Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:21 am

fedeltafrotta je napisao/la:https://www.youtube.com/watch?v=gffPg-0zWKc

8-)
Suze same idu... Volim te Zeljo! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:24 am

Vrag je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:Ovoliko sprdnje sa nama... Ali ne kaze se djabe, ko se zadnji smije - najsladje se smije..

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Previše bolesnika na jednom mjestu. Pretvorili su forum u ovisnost. Zbog vas ce oni preci vamo. Boluju za retardiranom raspravom koja nema nikakvog smisla. Željni su pažnje koju u stvarnom životu nemaju.
Zato ih treba skužit ako počnu komentarisati. A ako hoće čitat, nek čitaju i crkavaju od muke.
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:29 am

AsharaK je napisao/la:
mirsadmekic je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Bilooo je lijepoooo, lijeppo poput obecanja, pamtim, s tobom Zeljooo gostovanja ...
S'tobom prošli smo kroz mnogo toga, ti si smisao života moga, od tebee tražim da pobjedu nam daš i molim te zaigraaj. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ti mirso krv mu *****

Zivili raja
Jesam bracone hvala zivio i ti brate svi manijaci da se ove godine svi skupa radujemo :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:31 am

Mirso je ljudina samo da znate, kad vam ja kazem
 
MumeTM
Postovi: 64
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:36 am

Ljudi bolan eto njih vamo vec se par njih prijavilo.
Pravi temu prepucavanja da ih štemam loma :zeljeznicar1:
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:38 am

AsharaK je napisao/la:Mirso je ljudina samo da znate, kad vam ja kazem
hvala brt na tome, ama bitno je da svi volimo zelju , bitan je sad zeljo , znas da su me tam ban al ovde je bolje nezalim ha ha
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:39 am

Ne treba praviti cirkus na ovom forumu!
 
MumeTM
Postovi: 64
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:43 am

Elegant je napisao/la:Ne treba praviti cirkus na ovom forumu!
Sve u granicama!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:46 am

storm_raider je napisao/la:
fedeltafrotta je napisao/la:https://www.youtube.com/watch?v=gffPg-0zWKc

8-)
Suze same idu... Volim te Zeljo! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
@fedeltafrotta danas sam bas htio ovo objavit,i kad je najteže ovaj klip me ooraspoloži..
Edise napravi revoluciju,da i tebe ubacimo u ovaj klip
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:47 am

Ljudi ne bih govorio nikome šta da radi ali lično sam stavio tacku na onaj forum. Boga mi i ovi stariji forumasi koje poznajem. Po meni su mnoge stvari izašle na vidjelo ko je i kakav je ko. Forum služi i kao jedna vrsta manippulacije ljudima gdje lažima navodis ljude da imaju pogrešnu sliku nečega. To su i pokusavali raznoraznim nickname na forumu. Evo kako sam obavješten a nisam bio tamo i ne mislim ni ulaziti na portal a kamoli forum, pojavili su se neki novi forumasi i 'prosipaju' pamet drugima. Dok neki likuju od sreće zbog našeg prelaska. Neka ih i nek vjeruju onome što im napisu dotična gospoda. Svaki nas ulazak na tu stranicu je njima plus zbog toga dotični i postavljaju provokativne postove da bi se mi zaletili komentarisati iste i samim tim sebi povećali broj posjeta, klikova. Na kraju će se vidjeti ko je gubitnik. Nakon ovog bi vas zamolio da ne spominjemo više anamo one jer nisu vrijedni ni jednog našeg slova. Naša obaveza je da pomognemo našem klubu koliko ko može. Svi se možemo angazovati da se mobilizuju svi i da dodju 28.02. Ne sumnjam da će naši oataviti srce na terenu, a nadamo se da će i rezultat samim tim i doći. Treba puna podrška igračima i stručnom štabu to je ono najpotrebnije. Momci ostavite srce na teren a ostalo šta bude biće. Punu podršku trebamo dati. Samo u kost. Volim te Željo!!!

Poslano sa mog GT-S7562 koristeći Tapatalk
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:53 am

tm8782 je napisao/la:Ljudi ne bih govorio nikome šta da radi ali lično sam stavio tacku na onaj forum. Boga mi i ovi stariji forumasi koje poznajem. Po meni su mnoge stvari izašle na vidjelo ko je i kakav je ko. Forum služi i kao jedna vrsta manippulacije ljudima gdje lažima navodis ljude da imaju pogrešnu sliku nečega. To su i pokusavali raznoraznim nickname na forumu. Evo kako sam obavješten a nisam bio tamo i ne mislim ni ulaziti na portal a kamoli forum, pojavili su se neki novi forumasi i 'prosipaju' pamet drugima. Dok neki likuju od sreće zbog našeg prelaska. Neka ih i nek vjeruju onome što im napisu dotična gospoda. Svaki nas ulazak na tu stranicu je njima plus zbog toga dotični i postavljaju provokativne postove da bi se mi zaletili komentarisati iste i samim tim sebi povećali broj posjeta, klikova. Na kraju će se vidjeti ko je gubitnik. Nakon ovog bi vas zamolio da ne spominjemo više anamo one jer nisu vrijedni ni jednog našeg slova. Naša obaveza je da pomognemo našem klubu koliko ko može. Svi se možemo angazovati da se mobilizuju svi i da dodju 28.02. Ne sumnjam da će naši oataviti srce na terenu, a nadamo se da će i rezultat samim tim i doći. Treba puna podrška igračima i stručnom štabu to je ono najpotrebnije. Momci ostavite srce na teren a ostalo šta bude biće. Punu podršku trebamo dati. Samo u kost. Volim te Željo!!!

Poslano sa mog GT-S7562 koristeći Tapatalk
:pljesak: :pljesak:
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

sub feb 13, 2016 1:54 am

Ne bih ja nista ni dodao ni oduzeo, laku noc vam zelim :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:00 am

Laku noc momci i cure. I oni koji se tako osjecaju. :mrgreen:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:10 am

tm8782 je napisao/la:Ljudi ne bih govorio nikome šta da radi ali lično sam stavio tacku na onaj forum. Boga mi i ovi stariji forumasi koje poznajem. Po meni su mnoge stvari izašle na vidjelo ko je i kakav je ko. Forum služi i kao jedna vrsta manippulacije ljudima gdje lažima navodis ljude da imaju pogrešnu sliku nečega. To su i pokusavali raznoraznim nickname na forumu. Evo kako sam obavješten a nisam bio tamo i ne mislim ni ulaziti na portal a kamoli forum, pojavili su se neki novi forumasi i 'prosipaju' pamet drugima. Dok neki likuju od sreće zbog našeg prelaska. Neka ih i nek vjeruju onome što im napisu dotična gospoda. Svaki nas ulazak na tu stranicu je njima plus zbog toga dotični i postavljaju provokativne postove da bi se mi zaletili komentarisati iste i samim tim sebi povećali broj posjeta, klikova. Na kraju će se vidjeti ko je gubitnik. Nakon ovog bi vas zamolio da ne spominjemo više anamo one jer nisu vrijedni ni jednog našeg slova. Naša obaveza je da pomognemo našem klubu koliko ko može. Svi se možemo angazovati da se mobilizuju svi i da dodju 28.02. Ne sumnjam da će naši oataviti srce na terenu, a nadamo se da će i rezultat samim tim i doći. Treba puna podrška igračima i stručnom štabu to je ono najpotrebnije. Momci ostavite srce na teren a ostalo šta bude biće. Punu podršku trebamo dati. Samo u kost. Volim te Željo!!!

Poslano sa mog GT-S7562 koristeći Tapatalk

tako je tebra :klanjase2:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:12 am

Joj ne mogu da zaspim kad pomislim da bi mogao Tifa ponovno pjevati Grbavicu :zeljeznicar1:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 2:15 am

Leon_Professional je napisao/la:Joj ne mogu da zaspim kad pomislim da bi mogao Tifa ponovno pjevati Grbavicu :zeljeznicar1:
isti sam u pm :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 3:52 am

@Ipee i ostala ekipa koja vodi fkzeljeznicar.ba da polahko bi trebali hajcat raju raznoraznim intervjuima igrača koji su legende kluba,u smislu kako pozivaju sve na Grbavicu 28-og,i na neki drugi način marketinšku kampanju..ne smije ostat mjesta ni za šibice!
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 6:26 am

pile87 je napisao/la:
Niko je napisao/la:
kontranogama je napisao/la:Nego slabo nesto informacija sta je sa J Bogdanovicem kako ide oporavak , ipak je on sa Acom bio najuigraniji.
Nema ga ove sezone.
Pocet ce trenirati za petnestak dana...

Poslano sa mog GT-I9070 koristeći Tapatalk
Znaci pocinje trenirati sa pocetkom sezone ali se ne ocekuje da zaigra ovo proljece .OK. Hvala za info.
Nasao sam samo onih par minuta snimaka sa DAC-om, da li je Ipee igdje postavio cijelu tekmu. Vodila se rasprava koliko se napredovalo u Antaliji. a ja ko levat vidio samo onih 3 min sansi, totalno sam u mraku.

Sad malo o renoviranju( ja vazda o tome sta cete kad mi je to bolna tacka) za vas koji ste bliski sa upravom : Gledao sam proizvodjace hala za zatvore tj javne wc-e one od rostfraja ili tako nekog materijala. nema lomljenja nema plocica ,rok trajanja od rata do rata. Malo je skuplje ali im nema smrti. Ne samo sad za ove nove hale nego ono i kad se ABD bude pravilo sve nanovo.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 7:13 am

Hajcaj....

slika
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 13, 2016 7:15 am

slika

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija