Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 11:33 am

vrbanjusa je napisao/la:http://fkzeljeznicar.ba/fk-zeljeznicar- ... ica/19504/

Molio bih sve vas da podjelite ovo na drustvenim mrezama. Da se pomogne djetetu.
Rijad Đulić, učenik Osnovne škole Mula Mustafa Bašeskija, član Plivačkog kluba Sport time i veliki navijač FK Sarajevo, obolio je od aplastične anemije. Za liječenje u Turskoj su potrebna velika finansijska sredstva, a u akciju prikupljanja se uključio i FK Željezničar koji će donirati 2000 KM.

Rijad je odličan učenik, marljiv sportista i osvajač mnogih medalja na državnim prvenstvima i međunarodnim turnirima. Rijadu je jučer u posjeti bio i njegov najdraži fudbaler, Leon Benko. Njegov PK Sport time organizuje humanitarni plivački miting koji će se održati 16. aprila, a očekuje se učešće oko 500 plivača.

Rijadu Đuliću možete pomoći uplatom na namjenski žiro račun:

UniCredit Bank broj računa: 3386902552097760; Korisnik: Aida Đulić
Nadam se da ce se Rijad izlijeciti i da ce veliki broj nasih navijaca ucestvovati u ovoj akciji. Hajdemo pomoci djetetu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 11:38 am

treba biti oprezan protiv slobode, treba se sjetiti 2008. kad smo isto u polufinalu igrali sa slobodom i prva utakmica je takodjer bila na grbavici... ali s druge strane edis to zna, igrao je obe utakmice tada, nece letiti pred rudu, mada da budem iskren, ocekujem, uprkos teskoj utakmici, 2 razlike za nas, najbolje 2-0, pa da mirno privedemo revans bez mnogo muke...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 11:44 am

SWRA_1921 je napisao/la:Glupost mi je objavljivanje oko ciscenja stolica, al eto...

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk
Nije glupost, sasvim je u redu jednom se oglasiti povodom ovoga da bi ljudi znali sta ih moze ocekivati kada dodju na utakmicu.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 11:45 am

vrlo moguce cemo oboriti rekord celika, koji je u jednoj polusezoni skupio cak 39 bodova (13 pobjeda i 2 poraza), nas rekord je 37 bodova (12 pobjeda, 1 remi i 2 poraza). ovog proljeca ako ovako nastavimo, imacemo omjer 14 pobjeda i 1 remi...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 11:54 am

Koja je to sezona Celika bila? Ili sam ja bas omatorio...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 11:56 am

storm_raider je napisao/la:Koja je to sezona Celika bila? Ili sam ja bas omatorio...
drugi dio sezone 95/96
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 11:58 am

jovanmaksimovic je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Koja je to sezona Celika bila? Ili sam ja bas omatorio...
drugi dio sezone 95/96
Jesam, omatorio sam.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 12:07 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Koja je to sezona Celika bila? Ili sam ja bas omatorio...
drugi dio sezone 95/96
I onda dodju zadnje kolo na Grbavicu i popiju cetiri komada. 8-)
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 12:11 pm

Ovo mi se uopšte ne svidja. Menadžer Zahiroviću i Pozderu je isti što znači da je on doveo svog igrača u Želju. Ne želim da menadžeri sklapaju ekipu.
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 12:15 pm

ž'21 je napisao/la:Ovo mi se uopšte ne svidja. Menadžer Zahiroviću i Pozderu je isti što znači da je on doveo svog igrača u Želju. Ne želim da menadžeri sklapaju ekipu.
Mora da se salis,ovo mozes napisati kad frajer dovede 5 igraca i to lazni igraca,zahirovic je prava stvar a ovog nismo gledali,al za ove lige ne moze biti los !! :shisha:
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 12:15 pm

ž'21 je napisao/la:Ovo mi se uopšte ne svidja. Menadžer Zahiroviću i Pozderu je isti što znači da je on doveo svog igrača u Želju. Ne želim da menadžeri sklapaju ekipu.
Nije bas tako, nasi su bili jako zainteresovani za Pozdera toliko da mu se otislo na noge radi dogovora. Menadzeri su na upit iz kluba ponudili igrace uostalom agencija koja ih zastupa ima bolje igrace nego sto su u nasoj ligi.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 12:17 pm

Zahirovic je reprezentativno ime i vec sada se pokazao kao pojacanje, a ovaaj drugi cemo tek da vidimo.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 12:17 pm

pile87 je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:Ovo mi se uopšte ne svidja. Menadžer Zahiroviću i Pozderu je isti što znači da je on doveo svog igrača u Želju. Ne želim da menadžeri sklapaju ekipu.
Nije bas tako, nasi su bili jako zainteresovani za Pozdera toliko da mu se otislo na noge radi dogovora. Menadzeri su na upit iz kluba ponudili igrace uostalom agencija koja ih zastupa ima bolje igrace nego sto su u nasoj ligi.
Ako je tako, onda sve ok (Y)
diego1921 je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:Ovo mi se uopšte ne svidja. Menadžer Zahiroviću i Pozderu je isti što znači da je on doveo svog igrača u Želju. Ne želim da menadžeri sklapaju ekipu.
Mora da se salis,ovo mozes napisati kad frajer dovede 5 igraca i to lazni igraca,zahirovic je prava stvar a ovog nismo gledali,al za ove lige ne moze biti los !! :shisha:
Ne šalim se, ne želim da menadžeri dovode igrače i da se predstavlja kao proces višemjesečnog skautinga.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 12:17 pm

Ma ja ne mislim da je Pozder neka krađa, ali eto sacekat cemo da vidimo. Kao sto treba i za svakog igraca, prije no sto pocnemo donositi sud.
Ne znam kako je zavrsio u 4. ligi njemacke prosle godine :? edit: igrao je i ranije po tim nizim ligama u Njemackoj..
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 12:20 pm

ž'21 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:Ovo mi se uopšte ne svidja. Menadžer Zahiroviću i Pozderu je isti što znači da je on doveo svog igrača u Želju. Ne želim da menadžeri sklapaju ekipu.
Nije bas tako, nasi su bili jako zainteresovani za Pozdera toliko da mu se otislo na noge radi dogovora. Menadzeri su na upit iz kluba ponudili igrace uostalom agencija koja ih zastupa ima bolje igrace nego sto su u nasoj ligi.
Ako je tako, onda sve ok (Y)
diego1921 je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:Ovo mi se uopšte ne svidja. Menadžer Zahiroviću i Pozderu je isti što znači da je on doveo svog igrača u Želju. Ne želim da menadžeri sklapaju ekipu.
Mora da se salis,ovo mozes napisati kad frajer dovede 5 igraca i to lazni igraca,zahirovic je prava stvar a ovog nismo gledali,al za ove lige ne moze biti los !! :shisha:
Ne šalim se, ne želim da menadžeri dovode igrače i da se predstavlja kao proces višemjesečnog skautinga.
Ulazis u neke teme gdje ne bi trebao,ova uprava je uradila mnoge stvari,najmanje sto mozes je da im vjerujes,ima teren momak ce pokazati,posto Djermanovic nije se pokazao kako smo mi mislili,znaci trebali smo lincovati nekog,opusti se !!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 12:23 pm

diego1921 je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:
pile87 je napisao/la: Nije bas tako, nasi su bili jako zainteresovani za Pozdera toliko da mu se otislo na noge radi dogovora. Menadzeri su na upit iz kluba ponudili igrace uostalom agencija koja ih zastupa ima bolje igrace nego sto su u nasoj ligi.
Ako je tako, onda sve ok (Y)
diego1921 je napisao/la: Mora da se salis,ovo mozes napisati kad frajer dovede 5 igraca i to lazni igraca,zahirovic je prava stvar a ovog nismo gledali,al za ove lige ne moze biti los !! :shisha:
Ne šalim se, ne želim da menadžeri dovode igrače i da se predstavlja kao proces višemjesečnog skautinga.
Ulazis u neke teme gdje ne bi trebao,ova uprava je uradila mnoge stvari,najmanje sto mozes je da im vjerujes,ima teren momak ce pokazati,posto Djermanovic nije se pokazao kako smo mi mislili,znaci trebali smo lincovati nekog,opusti se !!
Zbog čega ne bi trebao reći svoje mišljenje? Ovi ljudi jesu uradili vrhunske stvari, ali ako ima negativnih stvari, ja ću ih reći. Do sada je ovo prva. A, ne znam šta si očekivao, ali Dejan je sasvim solidna zamjena. Odigrao jednu utakmicu, postigao jedan pogodak. Da je imao više prilike možda bi njegov učinak bio i bolji.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 12:26 pm

Ovo je negativna stvar? Po cemu?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 12:27 pm

Tek možemo suditi o njemu kad zaigra u našem dresu do tada dzaba pišemo.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 12:27 pm

Kapiten je napisao/la:Ma ja ne mislim da je Pozder neka krađa, ali eto sacekat cemo da vidimo. Kao sto treba i za svakog igraca, prije no sto pocnemo donositi sud.
Ne znam kako je zavrsio u 4. ligi njemacke prosle godine :?
Pa sad moze biti a i ne mora, nema pravila pogotovo jer je nasa liga specificna za igrati. U svakom slucaju nasu ligu su prekucavali igraci tipa Adilovic koji se mrcvari i ne moze ustabiliti u turskom drugoligasu a u nasoj ligi bi bio pojacanje bilo kojoj ekipi. Cjenim da je holandska druga liga bolja i jaca od turske ipak kod njih igraju NAC Breda, Go Ahead Eagles, Venlo, Sparta Rotterdam pa mislim da su i ovi Den Bosch nekad igrali Eredivisie koju bas i ne pratim. U svakom slucaju teren je jedino mjerilo za sve.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 10, 2016 12:28 pm

Rano je za bilo kakve suduve sacekajte da prvo vidimo kako ce se pokazati. Za sada je sve idila ne treba da se unosi negativna energija bez potrebe.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija