Moderator/ica: storm_raider

 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 7:36 pm

USCFLOW je napisao/la:Izvinite ako ometam u nekoj zahebanoj diskusiji.

Ali nesto s drugom po netu za koga je ko navijao, i naletih na jednoj stranici na ovo...

"A najpopularniji narodnjak, Sarajlija Safet Isovic obožava Osima i Želju."

Da li mi neko moze dati jos neke informacije oko ovog. Iz nekog razloga mi je odjednom srce ko dzamija. :D
Za rahmetli Safeta ne znam, ali znam da mu je sin Benja mrtvi tarpi, jedan od pokretaca onog njihovog nakog udruzenja. I uz cuvenu izjavu da je najveci uspjeh Sarajeva u kratkoj istoriji poraz Zelje od Videotona
:zeljeznicar1:
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 7:39 pm

GoodisonPark je napisao/la:Edis je odgovoran za rezultate i izbor prvih 11 i ako on odluči da Memija ne igra onda sigurno ima razlog zašto je to tako. Volio bih da nema povlaštenih u timu pa taman da je moje dijete. Za one koji nisu u stanju da odgovore na zadatke i da pruže 120% svojih mogućnosti na terenu ima klupa i to je jedini ispravan rezon.

Imam osjećaj da će biti jako tvrda tekma protiv Širokog i da bi jedan gol mogao odlučiti pobjednika. Moramo biti strpljivi i pametni jer samo jedan dobar centaršut Bekrića može donijeti gol vrijedan 3 boda.

Znam da je navika nezgodna stvar ali evo ja sam čvrsto odlučio da ne otvaram onu stranicu i onaj forum, sve i da mi brat tamo piše bestsellere o Želji, od mene neće dobiti više ni jedan jedini klik. Moramo pokazati stav, karakter i poslati smetljare u istoriju. Sve više ljudi piše ovdje i progres je očigledan :palacgore:
Ako je neko tamo imao staza i kontinuitet pisanja bio sam ja.
Od dana kad smo poceli ovdje pisati nisam otvorio niti cu ikad vise. Mene ne zanimaju vise i ne treba im nikakvu paznju davati. Jaran mi kaze da Aco diskutuje sa Aldinom i da pokusavaju ozivjeti temu cak i provocira nebi li se ko uhvatio u raspravu. Naravno ne treba se pecati na te njihove provokacije trazili su dobili su i nadam se da su i oni sretni kao i mi evo imamo.odlicno mjesto gdje mozemo razmjeniti misljenja bez podmetanja satelita tipa Aldin i proturanja lazi.
Mislim da smo i mi zasluzili bolje mjesto i da moras biti budala.koja ne cijeni samog sebe da bi pisao i citao tamo bilo sta.

Poslano sa mog GT-I9070 koristeći Tapatalk
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 7:45 pm

aldin i sateliti.

aldinovo jato.

aldin i južni vetar.

aldinovi ahbabi.
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 7:53 pm

ChWilla je napisao/la:aldin i sateliti.

aldinovo jato.

aldin i južni vetar.

aldinovi ahbabi.
Aldin feat Aco i Bajro :mrgreen:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 7:54 pm

aldin, milena ćeranić i sha.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 7:57 pm

pile87 je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:Edis je odgovoran za rezultate i izbor prvih 11 i ako on odluči da Memija ne igra onda sigurno ima razlog zašto je to tako. Volio bih da nema povlaštenih u timu pa taman da je moje dijete. Za one koji nisu u stanju da odgovore na zadatke i da pruže 120% svojih mogućnosti na terenu ima klupa i to je jedini ispravan rezon.

Imam osjećaj da će biti jako tvrda tekma protiv Širokog i da bi jedan gol mogao odlučiti pobjednika. Moramo biti strpljivi i pametni jer samo jedan dobar centaršut Bekrića može donijeti gol vrijedan 3 boda.

Znam da je navika nezgodna stvar ali evo ja sam čvrsto odlučio da ne otvaram onu stranicu i onaj forum, sve i da mi brat tamo piše bestsellere o Želji, od mene neće dobiti više ni jedan jedini klik. Moramo pokazati stav, karakter i poslati smetljare u istoriju. Sve više ljudi piše ovdje i progres je očigledan :palacgore:
Ako je neko tamo imao staza i kontinuitet pisanja bio sam ja.
Od dana kad smo poceli ovdje pisati nisam otvorio niti cu ikad vise. Mene ne zanimaju vise i ne treba im nikakvu paznju davati. Jaran mi kaze da Aco diskutuje sa Aldinom i da pokusavaju ozivjeti temu cak i provocira nebi li se ko uhvatio u raspravu. Naravno ne treba se pecati na te njihove provokacije trazili su dobili su i nadam se da su i oni sretni kao i mi evo imamo.odlicno mjesto gdje mozemo razmjeniti misljenja bez podmetanja satelita tipa Aldin i proturanja lazi.
Mislim da smo i mi zasluzili bolje mjesto i da moras biti budala.koja ne cijeni samog sebe da bi pisao i citao tamo bilo sta.

Poslano sa mog GT-I9070 koristeći Tapatalk
Naravno Pile, važno je biti dosljedan samom sebi. Lično ja, volio bih da ih ljudi iz kluba odyebu za sva vremena jer su pokazali svoje pravo lice i da ni jedan navijač Želje više nikada ne otvori tu stranicu. Nek propadnu ko žeton ko ih yebe, nisu ništa bolje ni zaslužili.

Ovdje se može na miru diskutovati o svemu i to je sve što je nama potrebno. Ovo je taj neki prelazni period i uvjeren sam da kako se bude primicao početak lige da će naša raja sve više boraviti ovdje i ono tamo će ubrzo postati pustoš jer će i ostali navijači prelaziti ovdje radi kvalitetnije diskusije.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 8:01 pm

draga braco i drage sestre kakvo je raspolozenje danas ?? osim sto nas kladionica handri sve :D :zeljeznicar1:
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 8:02 pm

Ma pile. Treba mi da prekrizim ali kad to uradim makar jedini bio gotovo je. Nego momci super najavi završetak krova i led ekrana do širokog i stolice poslije. To je odlično. Svi znamo šta nam je raditi 28.02. Potpuna mobilizacija i samo jako...

Poslano sa mog GT-S7562 koristeći Tapatalk
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 8:03 pm

Pošto vidim da smo svi tu ,još jednom pozdrav starim i novim forumašima uz pjesmu https://youtu.be/D-4b9UT9fek
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 8:04 pm

ChWilla je napisao/la:gorilo u prelaznom roku, totalni remont ekipe.
dell21 je napisao/la:Valja ovo sve ukomponovati al do pocetka lige bice sve ok :kafa:
:rofl1:
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 8:05 pm

Zna li neko šta je ono postavljeno iznad semafora na Grbavici?
Zadnja izmjena: BHDragons, dana/u sub feb 13, 2016 8:09 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 8:09 pm

ChWilla je napisao/la:gorilo u prelaznom roku, totalni remont ekipe.
dell21 je napisao/la:Valja ovo sve ukomponovati al do pocetka lige bice sve ok :kafa:
Misljenja sam da @bokaču fali jos ljudi u strucnom stabu :kafa:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 8:13 pm

Ako nasi igraci budu ukomponovani kao mi ja se ne sikiram ni 1% :zeljeznicar1:
Mi smo se uigrali za dva dana samo tako..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 8:18 pm

Vala morace biti barem 10 000 ljudi...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 8:19 pm

priželjkujem, ali ne vjerujem baš. jedno 7, eventualno 8 je realno.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 8:20 pm

Ako nista drugo barem su se fukare i pitari uzdruzili, samo sto jedan drugom iz supka ne izlaze. Sta rade komplexi... :pljesak: Podsjecaju me na ove cure/curice po facebooku i instragramu sto za svaku fotku komentarisu "joj macko, jesi lijepa, Aaaah" "Ma ne ti si,, joj ko mi kaze" :rofl1: :rofl1:

Pokusaj "moderatora" ismijavanja naseg kluba sa tuzlacima.. Kako uvlacenje Boze sacuvaj :klanjase2: Ali sto je najgore u ovom svemu, to su sve grupice po 10-15 pacenika koji pisu. Jer ima i zdrave i normalne raje, a njima preporucujem da dodju vamo... Za koga god navijali :)
ChWilla je napisao/la:priželjkujem, ali ne vjerujem baš. jedno 7, eventualno 8 je realno.
Brate, polse onolika sramotnih posjeta i utakmica skoro pa bez gledalaca, tako da kazem, i 8 hiljada bi bio stvarno dobar putokaz... Ne trebamo se zanositi sa 12 hiljada, ali siguran sam da ce biti ako nista drugo barem priblizno 10k :zeljeznicar1:
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1595
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 8:22 pm

Pozdrav svima, odavno ja govorim da je onaj forum sranje, na kojem vlada totalna anarhija bez ljudi koji ce uspostavljati red. O uredjivackoj politici je suvisno govoriti, jadnici koji samo gledaju interes krseci sve postulate objektivnog izvjestavanja. Na forumu sam bio od 2009 godine i ne mislim vise nikad. Nadam se forumu na zvanicnoj stranici, sa brojevima clanskih karata.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 8:24 pm

Hajde molicu vas da se suzdrzimo komentarisanja njih. Svako svoje nek radi kako najbolje zna. Ne mozes raju lagati. Mnogi su nasli svoj dom ovdje i drago mi je vidjeti stare, dobre forumase ovdje. Taman kad covjek pomisli da je neka letargija i da je raja anemicna, ljudi se pokrenu i evo sta ispade. Malo nam treba, sasvim malo...

@cvila, ja sam eto optimistican druze.. 10 000 ocekujem. :) :)
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 8:25 pm

Pošteno govoreći nije ni vase maslo za Ramazana. Svaku opravdanu kritiku na upravu ste na noz dočekivali.
A Aldina da ste ignorisali sam bi se uklonio. Kad već moderator nije "htio" banovati ip. Ili jednostavno jos tada u bojkot foruma. Ne mogu da vjerujem da vas je on uspio isprovocirati, ali eto.
Što se portala tice, kako im je u prvi plan postalo ko koga jebe ja sam ga prestao čitati.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 8:25 pm

Šef stručnog štaba: Bokačo
----------------------tm8782 -------------------
vrbanjusa ------bagrcavi------Dr.House--------fedelta
-----------------Minjore--------Chwhilla-------------
-----shzna-----------------------------------Doove
---------------------Goodisonpark---------------------
------------------------Pile87------------------------

Ima tu još dosta jakih imena tipa Virtual, storm,delinjo, super, dell, Elegant, jaludovolimte, PlavaPorodica, cipiri, phily, cala, struja etc. (halalite koga sam zab., ne znam kako sam vas se ovoliko sjetio), što znači da uvijek mozemo preokrenuti rezultat kada to neko najmanje očekuje. Konkurencija je najpozitivnija stvar koja nam se desila. :kafa:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija