Moderator/ica: storm_raider

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 5:51 pm

memija je imao je onaj jedan dobar šut kad je ušao u sredinu sa lijeve strane, ali ne dade se.
gradi željo boli te *****
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 5:54 pm

mislim da je hodzurdi bilo teze igrati sad pred domacom publikom nego sto ce biti u tuzli... vjerujem forumasima kad kazu da je bio nesiguran, ali prosao je, da tako kazem, 90 paklenih minuta kod kuce, gdje nasi navijaci greske bas i ne prastaju...

u tuzli ce sigurno biti lakse igrati za njega...
100/94/37/34 - i to je to!
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 5:57 pm

Ma odlican Zeljkan,ne znam sta su gledali ovi prethodnici,pa komentarisu da je ovaj ili onaj bio los,po meni i vise nego pristojno odigrana utakmica.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 5:59 pm

Evo stiglo se kući..ja sam zadovoljan,više prvim pol. Nego drugim,ali to jr očekivano zbog razvoja rezultata.Miroslav bukvalno kao da je sa druge planete danas bio,valjda se dohafizo.Bruku lopti ukrao,vraća se,a u napadu brz,prodoran,dobar centaršut.Lendrić trči ko da je na baterije,svaka ti čast momčino.Zola jako loš,Hodzurda iskreno tanak,Veca nas spasio u drugom nakon onog opasnog šuta,imali smo i mi a i oni sreće.Ko što kaže Edis moglo je biti i 2:2 a i 5:2.Baš tako.
Da pohvalim navijače mladosti,koji su sve vrijeme normalno navijali bez ikakvih prozivki i problema,vole svoj klub i bodre ga.Svaka im čast za skandiranje rahmetli Mirze.Kada su izlazili oko 85.minute dobili su aplauz cijelog stadiona.Lijep gest i naših navijača.
Što se nas tiče,mislim da smo položili ovaj navijački ispit.Vrijeme tmurno kišovito a bilo oko 5,500-6000 ljudi.Bravo Manijaci!Bravo Željo!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 6:00 pm

Ono sto sam ja gledao i ovo danas sto vi govorite, Zolotic je nas najlosiji igrac do sada. Nadam se da ce doci sebi ubrzo.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 6:00 pm

ja sam malo, rekoh malo, razočaran igrom, malo sam više očekivao, ali mora se pohvaliti i mladost. vrlo čvrsti, jaki, spremni, organizovani...to da je ibro rahimić pred otkazom ja prvi put čujem, ali ako je tačno bili bi budale.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 6:02 pm

Najbitnija je pobjeda,jako teska utakmica i za igrati i gledati,meni bar cudna naka atmosfera na sjeveru,navikao sam na bolje :mrgreen:
Mislim da ne treba nikog isticati ni po dobrom ni po losem,bilo je mozda koji faul vise nam dosudjen,al daleko od ovoga sto ovaj seljak prica,pratio sam ga,svaki put je mahao rukama !!
Zeljeznicar za zivot cijeli !!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 6:02 pm

Solidna utakmica, masili nekoliko izglednih prilika al imam osjećaj da nasi nisu dali sve od sebe. Mladost dobra ekipa i vjerovatno će ostati u ligi ako ovako bude igrala. Slijedi kup, pa teško možda najteže gostovanje u ovoj sezoni s obzirom na igru slobode. Slobodu mora negdje stati i vjerujem da je to naredna utakmica jedva čekam. Konkurenti na +2 :cigara:
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 6:04 pm

dell21 je napisao/la:Solidna utakmica, masili nekoliko izglednih prilika al imam osjećaj da nasi nisu dali sve od sebe. Mladost dobra ekipa i vjerovatno će ostati u ligi ako ovako bude igrala. Slijedi kup, pa teško možda najteže gostovanje u ovoj sezoni s obzirom na igru slobode. Slobodu mora negdje stati i vjerujem da je to naredna utakmica jedva čekam. Konkurenti na +2 :cigara:
sva tri kluba sa +2 trenutno ce na kraju biti debelo u minusu na nas... :zeljeznicar1:
100/94/37/34 - i to je to!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 6:05 pm

Prvo da pohvalim sve Manijake koji su danas ispunili Grbavicu :pljesak: Ocekivao sam oko 7000 i toliko nas je odprilike i bilo.. Svaka nam cast..

Sto se same utakmice tice ja sam predpostavio da ce biti ovakva.. Utakmice u kojima vecina unaprijed upise bodove su uvijek teske.. Imperativ su bila tri boda i taj cilj je ostvaren sto je dovoljno da ja budem zadovoljan.. Osjetilo se i da su noge malo postale teske od zgusnutog rasporeda pogotovo u drugom poluvremenu.. Prokomentarisao bih Mailsona koji je pokazao da nije nista losiji od Tiaga i da moze korektno odraditi minute koje dobije.. Nije to bilo nesto aman ali je bilo sasvim ok.. Ostali tu negdje na svom prosjeku.. Sigurno je da su mogli i bolje ali uradili su dovoljno da tri boda ostanu na Grbavici.. Iako sam Hodzurdin fan danas mi je djelovao u nekim momentima nesigurno, pogotovo u drugom poluvremenu.. Predpostavljam da je uzrok tome to sto je bio do nedavno bolestan a i pauza od utakmica je mozda ostavila malo traga.. Siguran sam da ce on dizati svoju formu u narednom periodu.. Jedino sto mi se bas nije svidjelo su Edisove kasne izmjene.. I Djermanovic i Beganovic su trebali dobiti vise minuta jer sigurno to zasluzuju..

Jos jedno svaka cast Manijacima :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u ned mar 13, 2016 6:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 6:06 pm

Noge mi otpadose :(

Zasluzena pobjeda.Zolotic odlican iako se dva-tri puta kasno oslobodio lopte.Igrac utakmice!Posjeta super.Sudija los,bar ovaj glavni.

Slobodo na qrac te nabodo :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: bistrikboy, dana/u ned mar 13, 2016 6:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
1921-1987-2007
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 6:06 pm

E da i ja bacim neki komentar, utakmica onako, Mladost od prve minute stala iza lopte i odmah sam znao da će biti teško, srećom pade taj gol pa nam olakša malo posao, poslije prvog gola opet ista situacija sve do drugog gola. Tek poslije toga Mladost je počela igrati fudbal i eto zabiše gol, ko je zeznuo nisam baš najbolje vidio, Stana čini mi se. Zola je dosta pretrčao, uklizavao ali lošija partija nego inače. Zaha isto tako, presjekao bruku napada, dobra partija. Za Lendrića tvrdim da odavno nismo boljeg napadača imali, nevjerovatan presing vrši, dobro se kreće, čita igru, strašan igrač. Memija bolji nego inače što nas treba radovati, ostali svi standardno, Hodžurda malo klimav ali ništa za razapinjanje sada. Još ne mogu da vjerujem da nam one 2 prečke nisu ušle, 'bem ti loptu, baš bi mi krivo bilo da su dali gol poslije svega. Mailsona ne bih komentarisao jer mu je ovo prva utakmica, vidjećemo ga u narednom periodu. Sve u svemu lijep dan u Dolini, posjeta iznenađujuće dobra, pobjeda koja ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje, igra onako, može to mnogo mnogo bolje ali šta očekivati kad su Zola i Zaha u prvoj :) . Idemo dalje!
Zadnja izmjena: Hurmasica, dana/u ned mar 13, 2016 6:09 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 6:07 pm

(VIDEO) Sažetak utakmice između Željezničara i Mladosti

http://sport1.ba/video-sazetak-utakmice ... -mladosti/" onclick="window.open(this.href);return false;
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 6:09 pm

Vidim i Musemic bio na Zapadu.. Drago mi je sto nije vidio nase najbolje izdanje :mrgreen: To cuvamo za naredni vikend :zeljeznicar1:
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 6:11 pm

Miroslav Stevanović danas najbolji u prvom poluvremenu, u drugom je nestao. Bekrić je dominirao u drugom, šteta što je sviran ofsajd nakon onog proigravanja petom kroz noge. Lendrić je vrhunski napadač za naše uslove, a Zahirović je pravo pojačanje. Još da dodam da se Stanić bori za desetoricu. Bravo.
Zadnja izmjena: ž'21, dana/u ned mar 13, 2016 6:14 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 6:13 pm

Kasnije nešto opširnije, za sada samo mogu reći da tek sada imamo odlično kolo. Borac je na redu. :kafa:
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 6:16 pm

Prihod od ulaznica sa utakmice protiv Mladosti 28.182 KM

http://fkzeljeznicar.ba/prihod-od-ulazn ... -km/18967/" onclick="window.open(this.href);return false;
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 6:17 pm

Čestitke momcima na pobjedi.
Sam Edis je rekao da nam fali kreacije zbog izostanka Blagojevića i kada uzmemo to u obzir i izostanak kapitena, moramo biti zadovoljni.
Idemo sad rutinski riješiti Borac, zadržati prednost, pa onda se sa Slobodom pofajtati.
VTŽ.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 6:17 pm

bistrikboy je napisao/la:Noge mi otpadose :(

Zasluzena pobjeda.Zolotic odlican iako se dva-tri puta kasno oslobodio lopte.Igrac utakmice!Posjeta super.Sudija los,bar ovaj glavni.

Slobodo na qrac te nabodo :zeljeznicar1:
Danas je samo posjeta bila dobra po ovakom vremenu ovo je iznad svih ocekivanja, zolotic je po mom nekom vidjenju odigrao jako losu utakmicu.Jedini koji je odigrao dobro je lendric onako se bori za dres. Svi smo bili da hodzurda igra ispred bogija ali je mulalic ipak bio u pravu .
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 6:19 pm

Hurmasica je napisao/la:Prihod od ulaznica sa utakmice protiv Mladosti 28.182 KM

http://fkzeljeznicar.ba/prihod-od-ulazn ... -km/18967/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jesam li ja nesto pogresno shvatio ili je cifra 4.102 danasnja posjeta?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija