Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:02 pm

Ma mozda momak ceka da vidimo hocemo li izboriti evropu,ne treba zuriti s ovim !! Nase je da slavimo jos malo,pa da se okrenemo plemicima :ganja:
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:03 pm

Hrasno1921' je napisao/la:
Charlie Sheen je napisao/la:jel istina da Lendric nece da potpise novi ugovor
Prije nego sto pocnes pisati ovakve stvari namjerno - nenamjerno, prvo se informisi kada se aktivira klauzula u ugovoru o produzenju, ako nisi znao reci cu ti ja do je to tek nakon isteka polovine ugovora (po pravilima NFSBIH) a to je pred kraj ove godine, u januaru je potpisao ugovor na 1,5 godinu, sam ugovor istice u maju 2017.a isti moze produziti do maja 2018., pa vidi "jeli istinina da nece" ;)
ok nek si mi reko,znaci nije mu nista nudjeno tako da nije mogao ni odbiti izvinjavam se hvala na odg
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:03 pm

Sejo Brajlovic :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:04 pm

DR.HOUSE je napisao/la:pa sta odmah momka napadas kad je istina klub mu je ponudio bolji ugovor da produzi on jos nije prihvatio
Nije mu bolan nista jos ponudjeno, ponudit ce mu se pred kraj sezone kada za to i bude vrijeme, pa momak ugovor potpisao prije nepuna 4.mjeseca, ne mogu u sred sezone nuditi i potpisivati tek tako, istina je da ce ponuditi novi ugovor sa znatno vecim i boljim uslovima, evo na transfermarktu u traidu mu cijena vec skocila sa 375.000 eura na 550.00 :palacgore:
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:06 pm

Hrasno1921' je napisao/la:
DR.HOUSE je napisao/la:pa sta odmah momka napadas kad je istina klub mu je ponudio bolji ugovor da produzi on jos nije prihvatio
Nije mu bolan nista jos ponudjeno, ponudit ce mu se pred kraj sezone kada za to i bude vrijeme, pa momak ugovor potpisao prije nepuna 4.mjeseca, ne mogu u sred sezone nuditi i potpisivati tek tako, istina je da ce ponuditi novi ugovor sa znatno vecim i boljim uslovima, evo na transfermarktu u traidu mu cijena vec skocila sa 375.000 eura na 550.00 :palacgore:
:palacgore:
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:06 pm

Hrasno1921' je napisao/la:
DR.HOUSE je napisao/la:pa sta odmah momka napadas kad je istina klub mu je ponudio bolji ugovor da produzi on jos nije prihvatio
Nije mu bolan nista jos ponudjeno, ponudit ce mu se pred kraj sezone kada za to i bude vrijeme, pa momak ugovor potpisao prije nepuna 4.mjeseca, ne mogu u sred sezone nuditi i potpisivati tek tako, istina je da ce ponuditi novi ugovor sa znatno vecim i boljim uslovima, evo na transfermarktu u traidu mu cijena vec skocila sa 375.000 eura na 550.00 :palacgore:
dobro covjek koji radi za zvanicnu stanicu na org-u napisao da mu je ponuden i da jos nije potpisao ,ali eto ako je tvoje tacno jos bolje :zeljeznicar1:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:12 pm

pile87 je napisao/la:Ja procitah analizu na ovom portalu i ne bi se slozio s njom u nekim djelovima. Meni izgleda piasana da kaze sta ne valja u sarajevu i samim tim promasena je i poenta. Drugo kaze da je Hurtic zakazao po meni on nije odigrao nista drugacije nego do sada i trece po meni najbitnije kaze se da je krenuo nesto ofanzivnije od Edisa ja se sa tim nikako ne mogu sloziti jer krenuo je sa klasicnim defanzivnim zadnjim veznim znaci destruktivcem i jos jednim stoperom na mjestu zadnjeg veznog. U prevodu to bi bilo kod nas da smo izasli na teren sa Zahirovicem i Kosoricem recimo na veznjacima. Meni to ni malo ne lici na bilo sta ofanzivno i jasno mi je sta je htio postici ustopati Bekrica.
Neki dan trener Zrinjskog dade izjavu nesto u smislu kao igra i sve nije bitno kraj je sezone i bitni su bodovi. Ja ga apsolutno razumijem svaka mu je utakmica imperativ ako zeli biti prvi e pa i mi smo u slicnoj situaciji svaka nam je bitna i svaki kiks nas ostavlja bez evrope. Uspjeli smo anulirati prednost velikog broja ekipa koje su bile ispred nas i na korak smo do cilja vratili smo se upravo zbog toga sto nam je svak naredna bitna a takve utakmice nije lako igrati uvijek je u grcu pritisak je uvijek veliki.
Zato mi je drago da ekipa poznaje prioritete a to je pobjeda prije svega i bodovi. Mi trebamo pokazati svoju velicnu protiv Zrinjskog i napuniti stadion dati doprinos svemu ovome sto je ekipa napravila na terenu, sto uprava radi po pitanju stadiona i drugih stvari.
Sada je vec evidentno da u iducu sezonu ulazimo jaci na svim poljima i to je ono sto najvise raduje.

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ljudi kako sam samo sretan ne znam kad mi je bilo draze sad je sve u nasim nogama svi zajedno mozemo do cilja ali samo zajedno
Nekako se ne bojim ovog zrinjskog
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:13 pm

Kako i mi volimo lupetat pa ni na MANAGERU ne možeš igraču ponudit novi ugovor nakon 4 mjeseca kad dodje u klub :ganja:
Usput Sejo Brajlovic :klanjase2: :klanjase2:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:13 pm

phpBB [video]
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:16 pm

https://youtu.be/t4xCHxG-ABY?t=254" onclick="window.open(this.href);return false;
Kad smo kod crvenih kartona i kritikovanja sudija, nek i ovo pogledaju pa kažu čiji je start za zatvora :r
 
Avatar
HanibalTM
Postovi: 70
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 10:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:19 pm

Hrasno1921' je napisao/la:
DR.HOUSE je napisao/la:pa sta odmah momka napadas kad je istina klub mu je ponudio bolji ugovor da produzi on jos nije prihvatio
Nije mu bolan nista jos ponudjeno, ponudit ce mu se pred kraj sezone kada za to i bude vrijeme, pa momak ugovor potpisao prije nepuna 4.mjeseca, ne mogu u sred sezone nuditi i potpisivati tek tako, istina je da ce ponuditi novi ugovor sa znatno vecim i boljim uslovima, evo na transfermarktu u traidu mu cijena vec skocila sa 375.000 eura na 550.00 :palacgore:
Ivan Lendric - Spielerprofil - Transfermarkt vrijedi 375k €,gdje si našao 550k €?
Miroslav Stevanovic - Spielerprofil - Transfermarkt vrijedi 450k € ,kod tebe bio vrijedio 950k €!?! :D
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:21 pm

HanibalTM je napisao/la:
Hrasno1921' je napisao/la:
DR.HOUSE je napisao/la:pa sta odmah momka napadas kad je istina klub mu je ponudio bolji ugovor da produzi on jos nije prihvatio
Nije mu bolan nista jos ponudjeno, ponudit ce mu se pred kraj sezone kada za to i bude vrijeme, pa momak ugovor potpisao prije nepuna 4.mjeseca, ne mogu u sred sezone nuditi i potpisivati tek tako, istina je da ce ponuditi novi ugovor sa znatno vecim i boljim uslovima, evo na transfermarktu u traidu mu cijena vec skocila sa 375.000 eura na 550.00 :palacgore:
Ivan Lendric - Spielerprofil - Transfermarkt vrijedi 375k €,gdje si našao 550k €?
Miroslav Stevanovic - Spielerprofil - Transfermarkt vrijedi 450k € ,kod tebe bio vrijedio 950k €!?! :D
Zuka je na aparatima,sacekat cemo par dana da promjeni cjenu igracima :ganja:
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:22 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Kako i mi volimo lupetat pa ni na MANAGERU ne možeš igraču ponudit novi ugovor nakon 4 mjeseca kad dodje u klub :ganja:
Usput Sejo Brajlovic :klanjase2: :klanjase2:
pitaj ipeta pa eto haj pozz od MANAGERA :skoljka: :skoljka: :skoljka: :pljesak: :pljesak: :pljesak:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:27 pm

shminka je napisao/la:Ponuđen mu je ugovor novi, nije potpisao
Pojma ti nemas, ne znam sto lupetas Bgm
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Hrasno1921'
Postovi: 268
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 10:31 am
Lokacija: Hrasno
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:30 pm

diego1921 je napisao/la:
HanibalTM je napisao/la:
Hrasno1921' je napisao/la:
Nije mu bolan nista jos ponudjeno, ponudit ce mu se pred kraj sezone kada za to i bude vrijeme, pa momak ugovor potpisao prije nepuna 4.mjeseca, ne mogu u sred sezone nuditi i potpisivati tek tako, istina je da ce ponuditi novi ugovor sa znatno vecim i boljim uslovima, evo na transfermarktu u traidu mu cijena vec skocila sa 375.000 eura na 550.00 :palacgore:
Ivan Lendric - Spielerprofil - Transfermarkt vrijedi 375k €,gdje si našao 550k €?
Miroslav Stevanovic - Spielerprofil - Transfermarkt vrijedi 450k € ,kod tebe bio vrijedio 950k €!?! :D
Zuka je na aparatima,sacekat cemo par dana da promjeni cjenu igracima :ganja:
Traid transfermarkta je dio gdje clanovi zajednice raspravljaju o igracima i cijenama, na sta onda reaguje administracija transfermarkta i azurira cijene igraca, mijenjanje cijena desava se dva puta godisnje odnosno prije svakog prelaznog roka, kao clan transfermarkta od 2009. i sam ucestvujem u tome, i po tome nova cijena Lendrica je 550.000 eura mada jos moze porasti ali ne toliko drasticno, a azuriranje ce se desiti u junu, do tada cijena mu je cijena prikazana tj. 375.000 eura, opcenito cijelom timu po traidu cijena je skocila za 300.000 eura :pljesak:
1921' :zeljeznicar1:

KOLDZO LOPOVE !!!!! J**** TI SVE !!!
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:31 pm

Cijela prva polusezona - reakcija Dine

slika
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:32 pm

Leon_Professional je napisao/la:
fedeltafrotta je napisao/la:Baš, nešto je "pao" Siniša... Prvih par tekmi odličan, ali evo iz tekme u tekmu pad forme... Možda Memija treba njegovo mjesto dok se malo ne dozove on, ubiše ga žene i shishe ;)
Protiv Zrinje ja bi lagano stavio Memiju na beka, jest mi Sinisa drag, ali treba biti posten i reci da Argelini radi svoje i da to nije onaj Sinisa kad je tek dosao. Memija je pokazao gdje se najbolje snalazi, u Evropi je tu pokazao strasne igre, takodjer i jucer nakon dugo vremena je igrao svoju poziciju. Sinisu malo ohladiti na klupi!
Covjek ne pusi shishu, 3x sam ga vidio vazda sa sokom u ruci majkemi moje igrac ako 10% slabije odigra nego sto najbolje zna, SHISHA ALKOHOL IZLASCI DOKASNO UBISE GA ZENE itd itd, Bgm ne valja nikome od nas da donosi zakljucke ovakve, ja da sam pametan bio uslikao bih zolotica da vam pokaze kako dimi...
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:33 pm

DR.HOUSE je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:Kako i mi volimo lupetat pa ni na MANAGERU ne možeš igraču ponudit novi ugovor nakon 4 mjeseca kad dodje u klub :ganja:
Usput Sejo Brajlovic :klanjase2: :klanjase2:
pitaj ipeta pa eto haj pozz od MANAGERA :skoljka: :skoljka: :skoljka: :pljesak: :pljesak: :pljesak:
Ahaaa to je taj insajder :ganja: Mislim na igricu buraz :ne:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:34 pm

starigrad je napisao/la:
smiljan mori vazi za jednog od najboljih motivacijskih govornika na svijetu. imao sam priliku, nedavno, u termama na ilidzi, slusati ga na jednoj biznis konferenciji. covjek je cudo.

po ovom tekstu, rekao bih da su ga nasi angazovali da odrzi taj svoj govor ekipi i da mu se nasi na tome zahvaljuju.
upravo :palacgore:

svakog dana u svakom pogledu sve vise napredujemo.
ovakve stvari cine razliku izmedju dobrog i odlicnog.
Zadnja izmjena: za_zivot_cijeli, dana/u pon apr 25, 2016 5:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 25, 2016 5:36 pm

fk1921 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
fedeltafrotta je napisao/la:Baš, nešto je "pao" Siniša... Prvih par tekmi odličan, ali evo iz tekme u tekmu pad forme... Možda Memija treba njegovo mjesto dok se malo ne dozove on, ubiše ga žene i shishe ;)
Protiv Zrinje ja bi lagano stavio Memiju na beka, jest mi Sinisa drag, ali treba biti posten i reci da Argelini radi svoje i da to nije onaj Sinisa kad je tek dosao. Memija je pokazao gdje se najbolje snalazi, u Evropi je tu pokazao strasne igre, takodjer i jucer nakon dugo vremena je igrao svoju poziciju. Sinisu malo ohladiti na klupi!
Covjek ne pusi shishu, 3x sam ga vidio vazda sa sokom u ruci majkemi moje igrac ako 10% slabije odigra nego sto najbolje zna, SHISHA ALKOHOL IZLASCI DOKASNO UBISE GA ZENE itd itd, Bgm ne valja nikome od nas da donosi zakljucke ovakve, ja da sam pametan bio uslikao bih zolotica da vam pokaze kako dimi...
ma rijetko postoji igrač koji ne pije. To i nekako, al gdje će ko pušiti ono sranje :D
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija