Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:15 pm

Ima jos nasih tamo na TanTan portalu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:15 pm

Pozdrav raja , da se i ja tuspasim :zeljeznicar1: , ima li na @KrajPrice nisam upratio
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:16 pm

Kapiten je napisao/la:Ma pred punom Grbavicom Široki mora pasti... Ja ne ocekujem neku dobru igru, ali mislim da cemo upravo mi donijeti prevagu u nasu korist.
Očekujem tešku tekmu i nešto slično, kao kada je Bekrija pred sami kraj zabio iz penala za pobjedu. Široki mora pasti!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:17 pm

irfo je napisao/la:Pozdrav raja , da se i ja tuspasim :zeljeznicar1: , ima li na @KrajPrice nisam upratio
Tu je on
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:17 pm

Koja hegemonija Zeljine uprave :rofl1:
@irfo
Tu je i on :ganja:

Naše najveće pojačanje na toj utakmici bi bio jug, postoje neke indicije da bi se stvari mogle posloziti na svoje mjesto, ipak, vidjet ćemo..
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u pet feb 12, 2016 3:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3088
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:17 pm

Sirimo sve zastave i :zeljeznicar1:, derimooo grla i :pljesak:........ volim te Zeljoooooo
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:24 pm

Ako ima ko da slučajno nije član kluba tobejarabi gluho i daleko bilo, a da piše ovdje, predložio bih mu da ode svakim radnim danom od 09 do 16 sati i učlani se što prije da ga raja ne bi zajebavala. Sramota je ljudi busati se u prsa Željom, a ne biti njegov član.
slika
Zadnja izmjena: Grbavica, dana/u pet feb 12, 2016 3:27 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:25 pm

evo i mene, kao što rekoh kraj ss foruma :violina:
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:25 pm

fanaticZeljin je napisao/la:Sirimo sve zastave i :zeljeznicar1:, derimooo grla i :pljesak:........ volim te Zeljoooooo
samo jedan go moze promjenit sve, sve do kraja zeljo nema predaje
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:26 pm

Grbavica je napisao/la:Ako ima ko da slučajno nije član kluba tobejarabi gluho i daleko bilo, a da piše ovdje, predložio bih mu da ode svakim radnim danom od 09 do 16 sati i učlani se što prije da ga raja ne bi zajebavala.
Hajde Bajrame, imaš fore još pola sata :ganja:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:32 pm

Ajzea je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:Ako ima ko da slučajno nije član kluba tobejarabi gluho i daleko bilo, a da piše ovdje, predložio bih mu da ode svakim radnim danom od 09 do 16 sati i učlani se što prije da ga raja ne bi zajebavala.
Hajde Bajrame, imaš fore još pola sata :ganja:
Davno ja to obavio :mrgreen:
slika


Ako neko ima da nije član, ispravite tu grešku što prije a bolje ćete se osjećati. Ja otkad imam člansku mene leđa ne bole, presto sam hrkati, a ni ženu više ne tučem. :ganja:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:32 pm

avlami97 je napisao/la:
Kapiten je napisao/la:Ma pred punom Grbavicom Široki mora pasti... Ja ne ocekujem neku dobru igru, ali mislim da cemo upravo mi donijeti prevagu u nasu korist.
Očekujem tešku tekmu i nešto slično, kao kada je Bekrija pred sami kraj zabio iz penala za pobjedu. Široki mora pasti!
Treba biti oprezan. Siroki je jedna od najboljih ekipa u ligi. Sigurno najkonstantnija, uvijek su u vrhu, slabo mijenjaju igracki kadar, posebno na zimskoj pauzi. Uigrani su u svim linijama, imaju neke stvarno dobre igrace. Wagner, Pehar, Sesar, Crnov, Pandza, Coric, Kozulj. Jako opasna ekipa. Treba uzeti u obzir da su zbog neplasmana u Evropu ljetos doveli dobre igrace koji su sada dosta uigraniji nego na pocetku sezone. Ono sto je sigurno je da ce nam to biti veliki ispit i da ce dati odgovore na neka pitanja, ali treba imati u vidu da je nasa ekipa totalno izmijenjena i ako se ne daj Boze desi da ne dobijemo ne treba to gledati kao nesto katastrofalno. Moramo znati da ce nasa ekipa izgledati sve bolje i bolje vremenom i umjesto da skidamo glave treba zbiti redove i jos odlucnije krenuti naprijed. Kup je ipak nasa najveca sansa za Evropu i ne smijemo zbog jednog kiksa okrenuti ledja ekipi jer cemo im svi trebati. Mnogo je igraca kod nas koji su negdje izgubili put i njima je jako potrebna ta podrska, da im pokazemo da smo uz njih, a oni su svjesni da im je ovo mozda i posljedni voz da ozive karijere. Siguran sam da ce dati sve od sebe i uz dobro ispunjenu Grbavicu nikome nece biti lahko doci do bodova kod nas. To je vazno za kup jer cemo igrati barem jednu utakmicu kuci.
 
AdoS
Postovi: 48
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:34 pm

pile87 je napisao/la:
AdoS je napisao/la:Pozdrav svima.

Šteta što nijedna pripremna nije pocela (koliko se sjecam) sa postavkom u sredini Zolotić-Blagojević-Bekrić. To bih volio vidjeti a vjerojatno je to i za očekivati u ligi.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Nije jer je Blagojevic imao gripu a sada Zola udarac u misic. Ocekujem takvu sredinu vec u narednoj utakmici.

Poslano sa mog GT-I9070 koristeći Tapatalk
Ma jasno sve, bas zbog toga kazem da je steta sto nismo imali priliku da vidimo kako to izgleda a i da se uigraju, pogotovo taj prenos igre i pritisak nakon izgubljene lopte.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:36 pm

jos 16 :ganja:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:38 pm

Ja ljepote na ovom forumu. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

boccaccio hajde svrljni nesto, valjda si skupio snage :DD:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Admin
Site Admin
Tema Autor/ica
Postovi: 111
Pridružen/a: uto feb 09, 2016 11:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:39 pm

Leži potrbuške ne moRe :D
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:42 pm

U ponedjeljak protiv danske ekipe, samo bez povreda da prođe !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:43 pm

Elegant je napisao/la:U ponedjeljak protiv danske ekipe, samo bez povreda da prođe !
Gdje ti je članska? :shisha:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:46 pm

avlami97 je napisao/la:Trebalo bi javiti i @Alipašinu, da se ovdje prešalta (pozitivno otkačen). Dobar je stari, a i pravi Željovac. Sada se sjetih i momka pod nickom Dino lj, objektivan i dobar forumaš ima ih još koji ne znaju za ovaj forum i siguran sam da bi rado prešli i pisali ovdje.
Ako je Dino lj momak ja sam brucoš
:D
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 3:49 pm

ima ovdje i članova skupštine pa polako sa kritikama :mrgreen:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija