Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:27 pm

Zna li neko kad se bude gradila zapdna tribina u buducnosti, dal ce ovi postojeci objekti i ovi koji se sada grade biti dio te tribine, il ce se veci dio tih prostora djelimicno ili potpuno rusiti ? Jer ako bi se tribina gradila na postojecim prostorima mozda i nebi bila toliko skuplja od recimo istocne tribine.. Ja sanjam kompletno renoviran stadion do 100. rodjendana aBd.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:28 pm

I taj dvokružni sistem ima svojih mahana, pogotovo u drugom dijelu sezone ( proljetnoj :zeljeznicar1: ) jer ostaje 6 najjačih ekipa u ligaškom takmičenju i pretežno iste ekipe ostaju u kupu. Može se desiti da igramo srijeda-subota-srijeda sa istim timom što neće podići ni kvalitet ni posjetu. Zamislite da se potrefi u proljetnom dijelu da igramo po 4 utakmice sa Širokim, Slobodom, Sarajevom i Zrinjskim, kidanje živaca neminovno.
イビチャ・オシム
 
Avatar
manijak_do_kraja
Postovi: 178
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 5:59 pm
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:30 pm

Izlija je napisao/la:I taj dvokružni sistem ima svojih mahana, pogotovo u drugom dijelu sezone ( proljetnoj :zeljeznicar1: ) jer ostaje 6 najjačih ekipa u ligaškom takmičenju i pretežno iste ekipe ostaju u kupu. Može se desiti da igramo srijeda-subota-srijeda sa istim timom što neće podići ni kvalitet ni posjetu. Zamislite da se potrefi u proljetnom dijelu da igramo po 4 utakmice sa Širokim, Slobodom, Sarajevom i Zrinjskim, kidanje živaca neminovno.
Pa i taj i onaj trokruzni imaju svoje mane, tako da se to svede na skoro isto cudo. Treba svkako teziti smanjivanju lige na 10 i cetverokruzno.
Mi smo Željini, Željo je naš!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:31 pm

baxuz87 je napisao/la:Fukarama džabe ulaz u srijedu, a i nama je u uzvratnoj. :palacgore:

O atmosferi među igračima ne treba pričati, oni su porodica. :)
da li će biti ograničen broj ulaznica kao u prvenstvu ?
Ja bi im vratio za ono ako ih dođe više od 300 sve preko toga ostaviti vani .
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:32 pm

damirfile je napisao/la:
baxuz87 je napisao/la:Fukarama džabe ulaz u srijedu, a i nama je u uzvratnoj. :palacgore:

O atmosferi među igračima ne treba pričati, oni su porodica. :)
da li će biti ograničen broj ulaznica kao u prvenstvu ?
Ja bi im vratio za ono ako ih dođe više od 300 sve preko toga ostaviti vani .
Haha. Ako ih 50 bude dobro je

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:34 pm

LARSSON je napisao/la:
damirfile je napisao/la:
baxuz87 je napisao/la:Fukarama džabe ulaz u srijedu, a i nama je u uzvratnoj. :palacgore:

O atmosferi među igračima ne treba pričati, oni su porodica. :)
da li će biti ograničen broj ulaznica kao u prvenstvu ?
Ja bi im vratio za ono ako ih dođe više od 300 sve preko toga ostaviti vani .
Haha. Ako ih 50 bude dobro je

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Njih 300 nema na tusnju u kopu, ocekujem ih 100tinjak kao prosli put..
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:35 pm

Ali ako kojim slučajem dođe toliko ja bi svakog preko 300 ostavio vani kao što su i oni nas.
 
addyno1
Postovi: 196
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:35 pm

cikazubo je napisao/la:Zna li neko kad se bude gradila zapdna tribina u buducnosti, dal ce ovi postojeci objekti i ovi koji se sada grade biti dio te tribine, il ce se veci dio tih prostora djelimicno ili potpuno rusiti ? Jer ako bi se tribina gradila na postojecim prostorima mozda i nebi bila toliko skuplja od recimo istocne tribine.. Ja sanjam kompletno renoviran stadion do 100. rodjendana aBd.
zapad ce se do temelja morati srusiti i sve nanovo
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:35 pm

Brat Anton Kolobov ako ga se iko sjeca, uplatio jednu stolicu :mrgreen: :pljesak:
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:39 pm

To onaj Rus što je kod nas bio?
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:41 pm

Izlija je napisao/la:I taj dvokružni sistem ima svojih mahana, pogotovo u drugom dijelu sezone ( proljetnoj :zeljeznicar1: ) jer ostaje 6 najjačih ekipa u ligaškom takmičenju i pretežno iste ekipe ostaju u kupu. Može se desiti da igramo srijeda-subota-srijeda sa istim timom što neće podići ni kvalitet ni posjetu. Zamislite da se potrefi u proljetnom dijelu da igramo po 4 utakmice sa Širokim, Slobodom, Sarajevom i Zrinjskim, kidanje živaca neminovno.
Desavace se i takve stvari al opet je bolje u kratkom periodu igrati dva puta tekmu kuci sa Sirokim ili Sarajevom nego sa Drinom ili Travnikom.. Bice veci kvalitet a posjeta mozda i nece to pratiti.. Po meni je ovaj sistem bolji od trokruznog ali i ja mislim da bi bilo jos bolje smanjiti ligu na deset i igrati cetverokruzno.. Sve ovo ce biti uzaludno ako savez ne natjera klubove da uloze, prije svega, u terene bar sto se kvaliteta i atraktivnosti igre tice..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:42 pm

slika
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:45 pm

Legendarni fudbaler našeg Željezničara, Nikola Nikić, podržao je projekat evropske Grbavice i uplatio 150 KM!
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:45 pm

Mogla bi moja firma uzet ove reklamne banere, sredit cemo to upola cijene :shisha:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:45 pm

addyno1 je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:Zna li neko kad se bude gradila zapdna tribina u buducnosti, dal ce ovi postojeci objekti i ovi koji se sada grade biti dio te tribine, il ce se veci dio tih prostora djelimicno ili potpuno rusiti ? Jer ako bi se tribina gradila na postojecim prostorima mozda i nebi bila toliko skuplja od recimo istocne tribine.. Ja sanjam kompletno renoviran stadion do 100. rodjendana aBd.
zapad ce se do temelja morati srusiti i sve nanovo
Skupo ce biti rusenje u tim razmjerima i priprema samog terena za gradnju takve tribine, al vjerujem u ove ljude da ce i to za par godina krenuti..
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:46 pm

Hurmasica je napisao/la:To onaj Rus što je kod nas bio?
Aha, frajer ni pola godine nije bio, ni jednu utakmicu nije odigrao, niti je ikada bio u prvih 18. :mrgreen: ali eto opet uplati za stolicu
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:47 pm

Dobar potez saveza, konacno. :palacgore: Bice krvi :ganja:
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:50 pm

Hrasno1921' je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:To onaj Rus što je kod nas bio?
Aha, frajer ni pola godine nije bio, ni jednu utakmicu nije odigrao, niti je ikada bio u prvih 18. :mrgreen: ali eto opet uplati za stolicu
Pa gdje je sada igra li još ?
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:53 pm

Hrasno1921' je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:To onaj Rus što je kod nas bio?
Aha, frajer ni pola godine nije bio, ni jednu utakmicu nije odigrao, niti je ikada bio u prvih 18. :mrgreen: ali eto opet uplati za stolicu
E to je Željo! :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 11, 2016 5:53 pm

cikazubo je napisao/la:
addyno1 je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:Zna li neko kad se bude gradila zapdna tribina u buducnosti, dal ce ovi postojeci objekti i ovi koji se sada grade biti dio te tribine, il ce se veci dio tih prostora djelimicno ili potpuno rusiti ? Jer ako bi se tribina gradila na postojecim prostorima mozda i nebi bila toliko skuplja od recimo istocne tribine.. Ja sanjam kompletno renoviran stadion do 100. rodjendana aBd.
zapad ce se do temelja morati srusiti i sve nanovo
Skupo ce biti rusenje u tim razmjerima i priprema samog terena za gradnju takve tribine, al vjerujem u ove ljude da ce i to za par godina krenuti..
Mene vise zanima ko ce to finansirati, jer realno ovo sa navijacima + spnozori/partneri ce potrajati mozda do kraja godine, hajde da racunamo da cemo igrati europu i proci dva predkola. Opet od tih para klub treba da zivi u mnogo segmenata a opet misliti o stadionu.

Znaci sad nekad u aprilu krece gradnja istoka (prva faza) i traje do kraja godine, u 2017. najavili su gradnju prve faze juga.

Hajde da se sve to ostvari, opet kako cemo dalje ? Licno mislim da necemo moci mi navijaci + sam klub sa sponzorima i partnerima dalje nastaviti. Treba da se ukljuci grad sa institucijama na kraju krajeva i vlast.

A opet tu je zapad, druga faza istoka/juga, uz mnoge pratece objekte oko stadiona. :r
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija