Moderator/ica: storm_raider

 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:39 pm

Mene smo sudija brine a ne igrači , ne mogu pare od nekoga napraviti igrača boljeg nego sto jest.
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:41 pm

mirsadmekic je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la:
mirsadmekic je napisao/la: slazem sa tobom treba danas srce na teren borit se ko lavovi , pa neka onda ih premiraju , al ovaj sudija isto da nije od str nekog nam podmenut
Ma nikakvo srce na teren I sl brate,trebaju izaci na teren I zaraditi platu,ako budemo pravi nijedan sudija im nece pomoci
slazem se brate jos im karantinn uplatilii +premijee hahahaha , treba ih mlatunutt da valja u inat premisanju itd
Trebamo ih mlatnut jer nam trebaju te tri bobe a oni nek idu u karantin I visinske pripreme ako misle da ce im to pomoci,nebitno ko finansira
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:41 pm

terabajt je napisao/la:Mene smo sudija brine a ne igrači , ne mogu pare od nekoga napraviti igrača boljeg nego sto jest.
ako mi vjerujess i ja se bojimm sudijee realnoo , jer nasi igraci su jaci bolji od igraca celika pa dokaz da nam se radi iza ledja je iskljucenje trenera sa zrinjommmm , ama treba hlaadne glave izac na teren borit se imace nasi dobru podrsku sjebat premije im karantine
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:42 pm

sz21 je napisao/la:
Veteran je napisao/la:Široki je premirao Čelik...a vala zapnu uvijek protiv nas o da im za titulu treba..jbg kompleksi su čudo...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
i pitari su :lol: :lol:
Oni mogu samo obećat hahahhahaha
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:42 pm

Zar moze biti veci razlog za pobjedu premija od izlaska u europu.
U svakom slucaju nasi momci da ostave zadnju kap znoja na terenu i ne sumnjam u pobjedu.

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:43 pm

Elegant je napisao/la:
damirfile je napisao/la:Za 5 min se mozemo dogovoriti vi nama date tu parcelu mi vama sve sto imamo na stadionu i zavrsili smo. Znači zeljeznicar treba da im da ono sto ima na sebi 1/1 i sve ce biti udure. Treba ici na sud pa makar trajalo par godina, njima se ocigledno zuri jer imaju investitora i nacelnika da sredi papire za gradenje. Nek sud ovo rijesi sto bi Šiljak rekao i sig ce biti u našu korist jer imamo papire.
Ako im se da ta parcela stadion nikad nece biti izgrađen !
Ljudi u klubu vjerujem, znaju sta i kako ce raditi da ostvare sto su planirali ali ja ne bih iskljucio ni jednu opciju. Imamo dobre pravnike u klubu i oni znaju sta se moze uraditi a da ne budemo osteceni. Jbg, nekad moras nesto dati da bi na kraju dobio, kazem nesto.
Situacija je bas nezgodna, imas stadion a kao da ga nemas, zalosno.
Po meni glavni problem je drzava u kojoj zivimo i vecina naroda kako razmislja, korumpirana vlast itd.. a realno ne vidim opciju koja se nudi kao alternativa pa tako ni za Koldzu, nazalost :(. Znamo ko glasa na izborima familije onih koji su na vlasti, kako bi opstali jel su se uhljebili, ostali uglavnom ne glasaju. Mi tu mozemo nesto pokusati ali tesko ce to ici.
Uprava mora dobro razmisliti, dugorocno sta zeli vezano za stadio.
Meni bi samo bilo zao da ova nevjerovatna pozitivna prica oko stadiona zavrsi bez rezultata, inace cemo se bas nacekati da se nesto slicno ponovi i da Grbavica zasija.

Zato nam danas jos vise treba pobjeda, nadam se da ce aBd biti i ostvarena, u inat svima!
Samo Željo!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:45 pm

Veteran je napisao/la:
sz21 je napisao/la:
Veteran je napisao/la:Široki je premirao Čelik...a vala zapnu uvijek protiv nas o da im za titulu treba..jbg kompleksi su čudo...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
i pitari su :lol: :lol:
Oni mogu samo obećat hahahhahaha
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
+ovaj cujicccc kloccc je ostetio celika u par navrata ja se bojim da samo danas ne bude kontra
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
flux
Postovi: 631
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:47 pm

Sta se bojite? Cega? Dajte malo optimizma, kakve premije, sudija, gluposti.. Kad ga Lendra zavali nece znati sta ih je snaslo. Samo hrabro i vjerujte u igrace! :zeljeznicar1:
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:50 pm

flux je napisao/la:Sta se bojite? Cega? Dajte malo optimizma, kakve premije, sudija, gluposti.. Kad ga Lendra zavali nece znati sta ih je snaslo. Samo hrabro i vjerujte u igrace! :zeljeznicar1:
neka neko nam turi linkkkkkkkk da gledamo naseg zeljkana da ova govnaa iz zenice dobijemo pa neka se premisu za puncimaa i vagnerima haha
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:52 pm

Da rezimiram...oni (SD ) imaju kancelarije na sjeveru cca 70 m2 u vlasništvu, kao i "privremeni objekat" restoran Plavi Zamak, koji se nalazi na zemljištu koje je u vlasništvu FK Željezničar...kako sam ja razumio to je to....pa nije im baš neka polazna pozicija za pregovore....
Sada bi oni dali te prostore na sjeveru, za vlasništvo zemljišta ispod Plavog Zamka, uvećano za još dio betonskog igrališta, cca 300 m2...skromni nema šta.... :lol: :lol: :lol:
Ne znam pisao sam već prije, ja sam legalista i išao bi na sud, ali sa druge strane razvuče se to godinama, pa nikada kraja, ako znaš kakva smo država, možda bi nam i na sudu pobili ovo 1/1. Opet ovi razbojnici, teško se sa njima išta dogovoriti, odnosono glupani su to i pijuni u rukama načelnika i eventualno još nekih igrača iz sjene, da ih ne imenujemo sada ovdje...baš status quo...yebeno...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:52 pm

mirsadmekic je napisao/la:
flux je napisao/la:Sta se bojite? Cega? Dajte malo optimizma, kakve premije, sudija, gluposti.. Kad ga Lendra zavali nece znati sta ih je snaslo. Samo hrabro i vjerujte u igrace! :zeljeznicar1:
neka neko nam turi linkkkkkkkk da gledamo naseg zeljkana da ova govnaa iz zenice dobijemo pa neka se premisu za puncimaa i vagnerima haha
Ovdje imate, sad kolika je kvaliteta ne znam
http://bh-info.com/gledajte-kombinovani ... i-slobode/" target="_blank
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:53 pm

Da riješimo samo neke nedoumice, jer dolaze nekakvi komentari do mene.

Storm zna šta je bio problem sa sajtom, da ne navodim javno. Dakle, nije nikakav problem sa serverom. Baza foruma je takva da u njoj ne pišu bilo čija imena, jer ih niste ni unosili, a s druge strane, sve i da je neko 'upao' u bazu, a nije, jer bi znali, nije mogao saznati bilo šta privatno o bilo kome.

Problem je što se kače slike ovih iz SD-a, pa su oni kivni na forumaše, stoga vas molim da njihove privatne stvari ne stavljate ovdje. Otkud im ovaj spisak nekih imena? Stvarno ne znam.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:53 pm

sz21 je napisao/la:
Veteran je napisao/la:Široki je premirao Čelik...a vala zapnu uvijek protiv nas o da im za titulu treba..jbg kompleksi su čudo...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
i pitari su :lol: :lol:
Nadam se da su im unaprijed platili. :lol:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:55 pm

leet je napisao/la:Da riješimo samo neke nedoumice, jer dolaze nekakvi komentari do mene.

Storm zna šta je bio problem sa sajtom, da ne navodim javno. Dakle, nije nikakav problem sa serverom. Baza foruma je takva da u njoj ne pišu bilo čija imena, jer ih niste ni unosili, a s druge strane, sve i da je neko 'upao' u bazu, a nije, jer bi znali, nije mogao saznati bilo šta privatno o bilo kome.

Problem je što se kače slike ovih iz SD-a, pa su oni kivni na forumaše, stoga vas molim da njihove privatne stvari ne stavljate ovdje. Otkud im ovaj spisak nekih imena? Stvarno ne znam.
Ja sam samo pitao, hvala na objasnjenju.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:56 pm

@tm8782 daj taj bum da izginemo ja i @Joazinho brat u busu zajedno sa ostatkom ekipeee
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:57 pm

leet je napisao/la:Da riješimo samo neke nedoumice, jer dolaze nekakvi komentari do mene.

Storm zna šta je bio problem sa sajtom, da ne navodim javno. Dakle, nije nikakav problem sa serverom. Baza foruma je takva da u njoj ne pišu bilo čija imena, jer ih niste ni unosili, a s druge strane, sve i da je neko 'upao' u bazu, a nije, jer bi znali, nije mogao saznati bilo šta privatno o bilo kome.

Problem je što se kače slike ovih iz SD-a, pa su oni kivni na forumaše, stoga vas molim da njihove privatne stvari ne stavljate ovdje. Otkud im ovaj spisak nekih imena? Stvarno ne znam.
Ma samo bi budala mogla kriviti vas za ovo.
Ipak ovo je mali grad ......
I generalno ja nemam proble sa tim.Ovi sto kace slike po fb sto se mene licno tice znaju gdje me mogu naci nikalav problem.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:59 pm

Samo da mi svedemo nase greske na minimum i da im ne poklonimo eventualno neki gol nekom glupom greskom il tako nesto,u ofanzivi ce nam se sigurno pruziti sansa za bar jedan gol,a ove sezone smo vec vidjeli da nam i jedan gol moze biti dovoljan da slavimo ( Velez,Sloboda,Sarajevo..).
Ohrabrujuce izgleda podatak da je nasa mreza ostala netaknuta u posljednja dva susreta protiv vrlo jakih protivnika,sto znaci da se odbrana stabilizovala.
Dobar Bekric danas bi nam legao kao kisa poslije suse,prizeljkivao sam ga protiv Zrinjskog no nazalost zakazo je,evo danas nove prilike za njega :palacgore: Ta dimenzija u ofanzivi koju nosi njegova pozicija nam stvarno zarko treba,rasteretila bi se malo desna strana.Hajde Samire danas,hajde molim te :zeljeznicar1:
Na kraju,mi smo slavili najubjedljiviju pobjedu ove sezone upravo protiv njih jelde? Danas nek bude 0-1 i puna saka brade :palacgore: :zeljeznicar1:
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
EdisMulalic
Postovi: 52
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 3:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:59 pm

Plava Porodica je napisao/la:@tm8782 daj taj bum da izginemo ja i @Joazinho brat u busu zajedno sa ostatkom ekipeee
Sretno raji koja ide u Ze. Jesmo bar 4 busa napunili? :D
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 3:59 pm

pa uredu ajmo onda staviti imena i prezimena sve i jedan ovdje...pa da vidimo ...ne znam cega se imamo bojati...lazni profili na incijativi Koldze i ljudi iz SD..smijesni su !!

POBJEDU NAM DANAS DAJ !!!! :zeljeznicar1:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 4:00 pm

Veteran je napisao/la:Da rezimiram...oni (SD ) imaju kancelarije na sjeveru cca 70 m2 u vlasništvu, kao i "privremeni objekat" restoran Plavi Zamak, koji se nalazi na zemljištu koje je u vlasništvu FK Željezničar...kako sam ja razumio to je to....pa nije im baš neka polazna pozicija za pregovore....
Sada bi oni dali te prostore na sjeveru, za vlasništvo zemljišta ispod Plavog Zamka, uvećano za još dio betonskog igrališta, cca 300 m2...skromni nema šta.... :lol: :lol: :lol:
Ne znam pisao sam već prije, ja sam legalista i išao bi na sud, ali sa druge strane razvuče se to godinama, pa nikada kraja, ako znaš kakva smo država, možda bi nam i na sudu pobili ovo 1/1. Opet ovi razbojnici, teško se sa njima išta dogovoriti, odnosono glupani su to i pijuni u rukama načelnika i eventualno još nekih igrača iz sjene, da ih ne imenujemo sada ovdje...baš status quo...yebeno...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Bas tako, Zapad je problem jer je poceo se raditi a istekla je legalizacija, mada rekli su da ce oni preko Kantona da to rijese i mislim da bi se trebala dobiti dozvola za Zapad. Problem je istok, jer su se iz SD-a javili da su susjedi i da trebaju biti ukljuceni u to. Rjesenje za Istok se nije jos donijelo, ali sta god da se donese opet nista nece nam znaciti, jer ako se dobije dozvola tad ce SD-a da ide sa zalbom i to ce trajati a da mi ne dobijemo dozvolu ici cemo sa zalbom i opet ce trajati, tako da sta god da se desi oko Istoka to ce trajati! Ovih uhljupa se necemo rijesiti sve dok sud ne donese odluku, jedino mozemo dogovorom ali nasi iz kluba su se izjasnili da to ne zele, jer nije moguce da je slucajno u ugovoru uneseno da zemlja ide nama kako tvrde iz SD.

Ako je kako moguce da mi pocnemo Jug graditi umjesto Istoka, dok se ovo ne desi, jer necemo nasjedati na njihove ucjene!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija