Moderator/ica: storm_raider

 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:13 pm

Sad ovisimo o Slobodi. Bukvalno. Ne smiju izgubit od Sarajeva a da mi uzmemo sve do kraja i moraju uzeti Kup. Valjda Husref ne pusti pitare

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:14 pm

Prihod od ulaznica sa utakmice protiv Zrinjskog 39.350 KM

http://fkzeljeznicar.ba/prihod-od-ulazn ... -km/19900/" target="_blank
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:14 pm

Neki previse gledaju ligu petice. Nikom nista ne zamjeram jer se i protivnik nesta pita a taj protivnik je ni manje ni vise lider prvenstva koji je dosao sa jasnim ciljem a to je da ne izgube. Imamo problem na postavljene odbrane suprotne ekipe to je svima jasno ali opet smo zasluzili pobjedu. MANIJACI :klanjase2: :klanjase2: .Idemo dalje , a ovi sto misle da iznose kritiku su smijesni (cuj on sa 52 godine moze vise trcat od Bekrica) . Razocaran samo na danasnje saopstenje ali opet vjerujem da ce se to uskoro rijesiti jer vjerujem ljudima u upravi i mislim da ce nekako to zavrsiti. Ovi neki sto misle da necemo u evropu a jos 3 utakmice imamo do kraja i moguce je cak da ce nam i bod iz zenice biti dovoljan. VOLIM TE ŽELJO.
:zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:15 pm

sergejevic je napisao/la:Ma kakvo to izvodjenje. Pa Zolotic je do sada bio Makelele za Zahriovica, kada uporedis njihove minute. Opet ovaj ima zagarantovano mjesto, mada ga ne zasluzuje. Bekric dosao i rekli mu da ce biti glavni igrac ekipe kao da je Romario dosao. Pokazi na terenu, pa onda glumi nekog igraca. I sad mi slika pred ocima sam Blagojevic u sredini, a svi ostali negdje po coskovima, Bog zna sta rade. Sramota da potrosis onakvog igraca za pola sata jer trci za trojicu. Samo nabijanje jer nemas veznih igraca.
pa i to je do znanja, pristupa, motivacije. bar po meni. zola nije zahirovićev nivo, ni blizu, a to što izgleda kao da jeste ili čak bolji, to je bogami do struke...
gradi željo boli te *****
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:15 pm

ž'21 je napisao/la:Sad ovisimo o Slobodi. Bukvalno. Ne smiju izgubit od Sarajeva a da mi uzmemo sve do kraja i moraju uzeti Kup. Valjda Husref ne pusti pitare

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Šta će ih pustit, nisu osvojili trofeja u skoro 100 godina i sad da pusti, da ga vješaju ljudi :D
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:16 pm

LARSSON je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:Sad ovisimo o Slobodi. Bukvalno. Ne smiju izgubit od Sarajeva a da mi uzmemo sve do kraja i moraju uzeti Kup. Valjda Husref ne pusti pitare

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Šta će ih pustit, nisu osvojili trofeja u skoro 100 godina i sad da pusti, da ga vješaju ljudi :D
Ja se nadam da ce i on tako razmisljati pogotovo sto se ta utakmica igra prije Kupa :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:16 pm

LARSSON je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:Sad ovisimo o Slobodi. Bukvalno. Ne smiju izgubit od Sarajeva a da mi uzmemo sve do kraja i moraju uzeti Kup. Valjda Husref ne pusti pitare

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Šta će ih pustit, nisu osvojili trofeja u skoro 100 godina i sad da pusti, da ga vješaju ljudi :D
sve kuhinje i teorije zavjere na stranu, mislim da o tome nema govora. kad bi izgubili čak bi mogli ostati bez evrope teoretski.
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u pet apr 29, 2016 11:17 pm, ukupno mijenjano 1 put.
gradi željo boli te *****
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:16 pm

LARSSON je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:Sad ovisimo o Slobodi. Bukvalno. Ne smiju izgubit od Sarajeva a da mi uzmemo sve do kraja i moraju uzeti Kup. Valjda Husref ne pusti pitare

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Šta će ih pustit, nisu osvojili trofeja u skoro 100 godina i sad da pusti, da ga vješaju ljudi :D
pa uzece slobodaa kupp 100% zrinja prvak
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:16 pm

Utakmica je po meni onako za nekog neutralnog navijaca bila dosta dobra, bilo je nekog zara, pokusaja akcija, muski se igralo. Sudija nije imao isti kriteriji za nas i za njih definitivno, vrhunac je kad je iskljucio Edisa i Karica. Ne sjecam se da sam ikad vidio na jednoj utakmici i pomocnog i glavnog trenera da iskljuce, pogotovo u derbiju ovako bitnom gdje se lomi prvenstvo i gdje su tenzije visoke. Znaci pitarska posla, upratio sam barem 3 faula gdje je Zrinjskom svirao nama nije, plus 2 faula gdje smo mi dobili zute Zrinjski nije. Kritikujete Edisa za izmjenu po meni nije imao sta drugo da uradi, jedino da je Memiju vratio na beka a izveo Stinisu mada nista posebno nisu igrali ni jedan ni drugi. Bekrica da je izveo, koga da ubaci? Sadikovca? Ubacio ga je protiv Slobode pa ste ovdje svi jebali mater. Beganovic se pretvorio u kamion, Zolotic pogotovo nije bio opcija. Dakle rezonska izmjena, jedina dilema je bila Mujagic ili Djermanovic, ubaci Djermanovica vjerovatno da pokusa nesto na iskustvo il da ovaj ne pregori pred punim stadionom. Dakle izmjena je po meni bila na mjestu. Ni ja sam ne bi izvrsio druge dvije jer smo konstantno napadali, i imali pritisak, igralo se dobro, oni nisu pogledali na gol u drugom poluvremenu. Lendric nije imao svoj dan i to je glavni razlog zasto danas nismo pobijedili. Desi sve svakom, idemo dalje. 3 kola do kraja ne treba se predati, nadamo se da ce neko od konkurenata kiksati.
PS: Sjetim se familije sportskom drustvu ako moze neko javni spisak da baci ovdje da znamo ko nas koci.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:17 pm

objavljivano je na prethodnim stranama sve sa slikama...
gradi željo boli te *****
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:18 pm

ChWilla je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:Sad ovisimo o Slobodi. Bukvalno. Ne smiju izgubit od Sarajeva a da mi uzmemo sve do kraja i moraju uzeti Kup. Valjda Husref ne pusti pitare

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Šta će ih pustit, nisu osvojili trofeja u skoro 100 godina i sad da pusti, da ga vješaju ljudi :D
sve kuhinje i teorije zavjere na stranu, mislim da o tome nema govora.
Ma nije brate teorija zavjera. Protivnik sam toga ali ako Sloboda kojim slucajem kiksa protiv Travnika, ne vidim razlog da idu na pobjedu protiv Sarajeva a imaju Kup siguran haman u džepu.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:18 pm

zubanovic89 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Jedini logican potez u ovoj tekmi je bio vadjenje katastrofalnog Bekrica i uvodjenje Beganovica al zato trebaju muda koja je Edis veceras negdje zaboravio.. Uvodjenjem Djermanovica Edis je totalno osakatio nas napad.. Najopasnijeg napadaca udalji od protivnickog gola i olaksa Zrinjskom da dodje do boda..
Uvodjenje Beganovica? Frajera koji nije odigrao minute ove polusezone, kojima ima kila za dvojicu igraca, koji se ne sjeca kad je zadnji put odigrao dobru utakmicu i kojem pozicija Bekrica nije prirodna pozicija. Ti bi njega uveo. Svaka ti cast. Tebe odma za trenera ovih stopa, zajebo si Murinja.
Imao je Djenis i u prosloj polusezoni i sezoni kila za dvojicu pa je bio igrac koji konstantno pravi pritisak i trci vise od ostalih igraca.. U ovoj tekmi su nam trebala dva spica u zadnjih pola sata jer nam je trebala pobjeda i uvodjenje napadaca umjesto danas loseg Bekrica bi bio logican potez.. Jel ti sad jasnije sir Alexe..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:18 pm

Znaci oko 7 hiljada je bilo, ja mislim cak i 8. Fina brojka ultrasa takodjer.
Zadnja izmjena: Tryg, dana/u pet apr 29, 2016 11:20 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:20 pm

Raja prenoćite pa komentarišite utakmicu, pojedince, hladne glave, mada se nema šta komentarisati kada igrači daju 101 % na terenu al' kurva neće u gol.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:22 pm

Pa ko ima sta prigovoriti večeras za igru i zalaganje taj nek se posveti engleskom Premiershipu ili spanskoj Primeri

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:22 pm

Ma kakvo pustanje,tu se sad najmanje pita Husref,pitaju se igraci i Husic,a poslije svih desavanja Husic ce sve uciniti da ih ostavi bez evrope,ako dodje do toga !! Treba u Zenici odigrati tvrdo kao i na derbiju i moliti Boga da iskoristimo sansu koja nam se ukaze,vjerujem da ih nece biti puno !! Velez je do sada bio tvrd orah svima,sutra ocekujem laganu pobjedu kona,salem i kompanija ce sve uciniti da oni izbore evropu ove god!!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:22 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
zubanovic89 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Jedini logican potez u ovoj tekmi je bio vadjenje katastrofalnog Bekrica i uvodjenje Beganovica al zato trebaju muda koja je Edis veceras negdje zaboravio.. Uvodjenjem Djermanovica Edis je totalno osakatio nas napad.. Najopasnijeg napadaca udalji od protivnickog gola i olaksa Zrinjskom da dodje do boda..
Uvodjenje Beganovica? Frajera koji nije odigrao minute ove polusezone, kojima ima kila za dvojicu igraca, koji se ne sjeca kad je zadnji put odigrao dobru utakmicu i kojem pozicija Bekrica nije prirodna pozicija. Ti bi njega uveo. Svaka ti cast. Tebe odma za trenera ovih stopa, zajebo si Murinja.
Imao je Djenis i u prosloj polusezoni i sezoni kila za dvojicu pa je bio igrac koji konstantno pravi pritisak i trci vise od ostalih igraca.. U ovoj tekmi su nam trebala dva spica u zadnjih pola sata jer nam je trebala pobjeda i uvodjenje napadaca umjesto danas loseg Bekrica bi bio logican potez.. Jel ti sad jasnije sir Alexe..
Dzenis nije bio ni na klupi.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:22 pm

ž'21 je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:

Šta će ih pustit, nisu osvojili trofeja u skoro 100 godina i sad da pusti, da ga vješaju ljudi :D
sve kuhinje i teorije zavjere na stranu, mislim da o tome nema govora.
Ma nije brate teorija zavjera. Protivnik sam toga ali ako Sloboda kojim slucajem kiksa protiv Travnika, ne vidim razlog da idu na pobjedu protiv Sarajeva a imaju Kup siguran haman u džepu.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Nece ici na pobjedu jedino ako punac donese sad najmanje pet puta vecu cifru od one što su im duzni.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:23 pm

Ma kupit tekmu u Zenici.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:23 pm

ChWilla je napisao/la:bogi je imao ispada u ovoj poluseozni, ali danas stvarno ne znam šta mu ko može zamjeriti.
Bogi veceras perfektan. Mislim da je sve zracne duele uzeo, ali i duele je uzimao na zemlji. Stana takodjer pravo dobro odigrao! Ja ni u jednom trenutku nisam strepio da cemo ga primiti, ali sam imao i osjecaj da nam sekunda fali za gol! Ali nakon precke znao sam da je vcrs sudjeno da ga ne dadnemo ...

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija