Moderator/ica: storm_raider

 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 5:00 pm

Lahko je ovo...Prvo kolo,Siroki,bila duga pauza,dosta novih igraca,malo se sminkala Grbavica...Al majstori,da se pogledamo 13.03. protiv Mladosti.E to je pravi test.
Ne bude li nas 5000,neovisno o nedjeljnom rezultatu,nismo dorasli biti dio velikog Zelje.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 5:01 pm

FKZ1921 je napisao/la:Lahko je ovo...Prvo kolo,Siroki,bila duga pauza,dosta novih igraca,malo se sminkala Grbavica...Al majstori,da se pogledamo 13.03. protiv Mladosti.E to je pravi test.
Ne bude li nas 5000,neovisno o nedjeljnom rezultatu,nismo dorasli biti dio velikog Zelje.
:palacgore:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 5:06 pm

Hoćemo Janu na ekranu!

Valter :ganja: :ganja: :ganja: :ganja: :ganja: :ganja:
1987
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 5:15 pm

jana dva :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 5:17 pm

Što ne mogu ove šupljologije i zaebancije po temi. Daj napravite sebi temu za to, a ovdje nek se moze i sta procitati. Ajzea ne zna gdje bi prije, ili na ovaj ili na onaj forum.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 5:23 pm

FKZ1921 je napisao/la:Lahko je ovo...Prvo kolo,Siroki,bila duga pauza,dosta novih igraca,malo se sminkala Grbavica...Al majstori,da se pogledamo 13.03. protiv Mladosti.E to je pravi test.
Ne bude li nas 5000,neovisno o nedjeljnom rezultatu,nismo dorasli biti dio velikog Zelje.
znas ti nas... ako izgubimo siri se negativa i nece nas bit 1,5-2,5k
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 5:28 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Što ne mogu ove šupljologije i zaebancije po temi. Daj napravite sebi temu za to, a ovdje nek se moze i sta procitati.
Tako je. :palacgore:
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 5:32 pm

Al ustvari mi ne idemo ni zbog Kosorića na tekmu, ni zbog Misimovića, ni zbog Bajramovića, ni zbog Osima, ni zbog ovih dešavanja, ni zbog uprave, ni zbog pojačanja, mi svi idemo na tekmu zbog Želje. Govorim da je naš kakav je, takav je. Bio prvi, bio zadnji.

Kontam kada čovjek sa strane osjeti dobru tekmu, želi da gleda dobar fudbal, pa kaže doći ću protiv Širokog, ali neću protiv Mladosti nije nešto utakmica.. Ali kada mi navijači to uradimo, a kada nas slušate rekli bi spavamo na Grbavici, živimo Želju.

Sada je dobra prilika da to i pokažemo, Široki, pa Velež(ko može), a onda Mladost! Neovisno kako se momci pokažu
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 5:42 pm

To znamo nas par hiljada ali da bi privukao onih 10 trebaju rezultati. Smijem se u zivot kladit da ako ne uzmemo sirokog i veleza, na iducoj tekmi 2 milje.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 5:43 pm

cipiripi je napisao/la:daj postavi da vidimo koji je sal u pitanju ja sam vec zainteresovan
http://s27.postimg.org/6el4yodov/3a39bb ... 1456417990" onclick="window.open(this.href);return false;
evo,a iza pise manijak
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 5:46 pm

Mene najvise strah ovog starta jer je ekipa maltene nova, da li su ove pripreme bile dovoljno duge da se nesto uigra i da Edis izaber prvih 11. i jos tri izmjene, a opet je na slatkim mukama jer sad imamo po dva igraca na svakoj poziciji.

Za koga ce se odluciti vidjet cemo, nadam se da ce atmosfera da doprinese pozitivnom rezultatu koji bi nas digao pred nastavak i ubrzo kup. 9-og marta.

:zeljeznicar1:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Ipe
Postovi: 258
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 5:52 pm

fedeltafrotta je napisao/la:nadam se da ce biti na poluvremenu na ledu spotovi serifa ili jasara... budi majka aliju :shisha:
sarajevskog bekriju :zeljeznicar1:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 5:55 pm

hardwell je napisao/la:Al ustvari mi ne idemo ni zbog Kosorića na tekmu, ni zbog Misimovića, ni zbog Bajramovića, ni zbog Osima, ni zbog ovih dešavanja, ni zbog uprave, ni zbog pojačanja, mi svi idemo na tekmu zbog Želje. Govorim da je naš kakav je, takav je. Bio prvi, bio zadnji.

Kontam kada čovjek sa strane osjeti dobru tekmu, želi da gleda dobar fudbal, pa kaže doći ću protiv Širokog, ali neću protiv Mladosti nije nešto utakmica.. Ali kada mi navijači to uradimo, a kada nas slušate rekli bi spavamo na Grbavici, živimo Želju.

Sada je dobra prilika da to i pokažemo, Široki, pa Velež(ko može), a onda Mladost! Neovisno kako se momci pokažu
a drug problem je sto mi nemamo 20 hiljada bolesnika nego 2 hiljade,zato treba raju privuci drugim stvarima jer oni zele gledati fudbal,¸znam ja sad ces ti napisati bolje da nas je 2 hiljade pravih bolesnika nego 12 hiljada kvazi navijaca,ali nije to bas tako..ti kvazi navijaci pune klupsku kasu i to moras shvatiti...nismo mi jos fudbalski obrazovani do te mjere da svaku utakmicu bude 10 hiiljada orilo gorilo...jedino kad inat u nama proradi i to je to...prose sezone mnogo raje pitao idete li na tekmu kao sta da dajem pare da gledam Enisa Sadikovica...eto tako ljudi razmisljaju i djaba to se nikad nece promjeniti ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 6:54 pm

Potencijal – Igrač koji ima 22 godine, a već je debitovao za prvi tim. Očekuje se da eksplodira u skorijoj budućnosti.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/leksikon-premijer-lige-bih-dio-drugi/" onclick="window.open(this.href);return false;
 
Avatar
Ipe
Postovi: 258
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 7:00 pm

https://www.youtube.com/watch?v=TYvVVTA ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 7:04 pm

Mailson ko da je Neimarov brat blizanac..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 7:10 pm

Nas brazilski tandem na proljece i ljeto, nadam se da ce dobiti sansu protiv Sirokog. :palacgore:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 7:11 pm

Fanzi je napisao/la:Hvala svima. Ovo je moj privatni komentar u vezi hora. Može performans propasti, možete možda biti razočarani, jer nismo ugostili ovog ili onog... Reći ću vam da su neka od imena koja ste tražili obećala koncert ako podignemo neki trofej na kraju sezone.

Želju kao klub osnovali su inžinjeri sarajevske željezničke radionice u vrijeme visokointelektualnog sađenja krompira.
Ivica Osim, kako ga nazvaše Strauss, bio je izvrstan učenik, genijalan matematičar i dobar šahista.
Za Milana Ribara kažu da je trčao u školu svojim mladim igračima pravdati izostanke s nastave, insistirao na peticama, sekirao se što je Pike Mujkić bio loš učenik.
Pojedinačno bih u prošlosti mogao navesti mnogo primjera ljudi koji su mimo terena postigli mnogo, a navijaju za Želju.
Voli Želju, vrhunski borac Alen.
Voli Želju, porodica vrsnih muzičara i farmaceuta Igor.
Voli Želju, sigurno najbolji komentator u BiH Admir.
Voli Želju, veliki humanista i organizator mnogih akcija pomoći Edin, zapravo skupa s njim i Adi.
Jedan od najboljih sportskih novinara u državi Muhamed.
Sigurno najbolji mladi PR Emir.
Čovjek čije komentare o marketingu čitaju stručnjaci drugih firmi Kemal.
Najbolji ljudi u računovodstvu i reviziji u BiH Vedran, Marko, Adnan i Adnan.
Vrsni studenti Admir, Erwin i Adna.
Ovo su samo neki od primjera...
Mnoštvo ljudi iz biznisa i običnog svijeta.
Nismo mi masa koja pravi probleme iako novinari često vole pričati o problematičnoj navijačkoj populaciji. Mi samo volimo svoje, dok se drugi busaju u Real Madrid i United koji nikad neće biti njihovi.
Pa me tako frajer opra na ruke jutros što će hor nastupiti prije početka utakmice sa Širokim Brijegom, jer kao nije to za stadiona (valjda tuguje za Ljubinim danima na Grbavici).
Zapravo je ovo Željo, pa ako vas ne zanima fudbal, bar mi je drago reći vam da će hor Pontanima u nedjelju imati najveću publiku ikada, da će zapravo ovo biti jedan od najposjećenijih kulturnih evenata u državi ikada.
Uvijek originalni, uvijek normalni... Mi smo Željini wink emoticon

Super je ovo sa horom! Ja neki dan naslutio u svom postu :) . Željo je vazda postavljao sandarde u BiH, tajo treba da ostane :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 7:13 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Što ne mogu ove šupljologije i zaebancije po temi. Daj napravite sebi temu za to, a ovdje nek se moze i sta procitati. Ajzea ne zna gdje bi prije, ili na ovaj ili na onaj forum.
Uvijek imas opciju da zaobidjes to sta drugi pisu.Nema potrebe za unosemjem.neke negative bez obzira sto imas zayeban nick.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 25, 2016 7:17 pm

Ipe je napisao/la:
fedeltafrotta je napisao/la:nadam se da ce biti na poluvremenu na ledu spotovi serifa ili jasara... budi majka aliju :shisha:
sarajevskog bekriju :zeljeznicar1:
Vidi se da se družite :twisted:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija