Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
mamaSmurf
Postovi: 151
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:07 am

Model1964 je napisao/la:
cala je napisao/la:Nema sanse da ovo prodje kako su planirali.
AKO OVAKO U STARTU RAZMIŠLJAŠ MORA DA TI JE CADVI U ŠKOLI GLAVNI DOMET. TEBI I SVIM KOJI MISLE KAO TI.
MI TO MOŽEMO, MI TO ŽELIMO, MI SMO ŽELJO KRAJ PRIČE :)
:pljesak: :zeljeznicar1:
Jer stojimo, prkosimo,
U srcima te našim nosimo! <3
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:14 am

Željezničar želi bodove, Široki se nada nastavku niza bez poraza

Pročitajte više na: http://sport1.ba/zeljeznicar-zeli-bodov ... ez-poraza/" onclick="window.open(this.href);return false;
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:21 am

Zna li neko od koliko sati se mogu karte kupiti?
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:23 am

Velahalve je napisao/la:Zna li neko od koliko sati se mogu karte kupiti?
Prodaja ulaznica počinje u subotu, a vršit će se na Stadionu Grbavica. U subotu ulaznice možete kupiti u periodu od 12 do 17 sati, a u nedjelju od 12 do kraja prvog poluvremena
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:26 am

Ko je za da sport1 portal se pojavi na novom LED-u? :mrgreen:
Kupujte ovu novu sky colu, ucinkovita je na vise nacina. Moze sluziti za suzbijanje hrdje na autima, jeftinija je od varkine, a ko je dovoljno hrabar moze je pokusati i popiti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:27 am

IvanOsim je napisao/la:Jedno pitanje za upucenije: Nas predsjednik skupstine gosp. Ermin Pesto, je li to ovaj pomocnik ministra sigurnosti BiH?
Jeste
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:29 am

mislim ko uopšte pije kolu, ikakvu. osim sa jeftinim obojenim pićima kad mora :ganja:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:42 am

IvanOsim je napisao/la:Eh ovako, da i ja prokomentarisem sve ovo, moje misljenje ce se nesto razlikovati od vecine, al to ne znaci da sam pljuvac, ili da sad treba o tome raspravljati - to je samo moje misljenje..

Ekipa 1921 i ostali pomagaci - kapa dole..
PR Emir M. Momce nemam rjeci, za mene si prvi kandidat za upravu kad ovi ne budu vise mogli, zaista sam odusevljen nacinom obavljanja tvog posla..
Ovo s horom je veoma kreativno i svidja mi se..

Eh taj sportski dio:
Po meni dovodjenje Zahirovica je bilo potpuno nepotrebno, znaci Dino Hasanovic, igrac kojeg sam poslije jednog treninga zamislio u prvoj postavi cak i prije Zole je sad potpuno u drugom planu, Zahirovic ce igrati a po meni nije neki igrac i svoje najbolje partije je odigrao u onom njegovom zlatnom periodu, puno boljih igraca ima, mozda ih nije bilo u ovom prelaznom roku, al ne znam cemu zurba, jer ponavljam u ovom djelu sezone ima duplo manje utakmica nego u prvom (i ako cemo poredit meni bolje zadnje vezne imaju siroki i zrinjski - tomic i sesar)..

Dovodjenje Stevanovica je potpuno nepotrebno, na tim pozicijama smo najpopunjeniji, jedan je od najplacenijih igraca, a igrao je za repku u godinama u koje ulazi Memija a on ce uzimati mjesto njemu, tako da on od mene ce tesko dobiti podrsku, a mislim da ce se dosta vas sloziti sa ovim nakon par utakmica ( Edis je rekao da zeli na svakoj poziciji da ima po dva kvalitetna igraca, a na dvije krilne pozicije ima 6 igraca)..

Da jos jednom ponovim da duzina trajanja ugovora Bogicevicu i Bekricu je smjesna, a da Bekric nece predstavljati pojacanje za nase uslove..

Eh ono sto smatram najvecim problemom je Edis, jer me vec jednom razocaro, dok je bio pomocni kad bi sjedio na kafi sa mladjim igracima uvijek je govorio Djenise ti bi meni uvijek igrao u prvoj, pa onda ostale koliko je hvalio, a jednog Memiju ostavi na klupi, koji je bio malo u krizi forme, al ne zato sto se nije htio zalagati, vec jednostavno se desilo, tempirana forma za evropu zatim pad cjelokupne ekipe, a on je ekipni igrac, a ne igrac poteza.
Zatim kad su ga pitali treba li ti Zahirovic on govori treba, cak mislim da mu je usmeno obecao da ce dobiti prostora, zasto nije rekao ne treba imam na toj poziciji dvojicu igraca..
Scenario: Miroslav pocinje od prve , Memija na klupi, znaci niko mi ne moze reci da je Miroslav zasluzio na treninzima ili utakmicama minutazu, vec je u pitanju slobodno trenersko uvjerenje, ili ne daj Boze nesto drugo, obecanje itd..
Mislim da Edis nema mu.da za mlade igrace, Adzem je Bajica i Memiju promoviso, oda Amira i Dzenisa, vidjet cemo sta ce on, ne racunajuci Vecu...
drug ovo je forum i cijenim svacije misljenje ali ti si napisao toliku kolicinu gluposti po meni da je to nevjerovatno.Niko ne treba i ne smije imati prednost u evropskom Zelji (mi zelimo da to bude) pa bio nase dijete ,sa Romanije , Visegrada ili pak Mijanmara (gamad tu trazi pojacanja :D )....i cuj bespotrebno dovodjenje igraca koji je cuvao C Ronalda koji ima toliko nastupa za A reprezentaciju...i onda kad spadnemo da nam igra jedan E Sadikovic tebi to bude normalno...mi smo nezahvalni evo neki vec poceli srati nismo ni jednu utakmicu odigrali ...Mulalica si osudio bez da si pogledao i jednu zvanicnu utakmicu u ovom rosteru...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:47 am

× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:48 am

plan postoji. a rezultati će reći je li ispravan ili nije.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:49 am

Hurmasica je napisao/la:
Velahalve je napisao/la:Zna li neko od koliko sati se mogu karte kupiti?
Prodaja ulaznica počinje u subotu, a vršit će se na Stadionu Grbavica. U subotu ulaznice možete kupiti u periodu od 12 do 17 sati, a u nedjelju od 12 do kraja prvog poluvremena
Hvala :zeljeznicar1:
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:54 am

ČOJK MALO PESIMISTIČAN ILI TI OPREZAN. ;)
Široka klupa nije garant za uspjeh. Treba dati šansu ovoj ekipi i Sablji, max. podržati.
Okanimo se pitarluka... ili dižemo u nebo ili na prvu sječemo glave.
Svako na ovom svijetu(ČAK I JA :) ) zaslužuje kritiku za ono šta i kako radi. Kritika u naprijed je miniranje.
Manite se šuplje....samo navijajte :zeljeznicar1:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:55 am

Pa dobro, ovo je mjesto gdje diskutujemo, gdje raspravljamo na normalan nacin. Nema potrebe da se necije razmisljanje naziva glupim. Meni se svidja sto postoje i oni koji nisu toliko odusevljeni svim sto nam se desilo. To znaci da postoje takvi i tamo gdje trebaju biti, u klubu i strucnom stabu. Rad je preduslov da se bilo sta napravi. Ako smo oprezni znaci da cemo raditi bolje, jer neka euforija i pretjerano samopouzdanje znaju zavarati.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:56 am

ništa nije garant za uspjeh. ali ideja je da niko nije siguran za svoje mjesto. u minulom periodu su to bili bukvalno svi iz prvih 11 i vidjeli smo na šta je to ličilo u većem broju utakmica.
gradi željo boli te *****
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 11:00 am

delinjo je napisao/la:
IvanOsim je napisao/la:Eh ovako, da i ja prokomentarisem sve ovo, moje misljenje ce se nesto razlikovati od vecine, al to ne znaci da sam pljuvac, ili da sad treba o tome raspravljati - to je samo moje misljenje..

Ekipa 1921 i ostali pomagaci - kapa dole..
PR Emir M. Momce nemam rjeci, za mene si prvi kandidat za upravu kad ovi ne budu vise mogli, zaista sam odusevljen nacinom obavljanja tvog posla..
Ovo s horom je veoma kreativno i svidja mi se..

Eh taj sportski dio:
Po meni dovodjenje Zahirovica je bilo potpuno nepotrebno, znaci Dino Hasanovic, igrac kojeg sam poslije jednog treninga zamislio u prvoj postavi cak i prije Zole je sad potpuno u drugom planu, Zahirovic ce igrati a po meni nije neki igrac i svoje najbolje partije je odigrao u onom njegovom zlatnom periodu, puno boljih igraca ima, mozda ih nije bilo u ovom prelaznom roku, al ne znam cemu zurba, jer ponavljam u ovom djelu sezone ima duplo manje utakmica nego u prvom (i ako cemo poredit meni bolje zadnje vezne imaju siroki i zrinjski - tomic i sesar)..

Dovodjenje Stevanovica je potpuno nepotrebno, na tim pozicijama smo najpopunjeniji, jedan je od najplacenijih igraca, a igrao je za repku u godinama u koje ulazi Memija a on ce uzimati mjesto njemu, tako da on od mene ce tesko dobiti podrsku, a mislim da ce se dosta vas sloziti sa ovim nakon par utakmica ( Edis je rekao da zeli na svakoj poziciji da ima po dva kvalitetna igraca, a na dvije krilne pozicije ima 6 igraca)..

Da jos jednom ponovim da duzina trajanja ugovora Bogicevicu i Bekricu je smjesna, a da Bekric nece predstavljati pojacanje za nase uslove..

Eh ono sto smatram najvecim problemom je Edis, jer me vec jednom razocaro, dok je bio pomocni kad bi sjedio na kafi sa mladjim igracima uvijek je govorio Djenise ti bi meni uvijek igrao u prvoj, pa onda ostale koliko je hvalio, a jednog Memiju ostavi na klupi, koji je bio malo u krizi forme, al ne zato sto se nije htio zalagati, vec jednostavno se desilo, tempirana forma za evropu zatim pad cjelokupne ekipe, a on je ekipni igrac, a ne igrac poteza.
Zatim kad su ga pitali treba li ti Zahirovic on govori treba, cak mislim da mu je usmeno obecao da ce dobiti prostora, zasto nije rekao ne treba imam na toj poziciji dvojicu igraca..
Scenario: Miroslav pocinje od prve , Memija na klupi, znaci niko mi ne moze reci da je Miroslav zasluzio na treninzima ili utakmicama minutazu, vec je u pitanju slobodno trenersko uvjerenje, ili ne daj Boze nesto drugo, obecanje itd..
Mislim da Edis nema mu.da za mlade igrace, Adzem je Bajica i Memiju promoviso, oda Amira i Dzenisa, vidjet cemo sta ce on, ne racunajuci Vecu...
drug ovo je forum i cijenim svacije misljenje ali ti si napisao toliku kolicinu gluposti po meni da je to nevjerovatno.Niko ne treba i ne smije imati prednost u evropskom Zelji (mi zelimo da to bude) pa bio nase dijete ,sa Romanije , Visegrada ili pak Mijanmara (gamad tu trazi pojacanja :D )....i cuj bespotrebno dovodjenje igraca koji je cuvao C Ronalda koji ima toliko nastupa za A reprezentaciju...i onda kad spadnemo da nam igra jedan E Sadikovic tebi to bude normalno...mi smo nezahvalni evo neki vec poceli srati nismo ni jednu utakmicu odigrali ...Mulalica si osudio bez da si pogledao i jednu zvanicnu utakmicu u ovom rosteru...
Cuje ne treba Zahirovic, Stevanovic, Bekric nije pojacanje... Jel moguce da ovako razmisljas? :palacdole: :palacdole:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 11:03 am

Svi na trening :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 11:04 am

Sa ovolikim brojem kvalitetnih igraca sve ce to leci na svoje mjesto. Mlad igrac treba da dize svoj fudbalski kvalitet, formu, samopouzdanje, itd. na ovim "manjim" utakmicama (tipa Vitez, Velez, Drina, Sarajevo...), opet u kombinaciji sa iskusnijim igracem do sebe, ili kada ekipa dodje do sigurnog vodstva pa da udje pola sata prije kraja utakmice. Bice tu i povrijedjenih, kartoniranih, razlicitih taktika trenera, itd. Razvoj i afirmacija mladih igraca, to je put za koji je receno da je nas put, od kojeg se nece odustajati.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 11:09 am

Ko je pojačanje a ko nije ćemo vidjeti na terenu koji je jedini mjerodavan kada je sam fudbal u pitanju.. Uprava je uradila vrhunski posao za naše uslove i u potpunosti se iskupila za loše odradjen posao u prošlogodišnjem prelaznom roku.. Bez obzira na ishod sutrašnje tekme oni ce imati moju podršku.. Ovo što se u zadnje vrijeme radi je nešto o čemu maštamo godinama i zato moramo biti puni poštovanja i mi kao navijači odgovoriti na pravi način.. Sramota je ko se nije učlanio i do sad, a da ne govorimo kolika je sramota ne učlaniti se posle svih ovih lijepih dešavanja..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 11:10 am

Ko zeli da pise istoriju neka dodje sutra u dolinu cupova.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 11:11 am

koga je ba danas ičega sramota :ganja:
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija