Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 11:06 pm

vrbanjusa je napisao/la:Takodjer i Edis je rekao da ce formaciju i igrace prilagodjavati protivniku, tako da protiv Veleza ocekujem neke promjene u sastavu. Malo ofanzivniju formaciju. Takodjer moramo racunati da Bogi i Stana ne mogu kup igrati.
Definitivno. Maksimalno ofanzivno, pokušati riješiti utakmicu što je ranije moguće i rutinski je privesti kraju. Volio bih da ih natrpamo na rastanku, ali nema potrebe trošiti se toliko, slijede nam veoma bitne utakmice i ne treba rizikovati povrede.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 11:13 pm

Javno objavljivanje rezultata poslovanja u 2015.g,kao i ovo objavljivanje broja prodatih karata i ostvarenog prihoda,ima ogromnu tezinu i salje veliku poruku. Poruka se salje prije svega navijacima Zelje ali i svima ostalima.
Jasno se daje do znanja da smo ozbiljan klub,da se radi sve u skladu sa zakonom,transparentno...
Ovo se odnosi i na objavljivanje visine transfera nasih igraca. I to mora biti transparentan posao jer i iz njega slijede obaveze prema drzavi.
Ne sjecam se da smo ikad ista slicno culi od bilo kojeg drugog kluba u drzavi.
Ali,ovo i nas obavezuje...Pisao sam nedavno,lako cemo se skupiti protiv Sirokog. Hajmo se prebrojati protiv Mladosti. Sramota ce biti ako kupimo manje od 5000 karata za tu utakmicu.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 11:21 pm

Ako uzmemo u Mostaru + kakva manja marketinška akcija + furanje ranje po društvenim mrežama i može biti 5 milja na stadionu.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 11:30 pm

Begovic je prilikom dolaska u Englesku na pocetku vjezbao samo izbijanje objema nogama. To je vazan segment, ali nije Veca lose bas nju izbijao sad na tekmi. Ja se za njega nikako ne bojim, imam bas neki ludi osjecaj da ce napraviti bas bas dobru karijeru, naravno ako ga zdravlje posluzi.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 11:33 pm

20160228_164003.jpg
Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 11:36 pm

Mirek11 je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Zahvaljujemo se navijačima: Vi ste Željina snaga!

http://fkzeljeznicar.ba/zahvaljujemo-se ... aga/18795/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dodatno, Uprava Kluba koristi priliku da informiše cijelolokupnu javnost da je u u nedeljnoj utakmici prodato 8.806 karata u ukupnom iznosu od 58.062 KM. Ujedno ovo spada među rekordnim rezultatima na stadionu Grbavica u zadnjih par godina. Ovakvi rezultati su ujedno i motiv svima nama da u narednom periodu nastavimo sa predanim radom kako bi dan utakmice na Grbavici svaki put bio istinski spektakl.
Pozdravljam ovaj potez uprave i transparentnost sto nam pokazaju da zaista rade samo u interesu boljeg Želje. S druge strane, svi koji volimo Želju trebamo shvatiti da mi zaista i jesmo "najveca snaga". Sa dobrom posjetom i prosjekom od 5-6 hiljada po utakmici (15 prevenstvo + 3-4 kup ) + 2-3 euro utakmice doci cemo do znacajne cifre koju nam nece dati nijedan sponzor.Jos kada dodamo clanske, fan shop ...
Dolazi skracenje lige, kvalitetnije i sa vise jakih utakmica sto je motiv vise za dolazak a i potreba da podrzimo ekipu. Nadam se da ce se u BiH naci ovaj broj "bolesnika" koji ce na ovaj i sve druge nacine pomagati Zelji da bude jos bolji i jaci. Vjerujem da cemo svi shvatiti vaznost naseg dolaska na utakmice bez obzira na rezultate a aBd i oni ce sigurno doci. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :titula:
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 11:40 pm

:zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 11:41 pm

IvanOsim je napisao/la:
20160228_164003.jpg
Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
:ganja:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 11:56 pm

arelinho je napisao/la:Prvi put da procitam da golman treba vjezbati na treningu izbijanje lopte bez primanja. :klanjase2: :klanjase2: Kako ljudi ne razumiju da je golmanu lakse izbiti kad je primi. Pola navijaca se boji kad Vedranu vrate i kad on treba izbiti. Razumijem malo je riskantno radio prosli mec,ali on je odlican golman i ne treba se bojati kad on dobije loptu. A ovo sto neki pisu da je treba izbijati iz prve onda kad svaki put mu vrate bez obzira na sve nek on izbija iz prve. hahahaha ne mogu da vjerujem hahahah
Pa u nekim trenucima je veoma rizicno kad prima loptu a blizu protivnicki igrac kao kod situacije sa Krstanovicem kad je izblokirao izbijanje, ta se izblokirana lopta nekontrolisano odbija.. a takodje ako pogledas malo bolje Vecina ispucavanja, vidjet ces da nije siguran malo bio kod povratnih, to moze biti i trema i to se da popraviti..

Naravno da nece svaku izbijati, stavise protv Veleza mozda nece imati potrebe ni jednu jer je bolje ici na dodavanje, al kad je jak protivnik i stisne i kad golman mora iz prve da izbije, to je veoma bitno dobro raditi zbog samopouzdanja itd - a to znamo iz iskustva moze zavrsiti i kao asistencija.
Zivio

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 11:58 pm

Ma ne brinem se ja za Vecu on će u bliskoj budućnosti biti mašina samo takva
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 11:58 pm

slika

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 11:59 pm

slika

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 02, 2016 12:29 am

lijep je osjecaj kada klub i ljudi u klubu imau postovanja prema navijacima pa im ovako zahvale...upravo ovo je odnos ka kojem trebamo teziti...biti tu jedni za druge...mi za ZELJU...ZELJO za nas ili u prevodu (MI SMO ZELJINI ZELJO JE NAS) ...ali stvarno imamo taj neki inat zajednistvo koje nema niko na ovim prostorima siguran asm :)
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 02, 2016 12:35 am

Nakon maestralno odigrane utakmice sa Širokim Brijegom Jovan Blagojević je potpisao za Mančester Junajted. Visina transfera je 2 miliona €.

slika
Blagojević na prvom treningu u Mančesteru

Na pitanje kako mu je u Mančesteru, odgovorio je samo "ok".
slika

Slika sa konferencije za štampu gdje se izgrlio sa svima i otišo za Mančester.
slika






ovo je zajebancija, logično.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 02, 2016 12:57 am

@bagrcavi imamo li procenat od sljedećeg transfera?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 02, 2016 1:04 am

:rofl: :rofl1: :lol:

Niki Bat nas :zeljeznicar1:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 02, 2016 3:22 am

Evo pregledah tekmu u miru. Za totalno novokomponovanu ekipu odigrali smo super.Da moze bolje? Itekako. Da ce biti bolje? Sigurno.
Svakome se moze naci dosta gresaka, ali i Barca ih ima. Za nase uslove odigrati ovakvu utakmicu i protiv ovakvog protivnika je stvar za hvaliti na sva usta.
Ako ih Edis natjera da pravovremeno prave dodavanja mi imamo sanse za sve i kup i liga i dogodine vise kola u evropi.
Ja sam bio pesimista ali sad vidim veliki potencijal. Zadnje dvije godine sam trubio na onom forumu kondicija kondicija. E evo sad smo dosli do nekog nivoa i odmah je druga prica. Da nista drugo Edis ne uradi, meni dosta.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 02, 2016 7:53 am

Još mi se u glavi vrti onaj nedeljni spektakl, da ga je ponovit uskoro... :kafa: :cigara:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 02, 2016 8:58 am

vrbanjusa je napisao/la:Bekric je tata za ovu ligu. Pokazao je u nedelju a pokazace opet. Memija prolazi kroz malu krizu ali je i dalje motoricki nas najjaci igrac. Ne sumnjam u njega.

Takodjer i Edis je rekao da ce formaciju i igrace prilagodjavati protivniku, tako da protiv Veleza ocekujem neke promjene u sastavu. Malo ofanzivniju formaciju. Takodjer moramo racunati da Bogi i Stana ne mogu kup igrati.
Moram sam sebe ispraviti. Bogi može igrati kup a Stana ne može.
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 02, 2016 9:24 am

Treba se nadati remijima u tuzli i sirokom, poslije toga je sve moguce

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija