Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:30 am

Kritikujete Đermanovića bez ikakvog razloga. Po meni je sasvim korektno odradio svoje, ako smo mogli Jocu istrpiti možemo i Đermu. I ja sam stava da je Beganović stvoren za ovakve utakmice, ali onaj stari Beganović. Ovaj sadašnji nam ne bi pomgao ni protiv Pofalićkog, baš mi je žao vidjeti ga onakvog ugojenog.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:31 am

Ajzea je napisao/la:Ova ekipa ima predispozicije za dosta vece domete, ali kome je, molim lijepo, jednostavno igrati kada ti je svaka odlucujuca? Kada ti je svaka finale, kada sa svakom pobjedom malo dobijas a puno gubis u slucaju poraza.
Nemam im sta zamjeriti, sta god da se desi na kraju, samo neka odigraju kako su danas pa sta Bog da.
Zato bi mi bilo zao ne vidjeti ih u evropi u tome je poenta. Ocekujem od Bekrica da se vrati u pravu formu i od Blagojevica da postane konstantan i pravi vodja na sredini jer je igracina

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
sz21
Postovi: 231
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 5:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:32 am

BHDragons je napisao/la:Kritikujete Đermanovića bez ikakvog razloga. Po meni je sasvim korektno odradio svoje, ako smo mogli Jocu istrpiti možemo i Đermu. I ja sam stava da je Beganović stvoren za ovakve utakmice, ali onaj stari Beganović. Ovaj sadašnji nam ne bi pomgao ni protiv Pofalićkog, baš mi je žao vidjeti ga onakvog ugojenog.
normlano da ce se kritikovat usao radi kornera i skok igre, nije ni jedan vazdusni duel uzeo i kako da se ne kritikuje ?
Zadnja izmjena: sz21, dana/u sub apr 30, 2016 1:32 am, ukupno mijenjano 2 puta.
Jednom Zeljeznicaar, uvijek Zeljeznicar to je tako. I.O
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:32 am

Nikog ne treba trpiti, sem Zeljinu djecu.. Formirani igraci ili znaju ili ne znaju, to je gotova stvar. Do tog zakljucka sam dosao prevashodno zbog igara Lendrica i Stevanovica.

MrRiccoli je napisao/la: Zato bi mi bilo zao ne vidjeti ih u evropi u tome je poenta. Ocekujem od Bekrica da se vrati u pravu formu i od Blagojevica da postane konstantan i pravi vodja na sredini jer je igracina

Sent from my C5303 using Tapatalk
Apsolutno te razumijem, zalio bih i novac i koeficijent a na kraju krajeva i mogucnost kvalitetnijih transfera u odnosu na one iz proslosti.. Ipak, kao sto rekoh, ako je izgubimo, nismo je izgubili sada vec u prvoj polusezoni. Hvala im za sve i jednu partiju do sada, a neka sve ovo iz danasnje utakmice prenesu protiv Hakale, Alije Sirotanovica i Finaca.. Jedino to trazim od njih. :)
Na ovo razmisljanje me je navela danasnja volja, htijenje i pozrtvovanost nasih fudbalera. Zato i jesu ispraceni gromoglasnim aplauzom..
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u sub apr 30, 2016 1:36 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:32 am

Raja ne smijemo biti ne zadovoljni poslije ovakve predstave, od igraca do navijaca :pljesak: Malo je nedostajalo srece ali ne mozemo je imati u svakoj utakmici. Ipak smo igrali protiv jedne od boljih ekipa u drzavi kojoj je jos i odgovara X.
To nije razlog da odmah odustajemo od evrope, ko bi nam garantovao ( i da smo dobili Zrninjski) pobjede u preostale 3 utakmice, pogotovo u Zenici?!
Mi trebamo pokusati dobiti sve tri naredne utakmice pa ako nam jos se sreca vrati na nekom kiksu konkurenta, odlicno eto evrope.
Ja vjerujem da cemo je aBd izboriti i to tek u posljednjem kolu.
Ova situacija sa SD i opstinom je malo poremitala ovu pozitivnu pricu ali vjerujem da ce uprava naci rjesenje. Situacija je toliko puna apsurda da to moze samo kod nas u drzavi ( imas nov. sredstva da nesto gradis, obnavljas na svom i oni ti ne daju?!). Muka mi je da sve nabrajam.

Mozda da nasi probaju intervencijom kod Koldzinog velikog sefa Bakira ili naseg navijaca A.Sarajlica rijesiti situaciju i dobiti dozvolu :rofl:

Željo nema predaje!!! :zeljeznicar1:
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:33 am

BHDragons je napisao/la:Kritikujete Đermanovića bez ikakvog razloga. Po meni je sasvim korektno odradio svoje, ako smo mogli Jocu istrpiti možemo i Đermu. I ja sam stava da je Beganović stvoren za ovakve utakmice, ali onaj stari Beganović. Ovaj sadašnji nam ne bi pomgao ni protiv Pofalićkog, baš mi je žao vidjeti ga onakvog ugojenog.
Nezz brate ali sad ako se pozder pokaze kao pojacanje meni je sasvim suvisan pa radije bi Mujagu da vidim koji je visok i koji skok igrom moze puno vise. Znam i da nemamo kad da eksperimentisemo jer nije jednostavno dati priliku mladom igracu ali svejedno nek ostane malo i onog NASA DJECA cime smo bili ponosni

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:34 am

Neće san na oči, sve se nešto vrtim, žena drobi " ti još nisi izašao sa tribine". Malo je falilo majku mu **** da legnemo sa veeeelikim osmjehom na licu. :zeljeznicar1:
イビチャ・オシム
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:34 am

Ajzea je napisao/la:Nikog ne treba trpiti, sem Zeljinu djecu.. Formirani igraci ili znaju ili ne znaju, to je gotova stvar. Do tog zakljucka sam dosao prevashodno zbog igara Lendrica i Stevanovica.
Upravo to. Ponavljam se ali radije trpiti Mujagu nego gledati nekog sa strane gotovog igraca sto ne zna

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:35 am

BHDragons je napisao/la:Kritikujete Đermanovića bez ikakvog razloga. Po meni je sasvim korektno odradio svoje, ako smo mogli Jocu istrpiti možemo i Đermu. I ja sam stava da je Beganović stvoren za ovakve utakmice, ali onaj stari Beganović. Ovaj sadašnji nam ne bi pomgao ni protiv Pofalićkog, baš mi je žao vidjeti ga onakvog ugojenog.
a kakav je to sadasnji Beganovic ajd mi vi pametnice recite, a kladim se da imam 13 puta vise pregledanih treninga samo u ovom mjesecu u odnosu na ove sto govore da je Beganovic debeo :ne: :ne:
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:36 am

joj izjave trenera čelika haha

vitezu je uslo ne znam ni ja kako, moramo nesto promjenit, aj zdrao hvala i vama
 
Avatar
sz21
Postovi: 231
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 5:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:37 am

Minjore je napisao/la:
BHDragons je napisao/la:Kritikujete Đermanovića bez ikakvog razloga. Po meni je sasvim korektno odradio svoje, ako smo mogli Jocu istrpiti možemo i Đermu. I ja sam stava da je Beganović stvoren za ovakve utakmice, ali onaj stari Beganović. Ovaj sadašnji nam ne bi pomgao ni protiv Pofalićkog, baš mi je žao vidjeti ga onakvog ugojenog.
a kakav je to sadasnji Beganovic ajd mi vi pametnice recite, a kladim se da imam 13 puta vise pregledanih treninga samo u ovom mjesecu u odnosu na ove sto govore da je Beganovic debeo :ne: :ne:
nije on debeo, samo je elegantno popunjen od piva sto je popio :rofl1: :oops1:
Jednom Zeljeznicaar, uvijek Zeljeznicar to je tako. I.O
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:39 am

MrRiccoli je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la: Pa to brate donosi itekako puno. Mi jesmo nenormalno zaribali u prvoj polusezoni ali mozda ne bi doveli sto jesmo da je bilo drugacije. Ma pare od Dzeke mi jos nismo dobili mozda neki manji dio jer znam da je Siljak govorio da mi to ne mozemo dobiti tek za nekih godinu od transfera tako da mislim da je to to. Al opet kontam odrekli smo se lako nase djece nema logike da je djermanovic ispred beganovica ali nikako.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Evropa nama znaci brzi napredak u svim segmentima i od toga ne treba bjezati,raja ce biti razocarana,al opet ne znas kome da zamjeris,kao sto kazes da su oni odigrali kako treba,mozda nikad ne bi vidjeli Lendrica i Stevanovica !! Sto se tice para od Dzeke one ce stici prije ili kasnije,dok ne stignu mozes skontati nesto sa strane !! Beganovic je sigurno zasluzio mnogo vise,ako neki mogu da zive od stare slave ,moze i on poslije onog gola u Madjarskoj,iskreno cudno mi je sto Edis njega ne gura,on ga je gotivio najvise od svih tenera,mozda mu i najvise pomogao !!
I najveci zagovornik Zeljine djece i onda vidia nekog Djermanovica dok je Beganovic na klupi. Ne bitno koliko u klubu ima para ali po meni Djermanovic bezveze platu dobija kad tu imamo Beganovica i Mujagica. Pa kako to sad sve utice na Beganovica sad kad mu najvise treba utakmica da bi napredovao, a on da je makar na klupi pa dobije sansu ali ne on je na tribinama iskreno zao mi je momka jer znam kad god igra on igra 100% i nakon onakve prosle sezone i evrope ode na tribine.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ja sam nedavno pisao o Djermanovicu pa me je neko napao da on nema veliku minutazu,da je povrijedjen bio i sl.Slazem se u potpunosti s tobom kad kazes da je nebitno kolko para u klubu ima,da nasa djeca moraju imati prednost..Neki igraci su se morali iskoristiti da nasa djeca napreduju,a mi smo uradili suprotno od toga,danas imamo situaciju gdje su Memija i Beganovic u velikom padu,Dado je povrijedjen bio pa je za njega i normalan taj pad !! Mora se nastaviti tradicija s nasom djecom i opcenito s mladim igracima,jedino tako mozemo naprijed !!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:39 am

Izlija je napisao/la:Neće san na oči, sve se nešto vrtim, žena drobi " ti još nisi izašao sa tribine". Malo je falilo majku mu **** da legnemo sa veeeelikim osmjehom na licu. :zeljeznicar1:
Kako bi zaspao ko beba...

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:42 am

diego1921 je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:
diego1921 je napisao/la: Evropa nama znaci brzi napredak u svim segmentima i od toga ne treba bjezati,raja ce biti razocarana,al opet ne znas kome da zamjeris,kao sto kazes da su oni odigrali kako treba,mozda nikad ne bi vidjeli Lendrica i Stevanovica !! Sto se tice para od Dzeke one ce stici prije ili kasnije,dok ne stignu mozes skontati nesto sa strane !! Beganovic je sigurno zasluzio mnogo vise,ako neki mogu da zive od stare slave ,moze i on poslije onog gola u Madjarskoj,iskreno cudno mi je sto Edis njega ne gura,on ga je gotivio najvise od svih tenera,mozda mu i najvise pomogao !!
I najveci zagovornik Zeljine djece i onda vidia nekog Djermanovica dok je Beganovic na klupi. Ne bitno koliko u klubu ima para ali po meni Djermanovic bezveze platu dobija kad tu imamo Beganovica i Mujagica. Pa kako to sad sve utice na Beganovica sad kad mu najvise treba utakmica da bi napredovao, a on da je makar na klupi pa dobije sansu ali ne on je na tribinama iskreno zao mi je momka jer znam kad god igra on igra 100% i nakon onakve prosle sezone i evrope ode na tribine.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ja sam nedavno pisao o Djermanovicu pa me je neko napao da on nema veliku minutazu,da je povrijedjen bio i sl.Slazem se u potpunosti s tobom kad kazes da je nebitno kolko para u klubu ima,da nasa djeca moraju imati prednost..Neki igraci su se morali iskoristiti da nasa djeca napreduju,a mi smo uradili suprotno od toga,danas imamo situaciju gdje su Memija i Beganovic u velikom padu,Dado je povrijedjen bio pa je za njega i normalan taj pad !! Mora se nastaviti tradicija s nasom djecom i opcenito s mladim igracima,jedino tako mozemo naprijed !!
Ma tacno tako, a ne da kazem ovako mozda glupo ali eto docepali se para i djecu poslali na tribine mi ako mislimo praviti neke transfere igraca djeca ce morati dobijati priliku. Ovu polusezonu malo i razumijem da je slabije dobijaju jer nam je svaka tekma kao finale pa se uzdamo u iskusnije ali ubuduce morat cemo imati vise prostora za nasu djecu

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
cala
Postovi: 949
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:43 am

Ja fakat ne znam sta se desava na treninzima, u i oko ekipe ali mi nije jasno na osnovu cega se bira klupa. Na klupi stoper, lijevi bek, zadnji vezni i jedan univerzalac (Enis) a od ovih napadacki orjentiranih Djermanovic i Dado. Znaci bukvalno nijednog igraca koji bi mogao donijeti neku prevagu kad se ganja rezultat. Da mi nemamo takvih igraca u rosteru pa haj i razumio bih, ali imamo Mujagu, Dzenisa, Halvadzica i onu maskotu Mailsona. Kakvi god da su, mogu doprinjeti ekipi barem u zadnjih 15-ak minuta kada se ganja rezultat. Fakat ne kontam...
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:48 am

Ja kad bi vidjeo bagere na Istoku to bi za mene bila Evropa.Nema šanse dok se dobro ne upucam da legnem,ne zbog neosvojena tri boda nego zbog onih lešinara iz SD i opštine sjeme im se zatrlo.Zadovoljan sa igrom veceras,naravno da moze bolje ali je veceras to bilo na nekom zadovoljavajucem nivou.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
AnelZ
Postovi: 41
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:32 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:49 am

MrRiccoli je napisao/la:Ovo oko karti ja bi se smio kladiti da je vise ljudi bilo nego protiv sirokog

Sent from my C5303 using Tapatalk
Jug je mnogo manje bio popunjen danas nego protiv Širokog i to se sa sjevera veoma dobro moglo vidjeti, sjever je za svaku pohvalu bio veceras :) ovih 8500 sto je savez dao kao sluzbenu informaciju je poprilicno tacno.

Sto se tice price oko stadiona, moram reci da mi nije pravo sto smo krenuli u izgradnju prije nego sto smo imale sve potrebne papire, jebes usmenu saglasnost. No siguran sam da cemo ovu pricu opet rijesiti brzo i u nasu korist. Ovdje je opcina u mojim ocima najmanji "demon" (iako ima nekoliko nelogicnosti u ovoj prici koje im uveliko zamjeram) koliko je to zapravo SD i **** trebamo da stavimo na njih, a Opcina samo radi u skladu sa informacijama koje dobije. Mislim, nije ni meni drag Koldzo i vrijeme je da ide sa te funkcije nakon svih ovih godina jer je promjena potrebna ali mislim da smo veceras **** trebali da stavimo na druge osobe koje su zapravo razlog ove situacije.

Umjesto protesta ispred Opcine nama bi vise odgovaralo da opstruiramo bilo kakve radove i poslovne aktivnosti na i u Plavom Zamku jer je to gdje SD uzima novac i onemoguciti im pristup sjedistu koje je u sklopu sjeverne tribine :) Opcina moze doci naredni put na red nakon sto dobijemo odgovor na ovu nasu zalbu ukoliko bude nekih nelogicnosti u tom odgovoru. Naravno da cemo vise vjerovati informacijama koje nam plasira nas klub i validno ih potkrijepi sa dokazima nego one koje dobijamo od SD-a koji ocigledno zele da ostvare neku licnu korist od svega ovoga :)
Zadnja izmjena: AnelZ, dana/u sub apr 30, 2016 1:52 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:50 am

MrRiccoli je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la: I najveci zagovornik Zeljine djece i onda vidia nekog Djermanovica dok je Beganovic na klupi. Ne bitno koliko u klubu ima para ali po meni Djermanovic bezveze platu dobija kad tu imamo Beganovica i Mujagica. Pa kako to sad sve utice na Beganovica sad kad mu najvise treba utakmica da bi napredovao, a on da je makar na klupi pa dobije sansu ali ne on je na tribinama iskreno zao mi je momka jer znam kad god igra on igra 100% i nakon onakve prosle sezone i evrope ode na tribine.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ja sam nedavno pisao o Djermanovicu pa me je neko napao da on nema veliku minutazu,da je povrijedjen bio i sl.Slazem se u potpunosti s tobom kad kazes da je nebitno kolko para u klubu ima,da nasa djeca moraju imati prednost..Neki igraci su se morali iskoristiti da nasa djeca napreduju,a mi smo uradili suprotno od toga,danas imamo situaciju gdje su Memija i Beganovic u velikom padu,Dado je povrijedjen bio pa je za njega i normalan taj pad !! Mora se nastaviti tradicija s nasom djecom i opcenito s mladim igracima,jedino tako mozemo naprijed !!
Ma tacno tako, a ne da kazem ovako mozda glupo ali eto docepali se para i djecu poslali na tribine mi ako mislimo praviti neke transfere igraca djeca ce morati dobijati priliku. Ovu polusezonu malo i razumijem da je slabije dobijaju jer nam je svaka tekma kao finale pa se uzdamo u iskusnije ali ubuduce morat cemo imati vise prostora za nasu djecu

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ispade da je suplja bila ona s nasom djecom,razumijem ja da nam je bitna ne svaka tekma nego svaki sekund tekme,al sigurno je bilo prilika da se da veca minutaza nekim igracima,nisam za to da se nasa djeca guraju pod svaku cjenu,slazem se da se mora gledati kvalitet,al ako su na istoj razini,onda se zna !! Doveli smo se u situaciju gdje imas 20 igraca a nemas koga da ubacis,zato sto si neke previse forsirao a neke zapostavio,kad se sjetim samo da smo razmisljali i o B ekipi.. :rofl:
Gledam Partizan hladno gura Vlahovica 2000 god,normalno da ce za god-dvije uzeti dobre pare na njemu !!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 1:56 am

Meni je zadnjih nekoliko utakmica nas najlosiji igrac Sinisa totalno izgubljen kad ima loptu okej je defanziva ali s loptom uzas, Kerima bih ja gurnuo na prirodnu poziciju jer je na derbiju pokazao koliko je tu bolji a Sinisa na klupicu malo..
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 30, 2016 2:02 am

@diego1921 upade mi u oci ovo oko ekipe B jel pokusavas nekog ismijavati na taj nacin ili se ne razumijes sta znaci ekipa B, jer sigurna ta druga ekipa nece igrati Premier ligu vec neku kantonalnu....pogledaj Klubove koji imaju B ekipe i u kojim rangovima se natjecu.
:zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija