Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:59 pm

cikazubo je napisao/la:
Charlie Sheen je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:Jest da ih je gadno spominjat, ali jel neko upoznat otprilike kojih 11 ce igrati za kone, pogotovu me zadnja linija interesuje?
bekic-barbaric-mihojevic-kallasi mislim da ce ovako njihova zadnja linija izgledati,sto je stvarno cirkus
Zar Barbaric nije suspendovan, il sam se ja preracunao..
vraca se ja miislim
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 4:02 pm

Izlija je napisao/la:Krenem nešto da napišem za derbi i pobrišem sve, smiju mi se kolege u firmi što rondam sam na sebe, sam sebi govorim "ima četvrtak i petak da o ovome pišem daj samo Slobodu da preživim". Moraću se trećine plate odreći jer nisam ni pola norme ispunio, valjda šta stignem u trećoj da pozavršavam, zove žena da pita šta ću za ručak a ja ko iz topa " pitare ", ona samo hladno odgovori i spusti slušalicu " ja veća budala što te sad šta pitam, postiš do ponedeljka".
:rofl1: :rofl1: :rofl1: Prijatelju, nemoj da dobijes nogu i od zene i od sefa :ganja: Prvo Tuzla i Sloboda pa onda derbi, ova tekma u Tuzli ni po cemu nije manje bitna od derbija.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u pon apr 18, 2016 4:09 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 4:03 pm

Leon_Professional je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Krenem nešto da napišem za derbi i pobrišem sve, smiju mi se kolege u firmi što rondam sam na sebe, sam sebi govorim "ima četvrtak i petak da o ovome pišem daj samo Slobodu da preživim". Moraću se trećine plate odreći jer nisam ni pola norme ispunio, valjda šta stignem u trećoj da pozavršavam, zove žena da pita šta ću za ručak a ja ko iz topa " pitare ", ona samo hladno odgovori i spusti slušalicu " ja veća budala što te sad šta pitam, postiš do ponedeljka".
:rofl1: :rofl1: :rofl1: Prijatelju, nemoj da ne dobijes nogu i od zene i od sefa :ganja: Prvo Tuzla i Sloboda pa onda derbi, ova tekma u Tuzli ni po cemu nije manje bitna od derbija.
samo da se brat ne razvede ovih dana :rofl: :rofl: :rofl:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 4:07 pm

Kljucni igrac u Tuzli bi mogao biti Memija. Mislim da je on malo popravio formu i vjerujem da ce Edis poceti sa njim na desnoj strani a dosta bolje zna odigraati ove vazne utakmice. Stanica i njega upariti kao iznenadjenje.
Oba probojna, trkaci, samo ih malo dohavizat, uputiti, usmjeriti, a sigurno mogu.
U prosloj su nam na Grbavici raznijeli onu SS stranu sa viskom igraca, i sve prilike su sa iste dosle.
Moramo ih rasteretiti.

Opet, kako god, imam neku ludu vjeru u prolaz. Rani go i raspast ce se. Tako je sa malim klubovima.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
flux
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 4:08 pm

Ljudi, može li neko zalijepiti onaj link s one njemačke stranice, kicker je bio ja mislim, gdje se upišu rezultati i vidi tabela? već je jednom neko stavljao, ali zaboravih spasiti??
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 4:08 pm

Neandertalac je napisao/la:Kljucni igrac u Tuzli bi mogao biti Memija. Mislim da je on malo popravio formu i vjerujem da ce Edis poceti sa njim na desnoj strani a dosta bolje zna odigraati ove vazne utakmice. Stanica i njega upariti kao iznenadjenje.
Oba probojna, trkaci, samo ih malo dohavizat, uputiti, usmjeriti, a sigurno mogu.
U prosloj su nam na Grbavici raznijeli onu SS stranu sa viskom igraca, i sve prilike su sa iste dosle.
Moramo ih rasteretiti.

Opet, kako god, imam neku ludu vjeru u prolaz. Rani go i raspast ce se. Tako je sa malim klubovima.
a prati malo ***** mu misa ...znas da Stana ne moze igrati :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 4:13 pm

Neandertalac je napisao/la:Kljucni igrac u Tuzli bi mogao biti Memija. Mislim da je on malo popravio formu i vjerujem da ce Edis poceti sa njim na desnoj strani a dosta bolje zna odigraati ove vazne utakmice. Stanica i njega upariti kao iznenadjenje.
Oba probojna, trkaci, samo ih malo dohavizat, uputiti, usmjeriti, a sigurno mogu.
U prosloj su nam na Grbavici raznijeli onu SS stranu sa viskom igraca, i sve prilike su sa iste dosle.
Moramo ih rasteretiti.

Opet, kako god, imam neku ludu vjeru u prolaz. Rani go i raspast ce se. Tako je sa malim klubovima.
Stanic nema pravo da igra u kupu
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Almir
Postovi: 87
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 4:33 pm

Ja kao vjećni optimista nisam optimističan kad je naše gostovanje u Tz u pitanju :D Previše uzimate utakmicu sa Širokim kao neko mjerilo a dijametralno suprotne su utakmice..Protiv njih su htjeli pobjedu, na 0:1 se otvorili, na 0:2 vadili zadnjeg veznog a ubacili napadača, dok bi protiv nas na 0:1 nastao ciganluk i totalna defanziva..

Postoji šansa al' ne treba očekivati previše, nema potrebe da dva puta prežalimo kup i da atmosfera pred derbi bude poljuljana..
 
kenant
Postovi: 25
Pridružen/a: pet mar 18, 2016 2:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 4:38 pm

flux je napisao/la:Ljudi, može li neko zalijepiti onaj link s one njemačke stranice, kicker je bio ja mislim, gdje se upišu rezultati i vidi tabela? već je jednom neko stavljao, ali zaboravih spasiti??
http://www.kicker.de/news/fussball/intl ... chner.html" onclick="window.open(this.href);return false;
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 4:44 pm

Imal sta novo ? :ganja:
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 4:45 pm

Neandertalac je napisao/la:Kljucni igrac u Tuzli bi mogao biti Memija. Mislim da je on malo popravio formu i vjerujem da ce Edis poceti sa njim na desnoj strani a dosta bolje zna odigraati ove vazne utakmice. Stanica i njega upariti kao iznenadjenje.
Oba probojna, trkaci, samo ih malo dohavizat, uputiti, usmjeriti, a sigurno mogu.
U prosloj su nam na Grbavici raznijeli onu SS stranu sa viskom igraca, i sve prilike su sa iste dosle.
Moramo ih rasteretiti.

Opet, kako god, imam neku ludu vjeru u prolaz. Rani go i raspast ce se. Tako je sa malim klubovima.
Sta napisa i ziv osta.Ja bih za ovakve lapsuze banove djelio.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 4:48 pm

flux je napisao/la:Ljudi, može li neko zalijepiti onaj link s one njemačke stranice, kicker je bio ja mislim, gdje se upišu rezultati i vidi tabela? već je jednom neko stavljao, ali zaboravih spasiti??
http://www.kicker.de/news/fussball/intl ... seite.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
neroazzuro
Postovi: 1907
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 4:48 pm

Samo 1 gol... Drugi pada sam od sebe!
I, u svom tom pesimizmu zaboravljate da je Sloboda sad samo 4 boda ispred nas. Znači da se otvara potencijalno još jedno mjesto za koje se sa pitarima i Širokim borimo u prvenstvu. Ipak Sloboda ima ić Zrinjskom, ima pitare... Evo, ja kažem da ni Olimpika sad za vikend neće dobit!
Biće tu još svega. Trebamo samo stat svi uz igrače i ne kukakt.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 4:54 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
flux je napisao/la:Ljudi, može li neko zalijepiti onaj link s one njemačke stranice, kicker je bio ja mislim, gdje se upišu rezultati i vidi tabela? već je jednom neko stavljao, ali zaboravih spasiti??
http://www.kicker.de/news/fussball/intl ... seite.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovako racunajuci, ako u utakmicama sa konama, Zrinjskim i Celikom izvucemo dvije pobjede i jedan remi opet nismo sigurni i ovisimo o rezultatima drugih ekipa, znaci samo 3 od 3 na garantuju Evropu, ako ne bude tako valja pratit druge meceve prije svega Sloboda-fks i nadat se pobjedi domacina, Siroki ima relativno lagan raspored do kraja, vidjecemo kako ce ispast na kraju, pocinje ludilo..
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 4:55 pm

Neko je pitao za penal na Koševu, ja se sjećam kad je Hare iz penala zavukao pod prečku jednom. :shisha:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 4:59 pm

delinjo je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Krenem nešto da napišem za derbi i pobrišem sve, smiju mi se kolege u firmi što rondam sam na sebe, sam sebi govorim "ima četvrtak i petak da o ovome pišem daj samo Slobodu da preživim". Moraću se trećine plate odreći jer nisam ni pola norme ispunio, valjda šta stignem u trećoj da pozavršavam, zove žena da pita šta ću za ručak a ja ko iz topa " pitare ", ona samo hladno odgovori i spusti slušalicu " ja veća budala što te sad šta pitam, postiš do ponedeljka".
:rofl1: :rofl1: :rofl1: Prijatelju, nemoj da ne dobijes nogu i od zene i od sefa :ganja: Prvo Tuzla i Sloboda pa onda derbi, ova tekma u Tuzli ni po cemu nije manje bitna od derbija.
samo da se brat ne razvede ovih dana :rofl: :rofl: :rofl:
Ma i žena je plava u srcu samo je zeza nekad što je plava po glavi ali se to može izdržati. Ja kad sam počeo da razmišljam o ženidbi prvi mi je uslov bio da je pravi navijač Želje a da se osiguram i sa njom sam u predbračni ugovor ubacio jedan član koji mi garantuje mir u kući kad Željo igra.
イビチャ・オシム
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 4:59 pm

Ma ja sam svo vrijeme optimistican sto se tice tekme sa slobodom. Skontat ce edis nesto, sjetite se kako je na par utakmica onako dok traju pravio neke izmjene koje su donosile pozitivan rezultat. Samo se moraju maksimalno uozbiljit u odbrani, ova sloboda je losa ekipa, do tekme sa sirokim sve je islo na njihov mlin (sretni golovi kao protiv nas, golovi u sudijskim nadoknadama, slobodnjaci zebe). Vrijeme da ih malo stane, u goste im dolazi dobra ekipa, sa odlicnim pojedincima, sa dobrim trenerom, sa manijacima i ekipa koja zna sta treba radit.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 5:02 pm

cikazubo je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la:
flux je napisao/la:Ljudi, može li neko zalijepiti onaj link s one njemačke stranice, kicker je bio ja mislim, gdje se upišu rezultati i vidi tabela? već je jednom neko stavljao, ali zaboravih spasiti??
http://www.kicker.de/news/fussball/intl ... seite.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovako racunajuci, ako u utakmicama sa konama, Zrinjskim i Celikom izvucemo dvije pobjede i jedan remi opet nismo sigurni i ovisimo o rezultatima drugih ekipa, znaci samo 3 od 3 na garantuju Evropu, ako ne bude tako valja pratit druge meceve prije svega Sloboda-fks i nadat se pobjedi domacina, Siroki ima relativno lagan raspored do kraja, vidjecemo kako ce ispast na kraju, pocinje ludilo..
Na zalost samo nam pobjede trebaju, kiks Sarajeva u Tuzli, Siroki ima najbolji raspored.

Naredne tri utakmice moraju biti pobjede, kasnije ako Siroki protiv Borca ili Radnika kiksa (tesko) dobro je u suprotnom moramo sve pobjedit !
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u pon apr 18, 2016 5:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 5:03 pm

http://fkzeljeznicar.ba/savo-milosevic- ... kat/19663/" onclick="window.open(this.href);return false;
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 5:06 pm

cikazubo je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la:
flux je napisao/la:Ljudi, može li neko zalijepiti onaj link s one njemačke stranice, kicker je bio ja mislim, gdje se upišu rezultati i vidi tabela? već je jednom neko stavljao, ali zaboravih spasiti??
http://www.kicker.de/news/fussball/intl ... seite.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovako racunajuci, ako u utakmicama sa konama, Zrinjskim i Celikom izvucemo dvije pobjede i jedan remi opet nismo sigurni i ovisimo o rezultatima drugih ekipa, znaci samo 3 od 3 na garantuju Evropu, ako ne bude tako valja pratit druge meceve prije svega Sloboda-fks i nadat se pobjedi domacina, Siroki ima relativno lagan raspored do kraja, vidjecemo kako ce ispast na kraju, pocinje ludilo..
upravo tako druze,medjutim ja sam bacio par kalkulacija sa svim pobjedama smo u evropi sigurni a u dosta kombinacija smo u igri za titulu...zasto to govorim...mi ako odradimo sve pobjede znaci pobjedjujemo zrinjski i oni su na 4 boda...medjutim zrinjski ima i par teskih tekmi isto kao i mi...a imaju i derbi za velezom...znamo kakav je derbi jbg...imaju zadnje kolo sa slobodom...imaju protiv mladosti gostovanje..znaci pored nas da se jos jednom okliznu i bice im zeznuto...tesko pretesko ali da je nemoguce i nije bas...slobodi je najjebenije i mislim da cemo njih preskociti uskoro...sta je poenta da gledamo sebe probamo pobjediti sve do kraja uci u historiju i obezbjedili smo evropu najmanje ...a mozda nas sreca pogleda i za vise ...a i asa ponekim kiksom ne znaci da ispadamo iz evrope ali moramo gledati druge...ali i nas neki eventualni kiks...medjusobni susret slobode i sarajeva nas izbacuje u prvi plan opet...tako da nema predaje...idemo ovo odraditi maksimalno ... :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija