Moderator/ica: storm_raider

 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 9:27 am

U vezi `pojacanja`, onih koji misle da to jesu i onih za koje mi smatramo da su.
Ovaj prelazni, ni pretjerano zadovoljan ni ljut, a ako gledamo prosli onda ovo prvo u velikoj mjeri.
Ali...
Koliko god zvucna bila imena povratnika ili novopridoslih toliko moramo biti svjesni cinjenice da za dobar i uigran tim treba vremena. A svi oni trebaju ponovo ili prvi put da se dokazu kao individue, da opravdaju epitet `pojacanja` i ulozene novce, vrijeme, zelje, ambicije.
Da ne analiziram posebno jer ce nam ovaj timski dio biti puno vazniji, jos jedna stavka koja ce uveliko krojiti sudbinu bit ce, trener.
Kako ce on odgovoriti zadatku, ne zna niko. Jedno je sigurno, ima povjerenje, ma koliko skeptika bilo oko njegove kompetentnosti za velika djela.
Ja trazim da vidim nesto novo u igri, da vidim taj napredak u kvalitetu, borbenosti, uigranosti, fizickoj spremi i bez one anemije koja nas je krasila vecim dijelom jeseni.
Rezultat, vise manje ako ovo bude jasno vidljivo, jer ce to biti pokazatelj mukotrpnog rada i jasnog cilja.
 
TMYHooligan
Postovi: 4
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 10:08 am

pozdrav svima, zanima me sta je to bilo tamo na onom forumu nisam upratio...

ovdje sam prelistao par stranica, ali niko ne govori sta je tacno bilo... i jos je neko spomenuo da je ovo od sada baza Zeljinih navijaca pa me zanima da li je org jos uvijek aktivan ?
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3030
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 10:17 am

Org je naravno i dalje aktivan i ponosan sam sto sam clan istog vec 13 godina. Ovdje je dosla raja sa ss.ba jer ne zelimo da nas niko pravi budalama i omalovazava
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 10:19 am

phpBB [video]
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 10:22 am

Previse se koncentrisemo na utakmicu protiv Sirokog.
Ok,bila je duga pauza i zazeljeli smo se Zelje,smatramo da smo se pojacali i ocekujemo bolje igre i bolje rezultate i nestrpljivi smo da to sto prije vidimo,zadovoljni smo nekim bitnim procesima koji se odvijaju u klubu...Ovo su jaki razlozi da u ovom momentu skoro iskljucivo gledamo u tu prvu utakmicu.
Ali...takvo stanje nam nije dobar drug. Uvazavajuci sve gore navedeno,ipak moramo pokusavati malo drugacije gledati na stvari.
Ovo sto se dogadja u nasem klubu u posljednjih par godina je proces. Dug i tezak.Prvi koraci se uspjesno koracaju ali nam konacan cilj nije 28.02.2016.g i utakmica sa Sirokim. Konacni cilj je da imamo klub koji ce egzistirati i funkcionirati na principima na kojima funkcioniraju ozbiljni evropski klubovi. Ito,u svim segmentima.A posebno u onom segmentu koji je nama navijacima najbitniji,u sportskom.Da svake godine budemo prvi favoriti za sve trofeje,da ih u kontinuitetu osvajamo... Konacni cilj je daleko i do njega su hiljede koraka. Ova prva utakmica je samo jedan od tih koraka. Ako mislimo biti ozbiljni sudionici ovog Zeljinog puta,moramo pravilno rasporediti svoje snage. Tako rade dobri trkaci. Oni slabiji krenu zestoko ali se brzo umore i odustanu.
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 10:26 am

:zeljeznicar1: FKZ1921 bravo svaki put me tvoje pisanje odusevi odmjereno bez pesimizma bez euforije bas kako treba bas mi je drago da se druzis s nama i dijelis svoje misljenje :zeljeznicar1: :palacgore: :palacgore:
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 10:32 am

Siniša Stevanović: Ubijeđen sam da ćemo gledati jednog novog Želju (video)

Pročitajte više na: http://sport1.ba/sinisa-stevanovic-ubij ... lju-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
 
lisander
Postovi: 5
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 10:37 am

phpBB [video]

Kad infarkt nisam doživio na ovoj utakmici :zeljeznicar1:
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 10:37 am

Divi Ajzee sto napravi sastav bez mene, a ja redovno za NK Biser busio kone na kosevu, i to kao zadnji vezni. Neka Ajzi, nema veze :)
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 10:38 am

FKZ1921 je napisao/la:Previse se koncentrisemo na utakmicu protiv Sirokog.
Ok,bila je duga pauza i zazeljeli smo se Zelje,smatramo da smo se pojacali i ocekujemo bolje igre i bolje rezultate i nestrpljivi smo da to sto prije vidimo,zadovoljni smo nekim bitnim procesima koji se odvijaju u klubu...Ovo su jaki razlozi da u ovom momentu skoro iskljucivo gledamo u tu prvu utakmicu.
Ali...takvo stanje nam nije dobar drug. Uvazavajuci sve gore navedeno,ipak moramo pokusavati malo drugacije gledati na stvari.
Ovo sto se dogadja u nasem klubu u posljednjih par godina je proces. Dug i tezak.Prvi koraci se uspjesno koracaju ali nam konacan cilj nije 28.02.2016.g i utakmica sa Sirokim. Konacni cilj je da imamo klub koji ce egzistirati i funkcionirati na principima na kojima funkcioniraju ozbiljni evropski klubovi. Ito,u svim segmentima.A posebno u onom segmentu koji je nama navijacima najbitniji,u sportskom.Da svake godine budemo prvi favoriti za sve trofeje,da ih u kontinuitetu osvajamo... Konacni cilj je daleko i do njega su hiljede koraka. Ova prva utakmica je samo jedan od tih koraka. Ako mislimo biti ozbiljni sudionici ovog Zeljinog puta,moramo pravilno rasporediti svoje snage. Tako rade dobri trkaci. Oni slabiji krenu zestoko ali se brzo umore i odustanu.
Ma brate najvise se koncentrisemo na utakmicu sa sirokim jer smo se nenormalno zazeljeli i Zelje i utakmica. E sad ono sto jeste to je da nam ta utakmica ne treba predstavljati sve vec treba nastaviti umjereno, utakmicu po utakmicu do konacnog cilja

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 10:46 am

Srce mi je veliko što sam na klupi Ajzeinog tima. Kako li je onima što ih je stavio na bekove? :P

phpBB [video]
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 10:47 am

Previše se pumpa ta utakmica a u slučaju remija ili poraza može se stvoriti bespotrebna "kriza". Za Željezničar je puno važniji 18. februar i žrijeb Kupa BiH.
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 10:51 am

Republika je napisao/la:Previše se pumpa ta utakmica a u slučaju remija ili poraza može se stvoriti bespotrebna "kriza". Za Željezničar je puno važniji 18. februar i žrijeb Kupa BiH.
Tačno, ali svi su se poželjeli utakmica i zbog toga se potencira Široki, posjeta na toj utakmici, rezultat i ono najbitnije - dobar ulazak u novu polusezonu sa novim igračima + sigurno veća motivacija zbog pobjede konkurenta.

Kup je po meni najbitniji i trebamo se na njega maksimalno skoncentrisati, bez obzira koji protivnik da nam dođe, tu moramo biti pravi, naravno koliko možemo i koliko budemo uigrani.
Zadnja izmjena: Špekac1921, dana/u ned feb 14, 2016 10:53 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 10:51 am

Republika je napisao/la:Previše se pumpa ta utakmica a u slučaju remija ili poraza može se stvoriti bespotrebna "kriza". Za Željezničar je puno važniji 18. februar i žrijeb Kupa BiH.
Dobro bi bilo dobiti nekog lakseg jer puno je novih igraca pa dok se to jos uigra kroz par utakmica, a onda daj koga hoces

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 10:52 am

Utakmica protiv sirokog jeste najvaznija ali u smislu jer je ona prva naredna zvanicna. Idemo od jedne do druge i svaka naredna je najvaznija a prethodnu treba zabiraviti bez obzira na ishod. Naravno ako bude gresaka uciniti sve da se ne ponove... nebi se trebali demoralisati ako se desi kiks posebno protiv sirokog (ja makar necu) isto tako ne treba stidljivo biti optimista jer treba protivniku dati doznanja da imamo razlog za optimizam iako smo u ne bas povoljnoj situaciji na tabeli.
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 10:57 am

Dobro jutrooo plavoj porodici, i usput da nam cestitam na uspjesnoj trasferu sa anamo onog foruma ovdje. Tamo sam kao i mnogi provodio dane i dane i mislim da sam svaku yebenu stranicu procitao, znaci kada se ulazi na internet prvo fb pa forum, iako nisam toliko bio aktivan u pisanju. Pokazujemo da snaga volje i zajednistva moze mnogo toga, iako ovo nije neki potez aman za aman pokazali smo karakter i da niko od nas mazlume nemoze praviti. Sutra fax pa ce valjda ovo virjeme malo brze prolaziti, samo da svane abd taj suncani 28-mi februar.

PS. Ona sanja 14. februar ljubav i romansu, a ja 28. februar i Jug u transu!! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 10:57 am

FKZ1921 je napisao/la:Previse se koncentrisemo na utakmicu protiv Sirokog.
Ok,bila je duga pauza i zazeljeli smo se Zelje,smatramo da smo se pojacali i ocekujemo bolje igre i bolje rezultate i nestrpljivi smo da to sto prije vidimo,zadovoljni smo nekim bitnim procesima koji se odvijaju u klubu...Ovo su jaki razlozi da u ovom momentu skoro iskljucivo gledamo u tu prvu utakmicu.
Ali...takvo stanje nam nije dobar drug. Uvazavajuci sve gore navedeno,ipak moramo pokusavati malo drugacije gledati na stvari.
Ovo sto se dogadja u nasem klubu u posljednjih par godina je proces. Dug i tezak.Prvi koraci se uspjesno koracaju ali nam konacan cilj nije 28.02.2016.g i utakmica sa Sirokim. Konacni cilj je da imamo klub koji ce egzistirati i funkcionirati na principima na kojima funkcioniraju ozbiljni evropski klubovi. Ito,u svim segmentima.A posebno u onom segmentu koji je nama navijacima najbitniji,u sportskom.Da svake godine budemo prvi favoriti za sve trofeje,da ih u kontinuitetu osvajamo... Konacni cilj je daleko i do njega su hiljede koraka. Ova prva utakmica je samo jedan od tih koraka. Ako mislimo biti ozbiljni sudionici ovog Zeljinog puta,moramo pravilno rasporediti svoje snage. Tako rade dobri trkaci. Oni slabiji krenu zestoko ali se brzo umore i odustanu.
Na žalost malo nas razmišlja na ovakav način. Ja se u potpunosti slažem sa ovakvim strateškim razmišljanjem. Međutim većina raje je željna instant uspjeha i rezultata, posebno zbog situacije i odnosa sa malim sarajevskim klubom. To nam može biti najveći izazov, ukoliko rezultati ne budu išli putem koji većina navijača i simpatizera već zamišlja, ali i komunicira između sebe. Bitno je bez obzira na sve komunicirati, dugoročnu strategiju i organizaciju. Nadam se da će ovi momci iz managementa kluba imati snage, znanja, vještina i strpljenja da iznesu sve ovo. Iskustvo na žalost ne mogu kupiti, ali doći će i ono inteligentni su niti malo ne sumnjam u njih.

:zeljeznicar1:
 
Fatić Nermin
Postovi: 151
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:35 pm
Lokacija: Los Rajvos'
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 10:59 am

Eisenbahner1921 je napisao/la:
Fatić Nermin je napisao/la:slika
Prejaka slika :palacgore:
Hvala drug, kad spojis znanje iz neceg i ljubav prema necemu, rezultat ce uvijek bit dobar, bas k'o ova slika slika

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 11:01 am

Mislim da je mnogo bitnije kako ćemo se mi na tribinama ponašati. U 99% slučajeva veća stoka smo bili mi na tribini, nego li igrači na terenu. Sad sam siguran više nego ikada da će igrači ispoštovati, imaju kvalitetu, imaju želju, spremni su. Fali uigranosti, ali uigranosti fali i nama navijačima. Nadam se da ćemo položiti prvu prepreku i uigrati i sjever i zapad i JUG. Ako ništa, Tifina Grbavica će nas ujediniti sigurno. Ne traži niko mnogo, samo da dva sata budemo kao jedan na dan utakmice. I 28og i svakog drugog dana. Jer Željo nije samo fudbal...
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned feb 14, 2016 11:15 am

MrRiccoli je napisao/la:
Republika je napisao/la:Previše se pumpa ta utakmica a u slučaju remija ili poraza može se stvoriti bespotrebna "kriza". Za Željezničar je puno važniji 18. februar i žrijeb Kupa BiH.
Dobro bi bilo dobiti nekog lakseg jer puno je novih igraca pa dok se to jos uigra kroz par utakmica, a onda daj koga hoces

Sent from my C5303 using Tapatalk
Imamo isti telefon. :shisha:
PS. Ona sanja 14. februar ljubav i romansu, a ja 28. februar i Jug u transu!!
Neko oboje. :ganja: :karanje:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija