Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:56 pm

Atmosfera bila dimenzija vise u odnosu na utakmicu. Raja ko na bobama je bila, bas ludilo. Tekma se odradila, slabo kome na terenu se igralo. Mogli su bar ovi koji ne igraju inace puno ponuditi vise, ali hajde, vjerovatno zato i ne igraju..U Borcu ima materijala, nadam se da je neko od nasih zapazio neke igrace, ali definitivno ih ima koji bi se i kod nas naigrali. Jugu svaka cast, ona baklja viska totalno.

U Tuzlu po sta Bog da.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:56 pm

Ne bi bilo lose da se i teren malo usminka ako je moguce na kraju sezone.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:57 pm

moram reci, steta za primljeni gol, jer je u tom momenu veca nije primio gol u kupu vec skoro 500 minuta, al aj sta je tu je... na kraju je ovaj gol samo probudio lava u nama i na kraju smo uspjeli dati gol i to veoma lijep...

treba napomenuti da smo u kupu 6 utakmica bez poraza i 5 utakmica zaredom pobjedjujemo, jos dvije pobjede u polufinalu i oborili smo rekord sirokog brijega

zola sljedecu tekmu protiv slobode moze smatrati jubilejom. bice mu to 50. prvenstvena utakmica u dresu zelje u premijer ligi.
100/94/37/34 - i to je to!
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:00 pm

Jel ono dzeko donirao za stolice ili mu je rodjendan cestitan ili sta vec
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:00 pm

Kup utakmica revijalnog karaktera. Nista posebno se nije desilo s obje strane.
Standardno svi solidni, jedino me brine stoperska pozicija i gostovanja u Tuzli.
Isto sto mi je zasmetalo s ovim izmjenama i pomjeranje Memije na desnog beka, pa opet na krilo, to je stvarno bezveze.
Ostalo sve ok. Bice dobra utakmica protiv Slobode..
Dzeko donirao 30 stolica.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:04 pm

slika
:rofl:
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:04 pm

LARSSON je napisao/la:Jel ono dzeko donirao za stolice ili mu je rodjendan cestitan ili sta vec
Uplatio 30 stolica za 30ti rodjendan.
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:04 pm

Prihod od ulaznica 16.612

Poslano sa mog GT-I8200N koristeći Tapatalk
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:15 pm

Ajzea je napisao/la:slika
:rofl:
Ima li neko video?
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:17 pm

Od atmosfere na jugu skoro da nisam vidio utakmicu, tako da nemam šta reći o tome. :-D
Gledalaca je bilo 5000, to je službeni podatak.
Manijaci :pljesak:
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:21 pm

Idu ove stolice pravo, dok se to pročuje bice sigurno jos donatora i mogli bi ovo brzo završiti. Hvala dzeki , dobar prihod od ulaznica pozitivno iznenaden.
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:22 pm

LARSSON je napisao/la:Jel ono dzeko donirao za stolice ili mu je rodjendan cestitan ili sta vec
Uplatio je 30 stolica za 30-ti rodjendan,trebao je racunati 30x12 mjeseci,nista ga to ne kosta :ganja:
Jel samo Tiago bio na jugu ili ? :zeljeznicar1:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:37 pm

Uprava i administracija Kluba koristi priliku da informiše cijelokupnu javnost da je na današnjoj utakmici prodato 2.705 ulaznica, a prihod Kluba je u iznosu od 16.612 KM.
Lijepa cifra, uz godisnje i ostalo, bilo je sigurno 4 milje, obzirom na radni dan, rijesenu tekmu itd. sasvim solidna cifra. Samo da nezainteresovana igra nasih ne otjera navijace, sve zavisi od rezultata u Tuzli.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:37 pm

Odlična tekma danas, posjeta i atmosfera također. Oba Stevanovića odlična, Blagi kao i uvijek. Malo Dženis zakazao ali popravit će se i on. A sad Sloboda. Bit će to spektakl definitivno i nadam se naša pobjeda

EDIT: Zna li se kad je žrijeb?
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:39 pm

:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: Mijanmar :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
Šteta, trebao je ostati do derbija
Zadnja izmjena: Izlija, dana/u sri mar 16, 2016 9:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:39 pm

Evo osvrt uz kafu.
Utakmica,ja zadovoljan.Što?Odigrali koliko treba i koliko se mora,eto onako reda radi.Vjerovatno je neko i od Slobode bio tu da skautira,pa je to možda i neka taktička zamisao bila Sablje.Možda i najveći ispit je za 3 dana,kako za igrače,tako i za navijače.Ne bih nikog da hvalim i kudim,drago mi je samo zbog gola u 93. Minuti rado samopouzdanja ekipe i niza 5/5.Nisam nešto uppratio utakmicu,a kako da je upratim nakoon onakve atmosfere.
Posjeta jako dobra,u kopu bila 2ipo sektora.Srce mi ko džamija kad se Tare pope i povede,a Tiago sa svojim "volim te Željo" potop napravio.Bravo za obojicu brazilaca.Sad svi u Tuzlu i da pokažemo čas fudbala i navijanja.
Edin Džeko :klanjase2:

Al tebe volim,volim te fakat,ti si mi ljubav jedina!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1318
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:43 pm

Lijepa noc, utakmica bez nekog napora i sresa kako među igracima tako i među navijacima, posjeta i atmosfera za mene iznenađujuca, vratila se stara raja koja je ponovo pocela vjerovati u sve ovo. Ovu pozitivu treba zadrzati i dodatno nadograditi.
Da li nam oni koji podrzavaju bakljade mogu objasniti znacenje onog topovskog udara s pocetka utakmice protiv Mladosti kao i vecerasnje paljenje ove dvije baklje, jer kada ja napisem nesto na ovu temu obicno dozivim napade u stilu da ja to nerazumijem.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:44 pm

ajde jesicu uplati za jedan red tribina
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:45 pm

exbabilon je napisao/la:
Uprava i administracija Kluba koristi priliku da informiše cijelokupnu javnost da je na današnjoj utakmici prodato 2.705 ulaznica, a prihod Kluba je u iznosu od 16.612 KM.
Lijepa cifra, uz godisnje i ostalo, bilo je sigurno 4 milje, obzirom na radni dan, rijesenu tekmu itd. sasvim solidna cifra. Samo da nezainteresovana igra nasih ne otjera navijace, sve zavisi od rezultata u Tuzli.
Sta zavisi od rez. u Tuzli?! Nekako mi ovo zvuci kao da smo mi u nekom losem nizu i da nam je ova u Tuzli tekma prikljucak necemu ili vracanje u nesto. Idemo jakoj ekipi u goste i aBd nastaviti niz.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 9:47 pm

Leon_Professional je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:
Uprava i administracija Kluba koristi priliku da informiše cijelokupnu javnost da je na današnjoj utakmici prodato 2.705 ulaznica, a prihod Kluba je u iznosu od 16.612 KM.
Lijepa cifra, uz godisnje i ostalo, bilo je sigurno 4 milje, obzirom na radni dan, rijesenu tekmu itd. sasvim solidna cifra. Samo da nezainteresovana igra nasih ne otjera navijace, sve zavisi od rezultata u Tuzli.
Sta zavisi od rez. u Tuzli?! Nekako mi ovo zvuci kao da smo mi u nekom losem nizu i da nam je ova u Tuzli tekma prikljucak necemu ili vracanje u nesto. Idemo jakoj ekipi u goste i aBd nastaviti niz.
Kako nije? Prikljucak vrhu, tj prve tri ekipe.Normalno da zavisi od tog rezultata dosta toga..
MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija