Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 10:19 am

pozdrav svima :)
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 10:21 am

Virtu4L je napisao/la:
tm8782 je napisao/la: Eh problem je sto sam ja sebe trajno banovao. Mislim da mi je jos aktivan acc poslije zadnjeg mog posta, ali vise ne ulazim tamo...
Nisam mislio da cemo biti bas ovako slozni.

:zeljeznicar1:
Nisam ni ja,isto. [THUMBS UP SIGN]
Ja sam ih npr izbrisao kao aplikaciju na mob i iz tapatalka i bookmarksa hahahahaha,revnosno ;)

Btw.sad nek neko kaze da nema gdje pisat,pa nece na tekmu. Hebem ga ko je dosao pisat na stadion,cast izuzetcima pod gasom [WINKING FACE]
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 10:25 am

Virtu4L je napisao/la:
tm8782 je napisao/la: Eh problem je sto sam ja sebe trajno banovao. Mislim da mi je jos aktivan acc poslije zadnjeg mog posta, ali vise ne ulazim tamo...
Nisam mislio da cemo biti bas ovako slozni.

:zeljeznicar1:
Vidi jednu stvar brate. Možemo se mi slagati na forumu oko mnogo cega, a isto tako i ne slagati(imati različita mišljenja) oko mnogih stvari. Ali kada je u pitanju ime kluba, Željo, onda sam mišljenja da tu nema puno rasprave. Od prošle godine pa čak i više od toga sam uvidio neke stvari, pa sve danas sutra ce se to promjeniti, ali nije. Šlag ne sve je kada povrh svega što znaš saznaš još puno toga, pa mislim... halo ko je ovdje lud. 'Živite' na naš račun, uzimate pare preko nas (klikovi/posjete) i onda radite neke stvari... DOSTA!!!
E ovo je sloga brate, nije niko ništa organizovao nego su ljudi počeli dizati ručnu i ne ulaziti ili dobijati ban zbog komentara koji se nekome ne sviđa. Nije ovo Sjeverna Koreja pa da samo klimaš glavom i govoriš upravu si...
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 10:26 am

pintol_TM87 je napisao/la:pozdrav svima :)
Dobro dosao u staru-pravu raju :pljesak: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 10:29 am

Još 11. dana i zahuktala Plava lokomotiva kreće :!: :zeljeznicar1: :ganja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 10:38 am

Virtu4L je napisao/la:
tm8782 je napisao/la: Eh problem je sto sam ja sebe trajno banovao. Mislim da mi je jos aktivan acc poslije zadnjeg mog posta, ali vise ne ulazim tamo...
Nisam mislio da cemo biti bas ovako slozni.

:zeljeznicar1:
Krenes od sebe kako sam ja skontao ti zivis negdje vani a tu si svakodnevno pratis Zelju. Svi provodimo vrijeme na forumu da bi diskutovali o Zelji imali koju informaciju vise... a mi Zelhovci smo najslozni kad je najteze...ja nekako najvise cijenim navijace koji nisu u Sarajevu nama koji smo ovdje mnogo je lakse.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 10:40 am

DANAN je napisao/la:Neko je ranije pitao za radove na stadionu pa evo otprilike sta je planirano da se uradi.
Ovo je samo dio predvidjenih radova.
slika

:palacgore:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 10:41 am

Niko je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Neka mi neko potvrdi da li je istina da su igrači Širokog Brijega imali jedan trening dnevno. Znam zašto pitam, odgovor mi je od velike vaznosti.
Istina je.
..... je napisao/la:Noge su teške baš, dva puta dnevno se trenira, ne ulazim u to je li to ok ili ne, jer npr Široki cijele pripreme jedan trening ima.
Zato cemo ih na presing uzet, spremniji smo od njih :ganja:
Ne mogu da vjerujem koliko iscekujem ovu tekmu, samo na nju mislim i pricam o tome, pa valjda zbog tog i svaku drugu noc sanjam da Zeljo igra. Sinoc smo igrali protiv Veleza, nece nas gol i nece. Vodili su nas na poluvremenu 2-1, odmah na fejsu pitari mlate nesto i pljuju, ali kao i obicno morali su polizati to jer smo dobili 5-3 na kraju :rofl1: :rofl1: :rofl1:

Hajde svani vise :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 10:45 am

Kako posijes tako ces i poznjeti. Zaiskali ste ga, evo vam ga. Najludja je stvar sto novinari ss.ba moraju sada da pisu na forumu ne bil izazvali povratak forumasa u raspravu. Al hajd, neka sad kumske veze sa Ibrakovicem namiru klikove nema potrebe da kmece ko curice.
Krivina Jug
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 10:54 am

Leon_Professional je napisao/la:
Niko je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Neka mi neko potvrdi da li je istina da su igrači Širokog Brijega imali jedan trening dnevno. Znam zašto pitam, odgovor mi je od velike vaznosti.
Istina je.
..... je napisao/la:Noge su teške baš, dva puta dnevno se trenira, ne ulazim u to je li to ok ili ne, jer npr Široki cijele pripreme jedan trening ima.
Zato cemo ih na presing uzet, spremniji smo od njih :ganja:
Ne mogu da vjerujem koliko iscekujem ovu tekmu, samo na nju mislim i pricam o tome, pa valjda zbog tog i svaku drugu noc sanjam da Zeljo igra. Sinoc smo igrali protiv Veleza, nece nas gol i nece. Vodili su nas na poluvremenu 2-1, odmah na fejsu pitari mlate nesto i pljuju, ali kao i obicno morali su polizati to jer smo dobili 5-3 na kraju :rofl1: :rofl1: :rofl1:

Hajde svani vise :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Jebote, ti sanjas cijeli meč, i facebook komentare, ja u snu ne mogu rezultate da otvorim da vidim tacan rezultat tenisa
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 10:59 am

znaci sjecam se i njihovog gola za 2-1, glavom nam dadose. :mrgreen: Zazelio se Zelje i golova ocigledno :kafa:
 
Avatar
Barimba
Postovi: 1
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 11:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 11:20 am

Leon_Professional je napisao/la:znaci sjecam se i njihovog gola za 2-1, glavom nam dadose. :mrgreen: Zazelio se Zelje i golova ocigledno :kafa:
Jel' Hudzurda bio u prvoj postavi?:mrgreen:
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 11:22 am

DANAN je napisao/la:Neko je ranije pitao za radove na stadionu pa evo otprilike sta je planirano da se uradi.
Ovo je samo dio predvidjenih radova.
slika
Neandertalac like this. :-)

Ne mogu da vjerujem da se radujem sto nam prave halu, stolice, imas gdje sok kupiti itd itd...

Pa razvalite cim prije, sta ce nam.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 11:28 am

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 11:29 am

momci treba mi mala pomoc,zelio bi u sobi preko cijelog zida uraditi zeljin grb pa sad ako neko zna da mi preporuci nekoga ko bi mogao to kvalitetno uraditi,bio bi zahvalan :)
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 11:31 am

pinki je napisao/la:Raja ima li ko info, prolazim svaki dan iznad stadiona i gledam nisu još ništa uradili za krov na zapadu, stolice na sjeveru itd.
Zna li ko kad su mislili početi, jer vrijeme leti?
Za zapad i stolice ne znam ali fan shop je u poodmakloj fazi. Danas navratio, zidovi gotovi, lijepo izgleda. Djevojka koja tamo radi kaze da bi police trebale ubrzo doci a sve bi trebalo biti gotovo nekoliko dana pred Siroki
5. - 7. Okt 1992.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 11:33 am

Još malo pa 95 godina odnos prema Želji je bio ta će oni. Uvijek smo bili viška i potcjenjivački se prema nama odnosilo. Da ne povljamo šta nam se sve kroz istoriju dešavalo, ali problem je što nakon tih 95 godina je Željo u svemu naj. Jedini klub u državi i jedan od rijetkih u regiji koji ima sve. Istoriju, identitet, rezultat, navijače, onaj neki X faktor itd. Svima ostalima nešto fali. Piari su na kraju prodali i klub jer više nisu imali kud. Po ko zna koji put se očekivalo da od Želje više neće biti ništa. I što Pile reče Željovci su najjači kad je najteže, to mnogi zaboravljaju. Sadašnja Uprava je napravila ćudo, a to su opet obični navijači. Nije opština, nije kanton, nisu strani investitori, kinezi, klinci palci nego opet samo Željovci. I tako je ko malo bolje poznaje istoriju kluba uvijek bilo u kritičnim momentima kad je bilo biti ili ne biti.
To mnogima nije jasno i ne mogu da se pomire s tim. Decenije prolaze Željo uvijek po svom. Očito je da je i posljedni pokušaj minimiziranja Želje propao i da dušmanima nije lako. Onaj smješni portal se nažalost u posljednje vrijeme stavio u funkciju tog dušmanluka i rovarenja protiv kluba, to nam je bilo svima jasno. Ja sam ga odavno prestao koristiti jer nisam želio ni svojim običnim klikom da učestvujem u tome. Išao sam samo na forum u read-only statusu i to isključivo na našu temu da uživam u pisanju, već slobodno mogu reči, doajena forumaškog Željizma. Kap u već prepunoj čaši je bilo kad su banovali Bokača (kao fol greškom) i tad sam se nakon puno vremena oglasio i fasovao trajni. Kažem možda sam sebičan, ali meni je drago da je ovako završilo i da smo se skupili ovdje i da sam opet sa svojom rajom. Drugačije nije moglo ni završiti. Godinama smo se svi mi manje ili više prepucavali sa pitarima (ustvari sa jedno 10-ak budaletina pod jedno pedesetak raznih nick-ova), branili klub od njihove mitomanije, pisali istorijske činjenice o našem klubu, da i naša mlađa raja nešto nauče i da se ponose jer fakat i imaju čim. To je na kraju i bila najveća satisfakcija jer budalama nisi mogao ništa. Često mi naumpadne pa se sam smijem kad jedan od ovih njihovih budaletina (mislim da je bio unuk) kad više nije znao šta će, pita mene: Znaš li da vam je prva skupština kluba bila 1950. godine, a njihova nekoliko valjda godina ranije. Jer kao klub nije klub dok nije održao skupštinu. Pokušao sam levatu objasniti da mi ne potpadamo pod te komunističke termine skupština, odbora, sekretarijata i ostalih gluposti. Mi smo malo starija priča, mi smo decenijama bili klub jednog velikog esnafa koji je zajedno radio, živio, igrao lopte i da nama ne treba osnivačka skupština kao njihova jer su se naši ljudi znali, nije trebalo nafatavati ljude i objašnjvati da se pravi klub. Pitao sam ga da se našalim kad su bile osnivačke skupštine engleskih klubova itd. Ovo mi često naumpadne kao vrhunac gluposti i nemoći.
Željo je ćudna rabota, nije to za svakog nikad bilo. Ali uvijek je bilo dovoljno prave raje da skontaju u čemu je fol. E te prave raje ima ovdje i radostan sam što smo opet tu zajedno. Nije bitna kafana, bitna je dobra raja i dobra meza pa tamam i na livadi, šta ima veze.
Zadnja izmjena: Rodom s mejtaša, dana/u sri feb 17, 2016 11:37 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 11:34 am

delinjo je napisao/la:momci treba mi mala pomoc,zelio bi u sobi preko cijelog zida uraditi zeljin grb pa sad ako neko zna da mi preporuci nekoga ko bi mogao to kvalitetno uraditi,bio bi zahvalan :)
Pogledaj kako to izgleda u fan shopu pa ako ti se dopada vidi sa njima ko je uradio, mislim da je Gong
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 11:37 am

delinjo je napisao/la:momci treba mi mala pomoc,zelio bi u sobi preko cijelog zida uraditi zeljin grb pa sad ako neko zna da mi preporuci nekoga ko bi mogao to kvalitetno uraditi,bio bi zahvalan :)
To ti je sad najbolje raditi sa onim tapetama ili naljepnicama, kako ih već zovu. Uzmeš mjere zida, odeš tamo gdje ih rade, daš sliku i lagano.

http://www.primus-balkan.ba/prodajni-pr ... apete.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Jedni od onih koji rade te tapete.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 17, 2016 11:38 am

11plavih'92 je napisao/la:
pinki je napisao/la:Raja ima li ko info, prolazim svaki dan iznad stadiona i gledam nisu još ništa uradili za krov na zapadu, stolice na sjeveru itd.
Zna li ko kad su mislili početi, jer vrijeme leti?
Za zapad i stolice ne znam ali fan shop je u poodmakloj fazi. Danas navratio, zidovi gotovi, lijepo izgleda. Djevojka koja tamo radi kaze da bi police trebale ubrzo doci a sve bi trebalo biti gotovo nekoliko dana pred Siroki
Gdje se tacno pravi taj fan shop, negdje na sjeveru il su ga ubacili na zapad?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija