Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:20 pm

MumeTM je napisao/la:Kakvih par hiljada prati Zelju :lol:
Ljudi pa sta je s utakmicama protiv,Serifa,Ferencvarosa, Čifuta itd. To sto u PLBiH je slaba posjeta ima puno faktora sto utice na to. Jes mi vala to ide na racku pa opisuje se Zeljo ko da ima 500 navijaca :roll:

Dolina nisam mislio na tvoj post, nego svaki drugi post kako je slaba posjeta ovo ono. Ima drugih stvari sto uticu na posjetu.
Ma stari ako ne mozemo mjesecno odvojiti 10KM za utakmicu e onda i ne treba da idemo ali onda i ne treba da palamudimo po forumu.
Za mjesec dana ce biti razlog da je slaba rezolucija displeja ili da navijačima smeta veliki "brightness" pa moraju svako malo "skiljiti" da bi pratili utakmicu. Rđavom qurcu i dlaka smeta. Off sam od teme ali jbg jače je od mene :zeljeznicar1:
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:21 pm

Joj golcine Lendrica :klanjase2: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:21 pm

Lendra maestro ;)
Tiago u stilu Kokota i Joce fuli :?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:22 pm

Jest ga zavukao majstorski..Tiago se mora uozbiljiti..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:23 pm

Lendricu dragi sacuvaj sta za ligu :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :pljesak: :pljesak: :pljesak:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:24 pm

4 od 5 onakvih Tiago rutinski zabija.. Lahko se zaboravljaju njegove izvedbe bez kojih bi imali bar 5-6 bodova manje..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:25 pm

Dobro je ovo sto se tice defanzive, al u napadu nije dobro. Raduje me sto cemo iz dana u dan biti uigraniji i nadam se bolji, ali ovo trenutno po meni nije dovoljno dobro. Lopta treba ici dosta brze, Edis ima neke zamisli ali ja msm da bi krila trebala vise u sredinu ulaziti, ovako stoje mnogo daleko i siroko. Nek nam je Bog na pomoci, ima dosta faktora i mogu se mnogi razlozi za alibi navesti. Nadam se da cemo u ligi briljirati i ostvariti ciljeve, jer imamo potencijal za to. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:26 pm

Nije mu ovo prvi put da promaši ovakav zicer.
Lendriću kapa dole za ovu golčinu.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:29 pm

Leon_Professional je napisao/la:Dobro je ovo sto se tice defanzive, al u napadu nije dobro. Raduje me sto cemo iz dana u dan biti uigraniji i nadam se bolji, ali ovo trenutno po meni nije dovoljno dobro. Lopta treba ici dosta brze, Edis ima neke zamisli ali ja msm da bi krila trebala vise u sredinu ulaziti, ovako stoje mnogo daleko i siroko. Nek nam je Bog na pomoci, ima dosta faktora i mogu se mnogi razlozi za alibi navesti. Nadam se da cemo u ligi briljirati i ostvariti ciljeve, jer imamo potencijal za to. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
samo da mi je znati izvini sto tebe uzimam u quote ,ali moram kako vi iz ovih 2 do 5 minuta donesete ikakav zakljucak :kafa: :kafa:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:32 pm

realno na klipu je igre malo više od minute :mrgreen:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:33 pm

ChWilla je napisao/la:realno na klipu je igre malo više od minute :mrgreen:
pa to vjerovatno drze loptu dugo malo uigravanje ako moze dadnu go i to je to neces u pripremnim sve otkriti onima koji gledaju ...
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:35 pm

Volio bih jednom pogledati čitavu tekmu, ovako samo vidimo završetke bilo koje akcije ili kontre. Nije ovo mjerodavno.
Zadnja izmjena: Dolina, dana/u čet feb 18, 2016 7:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:35 pm

Prosle god u ova doba protiv Bratstva se nismo mogli dodati,pa smo odigrali perfektno drugu polusezonu,zato polako :ganja:
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:40 pm

mirsadmekic je napisao/la:
boccaccio je napisao/la:Relativno sam zadovoljan. Pobijediti svakako moramo bilo koga,a ovo je umjereno jak protivnik,kojeg bi trebali pobijediti u dvije utakmice.
Imal istinee da nam se jahic vraca , ili neka super odg
Ne znam stvarno,prvi put čujem sada od tebe. Realno,ne vjerujem.
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:43 pm

diego1921 je napisao/la:Prosle god u ova doba protiv Bratstva se nismo mogli dodati,pa smo odigrali perfektno drugu polusezonu,zato polako :ganja:
Samo kad se sjetim sta su raja pricala kad smo trebali igrati protiv Ferencvarosa ,kad onim konobarima nismo mogli nista itd ni ja nisam vjerovao da ekipa jmoze toliko da se osvjezi u tih 7 dana Oda je to i uradio pripremao ekipu za Madjarsku .
Tako da treba sacekati Siroki i vidjet na cemu smo.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:43 pm

DR.HOUSE je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Dobro je ovo sto se tice defanzive, al u napadu nije dobro. Raduje me sto cemo iz dana u dan biti uigraniji i nadam se bolji, ali ovo trenutno po meni nije dovoljno dobro. Lopta treba ici dosta brze, Edis ima neke zamisli ali ja msm da bi krila trebala vise u sredinu ulaziti, ovako stoje mnogo daleko i siroko. Nek nam je Bog na pomoci, ima dosta faktora i mogu se mnogi razlozi za alibi navesti. Nadam se da cemo u ligi briljirati i ostvariti ciljeve, jer imamo potencijal za to. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
samo da mi je znati izvini sto tebe uzimam u quote ,ali moram kako vi iz ovih 2 do 5 minuta donesete ikakav zakljucak :kafa: :kafa:
Kazem po stvorenim sansama, ne kazem ja da se mi ne dodajemo. To je Edis i rekao da cemo drzati loptu sto vise, i na onim tekmama u Medjugorju je to zahtjeva. Kad nema naprijed gdje da se vrati, da lopta bude sto vise kod nas, ali msm da treba malo konkretniji u tom posjedu biti. Vjerovatno ce i to doci dok se jos uigramo. Normalno da ovo nije relevantno za neki konacni zakljucak, niti znamo sta je u Edisovoj glavi. Samo sam rekao sta mi je zasmetalo i cega se bojim, ali svakako raduje veliki posjed jer automatski smanjujemo sanse da nam protivnik prijeti a to se i ovdje vidjelo jer 3 tekme nismo primili gol. Kad bi jos konkretniji i brzi bili naprijed msm da bi bilo ekstra, ali nadam se da ce dobro biti, jer nemojte shvatiti kao neko pljuvanje ili nesto tome slicno. Ova ekipa i Edis ce imati moju podrsku do kraja jer znamo svi da je teska situacija.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:47 pm

imacu posla sa statistikom :D hvala borcu...

uglavnom prezadovoljan sam... taman po mjeri da pokazemo na kvalitetnom timu da smo bolji od njih... ocekujem prolaz, ne lak, ali laksi nego sto mislimo...

btw, sta ono ivan uradi :D jbt, kakva golcina...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:50 pm

Kakva golcina Lendrica :shisha: Sudeci po ovom sazetku mi pored gola imali i zicer Tiaga,oni sa druge strane bez vece prilike neke,dok statisticki gledajuci bilo je to tu negdje - po 5 suteva na obje strane,oni imali korner vise.Dobro,lijepo je zakljuciti pripreme pobjedom :palacgore:

Obzirom da je ovo posljednja pripremna utakmica,da apravimo neki rezime:
Odigrali smo 8 pripremnih utakmica,slavili 5 pobjeda,2 remija i 1 poraz.Gol razlika je 13 postignutih i 2 primljena gola.Najubjedljivija pobjeda nam je ona protiv Brotnja 4-0,u 3 utakmice nismo postizali golove ( od toga su dva remija po 0-0 i onaj poraz od Capljine ).
Najbolji strijalac je Lendric sa 4 postignuta gola,zatim Mujagic,Bekric i Beganovic sa po 2 gola,te Hodzurda,Tiago i Djermanovic sa po jednim golom.
Meni zapada za oko da su sve golove,izuzev jednog,postizali ofanzivni igraci :palacgore:
Eto,ako sam sta progrijesio ili propustio ispravite me :mrgreen:
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:52 pm

rios je napisao/la:Kakva golcina Lendrica :shisha: Sudeci po ovom sazetku mi pored gola imali i zicer Tiaga,oni sa druge strane bez vece prilike neke,dok statisticki gledajuci bilo je to tu negdje - po 5 suteva na obje strane,oni imali korner vise.Dobro,lijepo je zakljuciti pripreme pobjedom :palacgore:

Obzirom da je ovo posljednja pripremna utakmica,da apravimo neki rezime:
Odigrali smo 8 pripremnih utakmica,slavili 5 pobjeda,2 remija i 1 poraz.Gol razlika je 13 postignutih i 2 primljena gola.Najubjedljivija pobjeda nam je ona protiv Brotnja 4-0,u 3 utakmice nismo postizali golove ( od toga su dva remija po 0-0 i onaj poraz od Capljine ).
Najbolji strijalac je Lendric sa 4 postignuta gola,zatim Mujagic,Bekric i Beganovic sa po 2 gola,te Hodzurda,Tiago i Djermanovic sa po jednim golom.
Meni zapada za oko da su sve golove,izuzev jednog,postizali ofanzivni igraci :palacgore:
Eto,ako sam sta progrijesio ili propustio ispravite me :mrgreen:
I da se Beganovicu poveca plata :mrgreen: :mrgreen:
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 18, 2016 7:54 pm

Kojem?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija