Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:23 pm

ž'21 je napisao/la:Pa ko ima sta prigovoriti večeras za igru i zalaganje taj nek se posveti engleskom Premiershipu ili spanskoj Primeri

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Upravo tako, da li su neke stvari možda mogle biti bolje? Jesu sigurno ali su to u ovakvoj utakmici fakat nijanse koje mogu prevagnuti na jednu ili drugu stranu. Ovu utakmicu sreća nam je okrenula leđa i to je to. Ne bih zaista da neko pomisli da se treba vaditi na loše suđenje ili šta već ali Valjić se u nekim situacijama dooobro pogubio.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:24 pm

Igrači su često isključeni kada gradimo napad pa nam se sve svodi na puko nabijanje ili igranje po strani. Edis zna zagalamiti na igrača jedino kada izgubi duel, ne uđe u njega jako. A kada Blagojević luta po terenu, umjesto da se nudi kao plejmejker, to ne vidi. Inače Blagojević najbolji kada ima loptu kod sebe.

Slj. sezone prvo pojacanje treba da bude šef struke :) Poz

Svaka čast momcima na zalaganju, ostavljaju me ravnodušnim stvarno. :pljesak:
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:24 pm

Sad sa utakmice... Preko 8000 je bilo, mozda i 9000 po mojoj procjeni. Bolje navijanje nije bilo ni protiv Sirokog. Sto se igre tice i htijenja nemam im sta zamjeriti, stvarno su dali sve od sebe i bilo je tu finih akcija. Zrinjski dosao da se brani, pa ako se nesto uradi iz kontre ili greske odbrane, onda je i dobro, ako ne, dobro je i odbraniti se. Momci su odigrali odlicnu utakmicu, pogotovo drugo poluvrijeme. Ne svidja mi se sto je Memiju izvadio, ali je Lendric u drugom poluvremenu mnogo bio opasniji nego u prvom i to bas igrajuci to krilo/poluspica. Fulis 2-3 100% prilike, pogodis precku i sta ces vise protiv jakog Zrinjskog. Ako to ne iskoristis, onda ni ne mozes ocekivati pobjedu. Drugo poluvrijeme odlicna igra, od noge do noge, nije bilo preskakanja. Jedino sto mi je smetalo sto je Djermanovic stalno bio gore na desnom krilu a Bekric kao spic, ali nisam ja trener. Edisu nista ne mogu zamjeriti, iskljuceni su i on i Karic na kraju utakmice. Linijski sudija nas je cini mi se dobro kasapio u 2. poluvremenu..., ali se necemo na to vaditi. Da je usla jedna od onih prilika, ne bismo zalili. Nije mala stvar onako natjerati Zrinjski da se brani, a ove sezone smo jedini mi to uradili. Ovu ekipu moramo podrzati i Edisa na celu sa njima. Idemo se boriti do kraja i svaka cast raji na navijanju, promukao sam.

Sto se tice Koldze, navijaci su rekli svoje i to JASNO I GLASNO!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:25 pm

Hurmasica je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:Pa ko ima sta prigovoriti večeras za igru i zalaganje taj nek se posveti engleskom Premiershipu ili spanskoj Primeri

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Upravo tako, da li su neke stvari možda mogle biti bolje? Jesu sigurno ali su to u ovakvoj utakmici fakat nijanse koje mogu prevagnuti na jednu ili drugu stranu. Ovu utakmicu sreća nam je okrenula leđa i to je to. Ne bih zaista da neko pomisli da se treba vaditi na loše suđenje ili šta već ali Valjić se u nekim situacijama dooobro pogubio.
Slozicu se sa cijelim komentarom osim sa sudjenjem. Kapa dole Valjicu odsudio je evropski. Daleko najbolji nas sudija a Bjelica je govno jedno seljacko kojemu je malo jednog pa iskljuci dva trenera.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:26 pm

PARAZITI I UHLJUPI ODYEBITE OD KLUBA, NE IZAZIVAJTE BIJES ZELJINOG JUGA !
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:26 pm

Steta zbog Lendriceve stative, ono je morao dati. Imao je sve vrijeme svijeta da se namjesti.
Htio sam pitati je li nas pomocni handrio ili smo fakat bili u svim tim ofsajdima i izgleda da jesmo. Bekric totalno zakazao i Edis sa sa "izmjenama".
Nista jos nije izgubljeno. Mi moramo sve do kraja dobit a ovi ce vec kiksat negdje. Ako nista pitari sigurno nece uzet bodove u Tuzli i sa tim imamo 4. mjesto koje nas vodi u Evropu ako Sloboda osvoji kup.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:27 pm

Svaki ofsajd koji je dosudio je bio, ali svaki. Jedino sto je supak Valjic pogresno uradio je 2 puta nam prekida napad i ne pusta prednost, i to svjesno. I naravno bez razloga iskljucenje Mulalicu i Karicu.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:27 pm

ž'21 je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:Pa ko ima sta prigovoriti večeras za igru i zalaganje taj nek se posveti engleskom Premiershipu ili spanskoj Primeri

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Upravo tako, da li su neke stvari možda mogle biti bolje? Jesu sigurno ali su to u ovakvoj utakmici fakat nijanse koje mogu prevagnuti na jednu ili drugu stranu. Ovu utakmicu sreća nam je okrenula leđa i to je to. Ne bih zaista da neko pomisli da se treba vaditi na loše suđenje ili šta već ali Valjić se u nekim situacijama dooobro pogubio.
Slozicu se sa cijelim komentarom osim sa sudjenjem. Kapa dole Valjicu odsudio je evropski. Daleko najbolji nas sudija a Bjelica je govno jedno seljacko kojemu je malo jednog pa iskljuci dva trenera.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Ma bilo je druže nekih faulova za koje da žuti karton dok na drugoj strani za haman istu stvar igrač prođe sa opomenom, te neke sitne kompenzacije što izbace igrače iz takta, ali što se tiče ostalog sudio je korektno. Igrači ali i mi navijači trebamo odmoriti od ove utakmice, skupiti snage i u ove 3 utakmice izaći kao pobjednici pa šta bude neka bude. Kakvo smo stanje imali u prošlom dijelu ovo sada je kao liga prvaka.
Zadnja izmjena: Hurmasica, dana/u pet apr 29, 2016 11:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:28 pm

Mislim da bi Sloboda osvajanjem kupa sve rješila.Cetiri prva idu a mi smo tu sigurno jer velika je mogucnost da kitice završe u Federalnoj na kraju prvenstva.Sto se mene tice njima je mjesto u Kantonalnoj.Tamo su na svom jer tamo svak svakog vara i oni bi se odlicno uklopili u taj ambijent.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:28 pm

Hurmasica je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:
Upravo tako, da li su neke stvari možda mogle biti bolje? Jesu sigurno ali su to u ovakvoj utakmici fakat nijanse koje mogu prevagnuti na jednu ili drugu stranu. Ovu utakmicu sreća nam je okrenula leđa i to je to. Ne bih zaista da neko pomisli da se treba vaditi na loše suđenje ili šta već ali Valjić se u nekim situacijama dooobro pogubio.
Slozicu se sa cijelim komentarom osim sa sudjenjem. Kapa dole Valjicu odsudio je evropski. Daleko najbolji nas sudija a Bjelica je govno jedno seljacko kojemu je malo jednog pa iskljuci dva trenera.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Ma bilo je druže nekih faulova za koje da žuti karton dok na drugoj strani za haman istu stvar igrač prođe sa opomenom, te neke sitne kompenzacije što izbace igrače iz takta, ali što se tiče ostalog sudio je korektno.
Jedino sto mu zamjeram je Stanicev zuti karton. Sve ostalo je maksimalno korektno i zadovoljavajuće.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:29 pm

jojjjjjjjjj strucnjaka i teoreticara cuj pustice sloboda sarajevoo ahaa bas musemicu stalo do sarajeva pa ih nakanta na sred koseva dajjjjj molim vas,dok god ima teoretske sanse ja cu vjerovati u Edisa i ovu ekipu na kraju krajeva nije Edis kriv sto Lendric fula 2 zicera...ohanite malo,ja jesam za kritiku al danas se nema sta prigovoriti,igralo se protiv lidera na tabeli a uspjeli su jednom zaprjetiti.MANIJACIIIII :klanjase2:
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:29 pm

Razumio sam ulazak Djermanovica ali prebacivanje Lendrica na krilo pa to je budalastina nevidjena

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:30 pm

Ajzea je napisao/la:PARAZITI I UHLJUPI ODYEBITE OD KLUBA, NE IZAZIVAJTE BIJES ZELJINOG JUGA !
Kao da se ne zna da nas jedni te isti handre godinama. Cim se klub oglasio zvanicno za Violinu, tu se odmah vidilo da to nece ici bas lako. Ko zna na koju su se cinjenicu ovi iz sd zalili da bi imali pravo da sudjeluju kao strana u trazenju urbanisticke dozvole, mozda da ce manje sunca dolaziti do tombole kad se izgradi istok. Hahari oni mrtvi uz tal nekome u opcini.

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk
Zadnja izmjena: SWRA_1921, dana/u pet apr 29, 2016 11:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:30 pm

Zaboravih napisati dvije stvari..
Prvo,lijepo je to sto Vedran prati te svjetske trendove koje namece Nojer i sto nije linijiski golman,ali mora se kontrolisati malo.Ako hoce vec da ima tu notu u svom repertoaru onda mora bolje procjenjivati situacije,kad je potrebno a kad ne,kad moze a kad ne izlijetati..Zbog njega samog prvo a onda i zbog Zelje..I na derbiju a evo i veceras je imao bespotrebno izlijetanje po meni.Nadam se da ce neko poraditi na tome s njim jer je jos mlad i moze se ispravljati.
I drugo,Sinisa mora prestati dobijati bezveze zute kartone,veceras lopta daleko vec od igraca on ga faulira i jbg..Razumijem ja temperament ali i on se mora poceti kontrolisati.
Zadnja izmjena: rios, dana/u pet apr 29, 2016 11:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:31 pm

Vedran mi je oduzeo dvije godine zivota na derbiju i danas isto tako dvije. Hajd mlad je, nadoce sa iskustvom aBd

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:31 pm

Zrinjski vs Sloboda , Sarajevo , Željo , ŠB - 12
Sloboda vs Zrinjski , Sarajevo , Željo , ŠB - 5
Sarajevo vs Zrinjski , Sloboda , Željo , ŠB - 7
Željo vs Zrinjski , Sloboda , Sarajevo , ŠB - 14
ŠB vs Zrinjski , Sarajevo , Sloboda , Željo - 9

Tugo moja....
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:31 pm

Ma dajte ba, pa danas bi promašili dva penala da su dosuđena. Ruku u vatru mogu staviti..
Kako da je Lendriću prigovorim bilo šta, kada on pretrči ko svi naši i njihovi igrači zajedno, bori se, čupa, otvara.. Hvala Maku Doriću !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:31 pm

Ajzea je napisao/la:PARAZITI I UHLJUPI ODYEBITE OD KLUBA, NE IZAZIVAJTE BIJES ZELJINOG JUGA !
Daj Boze da se uprava i klub u cjelini izbori sa takvima, ja ne mogu da shvatim da ima ljudi koji ne zele europsku Grbavicu.

Sto se tice ove tri preostale utakmice nista nije gotovo, nase tri pobjede i Slobodino osvajanje kupa je sve sto nam treba !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:31 pm

Nakon ovakve utakmice nekako meni ostaje razocarenje u Edisa.
Koliko god mi je drag ne vidim nikakav njegov pecat u nasoj igri sve se svodi na izbi nabi loptu.
Imas pritisak ali nigdje smisljene akcije, i cemu mu sluze igraci na klupi.
Ne znam volio bi da grijesim ali slab je on za sefa struke, dok je za pomocnika rodjen da nabrije ekipu.
Mozda nasa najbolja utakmica pod njegovim vodstvom a mi po golu nismo osutali.
Za Bekrica sam od trenutka kada je potpisao smatrao da je promasen transfer iako statisticki dobro stoji, ali svaku utakmicu je bar 70 min igrac manje na terenu.
Valjda u Zenici uzmemo na fiziku i "silu" kao i prethodne utakmice.
I veceras bi tako bilo vjerovatno da kapiten pogodi ili Lendra iskoristi ono sto je trpao u prethodnim tekmama.

Sent from my Plavo Sokocalo
Zadnja izmjena: chile, dana/u pet apr 29, 2016 11:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 29, 2016 11:32 pm

Lendric je dobro odigrao i na krilu a da je korisniji u spicu svakako da jeste

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija