Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 12:35 am

Ja nisam primjetio da je iko ovdje pisao da ne treba to ispostovati maksimalno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 12:39 am

SWRA_1921 je napisao/la:Izlija, i ostali, ne volim puno duziti oko offtopica, ali procedure su uzaaaaasno spore i moras imati registrovanu djelatnost za proizvodnju el. energije i nije bas toliko skupo, ali je uzasno sporo i nemoguce za nas klub jer bi morali imati holsing i posebnu firmu za to. To mi je struka, ne pricam bas tek onako.

Evo vam,primjer posljednje takve.

Procedura za dobijanje potrebnih dozvola za solarnu elektranu kapaciteta 150 kW u Kaknju trajala je tri godine, a gradnja je završena za mjesec dana.

Godišnja proizvodnja je oko 200 hiljada kWh, a vrijednost projekta iznosila je blizu 500 hiljada KM.

Ovaj covjek,ima benzinske pumpe u Kaknju, ali morao je za ovu namjenu osnovati novu firmu koja se bavi tom,djelatnoscu.
I meni je struka i znam šta pričam,prije bi skupili sve papire nego sredstva potrebna, ovo su pametne teme i treba ih obraditi samo što sada možda nije vrijeme za to jer smo svi nabijeni pred početak prvenstva.
イビチャ・オシム
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 12:49 am

pintol_TM87 je napisao/la:
CARSONIO je napisao/la:
Špekac1921 je napisao/la: To je postava koja će istrčati najvjerovatnije.
Ma znam da je ta postava ali bi vise volio vidjeti memiju,zahirovica i tiaga od stevanovica,stanica i blagojevica ali eto
da si gledao treninge vidio bi da je zola 3x bolji od zahe..zivio
Buraz,gledao sam treninge ono sto sam ja vidio mali stevanovic sinisa najbolji poslije njega hasanovic koji me je odusevio, memija mi je bio bolji od stevanovica tiago je imao svoje bravure,zolotic isto tako fenomenalan dok me je bekric razocarao vidi se da nije spreman kako bi trebao.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 12:53 am

Kaze Japanac Bosancu: Znas li ti u cemu je razlika izmedju nas i vas?
Kaze Bosanac: Ne znam.
Japanac: Dok vi smisljate probleme za solucije, mi ih testiramo i rijesavamo.

Tako i ovdje. Raja nabraja sve ono ruzno sto bi se moglo dogodit.
Niko ne kaze... Trebamo svi to, to i to uradit...
Najgore mi je sto pojedini ismijavaju nesto sto je lijepo za oko, u folu Zelje i sto ce ostati zapamceno dugo.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 1:21 am

slika
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 1:30 am

Okolele je napisao/la:slika
:klanjase2: :zeljeznicar1:
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 1:42 am

Evo s ovo malo ulaganja u stadion kolika je razlika, koliko sve uljudnije izgleda jos dok dodju te klupe pa se postave. Sasvim druga dimenzija ovo je dokaz kako se sa malo moze postici puno. Da me ko ne shvati pogresno 100.000KM da klub izdvoji nije ni malo al u poredjenju s tim koliko treba za izgradnju je malo.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 2:12 am

slika slika

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 2:19 am

MrRiccoli je napisao/la:slika slika

Sent from my C5303 using Tapatalk
:kafa: :kafa:
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 2:24 am

Okolele je napisao/la:slika
Kur.cimo se manjim klubovima maksimalno :ganja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
MumeTM
Postovi: 64
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 4:55 am

Idi idi nesanicee
Nasi to ostavili da se vidi mozel izdrazit 2-3 dana bez gasenja. Mozda nisu riktali automaticki tajming.
Sad ozbiljno ja mislim kad se tek upale da treba da radit 24 sata ili tako nesto.

Nek samo sija, ovakve male stvari I kod mene srce ko Igman!
Dalje treba ispostovati sta je klub pripremio I kad se to zavrsi onda ispostovati,sta su navijaci pripremili.
F.K Željezničar 1921
Hu-so Sa-ki- be say Hu-so Sa-ki-be.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 8:05 am

Eh ovako, da i ja prokomentarisem sve ovo, moje misljenje ce se nesto razlikovati od vecine, al to ne znaci da sam pljuvac, ili da sad treba o tome raspravljati - to je samo moje misljenje..

Ekipa 1921 i ostali pomagaci - kapa dole..
PR Emir M. Momce nemam rjeci, za mene si prvi kandidat za upravu kad ovi ne budu vise mogli, zaista sam odusevljen nacinom obavljanja tvog posla..
Ovo s horom je veoma kreativno i svidja mi se..

Eh taj sportski dio:
Po meni dovodjenje Zahirovica je bilo potpuno nepotrebno, znaci Dino Hasanovic, igrac kojeg sam poslije jednog treninga zamislio u prvoj postavi cak i prije Zole je sad potpuno u drugom planu, Zahirovic ce igrati a po meni nije neki igrac i svoje najbolje partije je odigrao u onom njegovom zlatnom periodu, puno boljih igraca ima, mozda ih nije bilo u ovom prelaznom roku, al ne znam cemu zurba, jer ponavljam u ovom djelu sezone ima duplo manje utakmica nego u prvom (i ako cemo poredit meni bolje zadnje vezne imaju siroki i zrinjski - tomic i sesar)..

Dovodjenje Stevanovica je potpuno nepotrebno, na tim pozicijama smo najpopunjeniji, jedan je od najplacenijih igraca, a igrao je za repku u godinama u koje ulazi Memija a on ce uzimati mjesto njemu, tako da on od mene ce tesko dobiti podrsku, a mislim da ce se dosta vas sloziti sa ovim nakon par utakmica ( Edis je rekao da zeli na svakoj poziciji da ima po dva kvalitetna igraca, a na dvije krilne pozicije ima 6 igraca)..

Da jos jednom ponovim da duzina trajanja ugovora Bogicevicu i Bekricu je smjesna, a da Bekric nece predstavljati pojacanje za nase uslove..

Eh ono sto smatram najvecim problemom je Edis, jer me vec jednom razocaro, dok je bio pomocni kad bi sjedio na kafi sa mladjim igracima uvijek je govorio Djenise ti bi meni uvijek igrao u prvoj, pa onda ostale koliko je hvalio, a jednog Memiju ostavi na klupi, koji je bio malo u krizi forme, al ne zato sto se nije htio zalagati, vec jednostavno se desilo, tempirana forma za evropu zatim pad cjelokupne ekipe, a on je ekipni igrac, a ne igrac poteza.
Zatim kad su ga pitali treba li ti Zahirovic on govori treba, cak mislim da mu je usmeno obecao da ce dobiti prostora, zasto nije rekao ne treba imam na toj poziciji dvojicu igraca..
Scenario: Miroslav pocinje od prve , Memija na klupi, znaci niko mi ne moze reci da je Miroslav zasluzio na treninzima ili utakmicama minutazu, vec je u pitanju slobodno trenersko uvjerenje, ili ne daj Boze nesto drugo, obecanje itd..
Mislim da Edis nema mu.da za mlade igrace, Adzem je Bajica i Memiju promoviso, oda Amira i Dzenisa, vidjet cemo sta ce on, ne racunajuci Vecu...
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 8:12 am

Jedno pitanje za upucenije: Nas predsjednik skupstine gosp. Ermin Pesto, je li to ovaj pomocnik ministra sigurnosti BiH?
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 8:49 am

Vec smo se odvikli da u ekipi imamo dvadeset dobrih igraca.Da se svi smatraju u tretiraju prvotimcima a igraju pocinju oni za koje trener procjeni da su u datom trenutku najbolje rjesenje. U sezonama 12/13,13/14,14/15 i predhodna polusezona,situacija s igrackim kadrom je bila takva da imas deset i djecu na klupi. I nije bilo ovih dilema. Ili recimo zadnja utakmica s Vitezom,u jednom momentu imas osam omladinaca na terenu.
Svi smo slabi na nase omladince. Volimo ih,imamo strpljenja s njima sto je za njihov razvoj jako bitno.Oni to vracaju dobrim igrama,brzim sazrijevanjem,velikom ljubavlju za klub i u konacnici, punjenjem klupskog budzeta.I to je dobro.U drugim sredinama nije bas tako,dapace.
Medjutim,nije realno da kostur ekipe cine igraci 98,97,96 i 95 godiste.A imas najvise sportske ciljeve. Oni trebaju biti tu,njih 7,8 medju dvadeset. Ali moraju imati jaku konkurenciju,moraju im se podizati ljestvice,moraju se boriti sa bar malo boljim ili ako nista,iskusnijim od sebe.Nije nikako dobro da recimo Dino i Zera budu jedan drugom konkurencija i bore se za mjesto. Ako se Dino pored Zole i Zahirovica izbori za mjesto,mi smo na konju.A Dino pogotovu.Vec se,nakon jednih priprema vide rezultati.Tako kazu nasi treneri. Ovaj put bas kod Memije,a narocito kod Dine i Dzenisa. Nikad nisu ovako radili i bili ovako spremni.Zao mi je sto i Dado nije prosao ove pripreme,jer bi i za njega ovo bio izazov i prilika da se kroz daleko jacu konkurenciju i sam digne i mozda pokaze svima da u ovom momentu moze bolje od Bekrica.
Nikako ne vjerujem u price da se nekom nesta obecava vezano za mjesto u timu i minutazu. U to sam siguran.
I u nastavku sezone cemo imati,sto u startnoj postavi sto drugacije,realan broj mladih igraca(Veca,Memija,Dino,Dzenis...Dado). Mujaga,Zera i Kemo ce polusezonu odigrati za juniore a u narednoj sezoni su prvotimci sa iskustvom iz seniorskog nogometa.
Uvijek cemo diskutovati i imati razlicita misljenja o tome de li je trebalo dovoditi ovoliki broj igraca i da li su svi dovedeni pojacanja.
Prave odgovore cemo tek saznati.
Ima osnova da budemo optimisti i nadamo se najboljem.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 9:01 am

Da li je LED jos upaljen ? :ganja:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 9:15 am

Elegant je napisao/la:Da li je LED jos upaljen ? :ganja:
jeste :ganja: :ganja:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 9:35 am

DR.HOUSE je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Da li je LED jos upaljen ? :ganja:
jeste :ganja: :ganja:
Ima se-moze se
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 9:37 am

SVI NA TRENING
Alea iacta est!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:01 am

cala je napisao/la:Nema sanse da ovo prodje kako su planirali.
AKO OVAKO U STARTU RAZMIŠLJAŠ MORA DA TI JE CADVI U ŠKOLI GLAVNI DOMET. TEBI I SVIM KOJI MISLE KAO TI.
MI TO MOŽEMO, MI TO ŽELIMO, MI SMO ŽELJO KRAJ PRIČE :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:06 am

ma nije to ni do te pameti, nema se ondje šta ne shvatiti, nego što se vazda neko pravi mangup. ali ja se nadam i vjerujem da će uspjeti.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 42 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija