Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
mamaSmurf
Postovi: 151
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:04 pm

storm_raider je napisao/la:Laku noc momci i cure. I oni koji se tako osjecaju. :mrgreen:
:palacgore:
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:05 pm

----------------------------- Kjosevski
Memija/Stevanović---Aco----------Hodža----Kramarić
--------------------Zolotić-----------Blagojević
--Stanić/Stevanović-------Bekrić------------Tiago/Stanić
-----------------------------Lendrić

Mislim da je dilema Edisu za prvu utakmicu, ove tri pozicije. Desni bek i dva krila.
Zadnja izmjena: shzna, dana/u sub feb 13, 2016 1:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:05 pm

Okolele je napisao/la:Po meni oni koji su zasad sigurni u prvoj postavi..Kjosevski,Kosoric,Kramaric,Memija,Bekric,Tiago i Lendric
Nisam siguran što se Memije tiče da je siguran kao starter....činjenica je da se malo opustio nakon Evropskih tekmi. Ne bi on beka igro, on bi ofanzivno malo... Takođe malo je i do glave...jbg ode Baja, ode Mire, uzeše lovu, a on ostade da ore po ovim livadama, još upitno mjesto u ekipi...biće izazova sa njim. Takođe mislim da će do početka prvenstva i oba Stevanovića biti spremni i da će biti starteri. Kako sada stoje stvari Edisova najveća dilema je Bogi ili Hodžurda, s tim da za sada Bogi ima prednost.
:zeljeznicar1:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:07 pm

Sigurni su Zola i Blagojevic a Memija i nije toliko kao ni Tiago iako bi ja volio da njih dvojica imaju mjesto u prvih 11.. Meni se cini da se Memija bori sa M.Stevanovicem za poziciju na desnom krilu a da je S.Stevanovic blizi poziciji desnog beka..

Bogicevic ima prednost nad Hodzurdom od kako je dosao i mislim da ga Edis neopravdano favorizira..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u sub feb 13, 2016 1:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:13 pm

Jedno je sigurno, niko nece igrati na osnovu imena i to je ono najvaznije. A kako god okrenes, imat cemo jaku klupu sa igracima koji mogu preokrenuti situaciju ako zagusti.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:13 pm

edis je tiagov fan. bez obzira na defanzivne i taktičke slabosti, on je pokazao da može svakoj odbrani u našoj ligi u svakom trenutku "složiti čarlamu" i napraviti višak. mislim da on zasad ostaje starter na lijevom krilu.

stanić jeste "univerzalan" ali ubjedljivo, premoćno najbolje partije ikad je pokazao na desnom beku kad je bio i na širem spisku A reprezentacije. on "iz mjesta" ne može napraviti neki višak, ali itekako može kad se zaleti u punoj brzini sa bekovske pozicije i tako je najbolje kod nas i igrao - onda kad je malo sazrio i pohvatao kad se treba vratiti nazad. to je ono što memiji fali u ovom trenutku da u punoj mjeri iskoristi fizičke predispozicije i postane pravi moderni bek koji pokriva cijelu stranu.

u kakvoj god da je formi mislim i da će miroslav stevanović zasad igrati desno krilo.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:17 pm

ChWilla je napisao/la:edis je tiagov fan. bez obzira na defanzivne i taktičke slabosti, on je pokazao da može svakoj odbrani u našoj ligi u svakom trenutku "složiti čarlamu" i napraviti višak. mislim da on zasad ostaje starter na lijevom krilu.

stanić jeste "univerzalan" ali ubjedljivo, premoćno najbolje partije ikad je pokazao na desnom beku kad je bio i na širem spisku A reprezentacije. on "iz mjesta" ne može napraviti neki višak, ali itekako može kad se zaleti u punoj brzini sa bekovske pozicije i tako je najbolje kod nas i igrao - onda kad je malo sazrio i pohvatao kad se treba vratiti nazad. to je ono što memiji fali u ovom trenutku da u punoj mjeri iskoristi fizičke predispozicije i postane pravi moderni bek koji pokriva cijelu stranu.

u kakvoj god da je formi mislim i da će miroslav stevanović zasad igrati desno krilo.
:palacgore: :palacgore: :palacgore: Baš tako, sve se slažem....jbg valjade Tijago jesenas, diže nas iz mrtvih...kako god neće to Sablja samo tako gurnuti pod tepih...

:zeljeznicar1:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:18 pm

Tiago je od kako je dosao nas najopasniji igrac i to je cinjenica.. On je konstantna opasnost za protivnicku odbranu a ja mislim da on i ne treba da ima neku zadacu u defanzivi jer potrosnjom u defanzivi bi sigurno bio umanjen njegov ofanzivni potencijal.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:22 pm

kad igra krilo mora se malo vraćati i pomagati, jer inače dolazi do udvajanja napada na toj strani i prave se opasne situacije. to mu jeste slabost. ali bez obzira na to boljeg na toj poziciji nemamo u ovom trenutku.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:23 pm

Tiago je defanzivno tanak skroz..
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:27 pm

Zola i Blagojevic ce morati krpiti tu prazninu iza Tiaga.. I jedan i drugi mogu pokriti veliki dio terena tako da im to ne bi trebao biti problem. Defanzivno bi nasa lijeva strana mogla biti losiji dio defanzivne linije bar na papiru.. Tiago ofanzivan dok se Bogi i ne moze pohvaliti nekom brzinom.. Valjda ce se sve dobro ukomponovati..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u sub feb 13, 2016 1:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:28 pm

Vozdrica
 
Kare2404
Postovi: 17
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:28 pm

Steta za Jaleta i njgovu povredu kako bi bili jos bolji i jaci Aco i on.
 
Kare2404
Postovi: 17
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:33 pm

Niko kao Kokot Zoran :zeljeznicar1:
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:37 pm

A slatkih muka :mrgreen:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:39 pm

cala je napisao/la:A slatkih muka :mrgreen:
Bas tako, prije se sekiras sta ces ako se Tiago ili Djelmic povrijedi, mora onda Joco ili Dzenis na krilo, mene uopste ne brinu bekovske i krilne pozicije sad..
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:47 pm

Eno hadalji prenose i Slobodu, kako su se jeftino prodali, bas mi je drago da im je forum propo ko zeton
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:49 pm

cikazubo je napisao/la:
cala je napisao/la:A slatkih muka :mrgreen:
Bas tako, prije se sekiras sta ces ako se Tiago ili Djelmic povrijedi, mora onda Joco ili Dzenis na krilo, mene uopste ne brinu bekovske i krilne pozicije sad..
Sad na skoro svi pozicijama imamo po 2 kvalitetna igraca. Jedino me malo brine vezni red, idealno je Blagoje, Zola i Bekrija ispred njih i tu malo skripimo za izmjenama. Al eto kazu da prelazni rok jos nije gotov a moze i neko od mladjih uletiti tu.
Koji qrac pratite vise ss, sad nek rade sta hoce.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:50 pm

Ama slatke muke al'opet su muke. Znas ti nas ako ne bude razvaljivanje sa Sirokim pola raje ce rec **** vas vasa pojacanja itd. Mene to brine. Koliko god se pravimo da smo realni svi potajno ocekujemo da razbijemo ligu. Nadam se da ce na terenu momci da ginu pa i ako ne bude sve naj naj da raja prepozna da se nesto pozitivno desava.
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:50 pm

cipiripi je napisao/la:Eno hadalji prenose i Slobodu, kako su se jeftino prodali, bas mi je drago da im je forum propo ko zeton
mojne o njima, ko ih beye

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 22 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija