Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:30 pm

Bravo Saleme :mrgreen: Bio je taj jedan a mislim da ih i nije bilo više.

Njima je dosuđeno mnogo više penala pa i na Grbavici su imali nekoliko penala (superkup 4:0, Jajalo, onako na prvu...) Sjećam se na koševu kada im je navukao smiješan penal u onoj utakmici kad je Dželo dao dva gola 2:2 (od toga onaj jedan na ole ole :) )

Delinjo ne ide to nama je Bekrić potreban u sredini. Vidjeli smo kod Amara Bekrića na lijevom krilu i to nije imalo nikakvog efekta, igrač manje.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:33 pm

jeste onako za gledanje utakmice, ali tad smo bili šampioni. nije to u toj mjeri van pameti, a i rezultati su to pokazivali.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:33 pm

GoodisonPark je napisao/la:Bravo Saleme :mrgreen: Bio je taj jedan a mislim da ih i nije bilo više.

Njima je dosuđeno mnogo više penala pa i na Grbavici su imali nekoliko penala (superkup 4:0, Jajalo, onako na prvu...) Sjećam se na koševu kada im je navukao smiješan penal u onoj utakmici kad je Dželo dao dva gola 2:2 (od toga onaj jedan na ole ole :) )

Delinjo ne ide to nama je Bekrić potreban u sredini. Vidjeli smo kod Amara Bekrića na lijevom krilu i to nije imalo nikakvog efekta, igrač manje.
kontam samo za utakmicu u srijedu...znas zasto to mislim jer bi onda Jovan imao vise slobode u sredini i morao bi se manje trositi u defanzivi jer bi imao iza sebe Zahu i Zolu...a naprijed bi automatski imali dva kreativna igraca...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:35 pm

Ko s kim protiv koga kada

PL BiH: Jedno je sigurno, a to je da ništa nije sigurno!

Pročitajte više na: http://sport1.ba/pl-bih-jedno-je-sigurn ... e-sigurno/" onclick="window.open(this.href);return false;
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:36 pm

delinjo je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:Bravo Saleme :mrgreen: Bio je taj jedan a mislim da ih i nije bilo više.

Njima je dosuđeno mnogo više penala pa i na Grbavici su imali nekoliko penala (superkup 4:0, Jajalo, onako na prvu...) Sjećam se na koševu kada im je navukao smiješan penal u onoj utakmici kad je Dželo dao dva gola 2:2 (od toga onaj jedan na ole ole :) )

Delinjo ne ide to nama je Bekrić potreban u sredini. Vidjeli smo kod Amara Bekrića na lijevom krilu i to nije imalo nikakvog efekta, igrač manje.
kontam samo za utakmicu u srijedu...znas zasto to mislim jer bi onda Jovan imao vise slobode u sredini i morao bi se manje trositi u defanzivi jer bi imao iza sebe Zahu i Zolu...a naprijed bi automatski imali dva kreativna igraca...
Meni je zolotic kritican, najgori bio protiv travnika hem ne moze da potrci nazad kad izgubi loptu...prespor igrac a vidjao sam ga u oya caffe pusi shishu -_-
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:37 pm

Nisam bio jucer, valja sad ovo sve procitati. :ganja:

Ali nesto kontam, ne znam je li iko pisao to vec. Mi kroz ligu do Evrope, tj. treceg mjesta, mozemo jedino ako dobijemo sve do kraja. Razlog tome je zato sto Siroki ima lagan raspored i cisto sumnjam da ce ikako izgubiti bodove. Pobjedom na Kosevu, njih preskacemo ali i dalje imamo isto kao Siroki. Moramo dobiti Slobodu u srijedu, nisam gledao tekmu, ali nadam se da mozemo uvidjeti njihove slabosti, svaka cast Sirokom na pobjedi.

Je li se to neki BUM ceka ili ? :ganja:
 
Fatić Nermin
Postovi: 151
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:35 pm
Lokacija: Los Rajvos'
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:39 pm

slika Ako koji igrac cita forum, nek ima ovo na pameti. A ima ih, znam :).

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
A sektor je pravi sektor.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:40 pm

fk1921 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:Bravo Saleme :mrgreen: Bio je taj jedan a mislim da ih i nije bilo više.

Njima je dosuđeno mnogo više penala pa i na Grbavici su imali nekoliko penala (superkup 4:0, Jajalo, onako na prvu...) Sjećam se na koševu kada im je navukao smiješan penal u onoj utakmici kad je Dželo dao dva gola 2:2 (od toga onaj jedan na ole ole :) )

Delinjo ne ide to nama je Bekrić potreban u sredini. Vidjeli smo kod Amara Bekrića na lijevom krilu i to nije imalo nikakvog efekta, igrač manje.
kontam samo za utakmicu u srijedu...znas zasto to mislim jer bi onda Jovan imao vise slobode u sredini i morao bi se manje trositi u defanzivi jer bi imao iza sebe Zahu i Zolu...a naprijed bi automatski imali dva kreativna igraca...
Meni je zolotic kritican, najgori bio protiv travnika hem ne moze da potrci nazad kad izgubi loptu...prespor igrac a vidjao sam ga u oya caffe pusi shishu -_-
naravno da je kritican onako na glas razmisljam sta bi bilo bolje za ovu utakmicu ...samo to ...a memiju npr staviti na lijevog beka ...ili sta ja znam ne mora Zola nego u sredini staviti Dadu probati sa njim ...ma nemam pojma nek je Bog na pomoci Edisu...haj budi pametan :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:41 pm

Jest da ih je gadno spominjat, ali jel neko upoznat otprilike kojih 11 ce igrati za kone, pogotovu me zadnja linija interesuje?
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:44 pm

Dobro mogu se složiti, u pitanju je samo drugačija varijanta, i kad pogledaš realno i to bi bilo bolje nego da ne mjenjamo ništa. Ako bi Zola mogao odraditi Jovanov posao i prenos lopte prema naprijed sigurno da bi imali koristi. Ja sam namjerno stavio Zolu na krilo jer se onda naša postavka u sredini ne bi mjenjala, svi bi igrali svoje pozicije (Jovan i Bekrić) ovako bi Bekrić imao drugu ulogu, Jovan također i Zola isto tako. Išao sam na to da ne tumbamo igračima pozicije već samo ta jedna promjena.

Kako god nama u Tuzli trebaju 2 gola (minimum) a da bi zabili 2 trebaju nam šanse a za šanse treba kreacija i trkačka dominacija na sredini.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:47 pm

cikazubo je napisao/la:Jest da ih je gadno spominjat, ali jel neko upoznat otprilike kojih 11 ce igrati za kone, pogotovu me zadnja linija interesuje?
bekic-barbaric-mihojevic-kallasi mislim da ce ovako njihova zadnja linija izgledati,sto je stvarno cirkus
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:49 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:Jest da ih je gadno spominjat, ali jel neko upoznat otprilike kojih 11 ce igrati za kone, pogotovu me zadnja linija interesuje?
bekic-barbaric-mihojevic-kallasi mislim da ce ovako njihova zadnja linija izgledati,sto je stvarno cirkus
Zar Barbaric nije suspendovan, il sam se ja preracunao..
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:51 pm

cikazubo je napisao/la:Jest da ih je gadno spominjat, ali jel neko upoznat otprilike kojih 11 ce igrati za kone, pogotovu me zadnja linija interesuje?
Prvo Sloboda, pa cemo onda o njima...trenutno nam je puno vaznija ta tekma na Tusnju. Eventualni prolaz bi nam puno znacio, ostavio nas u igri za Evropu na dva fronta. Tako da, daj da mi prvo Slobodu apsolviramo pa cemo onda pricati o derbiju i njihovom sastavu.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:52 pm

Odbrana i sredina ocaj jedino krila i napad zeznuto al kako duljevic igra u zadnje vrijeme....ocaj
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:52 pm

Savo Milošević 100 stolica :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:54 pm

Hurmasica je napisao/la:Savo Milošević 100 stolica :palacgore:
JE LI FAKAT SVAKA MU ČAST!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:54 pm

Hurmasica je napisao/la:Savo Milošević 100 stolica :palacgore:
Gdje si to procitao?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:55 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Savo Milošević 100 stolica :palacgore:
Gdje si to procitao?
http://sportavaz.ba/clanak/15714/uplati ... -zrinjskog" onclick="window.open(this.href);return false;
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:55 pm

GoodisonPark je napisao/la:Dobro mogu se složiti, u pitanju je samo drugačija varijanta, i kad pogledaš realno i to bi bilo bolje nego da ne mjenjamo ništa. Ako bi Zola mogao odraditi Jovanov posao i prenos lopte prema naprijed sigurno da bi imali koristi. Ja sam namjerno stavio Zolu na krilo jer se onda naša postavka u sredini ne bi mjenjala, svi bi igrali svoje pozicije (Jovan i Bekrić) ovako bi Bekrić imao drugu ulogu, Jovan također i Zola isto tako. Išao sam na to da ne tumbamo igračima pozicije već samo ta jedna promjena.

Kako god nama u Tuzli trebaju 2 gola (minimum) a da bi zabili 2 trebaju nam šanse a za šanse treba kreacija i trkačka dominacija na sredini.
ma sa ovom postavkom bi mozda bili kompaktniji prema naprijed ...imali bi vise igraca naprijed koji mogu zabiti gol jer nam to prije svega i treba...a mislim da bi Zola i Zaha nazad mogli to zatvoriti fino...e sad ima i toga da bi mozda to bilo previse rotiranja kao sto kazes...ali ajmo realno moramo nesto promjeniti kako god..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 18, 2016 3:59 pm

Ma ja sve kontam da ih ova postava može dobiti uz zalaganje, malo sreće i znanja i to je to...
Nek bude kao protiv Borca u BL i ja zadovoljan :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija