Moderator/ica: storm_raider

 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 4:10 pm

Navijači Željezničara iz Goražda su uplatili 415 KM za svog Želju!
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 4:12 pm

Brkoo je napisao/la:Navijači Željezničara iz Goražda su uplatili 415 KM za svog Želju!
:palacgore:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 4:12 pm

Minjore je napisao/la:U srijedu krenem na trening. I onako bacim par slika na forum i krenem do ulaza na Jug da vidim kako to sve izgleda iznad stadiona kad se pogleda. Ispred dvorane staje crni bmw, holandske table. Iz njega izlazi ogroman covjek, vec po faci vidis da je mrtvi kezualac i da pripada sigurno nekoj dobro organiziranoj skupini navijaca. Prilazi mi i pita me gdje Fan shop Želje. Ja naravno, kao pravi domacin ponudim se da mu pokazem i da ga odvedem u obilazak stadiona. Odmah mi se zahvalio i krenusmo u pricu, ko kad se sretnu dva stara dobra druga koja se nisu vidjela dugo vremena. On govori da je tu na odmoru sa zenom koja je porijeklom iz Doboja, a zive sad u Roterdamu. Odmah mi rece da je veliki navijac Fejnorda i skide duksericu da pokaze sve tetovaze. Grb Fejnorda, stadion istetoviran, naziv njihove navijacke skupine i ispod Hooligans. Kaze da je natjerao suprugu da dodju iz Zenice u Sarajevo samo da obidje stadion i kupi ponesto. Pitam ga a zasto bas Zeljo, odakle zna za nas Klub i sve to. Rece mi da kao svaki pravi obozavatelj fudbala prati svjetski fudbal, tako naravno i u drzavi odakle mu je supruga. Nastavlja on pricu, dodavajuci to da Želju odavno prati, jer kao sto on kaze, Klub je od raje, radnicki Klub, bas kao i njegov Fejnord. Dodaje i to, da ne voli Sarajevo i Ajax jer su politcki klubovi. Izmamio mi je osmijeh s tom recenicom jer nisam znao da je toliko upucen. Naravno u fan shopu je nakupovao svega i krenuli smo da udjemo da slika stadion i da mu pokazem i objasnim stvari vezane za Grbavicu. Zastitar nam nije dozvolio ulazak, međutim Haris Alihodžić je rekao da udjemo kada sam mu objasnio o cemu je rijec. Kada smo usli na Jug ostao je bez teksta i prvo sto je uspio izgovoriti je bilo "train" :lol: Objasnio sam mu sve vezano za Zeljeznicar, Grbavicu i Manijake. Nevjerovatno je koliko malo treba da bi ljudi shvatili da je tvoj Klub onaj pravi, da ima historiju i trofeje. Naravno, slikao je sve redom. Pitao me kada je sljedeca utakmica i kad je saznao da je u subotu bas se razocarao jer je danas otisao nazad za Roterdam. Pohvalio je i Bosanke , sa ovom sada ima troje djece i kaze "Mašala" :rofl: Onako u prici sam se bas udubio i ne shvateci da je proslo sat vremena tako brzo. Rekao je da pozdravim sve Manijake od raje iz Roterdama uz obecanje da kada dodje 15.8. da ce ostati makar jednu utakmicu, iako bi volio i gostovanje s nama odraditi. Hvala Gerard
Spoiler:
slika

najezio sam se :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 4:14 pm

Minjore braco, auuu :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 4:14 pm

phpBB [video]


:shisha:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 4:17 pm

Sve ti je to isto. I ja nikad nisam volio Ajax nego baš Fejnord. I svake hefte provjerim kako su igrali, kako stoje. Tačno imam osječaj da nas 90% gotivi iste klubove po Evropi baš kao što pitari gotive neke druge 90%. Svuda isti fol, imaš klubove iz raje i ove druge. Jeb.iga da su svi iz raje ne bi ni to valjalo. Rezultati su u drugom planu.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 4:19 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:Sve ti je to isto. I ja nikad nisam volio Ajax nego baš Fejnord. I svake hefte provjerim kako su igrali, kako stoje. Tačno imam osječaj da nas 90% gotivi iste klubove po Evropi baš kao što pitari gotive neke druge 90%. Svuda isti fol, imaš klubove iz raje i ove druge. Jeb.iga da su svi iz raje ne bi ni to valjalo. Rezultati su u drugom planu.
klasa radnicka !!!!
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 4:22 pm

Minjore je napisao/la:U srijedu krenem na trening. I onako bacim par slika na forum i krenem do ulaza na Jug da vidim kako to sve izgleda iznad stadiona kad se pogleda. Ispred dvorane staje crni bmw, holandske table. Iz njega izlazi ogroman covjek, vec po faci vidis da je mrtvi kezualac i da pripada sigurno nekoj dobro organiziranoj skupini navijaca. Prilazi mi i pita me gdje Fan shop Želje. Ja naravno, kao pravi domacin ponudim se da mu pokazem i da ga odvedem u obilazak stadiona. Odmah mi se zahvalio i krenusmo u pricu, ko kad se sretnu dva stara dobra druga koja se nisu vidjela dugo vremena. On govori da je tu na odmoru sa zenom koja je porijeklom iz Doboja, a zive sad u Roterdamu. Odmah mi rece da je veliki navijac Fejnorda i skide duksericu da pokaze sve tetovaze. Grb Fejnorda, stadion istetoviran, naziv njihove navijacke skupine i ispod Hooligans. Kaze da je natjerao suprugu da dodju iz Zenice u Sarajevo samo da obidje stadion i kupi ponesto. Pitam ga a zasto bas Zeljo, odakle zna za nas Klub i sve to. Rece mi da kao svaki pravi obozavatelj fudbala prati svjetski fudbal, tako naravno i u drzavi odakle mu je supruga. Nastavlja on pricu, dodavajuci to da Želju odavno prati, jer kao sto on kaze, Klub je od raje, radnicki Klub, bas kao i njegov Fejnord. Dodaje i to, da ne voli Sarajevo i Ajax jer su politcki klubovi. Izmamio mi je osmijeh s tom recenicom jer nisam znao da je toliko upucen. Naravno u fan shopu je nakupovao svega i krenuli smo da udjemo da slika stadion i da mu pokazem i objasnim stvari vezane za Grbavicu. Zastitar nam nije dozvolio ulazak, međutim Haris Alihodžić je rekao da udjemo kada sam mu objasnio o cemu je rijec. Kada smo usli na Jug ostao je bez teksta i prvo sto je uspio izgovoriti je bilo "train" :lol: Objasnio sam mu sve vezano za Zeljeznicar, Grbavicu i Manijake. Nevjerovatno je koliko malo treba da bi ljudi shvatili da je tvoj Klub onaj pravi, da ima historiju i trofeje. Naravno, slikao je sve redom. Pitao me kada je sljedeca utakmica i kad je saznao da je u subotu bas se razocarao jer je danas otisao nazad za Roterdam. Pohvalio je i Bosanke , sa ovom sada ima troje djece i kaze "Mašala" :rofl: Onako u prici sam se bas udubio i ne shvateci da je proslo sat vremena tako brzo. Rekao je da pozdravim sve Manijake od raje iz Roterdama uz obecanje da kada dodje 15.8. da ce ostati makar jednu utakmicu, iako bi volio i gostovanje s nama odraditi. Hvala Gerard
Spoiler:
slika
:pljesak:
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 4:26 pm

Bravo Minjore bio si odličan domaćin, sve pohvale a veliki respekt i za ovog Holanđanina :palacgore:

Da je sutra uzeti 3 bobe da se potvrdi ovaj brejk iz Tuzle...
Odović je stari lisac ali jedno je skoro pa sigurno, a to je da sutra neće napasti. Igrat će čvrsto pozadi, sa zgusnutom sredinom i tražiti priliku iz kontri i polukontri.. sjetimo se da nas je Oda već jednom dobro namučio sa Čelikom.

Eh sad šta vi mislite da li je najbolje da odmah u prvih 20 minuta izađemo skroz visoko sa zadnjom linijom ali da se defanzivci iz sredine ne uvlače u krilo odbrani već da budu pozicionirani na polovini protivnika uz striktno markiranje njihovih igrača? Totalni presing na njihovoj polovini i na zadnju liniju jer su tu najtanji i to bi moralo rezultirati ranim golom!?

Sutra bi opet podrška sa tribina mogla da bude presudna, zato sutra idemo napuniti Grbavicu još jednom i pokazati zašto je Željezničar bio i ostao No1 u državi! :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: GoodisonPark, dana/u pet apr 01, 2016 4:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 4:30 pm

Bas sam ponosan dok citam ovaj tekst za holandjanina. Mi defitnitivno moramo poraditi na ovim stvarima, u smislu da nam zvanicna mora imat prevod na engleski, treba je obogatit nekim kutkom sa tekstovima kao sto mi imamo na forumu, pa da o svakoj legendi ima par recenina,pa o lokomotivi na stadionu, pa neki prigodan clanak o navijacima i jugu itd itd.. I treba hitno malo oznaciti onaj fan shop, stavit neki plakat da se vidi s ulice, bas je zavucen, ne znam kako bi ga neki stranac nasao..
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 4:31 pm

Slazem se oko prijevoda na engleski, samo nije to toliko ni lako.
Željezničar ante portas !
 
USCFLOW
Postovi: 69
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 4:38 pm

To nije tesko uopste. Cudi me da do sad ne postoji Engleski translate.

Citam ovaj text i jezim se, gledam dole spoiler, kontam sad kad ga otvorim pise, aprilili. Bas mi kamen pade sa srca kad vidjeh sliku ovog holandjanina. :lol:
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 4:40 pm

Brkoo je napisao/la:Navijači Željezničara iz Goražda su uplatili 415 KM za svog Želju!
:palacgore:

Zaista je fascinantno koliko raje iz cijelog svijeta voli naš klub!!!

Hvala svim željovcima širom kugle zemaljske! :zeljeznicar1:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 4:45 pm

Minjore je napisao/la:U srijedu krenem na trening. I onako bacim par slika na forum i krenem do ulaza na Jug da vidim kako to sve izgleda iznad stadiona kad se pogleda. Ispred dvorane staje crni bmw, holandske table. Iz njega izlazi ogroman covjek, vec po faci vidis da je mrtvi kezualac i da pripada sigurno nekoj dobro organiziranoj skupini navijaca. Prilazi mi i pita me gdje Fan shop Želje. Ja naravno, kao pravi domacin ponudim se da mu pokazem i da ga odvedem u obilazak stadiona. Odmah mi se zahvalio i krenusmo u pricu, ko kad se sretnu dva stara dobra druga koja se nisu vidjela dugo vremena. On govori da je tu na odmoru sa zenom koja je porijeklom iz Doboja, a zive sad u Roterdamu. Odmah mi rece da je veliki navijac Fejnorda i skide duksericu da pokaze sve tetovaze. Grb Fejnorda, stadion istetoviran, naziv njihove navijacke skupine i ispod Hooligans. Kaze da je natjerao suprugu da dodju iz Zenice u Sarajevo samo da obidje stadion i kupi ponesto. Pitam ga a zasto bas Zeljo, odakle zna za nas Klub i sve to. Rece mi da kao svaki pravi obozavatelj fudbala prati svjetski fudbal, tako naravno i u drzavi odakle mu je supruga. Nastavlja on pricu, dodavajuci to da Želju odavno prati, jer kao sto on kaze, Klub je od raje, radnicki Klub, bas kao i njegov Fejnord. Dodaje i to, da ne voli Sarajevo i Ajax jer su politcki klubovi. Izmamio mi je osmijeh s tom recenicom jer nisam znao da je toliko upucen. Naravno u fan shopu je nakupovao svega i krenuli smo da udjemo da slika stadion i da mu pokazem i objasnim stvari vezane za Grbavicu. Zastitar nam nije dozvolio ulazak, međutim Haris Alihodžić je rekao da udjemo kada sam mu objasnio o cemu je rijec. Kada smo usli na Jug ostao je bez teksta i prvo sto je uspio izgovoriti je bilo "train" :lol: Objasnio sam mu sve vezano za Zeljeznicar, Grbavicu i Manijake. Nevjerovatno je koliko malo treba da bi ljudi shvatili da je tvoj Klub onaj pravi, da ima historiju i trofeje. Naravno, slikao je sve redom. Pitao me kada je sljedeca utakmica i kad je saznao da je u subotu bas se razocarao jer je danas otisao nazad za Roterdam. Pohvalio je i Bosanke , sa ovom sada ima troje djece i kaze "Mašala" :rofl: Onako u prici sam se bas udubio i ne shvateci da je proslo sat vremena tako brzo. Rekao je da pozdravim sve Manijake od raje iz Roterdama uz obecanje da kada dodje 15.8. da ce ostati makar jednu utakmicu, iako bi volio i gostovanje s nama odraditi. Hvala Gerard
Spoiler:
slika
Još je zaboravio reć da ga je cura ostavila zbog Holanđanina al ima još tri tako da se ne sekira :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 4:47 pm

AsharaK je napisao/la:Slazem se oko prijevoda na engleski, samo nije to toliko ni lako.
Ne znam nisam strucan, ali ako cemo po uzoru na evropske klubove to moramo uvesti. Stranac kad hoce da procita o Želji, tradiciji, legendama, navijacima mora imat sve informacije na nasoj zvanicnoj.. :zeljeznicar1:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 4:49 pm

Yebi ga, oduzio se sat, pa zakasnio po sata na sastanak.. Evo muntam je da sat nisam pomjerio.. @Jaozinho22
 
Lampard
Postovi: 40
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 5:03 pm

cikazubo je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Slazem se oko prijevoda na engleski, samo nije to toliko ni lako.
Ne znam nisam strucan, ali ako cemo po uzoru na evropske klubove to moramo uvesti. Stranac kad hoce da procita o Želji, tradiciji, legendama, navijacima mora imat sve informacije na nasoj zvanicnoj.. :zeljeznicar1:
Ja bi volontirao ako treba sta prevest :)
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 5:07 pm

Grbavica je napisao/la:
Virtu4L je napisao/la:
delinjo je napisao/la:jbg storma ne mozes kupiti za cvaju i to je to ...to je razlika ...
storma kupuješ niskomoralnom ukrajinkom, kakva crna cvaja :ganja:
što mora biti ukrajinka? sve što nema morala a ima 18+ :shisha:
Ti sada prečera, čuj +18 :lol: valjda + 16 to zakon dozvoljava :D
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 5:18 pm

Jaran maloprije izvadio curi clansku, broj 3869 :palacgore:
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 5:24 pm

Minjore je napisao/la:Jaran maloprije izvadio curi clansku, broj 3869 :palacgore:
Ja sam sebi i malom izvadio davno prije ovog zadnjeg vala i bili smo preko 3 milje,a kad se pojavio ovaj brojač puno poslije toga,na njemu još nije bilo došlo do 3 milje,pa sad ne znam da li oni računaju i poklonjene i nas obične ili samo nas.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 45 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija