Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 9:58 am

Okolele je napisao/la:Ashara juce zakuko sto ne postavi Gracanicu eno ipe sad po 2 puta postavlja.. :rofl:

Ili je ekipa jos jednom uplatila 500 joja..
To da nam se revansiraju :D
Željezničar ante portas !
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 10:05 am

Hadzijalagic je napisao/la:
tm8782 je napisao/la: Dobar si post napisao. Slazem se sa nekim stvarima. Postavicu ti jedno kontra pitanje. Recimo da smo prije 4-5 mjeseci neko drugi ili ja napisali da ce se ove stvari desavati, bar upola, da li bi vjerovao bilo kome?
Ne. Odnosno vjerovao bih samo jednom forumasu kojeg ne bih imenovao..
I ja sam kritikovao ovu upravu tada, a i dan danas stojim iza svojih rijeci.
Iz trenutne perspektive izgleda kao da nisam imao pojma sta pricam, da sam zloban, skoro neprijatelj ali u to vrijeme su cinili veliki broj vezanih greski.
Pod `uprava` mislim na sve u cjelini.
Smanjenjem ovlasti pojedincima i smjenama na pojedinim funkcijama te su greske svedene na minimum, naravno ko radi taj i grijesi, nije da ih vise nece biti ali su ih ove pozitivne stvari daleko nadmasile.
Ipak, medju prvima a koji nisu bili insajderi ili zaludjeni prvim obecanjima sam prepoznao trud a pogotovo mogucnosti.
Da se ne peglamo sada detaljima i elaboriramo proslost. Nema hajra nikakvog.
VTZ
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 10:15 am

Neandertalac je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
tm8782 je napisao/la: Dobar si post napisao. Slazem se sa nekim stvarima. Postavicu ti jedno kontra pitanje. Recimo da smo prije 4-5 mjeseci neko drugi ili ja napisali da ce se ove stvari desavati, bar upola, da li bi vjerovao bilo kome?
Ne. Odnosno vjerovao bih samo jednom forumasu kojeg ne bih imenovao..
I ja sam kritikovao ovu upravu tada, a i dan danas stojim iza svojih rijeci.
Iz trenutne perspektive izgleda kao da nisam imao pojma sta pricam, da sam zloban, skoro neprijatelj ali u to vrijeme su cinili veliki broj vezanih greski.
Pod `uprava` mislim na sve u cjelini.
Smanjenjem ovlasti pojedincima i smjenama na pojedinim funkcijama te su greske svedene na minimum, naravno ko radi taj i grijesi, nije da ih vise nece biti ali su ih ove pozitivne stvari daleko nadmasile.
Ipak, medju prvima a koji nisu bili insajderi ili zaludjeni prvim obecanjima sam prepoznao trud a pogotovo mogucnosti.
Da se ne peglamo sada detaljima i elaboriramo proslost. Nema hajra nikakvog.
VTZ
Bas tako. Cak smo imali nekoliko razlika u misljenju, ali ja sam onaj koji uvijek gleda bolju stranu kad je Željo u pitanju. Prijasnjim garniturama sam isto vjerovao, ali sam se dobro zajebao glede njih. Uglavnom nije ni bitno. VTŽ
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 10:37 am

JoseMourinho je napisao/la:
CARSONIO je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:Ljudi izgleda da zbog pritiska odredjenih ljudi, mafije, uprava poslije tekme sa Olimpicom podnosi ostavku na sve funkcije u klubu. :o :( :o :(
Jel ovo zajebancija ili
Nažalost nije :( :(
Nefurajte raju bezveze sve ide svojim tokom cak i bolje od predviđenog zato samo opusteno.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 10:37 am

Nije problem ukazati na greške. Nije problem reći kada nešto nije ok.
Problem je kada se na prvu "skidaju glave". Problem je kada se skandira protiv ljudi na osnovu nekih poluinformacija. Problem je kada se u sekundi padne pod uticaj nekih zlobnih i pitarskih priča...al hajde. Bilo pa prošlo. Meni je samo žao što nećemo ništa naučiti, pa će se ovo kad tad ponoviti.
 
Avatar
proces
Postovi: 48
Pridružen/a: sri mar 23, 2016 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 10:45 am

dakle, uprava odlazi :kafa:

:lol: :lol: :lol:
Za kog' navijas ?
Pa za Z E LJ E Z N I C A R !!!
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 10:52 am

Hadzijalagic je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
Velahalve je napisao/la:
nikom danas ne vjerujem, kakvi ba sad dresovi :rofl1: :rofl1: :rofl1:
Ovi novi.
Nemoj kriti od ljudi bezveze. Evo novi dres
slika
:rofl1: :rofl1:
Odlican samo nek je domace,hoce li biti I onih dobrih jakni od 220 km :rofl1:
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:00 am

Kupujmo domace. Mislim nije da mi ne mozemo nama se nude mnogi dobavljaci ali mi preferiramo domace hahaha

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:14 am

:D BOOM

Qatar Airways ulaže u Želju, pravi se stadion a ispod njega podzemni aerodrom. Dobijamo privatni (BRENDIRANI) avion, snimamo reklamu sa FC Barcelona. Reklama je već u fazi snimanja. Mogu vam reći da je mrak, dvije desetke Messi i Bekrić igraju skvoša u favelama Brazila nakon cega dolaze Dani Alves i Tiago Faria i odlucuju se na panna mec. Za kraj reklame dolaze Blagojević i Iniesta s perikama i dalekometnim pasom skidaju jedan drugom periku.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:21 am

hardwell je napisao/la::D BOOM

Qatar Airways ulaže u Želju, pravi se stadion a ispod njega podzemni aerodrom. Dobijamo privatni (BRENDIRANI) avion, snimamo reklamu sa FC Barcelona. Reklama je već u fazi snimanja. Mogu vam reći da je mrak, dvije desetke Messi i Bekrić igraju skvoša u favelama Brazila nakon cega dolaze Dani Alves i Tiago Faria i odlucuju se na panna mec. Za kraj reklame dolaze Blagojević i Iniesta s perikama i dalekometnim pasom skidaju jedan drugom periku.
Na kraju ide poruka Mi smo Zeljo izvol'te se braniti :rofl1:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:22 am

Danas je prvi april ili kao što bi kone rekle, Sarajevo je najveći klub u BiH.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:26 am

Danas šta god da se desi, ružno, tužno ili jako lijepo ništa vam nevjerujem. Da nema ovih par ljudi na koje sam navikao ugasio bi telefon.
イビチャ・オシム
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:28 am

Koji je Oda kralj, ekipa mu se bori za opstanak, ide na ruke najboljoj ekipi u državi i on govori da neće igrati bunker već da će igrati na posjed. Dobro zna da nam tako ne može ništa. Ako budu tako igrali ne gine im pet komada :)
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 11:29 am

Ajzea je napisao/la:Danas je prvi april ili kao što bi kone rekle, Sarajevo je najveći klub u BiH.
:pljesak: :karanje: :karanje: :karanje: :titula: :titula: :titula: :titula: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 12:03 pm

Znaci raspadamo se. :(
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
likusa
Postovi: 281
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 12:06 pm

Beganović Dženis, Hasanović Dino, Kjosevski Vedran, Memija Kerim, Bogdanović Jasmin, Kosorić Aleksandar, Hodžurda Emir, Blagojević Jovan, Bogičević Jadranko, Stevanović Miroslav, Stevanović Siniša


prijetnja suspenzije :o
Željeznicar za život cijeli !
 
Avatar
likusa
Postovi: 281
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 12:13 pm

arelinho je napisao/la:
likusa je napisao/la:Beganović Dženis, Hasanović Dino, Kjosevski Vedran, Memija Kerim, Bogdanović Jasmin, Kosorić Aleksandar, Hodžurda Emir, Blagojević Jovan, Bogičević Jadranko, Stevanović Miroslav, Stevanović Siniša


prijetnja suspenzije :o
To će se očistiti u naredna tri meča. :D :D
Bas me zanima kako ce da ide izbor :D Ono vi ste najslabija karika ove utakmice zbogom :djavo:
Željeznicar za život cijeli !
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 12:17 pm

Uprava je u zeleci ojacati kadrovski potencijal u klubu napravila mozda i najveci transfer ove godine imenovanjem novog tim menadzera.Potpisan je dvogodišnji ugovor sa Abdulahom Ibrakovicem i njegovim puncem.Njih dvojica su se obratili i medijima povodom ovog dogadjaja punac je iskoristio priliku i u znak pozdrava svom bivšem finansijeru viršlici otpjevao jedan stih pjesme od Lea Martina
Album sa starim slikama
cesto se lista sa suzama
divne smo sate proveli
nekad kad smo se voleli...
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 12:19 pm

Sad nek bar 2 dobiju kartone i očistit u zvorniku i u zvorniku 3 za travnik :kafa: , šteta bi bilo da neko ne igra derbi ili utakmicu sa zrinjskim.
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 01, 2016 12:22 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
AsharaK je napisao/la: Ovi novi.
Nemoj kriti od ljudi bezveze. Evo novi dres
slika
:rofl1: :rofl1:
Odlican samo nek je domace,hoce li biti I onih dobrih jakni od 220 km :rofl1:
Hoće. Obavezno će biti sa kapuljačom kao uho od slona :DD:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija