Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 12:17 am

Velez > Borac (kup)

Bice teska utakmica u Banja Luci.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 12:27 am

Elegant je napisao/la:Velez > Borac (kup)

Bice teska utakmica u Banja Luci.
Bice teska to je sigurno, al mislim da mozemo dati gol tamo

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
TIAGO FARIAS
Postovi: 22
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:04 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 12:32 am

Ako gdje bude snimak tekme neka neko ovdje objavi da na miru pogledam
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 1:27 am

Koliko nam je danas falio Livaja umjesto S.Stevanovića :shisha:
Ako uploaduju snimak utakmice, čim brže,tim bolje postavljajte.. barjak bio odma do mene,pola utakmice nisam vidio :ganja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Ipe
Postovi: 258
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:01 am

phpBB [video]
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:24 am

Ipe je napisao/la:
phpBB [video]
NENADJEBIVO!!!

Bravo Ipe,bravo cijeloj ekipi 1921.tv !

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 7:05 am

ISB87 je napisao/la:
kontranogama je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:odron.
daj ba chwila ne rise i ostali kakav ba odron. nije bio kao sto moze al odron je previse.
mani tih teski rijeci, ako je mislio na memiju upravu je.svi puno ocekujemo od njega a on kao da protiv vratnika igra..

ma svima kapa do poda, bravo junaci, sampioni.
Hej Chwilla izvini buraz nisam skonto kad sam pisao u brzini,nisam mislio da te uvrijedim ovo ne rise moglo je i drugacije.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:11 am

sve u redu.
gradi željo boli te *****
 
damirfile
Postovi: 3367
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:11 am

Kako divno jutro :ganja:
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:15 am

Nakon prspavane noci emocije se jos nisu slegle.

Jednostavno juce smo odigrali jednu evropsku utakmicu. Prva stvar sto je utakmica zaista bila extra i sa jedne i sa druge strane, puno trke, borbe i sansi na obje strane. Juce se je vidjelo da nasi igraci posjeduju jedan veliki kvalitet i da kohezija vlada u ekipi. Naravno trebat ce jos vremena da sve dodje na svoje kako bismo igrali mirnije i stalozenije. Juce bih posebno izdvojio Blagojevica, Lendrica i S.Stevanovica, njih trojca su po meni odigrali extra dobro. Memija me je malo razocarao zbog njegove indolentnosti kada se u par navrata nije vracao da pomogne Stevanovicu u odbrani. Ali da ne bih kvario kompletan utisak po meni su svi odigrali za 10+.

Atmosfera i sve ostalo je neopisivo, doci na Grbavicu u 15.35 sati i vidjeti da je ista skoro puna je nesto sto se ne moze opisati rijecima.
Alea iacta est!
 
USCFLOW
Postovi: 69
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:16 am

Cak i kad je jutro svanulo pod nenormalnim dojmom sam svega sto se sinoc desilo na Grbavici. Tek jutros ustvari i raspoznajem kakvu smo mi atmosferu i praznik fudbala priredili. Sve, ama bas sve je bilo na svom mjestu. Navijanje, dimna, bakljada, podrska na vrhunskom nivou. Kao sto Musa poslije rece "Zeljo je igrao sa 12 igraca". :klanjase2:

A igraci, ispostovase nas na najbolji moguci nacin, bili su nabrijani rastrcani, htjeli su sto je najvaznije a razlog svega toga smo mi i oni svi napaceni ljudi za Zeljom koji su sinoc bili u dolini, ali i za one koji tu privilegiju nisu imali.

Ljudi ponosan sam. I hvala svima koji su sinoc cak i na najmanji moguci nacin uljepsali i doprinijeli da ova noc bude nezaboravna. :klanjase2:
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:25 am

Vrag je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:i jopet :D jel ko bio asistent bekricu kod gola, ili je odbrana sirokog kiksala? nisam primjetio da je kamer uhvatil taj trenutak
Koliko sam vidio greška odbrane Širokog
Kosorić je bio asistent. Vidi se na Ipetovom videu :DD:
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:51 am

Jako lijep dan iza nas i vrlo vazna pobjeda, poklopili su nam se i ostali rezultati, jedino nam ne odgovara pobjeda Radnika, i sljedeće kolo se može jako dobro iskoristiti da se dodatno približimo vodećim s obzirom da igraju Sloboda-Radnik I Široki-Zrinjski,i ne može me niko uvjeriti da se ne može izboriti evropa preko lige, ali u ovom trenutku trebamo gledati samo sebe, pobjeda protiv Veleža se jednostavno mora ostvariti, a nama navijačima preostaje da damo što veću podršku igračima u Mostaru i Banja luci u kupu.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:56 am

Plavo jutro..plavi sabah..dobro jutro porodico! :zeljeznicar1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:58 am

jutro plava nacijo :D :D :D .....upravo razmisljam jel moguce da se igraci sa strane ovako bore za ZELJIN dres....nevjerovatno kakva zelja za pobjedom igraca koji prvi put imaju bilo kakve veze sa nasim klubom ... :klanjase2: :klanjase2:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 9:04 am

USCFLOW je napisao/la:Cak i kad je jutro svanulo pod nenormalnim dojmom sam svega sto se sinoc desilo na Grbavici. Tek jutros ustvari i raspoznajem kakvu smo mi atmosferu i praznik fudbala priredili. Sve, ama bas sve je bilo na svom mjestu. Navijanje, dimna, bakljada, podrska na vrhunskom nivou. Kao sto Musa poslije rece "Zeljo je igrao sa 12 igraca". :klanjase2:

A igraci, ispostovase nas na najbolji moguci nacin, bili su nabrijani rastrcani, htjeli su sto je najvaznije a razlog svega toga smo mi i oni svi napaceni ljudi za Zeljom koji su sinoc bili u dolini, ali i za one koji tu privilegiju nisu imali.

Ljudi ponosan sam. I hvala svima koji su sinoc cak i na najmanji moguci nacin uljepsali i doprinijeli da ova noc bude nezaboravna. :klanjase2:
Mogu vam reći da trener Širokog Musa uvijek biranim rječima govorio o našem klubu navijačima, i ako bi nekog u budućnosti iz naše lige volio vidjet na našoj klupi to je onda sigurno on.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 9:05 am

Pozdrav raja,nema se šta puno pričati što reče @bagrcavi oduševljen i promukao, dosta :zeljeznicar1:
phpBB [video]

Evo snimak ko želi pogledat ponovo

phpBB [video]
Pregled kola.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 9:11 am

Novi dan nova nafaka, treba se polahko početi pripremati za gostovanje u Mostaru. Bilo bi dobro početi ranije organizaciju da bi se svi zainteresovani mogli smjestiti na tribinu, bilo bi loše da dole ode dosta raje a da im nedaju ući. Neznam ko sada radi organizaciju a ako ko zna nek prenese jer ovaj voljni momenat treba iskoristit.
イビチャ・オシム
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 9:13 am

Izlija je napisao/la:Novi dan nova nafaka, treba se polahko početi pripremati za gostovanje u Mostaru. Bilo bi dobro početi ranije organizaciju da bi se svi zainteresovani mogli smjestiti na tribinu, bilo bi loše da dole ode dosta raje a da im nedaju ući. Neznam ko sada radi organizaciju a ako ko zna nek prenese jer ovaj voljni momenat treba iskoristit.
Bude sve na grupi objavito
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
damirfile
Postovi: 3367
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 9:15 am

Velež cemo preci ko plitak potok. Treba se spremati za BL, iako mislim da su oni zaokupljeni opstanku i da ne bi trebalo biti problema u dvomeču. Sve nam ide po planu i sad samo uigravati ekipu bicemo sve jači i jači.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija