mnogi predosjetili.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
likusa
Postovi: 281
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:24 am

Daj zeni nek neko javi na pp ..zamisli kakva je situacija alarmantna kad zena nesto ne zna :P
Željeznicar za život cijeli !
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:30 am

Evo da vam kazem sta ce se desiti sutra u dolini u 15:50
Dino fening vraca pehar prvaka moli za oprost te preko razlasa poziva Mucu da slijedi njegov primjer :rofl1:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:31 am

Grbavica je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:Sta je ba ovo svi piju imal ko da klanja noćni namaz? :ganja: :ganja:
ja evo pušim već petu cigaru, javlja mi se treba i kaže da je trudna, a ja veze nemam ni ko je, ni odakle je znam...
Ma neka djeteta, makar raja konta da si jebavo a ne ko @Ajzeja i ja..
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:33 am

Minjore je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:Sta je ba ovo svi piju imal ko da klanja noćni namaz? :ganja: :ganja:
ja evo pušim već petu cigaru, javlja mi se treba i kaže da je trudna, a ja veze nemam ni ko je, ni odakle je znam...
Ma neka djeteta, makar raja konta da si jebavo a ne ko @Ajzeja i ja..
I ja sam to pomislio, kad ono prvi april... :cry:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:40 am

Ma kakav prvi april, to ona tebi puls mjeri :rofl:
イビチャ・オシム
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:46 am

Šta sam ja znao koji su to klubovi, Željo ili Sarajevo, ili bilo koji drugi. Roditelji nisu marili za to; oni su marili da me obuku, da me nahrane, da se preživi. Takav je to period bio. A onda sam, kad je vrijeme došlo, i saznao.
Snijeg '99-e je zbližio ratne i poratne generacije. Sjećam se mojih velikih sanki kako su pičile niz poleđenu ulicu, koja nije slučajno bila poleđena- ujutru se prepričavalo kako je prošlo polijevanje vodom kojih dionica kako bi sanke brže išle. Nema veze što je ulica uska tako da ako auto s druge strane naleti, nema ti spasa. Ko je mario za takvo nešto, ta rat se preživio-preživjet će se i ovo.
Tu je bilo i starije raje, a mi smo, ta '94 i '95 generacija, nekako gledali u starije kao uzore, kao što je, na kraju krajeva, kad si cijele dane na ulici, i prirodno i normalno. Zna se čija je pozicija bila među stativama, i kolika je bila čast braniti kada te izaberu. Učenje poteza, 'pimplanje', priče, dogodovštine...
"Za koga navijaš?" bilo je pitanje nakon dosta vremena zabave. Rekoh, "Ne znam. Ne navijam ja ni za kog". "Za Želju, reci, kad te budu pitali. Plavi s Grbavice, najbolji na svijetu, da znaš! Nemoj za Saraj'vo, u ovoj mahali nije niko za njih, za njih samo pitari navijaju".
I od tad Željo. I uvijek bi mi bilo krivo kad bih tokom sljedećih dana, mjeseci, slušao šta je to bilo na stadionu, ko je dao gol, koliko je raje bilo i što to ja nisam bio, jer stari, Veležovac okorjeli, nije imao sluha da me odvede kad sam zatražio. I neka nije, u meni je taj period samo osnažio ljubav i privrženost. I sutra isto tako. Od prvog derbija neke 2007., pa do sutrašnjeg okršaja s Olimpicom, 2016. godine. Znam gdje će moji klinci, ako Bog da, svaku subotu ili nedjelju provoditi. Volim te, Željo! :zeljeznicar1:
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:48 am

Virtu nisi jedini koji je naletio danas na prvoaprilsku ima ih kod mene spisak: Minjore, struja, bkueworld21,pile87...nastavite ostali niz :D

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:54 am

tm8782 je napisao/la:Virtu nisi jedini koji je naletio danas na prvoaprilsku ima ih kod mene spisak: Minjore, struja, bkueworld21,pile87...nastavite ostali niz :D

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
A vidi Minjorea usutio se a i on naletio na nagaznu :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 12:56 am

Jaozinho22 je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:Virtu nisi jedini koji je naletio danas na prvoaprilsku ima ih kod mene spisak: Minjore, struja, bkueworld21,pile87...nastavite ostali niz :D

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
A vidi Minjorea usutio se a i on naletio na nagaznu :ganja:
Joj šuti Minjore je već bio uzeo pušku u ruke, a struja imao zeulcane tegobe...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 1:02 am

tm8782 je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:Virtu nisi jedini koji je naletio danas na prvoaprilsku ima ih kod mene spisak: Minjore, struja, bkueworld21,pile87...nastavite ostali niz :D

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk

A vidi Minjorea usutio se a i on naletio na nagaznu :ganja:
Joj šuti Minjore je već bio uzeo pušku u ruke, a struja imao zeulcane tegobe...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Posle puške je išla flaša evo i sad je ne popušta :(
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 575
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 1:05 am

Ma ide generalni ko da gledam. Red je nakon ovoliko zvucnih imena u timu, sjajnog rada uprave, odziva navijaca nakon teskog perioda. Fakat smo poslali poruku u svijet, mislim da je vrijeme da konacno dobijemo i crno na bijelo tu neku podrsku s ledja, pogotovo u finansijskom smislu.

FORZA ZELJO OLE!
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 1:09 am

Jaozinho22 je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:
A vidi Minjorea usutio se a i on naletio na nagaznu :ganja:
Joj šuti Minjore je već bio uzeo pušku u ruke, a struja imao zeulcane tegobe...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Posle puške je išla flaša evo i sad je ne popušta :(
Jeste li to zajedno. Ne popušta je, je li tako, ko dijete sisu.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 1:21 am

@Jaozinho22
Jel istina da si pretukao curu kad ti je narucila pjesmu "srce je moje VIOLINA" :ganja: :ganja:
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 1:26 am

Minjore je napisao/la:@Jaozinho22
Jel istina da si pretukao curu kad ti je narucila pjesmu "srce je moje VIOLINA" :ganja: :ganja:
:rofl: :rofl: :klanjase2: Priča se brate :(
@tm8782 gledaj sta flaša uradi od čovjeka :roll:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 1:28 am

Prošao je 1 April i red je da se malo uozbiljimo. Ova raja koja dolazi sutra iz drugih kantona je u velikom trošku pa je red da budemo dobri domaćini, a i zbog gostovanja u Tuzli im dođemo, ko koga zna nek pogura, slobodno nek se meni jave petorica u pp da se sutra nađemo i da im dam karte za jug.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 1:34 am

Imal ko da oće pravo iz kafane u kafanu? kontam pravo u Tuborg,ali valja predeverat sutrašnji Plavi dan.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 02, 2016 1:38 am

Al vam svima zavidim sto sve ovo mozete gledati svojim ocima. Neka, eto mene do kraja sezone pa da malo i ja ponovo osjetim ovu svu ljepotu i srecu. Ovakvu ljubav nema niko na cijelom dunjaluku. Sve bi da pitam da i meni posaljete pp al netreba eto larsson napravio stream pa cu i ja valjda da saznam kad i vi svi. Uzivajmo u ovom slavlju valjda smo zasluzili za sve ove godine. Mogla bi ova uprava malo da ohane, poso mi stoji, visim na intrenetu ne smijes napraviti pauzu odmah ti nesto promakne. VTZ
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija