Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:08 am

exdomorocki je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:
IvanOsim je napisao/la:Cinjenica je da nemamo neki strucni stab i da Edis nije najbolji trener, al isto tako cinjenica je da smo u prvenstvu upisali odlicne i za mene potpuno neocekivane rezultate, eh sad to sto pacenici nakon drugog poraza odmah zele otkaze i slicno u trenutku kad nam je ostalo jos 5 utakmica..

Ja sam odmah pisao da nam Bekric nece biti pojacanje, pogotovo ne za evropu, kao ni Bogicevic, i da moramo svim silama pokusati zadrzati nase dobre igrace tipa Bogdanovic, jer nema na svakom koraku takvih igraca..
Smatram ni da nam Zahirovic nece biti neko pojacanje, pogotovo ne za evropu ako je izborimo..
Moje je misljenje da Misimovic ne treba voditi sportski dio, kao ni Nikolic, jer zaista se trose tamo gdje ne mogu ponuditi mnogo, a i trebaju sa sebe skinuti pritisak i angazovati ili dodatni strucni stab ili sp. direktora koji ce pratiti igrace i traziti pojacanja..

Memisevic i Besirevic iz Radnika su zlatne koke nase lige i treba im dati 200 milja evri za njih isplatit ce se..
Koliko ti imas od Memisevica i Besirevica majke ti...
Forsiras ih ko Husaric svoje igrace po fb i svim mogucim stranicama...
Evo da ih vise ne spominjes, nasi nece ni jednog igraca iz nase lige, da vise ne forsiras pricu...
A to ko je za koji dio dobar ili ne, ne bih ulazio u to, samo cu reci da bi svaki tim uzeo 80% igraca koje smo mi doveli na proslom prelaznom roku...
Ma lupeta.Da imalo prati igrace u PL,znao bi da je tog istog Besirovica Oda prosle zime nabio s noge na nogu nakon 2 treninga
Ma prijatelju sve ja razumijem nego sam mu stavio do znanja neke druge stvari...nek skonta

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:15 am

hados je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
hados je napisao/la:Citam i nemogu da vjerujem koliko smo licemjerni...koliko pljuvaca i kako jedva docekaju da izvire iz miisih rupica...Edis je sve pokusao, rekao je da su najvise radili na prekidima. Pa lako je nakon poraza praviti kombinacije i gledam djecurliju kako pise da je trebao igrace odmoriti za derbi...da je trebao ovo ili ono...Nije vas sramota, kakvi navijaci imate tolerancije za covjeka koji je svoj zivot podredio Zelji... prevrtljivi misevi..Dajmo nasem treneru punu podrsku, da iz ovog izadje pametniji i bolji...Da se neobazire na ove miseve i pljuvace koji nam i netrebaju i radi kojih smo jako slicni pitarima.. Mi smo uz svog Zelju i svog Edisa do kraja i niko nas nemoze poljuljati u ovoj kompletnoj pozitivnoj plavoj prici koju smo napravili ove godine i na kojoj nam svi klubovi zavide... Edis je najposveceniji trener zajedno sa Karicem i ne ser*** vise ppodrzite svoj klub i svog trenera ne budite pitari...Ne pravite pritisak nego u prvoj minuti derbija svi u glas Mulalic Edis i Volim te Zeljo...da pokazemo kako smo uz njih i kad ide lose da pokazemo koliko se razlikujemo od svih i koliko smo iznad svih..SAMO Pozitivu furajte od sad Molim Vas...
Nije mi jasno šta si se ti navio :) . Niko nije pljuvao, odnosno večina nije. Ukazivali smo na evidentne greške i propuste. Do daljnjeg ima našu podršku. On mora puno raditi na sebi, umiriti priču o pogibijama na tekmi, raditi više na igri.Sa igrom će doči rezultati. Neka mu Švabo bude na pameti sa ovom izjavom I u "Zelji", i u reprezentaciji, i u “Partizanu", i u "Panathinaikosu", i u “Sturmu", nikad se nisam opterecavao nekom taktikom. U principu, mene je uvijek interesovala konstrukcija, a ne destrukcija.
Nema napretka preko noči. Sinošnju huju navijača je sam izazvao i toga mora biti svjestan. Željo je golem :) i ne dopušta školovanje o njegovom trošku. Ili jesi ili nisi makar bio Švabo. Zašto Švabo? Kada su ga doveli za trenera u Želju niko mu nije garantovao ništa. Da nije uspjo bio bi samo još jedan veliki igrač a slab trener. Na našu sreču bilo je :klanjase2: Nadam se da će Edis napraviti karijeru vrijednu respekta. Na tom putu mora biti spreman na kritike, i on i vi koji ga branite kao da ste na platnoj listi :) Raja iz Doline je vazda znala puno fudbalu i tu raju nemere niko farbati. Ta raja zna biti kruta do bola kad vidi da je levate. To su iskusili veči od Edisa.
Haj kad si kreno da te pitam molim te posto inace preskacem postove velikih stručnjaka i negativaca sa foruma i ne citam ali ti si meni repl, pa da te pitam koje su to greške tacno na koje se ukazuje. Mozes li dati tu idealnu formaciju za sinoc pošto se jbg nemozemo farbati pa ces dobiti bruku postova zašto to nije dobro :). Izvini ako ovo zvuci malo !!! ali npr... kako mi mozemo znati bolje stvari iz svlacionice i neke detalje a svi ser*** Bekrica je sinoc onako sporog i tromog i kreativca koji nije uvezao pasa ni primio lopte morao staviti negdje, jer bi ga razapeli da je izgubljeno a da on nije igrao.. Blagojevic je sigurno okretni brzi i agresivniji i igrao je na sredini.. Memija na beku i morao je biti brz izgac, da je bio kramar primili bi jos 2 kako su jaki po stranama..itddd ..također moglo se desit da je Lendricu uoci same utakmice crko play station 4 i bude toliko sjeban da ga mulalic ostavi na klupi.. a mi opet jeb... sve itd itd... Hocu reci sacekajte malo dajmo treneru bilo kojem makar polusezonu al bez pritiska i sra*** ..Ja iskreno nisam zadovoljan igrom mozda na jednoj utakmici sa ovom novom ekipom, ali nemozemo postati real preko noci..(jest da sam poceo kritikovat Bekrica :) jer me vuku za jezik ) ali necu vise...
Jednim djelom ti je Ajzea odgovorio :) , Mirko je morao igrati. Idealna formacija? Ona koja ima glavu i rep a ne stoper šalje dvije hiljade dugih lopti na Lendrića. Memija nije bek, Slovenac :) uđe pa izađe :) Gdje je ta obečana borba, niko ni žuti da dobije...ima toga još. Nije samo ova tekma u TZ u kojoj je napravio greške. Od početka proljetnog djela nema napredka u igri. Kada bi bila samo ova zadnja tekma niko mu nebi ništa rekao, dogodi se svakom...idemo dalje. Samo nije to jedna tekma, na žalost.
Niko Sablji ne skida glavu. Opet ponavljam da ima našu podršku za sada. Ako ovako nastavi ta neće dugo trajati. Znaš narodnu MOŽEŠ KAKO HOČEŠ ALI NE DOKLE HOČEŠ ;)
ŽELJO JE GOLEM NA SE BILO KO NA NJEMU UČI
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:33 am

ChWilla je napisao/la:materijal je vjerovatno najbolji u ligi. nego protiv slobode nismo iskoristili ni 30% istog. šta se može do nedjelje promijeniti da taj procenat dignemo bar na jedno 60%...ne znam.
Moguce je pravilnom formacijom i da se na svakoj poziciji iskoristi maksimalno sto imamo. Nema puno pametovanja i guranja veznjaka na krilo ili desnjaka na lijevog beka.
Po meni Sarajevo nije favorit, al eto bolje da jesu radi psihologije.
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:39 am

Leon_Professional je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:materijal je vjerovatno najbolji u ligi. nego protiv slobode nismo iskoristili ni 30% istog. šta se može do nedjelje promijeniti da taj procenat dignemo bar na jedno 60%...ne znam.
Moguce je pravilnom formacijom i da se na svakoj poziciji iskoristi maksimalno sto imamo. Nema puno pametovanja i guranja veznjaka na krilo ili desnjaka na lijevog beka.
Po meni Sarajevo nije favorit, al eto bolje da jesu radi psihologije.
Ako mi mozes reci samo po kojem parametru Sarajevo nije favorit
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:40 am

FKZ1921 je napisao/la:Previše važnosti dajemo jednoj utakmici,jednoj sezoni...u odnosu na strategiju kluba,u odnosu na budućnost kluba.
Postajemo nestrpljivi a to nije dobro. U takvom stanju,obično se prave greške. Nekad je neko pametan,s velikim razlogom rekao " strpljen,spasen". Nadam se da ćemo biti dovoljno pametni,strpiti se i prepoznati šta se radi,koji su ciljevi,kako ih ostvariti,koji su prioriteti...
Za početak,treba nam biti jasno da niko nema čarobni štapić. I ništa ne može preko noći,nazor,preko reda...
Derbi...
U našoj situaciji je to samo jedna od utakmica u kojoj bi bilo dobro osvojiti tri boda.
Realno,FKS je u ovoj utakmici favorit,bolje stoje na tabeli,u boljoj su formi,odmorniji su...
Mi još nemamo tim za koji znamo šta može i šta možemo očekivati. I to je u ovoj fazi formiranja tima poprilicno normalno.
Ali stoji činjenica da nas tim ima potencijal. Iz te činjenice možemo crpiti neki optimizam i nadati se da će taj potencijal,uz puno trke i zalaganja,možda okrenuti utakmicu u nasu korist.
Ali,kako god se završila ova,kao i sve preostale utakmice u ovom prvenstvu,kod nas navijača se ništa ne bi trebalo bitno promjeniti u odnosu prema klubu,prema ljudima koji vode klub,prema planovima i cijevima koji su postavljeni za naredni srednjoročni period.
Trebamo se malo više opustiti i uživati.
stvarno te postujem i volim citati ono sto pises i imas za reci. s druge strane, jasno mi je da zelis spustiti loptu, smiriti situaciju i jasno mi je zbog cega to radis. tako i treba.

medjutim, mislim da moramo i trebamo razgovarati o nekim stvarima. posebno mi izmedju sebe na ovom forumu, jer koliko pratim, a dugo pratim, ovdje Zeljo nema dusmana. svi ga mi bezuvjetno volimo i nasa podrska nije upitna. mozemo biti kivni i ljuti, ali uvijek smo tamo gdje trebamo biti i tako ce ostati sve dok smo zivi.

mislim da ne trebamo zatvarati oci pred cinjenicom da nemamo igru. rezultat u ligi imamo ali je on po meni prije svega plod nekih drugih stvari a ponajmanje smisljenje fudbalske strategije i neke taktike te ozbiljnog pristupa igri. sve je to do sada bilo kilavo i nekako na silu.
ja imam svoje vidjenje cijele situacije koje necu ovdje iznositi jer bi dodatno talasao a to nam u ovom trenutku ne treba. reci cu samo to da sve svoje nade polazem u covjeka kojeg sam donedavno najvise pljuvao i prozivao, cineci to u svom neznanju zbog njegovog tihog djelovanja iz sjene. naravno, mislim na Senada od kojeg ocekujem da ce se i ovaj put izboriti sa "posljeratnim zvjezdama" i poznavacioma "modernog fudbala" a za dobrobit Zelje i nasih rezultata.

svaka cast svima, ali Zeljo je iznad svega!

kako si vec dva puta rekao "lopta je to" tako se ja s punim pravom nadam da ce se vec za vikend lopta okrenuti na nasu stranu i da cemo prekinuti crni kosevski niz i izgurati ovu polusezonu bez prosipanja bodova sto bi nas trebalo odvesti u Evropu.
ako i ne uspijemo, necu zaliti.
"lopta je to"
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:42 am

Kukamo bezveze, nemamo od toga ništa...Sudi nam Jakupović, završena priča...Mi moramo odigrati najbolje što u ovom trenutku možemo, znamo, pa ćemo vidjeti...Da imamo najveći potencijal u našoj ekipi, brate imamo...Doveli smo odlične igrače za naše uslove, neki su uhvatili svoj ritam, neki još nisu, što ne znači da ih sada trebamo nabiti nogom...Ne bih volio da opet mijenjamo veliki broj igrača, ok na zimskoj pauzi smo bili prisiljeni na tako nešto, sada baš i nismo...Znamo svi, vidimo svi otprilike gdje nam škripi i vjerujem da će naša Uprava na vrijeme reagovati i omogućiti da još jači uđemo u naredno prvenstvo...Imamo još 5 utakmica, odigrati hrabro, jako i vidjet ćemo na kraju...VOLIM TE ŽELJO!!! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:52 am

CARSONIO je napisao/la:[
Ako mi mozes reci samo po kojem parametru Sarajevo nije favorit
Zbog toga sto je ovo derbi, prije svega. Ne igraju nista bolje od nas, nemaju bolje igrace od nas. Je li treba reci da su favoriti pa otici se braniti gore?! Vise su favoriti bili na Grbavici pa su izgubili, tj. razbijeni su bili. Mislim da nema potrebe da se mi raspravljamo jesu li oni favoriti ili nisu, ima vaznijih stvari, a u biti sta znaci to ako si favorit?!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 10:53 am

Evo se i zvanicna dozvala i krenula ponovo sa uplatama! :palacgore:
Hajdemo svi vratiti pozitivu ( ako pozitivno mislimo, pozitivno ce se i desiti aBd), definitivno imamo vise razloga za to a analize ostaviti za kraj sezone.
Uvijek uz tebe! :zeljeznicar1:
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:01 am

Sta je sa fan shopom tj. online fan shopom bili su poceli na fb stranici izbacivati artikle i stali
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:09 am

Mi ako budemo igrali na posjed i da mi kreiramo napade trica nam ne gine. Igrati defanzivno, na kontre i tu je naša šansa
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:16 am

U nedjelju je u igri mnogo toga, finansijski aspekt mi prvi pada na pamet. Najmanje 1,5 milion maraka je na kocki. Ima utakmica i poslije ove, ali poraz u derbiju sumnjam da mozemo nadoknaditi do kraja sezone. Igrace premirati, naloziti, postaviti najbolju mogucu formaciju, nek rade sta hoce, al u nedjelju 3 boda moraju doci na Grbavicu, moraju!
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:23 am

hardwell je napisao/la:Mi ako budemo igrali na posjed i da mi kreiramo napade trica nam ne gine. Igrati defanzivno, na kontre i tu je naša šansa
Apsolutno se slazem sa tobom jedini nacin za tri boda do 80 minute nemoj srljati samo cekati kontru tiago,lendric,memija,stevanovic jedan drugi memija mora proci to je sigurno
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:26 am

exbabilon je napisao/la:U nedjelju je u igri mnogo toga, finansijski aspekt mi prvi pada na pamet. Najmanje 1,5 milion maraka je na kocki. Ima utakmica i poslije ove, ali poraz u derbiju sumnjam da mozemo nadoknaditi do kraja sezone. Igrace premirati, naloziti, postaviti najbolju mogucu formaciju, nek rade sta hoce, al u nedjelju 3 boda moraju doci na Grbavicu, moraju!
:pljesak: Ali kad se mora uvijek se nesto podrepi :ganja: Nadam se da nece, jer cuva Bog Zelju svog. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:32 am

Moralo se i u Tz al ništa nismo vidjeli.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:33 am

Trening zatvoren za javnost..
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:33 am

Imal' sta novo ? :ganja:
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:33 am

ti si trebao lijepo reći da ti nisi javnost nego minjore s foruma... :rofl:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:44 am

Vidi sto komsije prebacuju ulogu favorita a ujedno i pritisak na nas. Kao mi puno ulozili a oni nisu, njima kao eveopa ne treba?!
Kakvi smetljari, zato Zeljo u nedjelju aBd hrabro do nove pobjede!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:46 am

Nama kojima je Zeljo u srcu u nedjelju je najvaznija utakmica sezone.Bez obzira na vaznost tri boda nama je uvijek vaznije bilo uzdignute glave proci gradom.Nadam se da igraci to znaju i zato hrabro u boj u nadjelju da obradujete plavu naciju,zabijte im tri komada,kvalitetniji smo od njih.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 22, 2016 11:46 am

pa nisu ni mogli uložiti sad na zimu kad su morali sanirati posljedice ranijih "ulaganja" i nadljudskim naporima smanjiti roster sa 50 aktivnih igrača. u koje naravno ništa nije uloženo nego su džaba igrali, a džaba i raskinuli masne ugovore u svoju korist...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija